24 jún 17, 01:49:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 188 189 [190] 191 192 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1040421 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #2835 Dátum: 13 jún 13, 21:42:06 »

Én harmadikban a tesómmal közösen egy flatlabdát mert nagyon tetszett nekünk és akkor volt asszem mindkettőnknek 4,9-es évvégije és kaptunk egyet, de amúgy nem nagyon van iylen ajándékozás dolog. Meg én nem is vagyok ünnepelgetős típus, a szülinapomat sem szoktam megtartani és senkitől nem várok el semmit, még emlékezés szintjén se.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2836 Dátum: 13 jún 13, 21:45:10 »

 ^^ tudod szerintem kettőtök értékrendje teljességgel más... lehet meg kéne előbb kérdezni, hogy nála mit takar a tök jó bizi?

Én sose voltam egy gürizős csak olyan ember aki célokat állít maga elé, ha ez nincs akkor ez sem lesz, nem tanultam magam agyon soha, mindig jutott bőven időm a barátaimra, a párkapcsolatomra (na jó itt segített a távkapcsolat ikszdé), az egyéb iskolai tevékenységeimre (amikből szintén akadt pár), a családomra egyaránt és sose volt 4,5-nél rosszabb átlagom (olyannyira nem, hogy 11.-ben és 12.-ben színötös voltam), de mindig büszke voltam a teljesítményemre, ugyanis tettem érte, magamat jutalmaztam érte, sőt nem is jutalmaztam inkább úgy mondtam, ha nem teljesítek a saját elvárásaim szerint magammal szemben "büntettem" volna magam... Sajnos ez most, hogy egyetemista vagyok megszűnt... sokkal kisebb már az akaraterőm és nagyobb az érdektelenségem
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2837 Dátum: 13 jún 13, 21:48:55 »

Fura. Náluk szokás az ünneplés minden ilyesmire. Anyu tortát süt, áthívjuk a nagymamám, jönnek húgommal hozzuk, ha tudjuk a barátunkat, bátyám a barátnőjét...

Az akaraterő, engem is kezd cserben hagyni. Tanulom ezt a vackot, egy olyan könyvből, ami még nincs is lektorálva így tele van hibákkal, minthogy két anyagnak egy neve van, meg hasonlók, ami eléggé bekavaró dolog. Még jó hogy Noe tud segíteni.  De hacsak nem húzom ki a "úgyse érdekel senkit" tételt, akkor megbukok, met oké, hogy tudom az anyag felét, nagyjából, a másik feléről annyit tudok, hogy létezik.

> Olyan szép koleszterint rajzoltam. Ettől szívesen megdöglenék.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 14, 00:41:42 írta Morita » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2838 Dátum: 13 jún 14, 05:52:09 »

Ritus ha meg mersz dögleni, én agyonütlek!  Kúl

Na de: Kicsi falum itt születtem én:
http://www.beol.hu/bekes/kek-hirek-bulvar/teljesen-kiegett-egy-busz-vegegyhaza-hataraban-502112

http://www.beol.hu/galerialp/65284
Nem tudom mi értelme országos hírt csinálni egy kigyulladt távolsági buszból, de tetszik! ikszdé
Főleg a képek! ikszdé
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2839 Dátum: 13 jún 14, 06:56:55 »

Voltam forgatni Mosolyog

Milyen forgatás? Csak nem az a kelta sorozatos? *.*

Gabesz: hát a faluból nem sok látszott a képeken.  smirksweat De busz az nem semmi.
Naplózva


Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2840 Dátum: 13 jún 14, 07:26:48 »

Még jó, hogy hajnali kettőkor úgy döntöttem ennek semmi értelme, így elhúztam aludni.

Remek kis busz az ilyen. Nálunk csak lerobbanások szoktak lenni, hála istennek.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2841 Dátum: 13 jún 14, 08:03:06 »

Ha találkoznék Ygrittevel egy forgatáson, biztos megkérném hogy mondja ki, hogy yu no nuthing Jun Sneuw xD

« Utoljára szerkesztve: 13 jún 14, 08:04:05 írta Syzygy » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2842 Dátum: 13 jún 14, 14:26:05 »

Az hogy lehet, hogy tök jó lett a bizim, és mégse örülök neki így külön? Nevet Bár lehet azért van, mert kb. semmit nem tanultam és úgy értem el...

