24 júl 28, 21:25:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 577 578 [579] 580 581 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1124882 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #8670 Dátum: 13 nov 17, 20:39:46 »

Mivel nem tudjuk miért tetted be ezért marad a tippelés.  Nevet
Micsudi nem lehet, hogy elolvastad az Egerek és emberek c. könyvet és "kicsit" félreértetted?  ikszdé
Amúgy a múltkor átszökött hozzánk (munkahely) az immunológiáról egy egér és a WC-ben találtam holtan.  >.<# Ki tudja mivel volt beoltva.
Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8671 Dátum: 13 nov 17, 20:40:33 »

Nagyon jól néz ki. Nevet

A Doktor már mindenhol ismert. Ki tudja, hogy hol járt még. smirksweat

A Doktor itt is járt már Miskolcon, a mi univerzumukban.  Pojén
Na én is cseréltem: (kék az ég, zöld a fű, virágoznak a fák és 1 TARDIS repked a Miskolci Avason. ) Pojén
http://kepfeltoltes.hu/121122/asztal_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Nektek milyen nasitok van?
Egy fél csomag kókuszos győri keksz, 2 banán és egy narancs, baracklekvár, és másfél flakon tejszínhab.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #8672 Dátum: 13 nov 17, 20:44:38 »

Az számít, hogy álmomban itt volt Pesten? Voltaképpen az is lehet egy másik dimenzió. smirksweat
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8673 Dátum: 13 nov 17, 20:46:39 »

Micsudi sír folyton, hogy nem lehet elhízás nélkül kajálni, azért tettem be.

Habár azt nem gondoltam volna, hogy Micsudi egy hónappal egy ilyen hozzászólás után ekkora angolzseni lesz.  Nyelvesít Nyelvtanilag valóban nem "bonyi" ez a szöveg, na de az I have no time for to visit Barbara, na az "bonyi". xD

Idézetet írta: Micsudi
Ám végre hazament öcsém tudok tanulni fuckyeah Nevet De az angol tananyag amihez hozzájutottam máris felidegelt.
fordítási feladat a mondat: "I have no time to visit Barbara."    ÉS ennek a magyar fordítása szerintük: "Nincs időm arra, hogy meglátogassam Barbarát."   De ez hülyeség mert akkor az angol mondatnak úgy kellene hangoznia  "I have no time for to visit Barbara." A  "I have no time to visit Barbara." az magyarul "Nincs időm meglátogatni Barbarát."
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8674 Dátum: 13 nov 17, 20:48:12 »

Szerintem ott nem is járt.

Micsoda:
Fecsegő tipegők: http://spdk1.files.wordpress.com/2012/04/rugrats_dalek_doctor_who.png
South Park (remélem, mindenki tudta már, hogy a Vicc robot valójában egy dalek, hopsz, spoiler:P) http://spdk1.files.wordpress.com/2012/04/south_park_doctor_who_funnybot.jpg
Futurama: http://www.doctorwhotv.co.uk/wp-content/uploads/futurama-doctor-who-4th-doctor.jpg (Bár a Futuramaban rengeteg van, nem teszem be mind, így érthető okokból:
Simpson család: http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20111015004057/tardis/images/0/02/DW_the_simpsons_10x09_mayored_to_the_mob.jpg (mi ez, ha nem egy ordító bizonyíték arról, hogy a Simpsons alkotója, akinek most nem ugrik be a neve, imádja a Doctor Whot! Nevet )
Meg mit mondtam még? Á, már nem emlékszem, de ez a pár kép is bizonyítja, hogy a Doctor mennyire király, és hogy mindenütt ott van, ahol kell, és! amikor kell. Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8675 Dátum: 13 nov 17, 21:02:27 »

Ezek még csak a rajzilmek.
Nagyon sok sorozatban és Filmben is felbukkan vagy ő vagy a világoz tartozó elem. Nevet
Akkor most a képem alapján nekem is van bizonyítékom? Nyelvesít
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8676 Dátum: 13 nov 17, 21:06:34 »

