24 szep 24, 03:20:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1731862 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Geroprog
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42



« Válasz #945 Dátum: 08 jan 11, 15:09:49 »

Ha olvastad volna a mangát, szerintem rá jönnél, hogy ki az erősebb!!! Jiraiya vagy Orochimaru!!! Nyelvesít
Naplózva

Gibson
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 80


« Válasz #946 Dátum: 08 jan 11, 15:43:55 »

hát sztem az endingek egyre inkább aztmondom h Keleti :S ... nekem az 1. tetszett a leges leg első Mosolyog ...azok inkább illenek szerintem Európába ...kicsit rockosabb ... De télleg hihetetlen mit tudnak művelni Narutoval :S grr...  ekkora semmittevéseket... össze se tudom hasonlítani a chunin vizsgával :S ... ott volt izgalaom itt nincs mert csak bámulod és előre tudod mi fog következni :S ... jó persze szép volt az a chakra akármi ami átvitte a 3 kaput, meg Oro kígyói de ennyi, Kíváncsi lennék, hogy hogy nézhet ki 1 tájkép ahol éppen harc dúlt Nyelvesít Lazán felgyorsíják a Globális felmelegdést Nevet
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #947 Dátum: 08 jan 11, 16:16:45 »

8 fejű hegyi szörny/kígyóakármicsoda... de most nem jut eszembe a neve... de a Sámánkirályban is szerepelt Nevet xDD
A 9 farkú rókadémon is szerepel a folklórban, de pl. Koreában is, nemcsak Japánban... meg még mindenféle számú-farkú démon is Nevet


Yamata no Orochira gondolsz aki folyó isten volt az SK-ban.
Amúgy az se véletlen, hogy Naruto pnt négyfarkó "rókává" változott, mivel ilyen is van a folklórban Yobi néven.
Naplózva

memoryan
Vendég
« Válasz #948 Dátum: 08 jan 11, 16:20:25 »

És a manga fejezet neve is: Pont, mint a négyfarkú
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #949 Dátum: 08 jan 11, 16:32:05 »

AZ AZ!!! Yamata no Orochi Nevet az "orochi" rész stimmelt, de a fenének se akart eszembejutni a teljes neve :-X

Mondjuk 10 meg 1000 farkú rókákról is szó esik a japánoknál, szóval én már kezdek semmin se meglepődni Hümm-hümm
Naplózva

DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #950 Dátum: 08 jan 11, 16:39:07 »

az hogy túl élsz valamit, nem jelenti azt, hogy nyertél, sztem Naruto majdnem megölte már hisz mondta is csak Jiraiya vhogy magához térítette Narutot, mondjuk a kulccsal a pecséthez amiről még nem is tudjuk, hogy nála van ... Nevet

amugy ez a rész naon zsír volt, tény ami tény az animében izgalmasabb megnézni vmit, mint a mangábgan bár ott se volt rossz Nevet
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #951 Dátum: 08 jan 11, 17:03:26 »

De a mangában a fejezet elején (ennek az elején? :-X ) majdnem láthattuk Kakashi egész arcát! Nevet
Naplózva

periklesz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 13



« Válasz #952 Dátum: 08 jan 11, 17:15:45 »

megnéztem az új Shippuudenek az endingjét és az valami köpedelem amúgy tényleg az legelső volt a legjobb
Naplózva

,,Ne azt kérdezd, hogyan élhetsz a Császárért .Sokkal inkább azt hogyan halhatsz meg érte"

Slaydo Hadúr a halálos ágyán
Kukac
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 115

Zsonglőr


« Válasz #953 Dátum: 08 jan 11, 17:28:00 »

Igen,tudom. Jó párszor vissza is játszották,meg a mangában is olvasott. Viszont azt nem tudjuk,hogy a sérülés után Jiraya meddig lábadozott a sérülés után. Meg Jirayanak van valami olyan papirfecnije,valami pecséttel,amivel vissza leeht szorítani a Kjuubi chakráját. Tehát az mentette meg az életét szerintem. Orochimarú semmilyen formában nem tudja irányitani egy Jinchuriki chakráját,viszont akarta. Ezért kisérletezett Shodaime Hokage génjeivel,és született meg Yamato... És ezért is van pont ott Yamato:).

A 4 farkú kjuubi ellen,még Orochimaru se tudd sokat tenni. A kjuubi chakráját meg nem képes semmilyen formában kontrolálni. Kiváncsi vagyok,hogy fogja túlélni:D
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #954 Dátum: 08 jan 11, 17:30:32 »

Hát orochimarusan Nevet
Amúgy említett papírfecni, ami Jiraiyától származik: szerintem azt csak azután tudta elkészíteni, hogy szembekerült Naruto ilyen 4farkos mini-kyuubi változatával... különben hogy tudott volna rá felkészülni? ???
Naplózva

Ayame
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 206


« Válasz #955 Dátum: 08 jan 11, 17:31:49 »

Hát arra én is kiváncsi leszek hogy éli tul Oro ???de minden esetre szerintem a Kyuubi erősebb Nevet Nevet
Naplózva
barkasz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195


« Válasz #956 Dátum: 08 jan 11, 17:53:03 »

Mi az, hogy hogy éli túl? Nekem nem úgy tűnik, hogy vesztésre áll! Mosolyog Egyenragúnak tűnnek! a mangában is azt mondja Kabuto, hogy ez két szörny harca
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #957 Dátum: 08 jan 11, 18:14:04 »

Kicsit pörgősebb epizódot vártam, de ez is nagyon jó volt! Tetszett Naruto chakra gömb technikája! Tényleg ütős!  Nevet
Ez után el tudom képzelni, milyen erős volt a Kyuubi....
Naplózva
Alion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128



« Válasz #958 Dátum: 08 jan 11, 18:34:28 »

Hát Oro azért rendesen tolta....A kapus trükkön meg lepödtem picit.Mondjuk kicsit furának tartom hogy Kyuubi akkár hogy üti Orot az mindig újra össze áll...Hát nem is tudom nem sok shinobi csinálná ezt Oro után  :-X
Naplózva

-A legendás rejtözködö lekvár falu shinobia Nevet
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #959 Dátum: 08 jan 11, 19:08:20 »

Nem akar elindulni a shippu 001-002 égetett magyar verzsön.  Szomorú PEdig elvileg a torrent már leszedte, ki is írja a bs player hogy ennyi meg ennyi perces de fekete minden
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!