Nem szeretlek D:

Nem adtam bele mindent, de összekapartam egy 4,6-ot úgy összességében. Nem érzek semmit a csalódáson kívül.
^^ tudod szerintem kettőtök értékrendje teljességgel más... lehet meg kéne előbb kérdezni, hogy nála mit takar a tök jó bizi?


A 'tök jó bizi' nálam azt jelenti, hogy föci, matek és ÉNEK(ikszdé) négyes, a fizika hármas egy seggfej tanárnál, a többi meg ötös Nevet Kemény gimibe járok, meg alig tanulok, ezért ez tényleg királynak számít szerintem. Szüleim dícsérnek is érte és nem is nagyon értik miért nem lelkesedek én is, de valahogy én nem tudok büszke lenni magamra pár szám miatt egy füzetkében. Az ajandék a jó biziért-dolog nálunk se nagyon szokás, max. ha kérek külön valamit azt megkapom.

A 4,6 miatt meg nem kéne csalódottnak lenned, főleg hogy te is komoly suliba jársz. A maximalizmus nem feltétlen rossz dolog, de azért nem kell túlzásba vinni. Ha tényleg megtettél mindent épeszű keretek közt amit tudtál, akkor szerintem inkább örülnöd kéne az átlagodnak, mint szomorkodni miatta. Főleg, hogy eggyel fölöttem jársz, és ezért már a tananyag is nehezebb.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 14, 14:27:25 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2843 Dátum: 13 jún 14, 14:34:39 »

Még mielőtt elszálnál magadtól: nekem soha nem volt évvégi hármasom gimiben.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2844 Dátum: 13 jún 14, 14:48:15 »

De ez a tény a gimnázium színvonalát minősíti, nem téged.  Pojén
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2845 Dátum: 13 jún 14, 14:51:41 »

Meg gondolom olyan fizikatanáród se volt, aki lazán elszámol 16(!) pontokat, és ugyanarra a végeredményre és számolásra valakinek hármast, valakinek ötöst ad Nevet Meg akinél a fikika-matekos osztály átlaga 2,3 lesz egy doga után.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 14, 14:52:40 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2846 Dátum: 13 jún 14, 14:59:49 »

Ohh habár most adtam magamnak egy pofont hogy megint belemegyek a kinek durvább a suli/tanagyag témába, de egyetemen ez még jóval viccesebb lesz, hiszen hiába ugyanabból a puskából írja az egész padsor a vizsgát, 1-2-3-4-5 jegyek és permutáció teljesen véletlenszerűen kerülnek kiosztásra. Mosolyog
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2847 Dátum: 13 jún 14, 15:44:24 »

És.... megbuktam. Nem jó érzés, de az az szemét tanár még ki is röhögött. Elismerem, hogy nem tudtam az anyag felét, és én is megbuktattam volna magam, de azért nem kéne kiröhögnie.

Angolból voltam hármas gimiben. Pocsék a nyelvérzékem...
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2848 Dátum: 13 jún 14, 17:15:47 »

A nyelvhez nem érzék kell, hanem technika.
Elnézést.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2849 Dátum: 13 jún 14, 17:18:38 »

én félévkor voltam 3as matekból év végén 5-ös a fizika 10.-ben volt gáz ott 3as lettem 4,2-es átlaggal, és volt aki 5-ös 4-es átlaggal xD (mondjuk az illető leányzóról nem nagyon tudnék túl szépen nyilatkozni)... ja és az eset után szinte csak 5-öseim voltak fizikából, szóval nem nagyon lehettem hál istennek más mint 5-ös év végén Nevet
azok meg érdekes fejtegetés lenne, hogy kinek mennyire "jó" az iskolája
szerintem az enyém is felettébb jó volt, persze pár hibával...

Voltam forgatni Mosolyog a pénz jó, a társaság jó Nevet láttam Rockot Nevet  igen The Rock Nevet ő a főszereplő Nevet a csaj főszereplő pedig Ygritte a trónok harcából... őt még nem láttam, de akik látták már azt mondják jó bőr élőben is Nevet Megyek is feküdni.. hajnalban kezdődik az egész előről Nevet Remélem tudom egész nyáron ezt csinálni Mosolyog

A barátom meg a díszletet készíti ehhez a filmhez Mosolyog
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 188 189 [190] 191 192 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!