24 okt 13, 05:17:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 169 170 [171] 172 173 ... 231
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 613704 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Mercinho
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 36

Itachi-san és Chelsea fangörl ^^


« Válasz #2550 Dátum: 09 szep 09, 00:31:33 »

Nos ha így veszzük, Shika és Ino is illik egymáshoz, mert: Egy pasimániás lány és egy nőfóbiás fiú (ezt már nem tudom melyik oldalon olvastam, de nagyon jó érvek voltak rajta a páros mellett)... bár híve vagyok a TemaShikanak...
Naplózva

Tsukuyomi. God of The Moon...
FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #2551 Dátum: 09 szep 09, 18:05:57 »

Újabb lehetetlen páros: Neji és Sakura. Én már egy csomó képet láttam róluk, sztem szépek lennének 1ütt ^^
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Mercinho
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 36

Itachi-san és Chelsea fangörl ^^


« Válasz #2552 Dátum: 09 szep 11, 11:06:20 »

Mindketten hatalmas pusztítást hajtanak végre akár a mutató ujjukkal.  Nevet  De a legszebb pár akkor is a Lee X Sakura...  Ördögi ...na jó nem!
Naplózva

Tsukuyomi. God of The Moon...
Ruby
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 173


« Válasz #2553 Dátum: 09 szep 11, 15:24:43 »

Ez a pasimániás lány és nőfóbiás fiú nagyon komoly. xD De amúgy van benne igazság... Neji és Sakura? No, én olyat még nem láttam. De amúgy elgondolkodtató... Csak nem is tudom, hogy miért, van bennem egy furcsa érzés azzal kapcsolatban, hogy Nejinek fiú létére hosszabb haja van, mint a legtöbb lánynak.  >.<# Hümm-hümm
Egyébként szerintem a Lee/Sakura igenis nagyon szép páros! Lee olyan aranyos, ahogyan szalad utána... Valamiért James Potter/Lily Evans fílinge van a dolognak. Ők meg ugye bizonyítottan összejöttek... ^^
Naplózva
Signor Doe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102


« Válasz #2554 Dátum: 09 szep 12, 11:24:54 »

HEEE?Szerintem nemis lenne szép pár.A másik Neji haját nefikázd nekemis szép hosszú hajamvan..

A végén már ijen sakura naruto meg sasuke párosítások lehetetlenek lesznek mert mind megmurdál.
Habár ijen Hinata+Kiba dolgon filózok bár lehet hülyeség.





Naplózva




„Vissza, soha!Csak most jöttünk.”
Ruby
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 173


« Válasz #2555 Dátum: 09 szep 12, 14:24:36 »

Egy rossz szót se mondtam Neji hajára, csupán megjegyeztem, hogy érdekes, hogy hosszabb van neki, mint a legtöbb lánynak. (Amúgy meg ő azon ritka pasik közé tartozik, akiknek véleményem szerint jól áll a hosszú haj!  Hümm-hümm) A KibaHina pedig... Inkább csak annyit mondok, hogy jobb, ha erről nem fejtem ki a véleményemet.  >.<#
Mercinho, ez az érvelés akkor is nagyon ász, ha nem te találtad ki. xD
Naplózva
Sharingan Obito
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #2556 Dátum: 09 szep 13, 12:09:31 »

Sztem Sakura illik Narutohoz mert hát tök jó pár meg hasonlit Kushina +Minato párra is remélem összejönnek  Nevet
Naplózva
Ichigo-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #2557 Dátum: 09 szep 18, 21:19:01 »

hát szerintem Sakura+Sasuke,  Naruto+Hinata,  Sai+Ino, Shikamaru+ Temari Nevet +Miért? hát mert így gondolom
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 18, 21:20:31 írta Ichigo-chan » Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2558 Dátum: 09 szep 18, 23:40:04 »

OFF:  Ichigo-chan hát te aztán megmondtad a frankót. Sikerült összehoznod a legesélytelenebb karaktereket. Már csak a Kurenai Asuma maradt ki   Szép indokokat sorakoztattál fel. Összevetettem a saját elképzeléseimmel, de egy két gondolatoddal nem értek 1 et, pl a "mert csak" egy kicsit tág megközelités.

On: Nekem egy orochimaru mizukage párositás jönne be nagyon. Szinte tökéletes pár Nevet
Képzeljük el, ahogy Ott álnak, egymás melett, és orochimaru mond valami nem odavalót. A mizukage lazán odahajol, lassan és jön a jól bevált duma:
"Még 1 szó és megöllek"
Érdekes lenne Oro arca Nevet  
Ha meg egy lány is összejön nekik, vörösesbarna haj, fehér bőr és az orochimarutól jól ismert szempár, fekete bőrruciban, enyhe gyilkolási kényszerrel  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 18, 23:48:09 írta Renningan » Naplózva







Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #2559 Dátum: 09 szep 19, 04:15:41 »

LooooooooooooL Renningan ezt elképzelni is fáj, szerintem azok nem sokáig lennének együtt, mert az első adandó alkalommal kinyírnák egymást. xDD

Renningan azon elgondolkodtál már mi lenne ha kettejüknek fiú gyerekük lenne? Nevet

Am a KurenaiAsuma páros azért összejött, az más kérdés, hogy mikor igazán kibontakozhatott volna a dolog akkor patkolt el Asuma. :/
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 19, 12:59:31 írta Csibe19 » Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2560 Dátum: 09 szep 19, 08:42:55 »

Épp ezért lenne szép Nevet Nem lenne unalmas Nevet

Fiut nem tudtam eképzelni. Lánynak vagány lenne. DE fiunak. Vmi kis vörhenyes emo- csak saját felelőségre elolvasni. Picit olyan lenne szerintem mint Nagato.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 19, 08:54:10 írta Renningan » Naplózva







*Reira
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 47

[Naru♥Hina]


« Válasz #2561 Dátum: 09 szep 19, 18:09:44 »

Sikerült összehoznod a legesélytelenebb karaktereket....

