24 jún 17, 03:24:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 187 188 [189] 190 191 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1040646 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2820 Dátum: 13 jún 12, 18:26:16 »

Hmmm na igen dekoratív a lány Nevet  nagyon szép Mosolyog  tuti kifacsarja a pasiszíveket mint egy rongyot ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2821 Dátum: 13 jún 12, 18:31:51 »

A Soul Eaterben Crona egyszer a következőt mondta nagyon helyesen: "Tudod, hol van a pokol? A fejedben." Vond le ebből a rád vonatkozó következtetéseket Micsudi!
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 12, 18:32:24 írta gman » Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #2822 Dátum: 13 jún 12, 19:41:35 »

Hüüü,hihetetlen.Annyira fáj a fejem,hogy alig tudom eldönteni hogy az adott szó j vagy ly-vel írandó. Vízmérgezést kaptam!!:D Beveszek egy algopirint aztán alszok,de ilyen fejfájással még azt se lehet,és nálam kiszokott tartani 2 napig.-.-
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 12, 19:43:11 írta dreamfolow » Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2823 Dátum: 13 jún 12, 19:58:06 »

Az hogy lehet, hogy tök jó lett a bizim, és mégse örülök neki így külön? Nevet Bár lehet azért van, mert kb. semmit nem tanultam és úgy értem el...
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #2824 Dátum: 13 jún 12, 20:12:45 »

Kb semmit se tanultál és jó lett a bizid? Akkor jó fejed lehet, vagy nagy szerencséd volt.  Nevet
Anno úgy érettségiztem le hogy elő se vettem a könyvet a vizsgaidőszakban (bár azt nem mondanám hogy színötös/négyessel, de sikerült)  Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 12, 20:16:18 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2825 Dátum: 13 jún 12, 20:13:30 »

Ismerős érzés, én sem voltam soha büszke magamra jó bizonyítványok után.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 12, 20:15:32 írta gman » Naplózva
Arysha
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 201


Otaku o~baa-chan/Gea jobbkeze :D


« Válasz #2826 Dátum: 13 jún 12, 20:24:51 »

Én se tanultam érettségire, és előtte se sosem. Mégis meglett a négyes. Ha bejár az ember órákra, akkor könnyű. Nevet
Bár egyik évben tanultam könyvből, mert nem jártam egyáltalán mert beteg voltam. Na akkor az éves matekot (tizenegyedikben) megtanultam a könyvből. ikszdé Ötös lett am, de kajak tudtam az egész éves anyagot, bármit kérdezhettek. ikszdé
Naplózva

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó. Egyszer majd úgyis az lesz...
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2827 Dátum: 13 jún 13, 07:24:01 »

Jól összerakták a gyerek nevét.  Arya Daenerys Rodriguez xD
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=584591288230132&set=a.263031933719404.63493.255074384515159&type=1&ref=nf

Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2828 Dátum: 13 jún 13, 10:07:17 »

És vajon Aryanak, Danynek, vagy k.rva nagy kockának fogják emiatt csúfolni idővel? Nevet Amúgy ilyen esetekben jövök rá, mennyire túl sok hatalom van egy szülő kezében. Csak úgy nevet adhatnak, csak úgy megkeresztelhetnek, mindezt a gyerek beleegyezése nélkül. Milyen igazságtalan. Szomorú
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2829 Dátum: 13 jún 13, 10:54:32 »

A tündék királyabbak, nekik van anyától, apától és közösségtől is kapott nevük, illetve maguk is választhatnak, de legtöbben a közösségtől kapottat használják.

A hupikék törpikék meg nem születésük után kapják a nevüket. Csak engem sokkolt az a film? Nevet
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2830 Dátum: 13 jún 13, 11:07:49 »

Akkor tünde akarok lenni. Szomorú Nekik még keresztelkedniük sem kell.

Mármint amelyikben Barney egy túlérzelmes, nyálas kis piperkőcöt alakít néhány túlexponált, ijesztően gesztikuláló kerti törpével? És aminek idén jön a második része? Nem, nem csak téged szerintem. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2831 Dátum: 13 jún 13, 11:11:35 »

Én azt meg se néztem. xD Nekem a Hupikék törpikék egy gyerekkori kedves emlék, maradjon is az. Nevet
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #2832 Dátum: 13 jún 13, 21:26:38 »

Az hogy lehet, hogy tök jó lett a bizim, és mégse örülök neki így külön? Nevet Bár lehet azért van, mert kb. semmit nem tanultam és úgy értem el...

Nem szeretlek D:

Nem adtam bele mindent, de összekapartam egy 4,6-ot úgy összességében. Nem érzek semmit a csalódáson kívül, hogy 4,9 lett a tesóm, és kapott ajándékot is, mikor régen voltam kitűnő, 4,9 meg 4,8 is jóformán 1 kivétellel semmit sem kaptam. Nem az zavar, hogy nem kaptam, nem az zavar, hogy ő kapott, az zavar, hogy ezt így.. mondják nekem, jöjjek ki nézzem meg mit kapott, mert 4,9 lett... háhá egy nagy szart Pojén Ez pozitív diszkrimináció.

Mindig este tévedek fel fórumra, vagyis éjjel... ilyenkor vagyok lonely Gondolkozik na jó nem, csak az agyam túlságosan le van szívva ahhoz, hogy chatelgessek. Nem mintha az nem leszívott aggyal menne....

Leszívott agy: egész délután Doctor Whot néztem. ASD. Olyan lassan mint a drog, nehezen tudok elszakadni tőle. És ma eljutottam a 6. évadig. A különkiadással végeztem éppen.
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2833 Dátum: 13 jún 13, 21:31:18 »

Én sose kaptam bizonyítványért semmi ajándékot. Most kapok ösztöndíjat ha jó lesz. bár akkor vissza, kéne ülni a seggecskémre.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2834 Dátum: 13 jún 13, 21:40:45 »

Voltam forgatni Mosolyog a pénz jó, a társaság jó Nevet láttam Rockot Nevet  igen The Rock Nevet ő a főszereplő Nevet a csaj főszereplő pedig Ygritte a trónok harcából... őt még nem láttam, de akik látták már azt mondják jó bőr élőben is Nevet Megyek is feküdni.. hajnalban kezdődik az egész előről Nevet Remélem tudom egész nyáron ezt csinálni Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 187 188 [189] 190 191 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!