24 máj 29, 06:29:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 356 357 [358] 359 360 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1570131 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5355 Dátum: 10 feb 11, 16:01:47 »

Ez a mai rész nem volt valami érdekfeszítő. De fillerhez képest még mindig teljesen oké. Nevet
Annak is örülök, hogy végre villantottak egy hangyafarknyit a Rokubiból is. És ennyi elég is volt egyenlőre belőle. Nem kell a sztori elején lelőni a poént, mint a Sanbinál..=.=
Jah, és az ANBU-vezető krapek is teljesen laza volt. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #5356 Dátum: 10 feb 11, 17:02:46 »

Ez a mai rész O_O Oww... Hotaru háta.. amúgy miért van kivágva az Op és az Ed? Jó volt a NarutoJiraiya visszaemlékezés  Nevet
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #5357 Dátum: 10 feb 11, 17:14:09 »

Hát szerintem meg ezeknek a fillereknek semmi értelme ,most is mi történt?Semmi...csak húzzák az időt ,amit nem tudom minek mikor fényévekre vagyunk a mangától. Ez a fillergonoszok meg elég bénák ,ha megsem ölték az öreget ,meg nem tűnnek valami tápnak. Tényleg csak abban reménykedem ,hogy felbukkan az aka.
Naplózva
Kakashi87
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 77



« Válasz #5358 Dátum: 10 feb 11, 17:21:13 »

Azért ez még mindig jobb, hogy most szakítják meg a történetet egy fillerrel, mint mondjuk a sage fejezetek kellős közepén, mert valahol újra utolérték volna a mangát és ott nem biztos h meg lehetne szakítani fillerekkel. Ha jól emlékszem akkor azok a ''gonoszok'' a rejtett köd anbujai, úgyhogy nem lehet jónak vagy rossznak beállítani őket. Kaptak egy küldetést hogy kapjanak el egy szökött,bűnöző ninját, ennyi. Nekem egyenlőre tetszenek a filler részek,meg az időpont is, h most rakták be őket. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 11, 17:23:06 írta Kakashi87 » Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #5359 Dátum: 10 feb 11, 17:31:24 »

Hát egy fillernek az az értelme, hogy húzzák vele az időt, lehetne akár üresjárat is miután beérték a mangát, és ilyen fél éves megszakításokkal lenne az anime, de filler nélkül. Azért így még mindig jobb, mert a fillerek között is akad egy-két jobb rész, és legalább Naruto.
Naplózva

titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #5360 Dátum: 10 feb 11, 17:41:21 »

Kakashi87 a fillergonoszok nem a rejtett köd fejvadászai -.- hanem a Benten csapat ,akik a fillercsaj Hotaru-nak hívják tán titkos jutsuját akarják.Igen,de jobban örülnék ,ha a fillerek inkább az Akatsukiról szólnának.
Naplózva
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #5361 Dátum: 10 feb 11, 17:46:54 »

Én úgy vagyok vele, hogy ez a filler egész jó. Az eddigiek színvonalához képest teljesen megfelel, ezt szívesen nézem.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #5362 Dátum: 10 feb 11, 17:47:32 »

Az a Benten csapat tényleg elég gyatra, de Benten a vezér? Mármint volt benne valami Nango is... ezek a nevek is eléggé szánalmasak  Lehánylak Nem, akkor szerencsénk nincs, hogy az Akatsukit raknák bele a fillerekbe, ahhoz TÚL HÜLYÉK -.-
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #5363 Dátum: 10 feb 11, 18:03:21 »

Az Akatsuki mindenképpen benne lesz, hiszen ők kapják el a srácot. Ők szerepelnek eleget az alap sztoriban, a hordozók pedig nem, ezért épül rájuk a filler története.
Naplózva

datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #5364 Dátum: 10 feb 11, 19:36:52 »

a végén nincs következő hét tartalmából film? nekem nemvolt.
szerintem jó ez a filler elvégre is elég sokat tudunk belőle...
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #5365 Dátum: 10 feb 11, 19:53:31 »

Ez a rész egész jó volt. Én a rajzolással vagyok nagyon megelegédve! Bárcsak az eredeti történetszál is ien szintű lenne! Hümm-hümm
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #5366 Dátum: 10 feb 11, 20:12:31 »

@Datango: Az meglehetősen érdekes, nekem volt előzetes + szokásos 1 perces hülyülés is Mosolyog
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #5367 Dátum: 10 feb 11, 20:33:49 »

Ez is olyan semmilyen rész volt.Jobban örülnék ha nem ilyen béna benten-ék ellen kéne harcolniuk hanem pl. a kirigakure-i anbukkal.Az tuti komolyabb lenne.A végén viszont tetszett Sai ajándéka! Nevet Nevet Nevet
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #5368 Dátum: 10 feb 13, 00:39:16 »

El kell ismernem nem rossz filler ez... csak hát már 100x ellőtték ezt a magányos vagyok dolgot:D. Miért kell Narutonbak olyanokkal talizni akik magányosak akiket lenéznek?xD Unalmas... de mind1 is mert a színvonal fillerhez méltó módon zuhanni fog:D.
Naplózva
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #5369 Dátum: 10 feb 13, 00:57:08 »

Sosem tartottam jó dolognak ezt a filler dolgot.
De most, hogy Utakata is szerepel benne, és bepillantást enged egy kisebb mellékszálba, így már tetszik az ötlet.
El tudnám még képzelni, hogy ha nem teljesen ugyan ilyen formában, de megismerkedhetnénk a többi Jinchūrikivel, akiket eddig csak levadászott az Akatsuki, de meg nem nézhettük a harcokat.

Én is örülnék, ha láthatnánk egy kis Akatsuki vs Utakata harcot.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 356 357 [358] 359 360 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!