O tempora o mores, hogy itt párhuzamosan zajlanak a párbeszédek, és ha véletlen DW megy akkor ugyanazok az emberek gyorsan rapidba rányomulnak és 3423432-őt hozzászólnak.  Nevet

Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8677 Dátum: 13 nov 17, 21:08:52 »

Syzy. 50. évorduló lesz, 3 doktor fog szerepleni egyszerre és rögtön utána jön egy új doktor. Sztem most szerelkezz fel sátorral és jó sok hideg élelemmel, mert egy jó ideig ez fog folyni a csapból is. Nevet
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #8678 Dátum: 13 nov 17, 21:11:14 »

Még játékokban is előfordul. A Dragonfable-ben is megjelenik a főszálban, bár ott más utalások is vannak időnként.

DW hatalma. Már látom is, hogy milyen lesz a jövőhét. Trollbarlangban biztos lesz egypár topik DW-ről. ikszdé

Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8679 Dátum: 13 nov 17, 21:14:05 »

Éjszakás leszek. Péntek és szombat estére is menni kell a trollbarlang idején.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8680 Dátum: 13 nov 17, 21:18:29 »

Hát trollbarlangra nem lehet könnyű kikérőt/igazolást kérni. smirksweat
Nyugi lényegre szerintem még beérsz. kacsint
Ha sietsz és nem akarsz lemaradni akkor nézz be péntek szombat esték között is mielőtt mennél.
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8681 Dátum: 13 nov 18, 05:01:06 »

Mit panaszkodsz? Minket meg az nem érdekel, mikor ti itt eszmecserébe kezdtek az egyetemekről, meg a zh-król, meg te latinul kezdesz el rappelni, amivel nincs is semmi bajom, meg baja szerintem senkinek, ezért se szól be miatta soha egy DW-s sem. Plusz ebből is látszik, hogy aki szereti a Doctor Whot az ultrajófej, aki meg nem, hát... Nevet

Ja, és ja, készüljetek, háhá!  Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 18, 05:02:17 írta Nikuccia » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8682 Dátum: 13 nov 18, 05:45:43 »

Naiv kérdés: Mi a bánat jó ebben a Doctor Who-ban?

De ezt teljesen komolyan kérdezem. Biztos van valami szuper feelingje, amit én nem tudok átélni, de nekem egyedül az angyalok tetszenek benne, nem mintha ők hú de ki lennének dolgozva.
Nem, nem láttam minden részt, azonban több esélyt is adtam a sorozatnak. De mindig borzasztóan unalmas volt. Gyakorlatilag nincs története, a látványvilág, az eszközök, bármilyen tudományos elem, mind-mind gagyi. A doktor meg egy hiperaktív sültbolond.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8683 Dátum: 13 nov 18, 06:44:08 »

Kb. pont ettől jó, mondom ezt semlegesként.
Tényleg Niki, mi van azokkal, akik szeretik, csak nem annyira nagyon?
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8684 Dátum: 13 nov 18, 14:12:27 »

Szerintetek is ciki, hogy Alias Facebook oldalán tipikus F5-huszárrá váltam? ikszdé Mondjuk azért Zuckerberg szerverei csak kibírják. Nevet

Más: gondoltam kipróbálom a Firefox androidos verzióját.. hiba volt. ikszdé Ilyet még nem láttam: mindkét alkalommal, amikor el próbáltam indítani, amint bejött a főoldala, csontra kifagyott a telefonom.  Ohh My God De úgy rendesen, ki kellett venni az akksit, hogy újra használni lehessen. Azt hiszem ide illenek igazán Ivan Vanko klasszikus szavai: "Software is shit!" Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 18, 14:25:09 írta Aes Sedai » Naplózva
Oldalak: 1 ... 577 578 [579] 580 581 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!