24 ápr 28, 21:05:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 811 812 [813] 814 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1541376 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12180 Dátum: 15 dec 29, 12:23:49 »

Ezt...oké, én...
Nem tudok mit mondani. Nem gondoltam volna, hogy idáig vetemednek. Ez már rohadt pofátlanság.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
BRON94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #12181 Dátum: 15 dec 29, 16:48:45 »

 Csodás , talán majd tíz év múlva befejezik .
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 30, 12:29:38 írta BRON94 » Naplózva
Spartacus
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 38



« Válasz #12182 Dátum: 16 jan 09, 12:19:43 »

Mivel nem tudom hol lehetne ezt megkérdezni gondoltam ide írom le:
Technikai okok miatt smirksweat csak most tudtam elkezdeni letölteni a shippuudent,349. résznél tartok.
Szóval az lenne a kérdésem hogy melyik részeket érdemes megnézi,melyek a nem fillerek?
Válaszotokat előre is hálásan köszönöm.
Naplózva

Győzelem vagy Halál
Két dolog határoz meg téged:A türelmed,mikor nincs semmid;És a viselkedésed,mikor megvan mindened.
somniatis
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24



« Válasz #12183 Dátum: 16 jan 09, 12:24:56 »

Remélem azért olyan hosszú a filleresség mert állatira felkészülnek a folytatásra.  Pattog
Naplózva

"Gondolkodom tehát egyedi vagyok."
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12184 Dátum: 16 jan 09, 12:41:38 »

Spartacus:
Tessék, itt le van írva részletesen:
http://www.animefillerlist.com/shows/naruto-shippuden
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Spartacus
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 38



« Válasz #12185 Dátum: 16 jan 09, 14:16:41 »

Nagyon szépen köszönöm Nevet
Naplózva

Győzelem vagy Halál
Két dolog határoz meg téged:A türelmed,mikor nincs semmid;És a viselkedésed,mikor megvan mindened.
NagyGergely
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #12186 Dátum: 16 jan 11, 05:59:56 »

Spartacus:
Tessék, itt le van írva részletesen:
http://www.animefillerlist.com/shows/naruto-shippuden

Az, azért komoly, hogy egy év alatt 8 rendes részt sikerült kitermelniük... 8 részt. Már nagyon rég óta nem követem a sorozatot, mert őszintén totál hidegen hagy már az egész filleresdi. Nem adnak hozzá egy dekával se többet a karakterekhez, ezer éves jeleneteket kukáznak elő és hasznosítanak újra az esetek 90%-ban.

Már konkrétan azt se tudom, hogy volt a háború... Nevet Kicsit a vége nekem kezdett komikussá válni, hogy már mindenki annyira erős, hogy fél kézzel felemeli a Földet és átdobja egy másik galaxisba.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #12187 Dátum: 16 jan 11, 09:29:07 »

Már konkrétan azt se tudom, hogy volt a háború... Nevet Kicsit a vége nekem kezdett komikussá válni, hogy már mindenki annyira erős, hogy fél kézzel felemeli a Földet és átdobja egy másik galaxisba.

Az a dragon ball, és látod a két isten szintű vadállat szuperharcos mégis csak negyedakkora pusztítást okoz, mint egy sima szupercsillagharcos harc közben amit okoztak a Z-ben.
A Naruto azért ennél LÉNYEGESEN visszafogottabb. Itt a legnagyobb robbanás az kb egyenértékű azzal, amit a Goku vs Vegeta fight alatt produkáltak a srácok a DBZ elején.

A háború amúgy úgy jó, hogy leül az ember a manga elé és az elejétől végigolvassa figyelmesen, nem csak azt nézve, hogy épp ki milyen erőhöz jutott vagy kivel harcol, hanem azt is, hogy miért és mi okból teszi, amit tesz. Az animében sajnos a háború úgy hülyére van fillerezve és sokszor animáció szinten is olyan trágya, hogy az sajnos valóban komikus.
Arról már nem is beszélve, hogy az egyik film, ami a manga végénél játszódik (The last) már rég elérhető DVD/BD verzióban és a legújabb film is jön júliusban, szóval még lehet, hogy a fillerek vége előtt, pedig az aztán bőven az alap manga után játszódik.

A mangának már több mint egy éve vége és ahol most tart az anime onnan már csak max 10-15 rész van vissza, ami olyan 30 fejezet + ugye a 10 + extra fejezet gaiden, ami ki tudja lesz-e egyáltalán animében.

Aki eddig csak animés volt annak is én most már inkább azt javaslom, hogy álljon neki a mangának, mert idén már nem biztos, hogy lesz canon rész, amennyire tudni lehet...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 11, 09:33:47 írta Exkirion » Naplózva

Luenta
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #12188 Dátum: 16 jan 13, 19:54:35 »

oh maga Chakra a legenda válaszolt nekem! Nevet micsoda megtiszteltetés.
szóval nekem a filler ott volt már sok és határoztam el magam hogy mostmár elvből nem fogom nézni, mikor kibaák küzdöttek a feltámasztott orochimaru izékkel amik anno elvitték szöcskét. szóval nem tudom emlékeztek e a nagy kapuk amit hasisráma idézett meg anno madara ellen amikor ő a 9farkumódos szusszanójában volt. azt a támadást amit kilőtt csak eltéríteni tudták a kapik. na mikor orcsimarcsi nemtudom kije már megidézte és kiba ilyen szott tempoban szétzúzta mind :o az sok volt...
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #12189 Dátum: 16 jan 15, 16:41:28 »

Rengeteg filler...  Ohh My God

Jónak tartom azt az ötletet, hogy mi lett volna ha Naruto szülei nem halnak meg, és Sasuke szülei is megmaradtak volna. Tényleg magamból kiindulva még fanficceket is írtam, hogy mi lett volna.