Legesélytelenebb talán a te szemedben, és nem egy rajongóéban. Ne szomorítsuk már el egymást ilyen lehúzó mondatokkal.  kacsint

Nekem a Naru/Hina marad az örök kedvenc.

Az ok? Egyszerű. Mosolyog Még ha látszólag is lehetetlen, hogy ők kéz a kézben járjanak, Kishi még mindig meghagyta nekünk (Naru/Hina fanokak) a parányi kis reményt, ugyan is még mindig nem kaptunk Narutotól választ, Hinata vallomása után, meg persze Sakura reakciói sem voltak elég egyértelműek, mikor Sai szépen kiosztotta. Nevet

Naru/Hina az egy különleges pár az animeben.
Ijesztő, hogy mennyi mindenben hasonlítanak; Mind kettőjük elismerésre vágyik. Az egyik a népét szeretné, a másik pedig a szerelmét. Egyazon az elveik.
Hinatanak semmije/senkije sem volt, míg meg nem jelent Naruto, és nem adta meg neki a; barátságát, erőt de egy olyan erőt amivel a lány képes volt megváltoztatni magát. Ezt persze a lány viszonozta azzal, hogy; bátorságot, táplált a fiúba anno Nejivel folytatott harca során, és sok más alkalomkor is buzdította a fiút.

Narutonak rá kell döbbennie, hogy az elejétől fogva ott volt egy lány, aki mindig is elfogadta olyannak amilyen, és aki az életét is feláldozta volna, csak hogy megmentse. (szerintem erre még idáig nem sok példa volt)
Ezt még értékelni fogja Naruto, mert ugyan ki nem értékelne egy ilyen cselekedetet? Nevet (ezt kell még kivárnunk, és talán ez a rész lesz az, ami dönt a Naru/Hina sorsa felett)

Én szívből remélem, hogy Hinata vágyai teljesülnek, mert akárki akár mit is mondd, SZERINTEM Ő az egyetlen személy, aki megérdemli Narutot.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 19, 18:11:58 írta *Reira » Naplózva

"Az élet és a szeretet csupán egyetlen időt ismer: a jelent.
Az egyetlen érzékelhető idő a pillanat,
amelyben élünk, amikor szeretünk."
Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #2562 Dátum: 09 szep 19, 18:30:53 »

Reira, ebben "Naru/Hina az egy különleges pár az animeben. " egyetértek. Mosolyog

"Ijesztő, hogy mennyi mindenben hasonlítanak;"
Hmm, ezek közül te csak 2-t soroltál fel.. A többire is kíváncsiak lennénk. Nyelvesít

"Mind kettőjük elismerésre vágyik"
Nah ez érdekes is lenne, mint húzóerő vagyis vonzóerő Mosolyog egy párnál. Nem ők az egyedüliek, akik elismerésre vágynak. Példaként említsem Sasukét, Sakurát, Konohamarut, Lee-t, etc.

"Hinatanak semmije/senkije sem volt, míg meg nem jelent Naruto, "
Dehogynem, Hinatának ott volt az egész családja. (Az más kérdés, hogy az apjától nem kapott elismerést.) Ezenfelül Kurenai is bízott benne.

"Narutonak rá kell döbbennie, hogy az elejétől fogva ott volt egy lány, aki mindig is elfogadta olyannak amilyen, és aki az életét is feláldozta volna, csak hogy megmentse. (szerintem erre még idáig nem sok példa volt)"

Ööö mire? Hogy egy lány az életét áldozza érte? Csakmert Sasuke is feláldozta "majdnem" az életét érte.  Hümm-hümm

Renningan, az a páros sztem is ütős lenne! Nevet Kár, hogy ennek még elméletben sincs 1% esélye se! Nyelvesít
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2563 Dátum: 09 szep 19, 20:07:04 »

Nayu, az érveid jók lennének, csak éppen közük sincsen a témához

- más egy rivális/barát/mester elismerése mint azé, akit szeretsz
- a bizalom ill. családtól kapott szeretet nem összevethető a szerelemmel (bár a bizalom tényleg fontos itt is, de másféle)
- eddig még nem volt olyan nőnemű egyed Konohában aki a kezdettől elfogadta őt ill. tényleg kis híján meghalt érte
- a yaoit hanyagoljuk...


Renningan, mit ittál  Nevet? Ilyen gyilkos párt! Talán csak az Anko x Zabuza/Kabuto lenne hasonló szintű... na azok gyereke sem lenne 100-as, az tuti.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 19, 20:08:19 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2564 Dátum: 09 szep 19, 20:20:57 »

Renningan, mit ittál  Nevet? Ilyen gyilkos párt! Talán csak az Anko x Zabuza/Kabuto lenne hasonló szintű... na azok gyereke sem lenne 100-as, az tuti.

Nem tudom, de nagyon tömény volt Nevet meg vmi fehér port is adtak, azt hittem porcukor ikszdé

Anko és Kabuto az tényleg jó lenne. De ha már a jelennél akarunk tartani, akkor már Kabuchimaruról beszéljünk Nevet  Kár h ilyen nincs, de én még ehez hozzá adnák egy kis Zabuzat is Nevet Édes 3as Nevet Viszont milyen egy poronty lenne ? Nevet Egy vérengző kigyószemü, cápafogu kis emberke ikszdé De ez már kinzás 
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 19, 20:27:32 írta Renningan » Naplózva







Oldalak: 1 ... 169 170 [171] 172 173 ... 231
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!