24 okt 13, 03:24:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 167 168 [169] 170 171 ... 231
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 613662 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
Signor Doe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102


« Válasz #2520 Dátum: 09 aug 20, 13:36:46 »

Szerintem most Naruto+Sakura lesszmert sai elmondott neki mindent az sírás rívás volt az most megy sírva ráborul azt  love lessz gondolom.
amugymeg Shizune + kakashi az ojan poénos lenne.
Naplózva




„Vissza, soha!Csak most jöttünk.”
Takashi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 96



« Válasz #2521 Dátum: 09 aug 20, 14:17:31 »

Szerintem Shizune inkább irukához illik ... mindketten olyan odaadók ...Iruka Narutóval szemben ...Shizuna pedig Tsunadéval szemben , de persze ez csak az én véleményem.
Naplózva
vvica
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


vvica


« Válasz #2522 Dátum: 09 aug 22, 19:27:46 »

Szerintem Shizune olyan magának való típus ^^". Én is sokat forogtam a Shizune-Iruka párosításon, de úgy igazán nem tudtam őket elképzelni együtt.

Jiraya halála óta sajnos Tsunadénak sincs sok esélye, hogy párt találjon magának ^^"  Pedig ők ketten úgy illettek volna egymáshoz. Juj milyen gyerekeik lettek volna? Két ilyen természetű ember?  smirksweat
Naplózva

"Bolond ki a fának gyümölcsét nézi, s magasságát nem tekinti"
Takashi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 96



« Válasz #2523 Dátum: 09 aug 22, 23:20:53 »

Tsunade  v Pervy Sage ........csak ell kell képzelni egy szerencsejátékos , perverz gyereket ... Nevet
Naplózva
amina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 181


/Anti NaruSaku fangirl/


« Válasz #2524 Dátum: 09 aug 26, 22:16:32 »

Én nagyon anti NaruSakus vagyok  Ördögi Igen tudom hogy egyre valószínűbb hogy azok ketten egymásra találnak de akkor is van még egy kis esély a NaruHinának is (bár én a SasuNarunak jobban örülnék de az már egy másik műfaj ikszdé)
Az nagy poén lenne ha Chouji lefogyna és jobb pasi lenne belőle mint Sasuke... Ino tuti rákattanna Nevet Nevet Nevet
Naplózva

*Reira
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 47

[Naru♥Hina]


« Válasz #2525 Dátum: 09 aug 29, 19:45:51 »

Én se rajongok annyira értük. :S
Kakashi annyira összeillik a Mizukageval. Szerintem a könyveiben is hasonló nőket képzel el. No lám! Most az egyik életre is kelt. xD

Mellesleg egyre többször zavarodok össze, akárhányszor Sakura érzéseire gondolok. De szerintem ő is.
Sasuke? Naruto? Esetleg NaruSasu? Mi van?! Ti értitek ezt???  Technikai KO

Ui.:

NaruHina. Szeretet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 29, 19:47:35 írta *Reira » Naplózva

"Az élet és a szeretet csupán egyetlen időt ismer: a jelent.
Az egyetlen érzékelhető idő a pillanat,
amelyben élünk, amikor szeretünk."
Mercinho
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 36

Itachi-san és Chelsea fangörl ^^


« Válasz #2526 Dátum: 09 aug 29, 21:00:22 »

*Reira
 Ezen én is gondolkodtam már, aztán meg mi van ha 4-esben tekérnék tovább életük bicikliét? Egy ilyen nyitott izében...
Kakashihoz annyit fűzők, meg érdemli Anko-sant  Nevet Hajrá Kakashi!
Naplózva

Tsukuyomi. God of The Moon...
Signor Doe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102


« Válasz #2527 Dátum: 09 szep 01, 17:37:57 »

Ugyanmá há Ino meg Narutó lessz még a végén <--- ez kizárt..
Egyre inkább Naruto+Sakura lessz a dologból Narutót valahogy nemérdekli Hinata.Sakurát meg sasuke már nem foglalkoztatja annyira..
Naplózva




„Vissza, soha!Csak most jöttünk.”
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #2528 Dátum: 09 szep 01, 19:03:32 »

Remélem NaruSaku lesz mert megértik egymást és szerintem Sakura szerelmes Narutóba, Yamató is mondta hogy, tudja mit érezz Naruto iránt, csak nem fejezte be a mondatot.Naruto és Hinata nem illenek egymáshoz mindenben külömböznek egymástól.