De Ez a filler sorozat akár egy különálló mozi is lehetne ikszdé "Naruto kicsit másképp" címmel vagy "Tsukoyomi" ikszdé bánom is én, de én már csak azt várom, hogy letölthessem azokat a részeket, amik nem fillerek. Bár letöltöm a fillert is mert megnézem hiszen más úgysincs  >.<#


De amit előttem is írtak, hogy már annyira elhúzták fillerrel, hogy teljesen kiestem a "nagy csatából" ikszdé Már nem is emlékszem hol is lett vége?  Gondolkozik Talán amikor elkezdődött a Tsukoyomi és Sasuke odaugrott megvédeni őket? és paff fillerek. Eleinte azt hittem, hogy valamelyikük bele esett a végtelen tsukoyomiba.  ikszdé

De ne is beszéljünk erről, egy dolgot tudtunk meg mindnyájan.

Sasuke akkor is Sasuke maradt. Erre nincs jobb szó. ikszdé Uchiha átok. Ha nem emiatt borul el az agya akkor amiatt. Mint egy kis hisztis kölyök akinek így se meg úgy se jó soha semmi. ikszdé
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #12190 Dátum: 16 jan 17, 15:03:39 »

Annak ellenére,hogy régen nagyon csalódtam a Tsunade fillerben és az se tagadom,hogy volt egy időszak,hogy én inkább az igaz Naruto kalandjára vagyok kíváncsi  és nem egy álom copy Narutohoz. Valamiért egyre jobban tetszik a filler. Amikor Yahiko meghalt,akkor történt meg a 360° fordulat. Az egyetlen gondom csak a címmel van. Mert semmi köze  Tsunade álmához.
Ezt a fillert inkább egy Road to ninja bővítésként kéne tekinteni. Maga az alap ötlet zseniális,hogy mi lett volna ha Obito nem támadta volna meg a falut.(Mert ez volt a legnagyobb fordulat a Naruto világában)Mert itt élnek az Uchihák,Kushina,Naruto apja is él stb.
A csaták rendben vannak és Sakura itt most sokkal normálisabb ,mint az igazi.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 17, 16:14:55 írta Dungeon Lord » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12191 Dátum: 16 jan 17, 23:54:09 »

Jaja, Yakiho halála óta kifejezetten jó részek jöttek, sőt, nagyon is jók, egészen az eheti-ig. Ez a mostani annyira nem jött be, gyakorlatilag lemásolták a hang négyes elleni akciót, annyi különbséggel, hogy egy kicsit megcserélték a tagokat (meg az ellenfeleket, nyilván). Naruto ígéretéről nem is beszélve. Sakura meg kifejezetten önző volt most ezzel a kérésével. Eredetileg Sakura tehetetlen volt, nem őt küldték, és csak Narutóra számíthatott, ráadásul még gyerek volt. Ellenben most titokban mentek el, nem logikus, hogy miért ne mehetne ő is (orvosi ninja amúgy is kéne, nem?), falazásra jó lett volna más is...habár ki tudja. De akkor is, így, szinte felnőttként nagyon gyerekes volt ez a kérés (követelés) tőle...Na mindegy, valószínűleg megint túl komolyan veszem a fillereket Nevet A vége ennek is az lesz, hogy majd Naruto meg Sasuke után, csak azt nem tudom, hogy ezzel most mit akarnak elérni. Elméletileg annyival erősebbnek kéne most lennie Narutonak Sasukénál, legalábbis abból, amit az edzésükből láttunk, hogy...nem tudom hogy fogják ráerőltetni a dologra, hogy Naruto kikapjon. Eleve hülyeség, hiszen most azért megy el Sasuke, hogy őt utolérje...
Majd meglátjuk, de ebből én nem számítok most sok jóra.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #12192 Dátum: 16 jan 20, 22:00:11 »

Rengeteg filler...  Ohh My God

Jónak tartom azt az ötletet, hogy mi lett volna ha Naruto szülei nem halnak meg, és Sasuke szülei is megmaradtak volna. Tényleg magamból kiindulva még fanficceket is írtam, hogy mi lett volna.

...


Igen ez a része engem is nagyon érdekel. Mosolyog Általában nem szoktam szeretni a fillereket, de most kifejezetten élvezem őket. Mosolyog

Esetleg a fanficceid fent vannak a neten?
Naplózva
moriczmark
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #12193 Dátum: 16 jan 22, 13:04:04 »

Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy ezt az alternatív sztorit érdemes megnézni? És ha igen hanyadik résztől kezdődik? Előre is köszi! Mosolyog
Naplózva
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #12194 Dátum: 16 jan 22, 21:29:38 »

Hát nézd, én megnézem, mert nincs más, de nem veszítesz vele semmit, ha kihagyod. A 426. rész volt az utolsó oridzsinál rész... durva...

Amitől egy pillantra megijedtem a mai rész során, hogy mi van (mert ezektől minden kitelik), ha elspoilerezik a valódi sztorit az alternatív szálon? Nem kell nagyon, elég csak kicsit.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 22, 21:30:28 írta Életunt Cápa » Naplózva

Oldalak: 1 ... 811 812 [813] 814 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!