24 szep 21, 05:28:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 197 198 [199] 200 201 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1727940 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Preda
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #2970 Dátum: 09 jan 10, 22:25:46 »

Megnéztem a 90-91. részeket és hát nem nagyon tetszik ez a fillerezés már megint, de ez van. Nem is olyan rossz most még az elején, de már észrevehető néhány tipikus filler marhaság.
Attól a békától kiráz a hideg.  >.<#

Ja és az ending. Hát az nekem nagyon bejött!  Nevet Tetszik ez a tánci-tánci most a zene is vicces alatta. Szóval az egész tök poén. Kell ilyen is néha na.  Nevet
Mi a szám címe amúgy?
Naplózva
Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #2971 Dátum: 09 jan 10, 22:38:04 »

Dev Parade - Bacchikoi a szám címe Mosolyog
Ez a Yuukimaru engem állatira idegesített azzal a "Hová kellene visszatérnem?" és "Hová tartozom?" szövegeivel. Már kezdem megutálni...nem tudom, mekkora ereje lehet ennek a kölyöknek, de mivel nem néznénk ki belőle, biztosan nagy... Technikai KO
Naplózva
Preda
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #2972 Dátum: 09 jan 10, 22:51:31 »

Köszi! Meg is találtam a youtube-on. Akkora LoL ez az ending! Nevet http://www.youtube.com/watch?v=BJI_pTR_B34

Ez lett a kedvenc zeném a Hero comes back után! Nagyon nagy. Nevet Még a grafikája is hasonló hozzá szerintem.
Naplózva
Adam-sensei
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #2973 Dátum: 09 jan 10, 23:52:55 »

fILLER FILLER ÉS FILLER..
Szerintem kishi ezt azért csinálja pl naruto edzését h ne legyen sok ujdonság a mangábann...mert szerintem mindenki ugy csinálja h olvassa a mangát és nézi az animet.. Kúl
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #2974 Dátum: 09 jan 10, 23:56:00 »

A fillerekhez Kishinek semmi köze. Maximum megmutatják neki, hogy ne' ezt csináltuk. Erősen kétlem, hogy ő írná a történetét mert akkor sokkal jobb lenne és nem lenne fillerxDD.
Naplózva
erminea
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #2975 Dátum: 09 jan 11, 01:45:21 »

Sziasztok!

Tudna nekem valaki segíteni? BS Player-rel szoktam nézni a Narutot, mert ez az egy programom van, ami feliratot fel tud rakni a filmekre. Az a problémám, hogy most, hogy megszűnt a Dattebayo-s égetett angol feliratos verziójú Naruto Shippuuden, a mostani újjal itt ami a 91-es rész volt nem tudok egyszerre angol és magyar feliratot felrakni. Mivel én kicsit tanulás szempontjából is szeretem, ha ott van angolul a felirat a magyar mellett. De ha felrakom a magyar feliratot eltűnik az angol. Mintha az angol szöveget a filmen a program feliratként értelmezné, amit levesz, ha felrakom a magyart. Viszont ha nem rakom rá a magyar feliratot, akkor ugyan megmarad az angol de így sajna nem túl sokat értek belőle. Remélem, nem írtam le eléggé zavarosan.  Gondolkozik   Tudnátok tanácsot adni, evvel kapcsolatban, hogy lehetne ezt megoldani?
Köszönöm a segítséget!! bow bow
Naplózva
Fox
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


« Válasz #2976 Dátum: 09 jan 11, 01:50:23 »

Off: Én a vlc playerrel játszottam le és azzal a magyar felirat mellé be tudom az angolt is kapcsolni. Tehát vlc media player, de linket nem tudok adni de biztos le tudod tölteni. Remélem segítettem. off vége.

Ui.: Itt a link: http://vlc-media-player.en.softonic.com/
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 11, 01:51:49 írta Fox » Naplózva

Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #2977 Dátum: 09 jan 11, 10:16:20 »

erminea: én is BSPlayerrel nézem, és nekem is voltak ilyen problémáim. És úgy oldottam meg, hogy WIndows Media Playerrel néztem meg. Úgy csak a magyar volt ott, igaz, hogy kicsit nagyobban, és nem a fekete alsó sávban volt, hanem a színes képen, de magyar volt Mosolyog
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #2978 Dátum: 09 jan 11, 11:19:51 »

Off:én azt mondom hogy használjatok SM playert,mindent,mindenhogy,mindenféle képpen le tud játszani!  Nevet

Am itt valaki említette,hogy sasukének most a 3 farkúval kell e majd küzdenie,szentem azzal a csajjal fog harcolni aki most összeszedte az átokpecsétes embereket,mert annak a csajnak most volt is egy olyan megszólalása,hogy szembe akar szállni orochimaruval,azért kellenek neki az emberek!
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 11, 11:22:56 írta con » Naplózva
BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #2979 Dátum: 09 jan 11, 14:10:57 »

Imádom ezt az új endinget! Kúl Ezt most nagyon jól kitalálták  Kúl Nem tud vki linket adni h honnan töltsem le?  bow smirksweat
Naplózva






Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #2980 Dátum: 09 jan 11, 16:51:07 »

Najó, bazzeg eleinte tökre szánalmasnak tartottam az endinget, de minnál többet megnézem/meghallgatom annál inkább imádom :'DD
Megvan vidiben is meg a zene is :'DDDD
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
DURDEFEKT
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 16



« Válasz #2981 Dátum: 09 jan 11, 17:38:02 »

az uj ending olyan mint david hasselhoff zenéje hogy anyira sz*r hogy az már szuper:D
Naplózva
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #2982 Dátum: 09 jan 11, 18:27:59 »

Ez olyan mint a naruto ondo meg a viva rock az elején csak néz az ember hogy mi a fene ez, utána meg nem birja abbahagyni. Nevet
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #2983 Dátum: 09 jan 11, 18:46:30 »


Majd hanyatt estem tőletek!  Pojén
Hol tetszik nektek, hol nem az endingje... fáj mi?  Nevet
Mintha Papp Rita értelmetlen gyerekdalt énekelne az ovisoknak  Ördögi
Naplózva
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #2984 Dátum: 09 jan 11, 18:48:53 »

Szerintem sok gond nincs az új endinggel kapcsolatban... Nekem csak az volt a bajom h 3mérettel nagyobb pulcsi volt Hinatan Ördögi
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
Oldalak: 1 ... 197 198 [199] 200 201 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!