24 júl 01, 12:24:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 527 528 [529] 530 531 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1093282 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7920 Dátum: 13 okt 27, 17:33:10 »

Nem értem mi a bajotok a pacallal, szerintem finom, maximum az a probléma hogy vagy 3 óráig kell főzni, hogy kellően megpuhuljon.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7921 Dátum: 13 okt 27, 17:37:54 »

Pacalt én se szeretem. Egyébként a magyaros ételek nagy rajongója vagyok.  Nevet (És nem politikai okokból vagy valami, hanem mert ezt szeretem) Nem mintha mást nem ennék szívesen.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7922 Dátum: 13 okt 27, 17:38:01 »

Már régóta rájöttem, hogy a tél egyetlen előnye a forraltbor.

De a zsíros kenyeret is imádom vöröshagymával. Hallottam olyan sztorit, hogy egy külföldi rosszul lett, amikor meghallotta, hogy a magyarok zsírt kennek kenyérre. Nevet
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7923 Dátum: 13 okt 27, 17:42:23 »

Amcsiknak van egy ilyen bevállalós műsoruk. Múltkor elkaptam egy rész az volt a hatalmas próba, h pl. főtt/sült disznófület, szivet, mindenféle belsőséget kellett enni, mindegyiktől undorodtak. Ja am az nyert aki a legtöbbet tudta megenni a véletlenszerűen kapott szervből.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7924 Dátum: 13 okt 27, 17:57:47 »

Jókis házi pecsenyezsíros kenyér hegyes erős paprikával meg lilahagymával Nevet meg csípős pirosarannyal Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7925 Dátum: 13 okt 27, 18:03:08 »

A pacal szerintem is tök jó kaja, bár kb minden azon múlik, ért-e hozzá az, aki főzi. Mert ha nem, akkor a pacal szar lesz. Bár a legtöbb kajával persze így van, gondolhatnátok, de a pacal más kategória. Nagyon kell érteni hozzá. Mosolyog  Kicsi koromban elvileg úgy ettem, mint a spagetti tésztát, beszívtam, mint egy porszívó. Nevet

És azzal a kínaival mi van, amit magadnak készítesz, és tudod, hogy egy molekulányi kutya vagy macska sincs benne? Nevet Mármint szerintem a kínai konyha ízei tök jók, édes-savanyú leves például, vagy a mézes-mázas-narancsos csirke-kacsa, vagy a másik kedvencem a bambuszrügy különféle elkészítési formában, a rizsek armadája, nyam-nyam.  Yóóóó

Ja, amúgy láttam a képeket, zita, tök jók, bár én csilli-villi dolgokra számítottam, azért nagyon klassz volt, meg az is, hogy találtál ilyen menő dolgokat az erdőben. Mosolyog
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7926 Dátum: 13 okt 27, 18:07:11 »

Az opálok elég vegyesek és köztük sok volt a mattos fényű. Sok szépet apáék vittek, de ahogy látod elég sok maradt így is. Tán ha megcsiszolom őket, akkor csili-viliek lesznek. Nevet

Én örülök nekik, mert ezek voltak az elsők, amiket én magam szedtem és ástam értük. Mosolyog

Az a vicces, hogy nem is olyan eldugott helyen találtuk ezeket, hanem így az út mellett néhány méterrel arrébb. Még találtunk kis hegyikristályokat külön és kőzetben is, és geodákat is.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 27, 18:12:19 írta zitagirl » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7927 Dátum: 13 okt 27, 18:19:03 »

Nagyon hálás vagyok a szüleimnek, hogy megkíméltek a pacaltól. Megkerestem googléban és rosszul lettem. Nevet
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7928 Dátum: 13 okt 27, 18:25:51 »

Én sem kedvelem, igazábol a "sima" pörköltöt sem eszem meg, de pl a töltött káposzta vagy rakott káposzta vagy a fokhagymás sült hús jöhet.  Nevet

Annyira megéheztem a topiktól hogy éhesen elvonulva a teszkóba a visszaúton egy egész tábla csokit megsemmisítettem.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7929 Dátum: 13 okt 27, 18:29:36 »

Fokhagymás gerincvelős kenyér, az étel, a többi csak utánzat. Nevet
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7930 Dátum: 13 okt 27, 18:32:44 »

Én a káposztákat se eszem meg. aztán a lecsót sem szeretem és  töltött paprikát sem.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7931 Dátum: 13 okt 27, 18:42:09 »

Úri népek nem fogyasztanak ilyet. Nevet

Facebook-on valaki kiírta, hogy: "hisz mi is állatok voltunk anno, csak tovább fejlődtünk!!! miért bántjuk őket????????".
A kérdése korrekt, de a tálaláson nagyot röhögtem. Nevet
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7932 Dátum: 13 okt 27, 18:46:03 »

Egy ragadozó miért "bántja" az áldozatát?
Bár gondolom az adott illető itt nem a vegetarianizmusra, hanem az állatkínzásra célzott. Csak az első gondolatom írtam le.


gondolatban kicsit előbbre járok mit a tananyag kijegyzetelésében, így születnek a totál értelmetlen dolgok a füzetemben, mit az "árasztásos aszalás" XDDD (árasztásos áztatás helyett)
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 27, 18:48:35 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7933 Dátum: 13 okt 27, 18:47:06 »

Fokhagymás gerincvelős kenyér, az étel, a többi csak utánzat. Nevet

Pirítóssal még finomabb. Sokáig nem volt gusztusom megkóstolni, aztán egyszer rákaptam, azóta mindig megeszem, ha van éppen családi ebédeken.
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7934 Dátum: 13 okt 27, 20:12:50 »

A pacal is finom, de a velő az igazán finom étel  Mosolyog Igazából a legtöbb belsőséget megeszem egyedül a vesét nem veszi be a gyomrom  Lehánylak
Naplózva


Oldalak: 1 ... 527 528 [529] 530 531 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!