24 okt 06, 22:16:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 231
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 610530 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
R
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 364

felfújható-porszívó ügynök


« Válasz #375 Dátum: 08 jan 18, 16:02:37 »

Gabesz: nem rossz 5let Nevet. És ha megfigyeljük a Shippuuden endingjét akkor ott pont is van egy olyan kép, hogy Sakura x Naruto x Hinata. Ez nem lehet véletlen >Szomorú.
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #376 Dátum: 08 jan 18, 16:28:53 »

Nekem, még mindíg, a Naruto- Sakura páros a nyerő, de nem tudom miért.

De egyre jobban érdekel, ez a Sasuke- Naruko páros (sexy no Jutsu ikszdé)
Naplózva

Yakushi Kabuto
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 230


« Válasz #377 Dátum: 08 jan 19, 16:24:31 »

Ezek közül eddíg a
Naruto x Sakura x Hinata
Trio tetszik Nevet
Végülis a 3 szerencsés szám
Na meg a szerelemé is
Naplózva
KAtma0119
Vendég
« Válasz #378 Dátum: 08 jan 19, 23:17:30 »

Nemtom ti hogy vagytok vele de én kifejezetten utálom Karint... és sztem Sakura - Sasuke ( még a nevük is hasonlít Hümm-hümm Nyelvesít) am van valaki a Gaara fan...?
Naplózva
Yakushi Kabuto
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 230


« Válasz #379 Dátum: 08 jan 20, 15:46:12 »

yappp én Gaara-sama-t is kedvelem
Naplózva
Rock_Lee
Vendég
« Válasz #380 Dátum: 08 jan 21, 16:49:01 »

szerintem meg ez az öltönyös kép Gaararól és sakurarók nagyon jó.
Naplózva
Jordan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84


WWW
« Válasz #381 Dátum: 08 jan 21, 19:22:01 »

Hát én azért Gaara-t meg Sakura-t nem bírom együtt elképzelni! :-[
Naplózva

Hobbim: Csillagászat, testépítés
shik4m4ru
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45


WWW
« Válasz #382 Dátum: 08 jan 21, 20:03:44 »

Háát A Hinata-Naruto és a Shika-Temari párok már alapjárat  Nevet De én Sakurát Itachi-val tudnám a legjobban elképzelni... Hasonlít Sasukéra, elég komoly is (talán túl)... Sztem jó pár lenne Nevet És Sakura még a jó útra is terelhetné  :-X
Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #383 Dátum: 08 jan 21, 20:56:11 »

Ugyan már, Sakura túl ahhoz, hogy Itachi megkapja! Sakura kedves, bájos, okos, gyönyörű, és annyira MENŐ!! Neeekem senki ne próbálja bemesélni hogy abban a szent minutában, mikor kicsi Sakura felnézett a homokozójából, és meglátta kicsihelyesszexi Szaszkét, az nem igaz szerelem volt! Ahh, ugyan Nevet Óóó, és arról se feledkezzünk el, hogy valamilyen természetfeletti oknál fogva, Naruto és Lee is kedvesnek, csininek és bájosnak tartja Sakurácskát. Ó! És amikor a chuunin vizsgán látta Gaara-t harcolni, és Gaara rá se nézett, az nem szerelem volt? Emberek! Nézzetek a szívetek mélyébe: AZ nem igaz szerelem volt, mikor megmentette Kankuro-t (akinek a nevét se tudta, és fordítva is igaz, hál' istennek) a biztos halálból? X) Nyuuuuu, és akkor kihagytam Sasorit, Sai-t, Kakashi-t, Madara-t (mert az összes Kennedy-t rossz útra térítették), Orochimarut, a harmadik járókelőt a harminckettedik epizódban...

Összesítve: Sakura tényleg túlságosan jó ahhoz, hogy bárki megkapja! Neki egy baba kell az internetről, akiben minden férfi jótulajdonsága meg van Nevet Kezdve azzal, hogy befogja a száját és azt csinálja, amit Sakura kitalál.

( Hozzászólásommal Sakura értékeit kívántam lebecsülni, személyes véleményemet fejtettem ki erről az idegen életformáról, és az összes fajtársáról, Sakura és Saszke-Sakura fanok is nyugodtan nekem eshetnek, mondván Sakura tényleg túl jó, senkit se akartam megsérteni, csak Sakurát, egyszerűen ezt most csak jól esett kiadni magamból... Nevet )

ÉS, hogy ne bannoljanak Off és világnézet(eltérés) kinyilvánítása miatt, még mindig ütnek a következő párosok:

Naru-Hina, mert kezdek megtérni, és Hinata hagyja már abba az ujja koptatását X)
Lee-TenTen, mert Lee jobbat érdemel, és TenTennel cukik
Konohamaru-Moegi, mer még mindig jobb mint egy Konohamaru-Udon kacsint
Pein-Konan, mert EMO Pein olyan ölelgetnivaló volt!! Konan meg egy NŐ akatsuki jelmezben, kell még indok? kacsint
« Utoljára szerkesztve: 08 jan 21, 20:56:44 írta FireCat » Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
shik4m4ru
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45


WWW
« Válasz #384 Dátum: 08 jan 21, 21:36:05 »

Wow te aztán tényleg kiadtad magadból  :-X ;D a nagyrészét értem, és van benne igazság, de ez a Gaara harca meg Kankuro megmentése kicsit homályos ...  ;D Azt nem értem... Azt mire írtad vagy mi az Nevet:D ? ???
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #385 Dátum: 08 jan 21, 22:33:17 »

FireCat:
Most vagy én vagyok nagyon fáradt, vagy Te vagy túl jó színész ikszdé
Míg el nem értem az áthúzott részekig, nem is esett le, hogy ez egy negatív kritika. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #386 Dátum: 08 jan 22, 13:45:53 »

Chakra: Arigato! Nevet Nevet El se hiszed ez most milyen jót tett az önérzetemnek
shik4: A shippuudenben Sasori megmérgezi Kuro-chant, és Sakura menti meg a Tsunadétól tanult medical-jutsujával. A Gaara-Sakura párosra meg egyszerűen nem tudom, honnan s miként következtetnek a rajongók, ezért a chuunin vizsgás részre alapoztam xD
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
R
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 364

felfújható-porszívó ügynök


« Válasz #387 Dátum: 08 jan 22, 14:05:40 »

Hát ha végiggondoljuk az egészet: Gaara már végigtapizta Sakurát a homok kezével (mikor Naruto ellen harcol a vizsgáknál), szal megvolt az első "kontaktus" :-\.
Naplózva
Gibson
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 80


« Válasz #388 Dátum: 08 jan 22, 15:56:14 »

háááát végülis nem hülyeség....Mert Sakura tud elég idegesítő lenni és csak Sasuke mellet az jókislány ,"mindent megteszek érted"....és Gaara hasonlít legjobban sasukéra mármint viselkedésben .... Ugyanúgy viselkednek szinte minden téren Mosolyog adják a laza csávót....de nem tudom, hogy tudnák megvalósítani ....Szóval az Anime fantáziáján túl lehet csak ilyenekn gondolkodni
Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #389 Dátum: 08 jan 22, 17:31:36 »

R: Téényleg! Sakurika oda is szöcske után ment. Nekem abból csak annyi maradt meg hogy miért nem dobta fel a talpát X)
Gibson: Neem, Gaara nem olyan cool és jóképű mint Sasuke Nevet (lealábbis gondolom, Sakura biztos így gondolkozik)
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 231
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!