Bocs a Naruhina fannoknak
Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #2529 Dátum: 09 szep 02, 00:45:38 »

Hát szerintem egyedül Kishimoto sensei döntésén múlik hogy lesz, bár úgy tűnik tényleg NaruSaku lesz belőle, de azt sem tartom kizártnak, hogy ugyanaz lesz majd mint ahogy Takahashi Rumiko csinálta az Inuyashával, bár én akkor azt hittem falnak megyek, eljutottam az utolsó (558.-as) fejezetig és már készültem az ominózus Happy End-re, aztán jött a pofára esés ugyanis az alkotó nem zárta le a történet szerelmi szálát, szóval mondhatni az egészet az olvasó fantáziájára bízta, bár nem törvény szerű, hogy a Narutoban is így kell lennie, de minden esély megvan rá, persze meglehet, hogy Kishimoto sensei szakít ezzel a hagyománnyal, csak hogy jó szokása szerint ezzel is valami váratlant mutasson még a manga végén is. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 02, 00:46:56 írta Csibe19 » Naplózva

amina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 181


/Anti NaruSaku fangirl/


« Válasz #2530 Dátum: 09 szep 02, 05:44:25 »

Kishi a váratlan fordulatokról híres szóval még bármi lehet! De én mondjuk jobban örülnék egy lezáratlan szerelmi szálnak így minden fan reménykedhetne hogy az általa kedvelt páros lett a befutó ikszdé
Naplózva

Signor Doe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102


« Válasz #2531 Dátum: 09 szep 02, 15:56:33 »

Lehet hogy van aki örülne lehet aki nem ezt mindenki magának eldönti..De én azon a véleményen vagyok hogy az igazi fanok belehalnak a végén a kondolkodásba.Hogy most akkó mi van  ki van kivel miért hogyan összejöttek vagy sem?

Reméljük nemfogja ezt tenni már mindenki valamijen nyalomfalom-ra vár má bocs a kifejezésért de ezt szebben nemlehet kifejezni.Már mindenkiben ott van a vágy, hogy végre Naruto és sakura között legyen valami komoly is(Tudom hogy akinek mocskos a fantáziája arra gondol Nevet de ne tegye).Szal én kiváncsian várom milessz itt a Tobi fight után ha Sakura utoléri Narutot.
Naplózva




„Vissza, soha!Csak most jöttünk.”
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #2532 Dátum: 09 szep 02, 16:06:55 »

Lehet hogy van aki örülne lehet aki nem ezt mindenki magának eldönti..De én azon a véleményen vagyok hogy az igazi fanok belehalnak a végén a kondolkodásba.Hogy most akkó mi van  ki van kivel miért hogyan összejöttek vagy sem?

Reméljük nemfogja ezt tenni már mindenki valamijen nyalomfalom-ra vár má bocs a kifejezésért de ezt szebben nemlehet kifejezni.Már mindenkiben ott van a vágy, hogy végre Naruto és sakura között legyen valami komoly is(Tudom hogy akinek mocskos a fantáziája arra gondol Nevet de ne tegye).Szal én kiváncsian várom milessz itt a Tobi fight után ha Sakura utoléri Narutot.

Sakura sasukéba szerelmes.Azt,hogy naruto bele van esve,csak a meggyőzés eszközeként fogja használni.Az igazánjó az lenne,ha hinata komolyabban narutora hajtana.
Naplózva

Signor Doe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102


« Válasz #2533 Dátum: 09 szep 02, 17:17:43 »

Szerelmes?Hát ez má nemnagyon látszik rajta szerintem jópáran észrevették hogy Naruto felé húzódik 1 kicsit persze van aki szeretné ha nem így lenne..
Naplózva




„Vissza, soha!Csak most jöttünk.”
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #2534 Dátum: 09 szep 02, 17:45:11 »

Szerelmes?Hát ez má nemnagyon látszik rajta szerintem jópáran észrevették hogy Naruto felé húzódik 1 kicsit persze van aki szeretné ha nem így lenne..


A szeretet jele az,hogy ha real life lenne már 650.000 koponyacsontja tört volna el narutonak?Sakura ha éppen úgy ért narutohoz,akkor kihasználta valamilyen célja elérésében szvsz Naruto meg annyira beleesett,hogy Hinatat számításba se veszi,pedig idő közben szépen felcseperedett és mellméretben is megnőtt.Minden bizonnyal van még terve kishinek narusakuval,de valahogy nem tudok elképzelni egy ilyen végleges állapotot.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 167 168 [169] 170 171 ... 231
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!