24 okt 12, 23:10:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 231
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 613565 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Navelia
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 192


WWW
« Válasz #2460 Dátum: 09 júl 03, 13:52:39 »

MatsuriKankorou? Neeeee XDDD MatsuriGaara sokkal szebb *.*
TenTen szerintem Nejihez illik, én őket szeretem együtt x) Viszont Lee-vel jobban összhangban vannak, jobban megértik egymást ~ aranyosak egy párban =}
Naplózva

„Az élet ízét csak a bolondok ismerik.”
„Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik, és soha nem is fog. Mindig csak jelen van.”
(Christopher Paolini)
„Nothing improves the memory more than trying to forget.”
Tobi-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72

Rosszvér Robi


« Válasz #2461 Dátum: 09 júl 03, 13:54:09 »

Hidan és Tayuya az jó, van benne valami, lehet hogy találkoztak amikor éltek véletlenül összefutnak az erdőbenXD
Hidan Saku azt meg hogy?:S
Tentennek sztem biztosan Neji tetszik
Amugy Matsuri nem csak egy filler szereplő? nem emlékszem...
Naplózva
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #2462 Dátum: 09 júl 03, 13:58:19 »

Mizukage-Kakashi?
Mizukage-Iruka?

Van még pár, de azok meredekek kezdésnek Nevet

Neji-Ten-ten ez egyértelmű, Lee nekem túl debil!
Naplózva
Ruby
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 173


« Válasz #2463 Dátum: 09 júl 03, 14:15:24 »

Hm.. Szerintem Matsuri akkor is Kankurou-val jobb!^^ Nem tudom, Tenten szerintem inkább Leevel... Az egyik részben (már nem tudom, melyikben) csillogó szemekkel nézte Lee-t, ahogyan edz. És még két kedvenc: Konohamaru/Hanabi és Udon/Moegi. Ezekről mi a véleményetek?  Nevet
Naplózva
Navelia
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 192


WWW
« Válasz #2464 Dátum: 09 júl 03, 14:49:31 »

Matsuri az animében egy fillerben tűnt fel először, de a Shippuudenben is volt szerepe, és ott már nem fillerben ^^
MoegixKonohamaru <333
Naplózva

„Az élet ízét csak a bolondok ismerik.”
„Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik, és soha nem is fog. Mindig csak jelen van.”
(Christopher Paolini)
„Nothing improves the memory more than trying to forget.”
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #2465 Dátum: 09 júl 03, 14:59:25 »

Az Udon&Moegi páros tökéletes, mert hát valljuk be, egyikőjük sem valami nagy szépség. Pirul 
A Konohamaru&Hanabi párosról azt hiszem volt már régebben szó, mint mini NaruHina. Nekem tetszik az ötlet. :3 Mivel Hanabi 2. gyerek, szerintem nem olyan visszahúzódó, mint Hinata. El tudom képzelni, hogy "odacsap" Konohamarunak, ha nagyon muszáj. :-D

Mint fangirl, Gaarának tökéletes nőt szeretnék. *pirul* Szóval inkább MatsurixKankuro. :Đ Ahhoz, hogy szeressem a GaaMatsut, nagyon sokat kellene a csajnak fejlődnie, nem tudom, hogy képes-e rá...

Nekem a >>Neji&TenTen<< jön be nagyon. ^^ Imádom ezt a stampet. *_*
Igaz, hogy nézte Leet, de az mintha filler lett volna, mert nem láttam, csak hallottam róla. (A fillereket nem néztem még meg a part 1 végén.) x) Amúgy is szebb párt alkotnak szerintem Nejivel.

Nektek mi a véleményetek?

Nekem az, hogy nem tudom, hogy hogy csinálod, de szinte mindig azt gondolod a dolgokról, amit én. Nevet Pl. írni akartam anno a manga topicba, de Te szinte ugyanazt írtad le, amit én akartam, csak én nem nagyon tudtam volna megfogalmazni. Pirul És ez tök jó. :]
Amikor megnéztem az animét, én is ugyanezen filóztam, mint Te, hogy akkor most melyik is a jobb, a Suigetsu&Karin vagy a Sasuke&Karin. Kb. ugyanazokkal az érvekkel, amiket felsoroltál...
Nekem annyiból SuixKarin inkább, mert a mangában eszméletlenül idegesített, ahogy rámászott a csaj Sasura. (Animében már annyira nem.) Meg persze kell valami biztosíték arra az esetre, ha NaruHina lesz a végén... Akkor inkább SasuSaku legyen, mint mondjuk LeeSaku. x) Bár nekem tetszik az InarixSakura páros is. :Đ

Jah igen... Elgondolkodtam a Kakashi-Konan pároson is. Jól néznének ki szerintem, csak az a baj, hogy mindketten olyan "hűvösek", legalábbis látszatra. =) Mindkét félnek egy energetikus partner kellene inkább, szóval bukott is az ötlet... =(
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 03, 15:01:20 írta GaaraFan333 » Naplózva
amina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 181


/Anti NaruSaku fangirl/


« Válasz #2466 Dátum: 09 júl 03, 15:07:14 »

Hidan és Tayuya az jó, van benne valami, lehet hogy találkoztak amikor éltek véletlenül összefutnak az erdőbenXD
Hidan Saku azt meg hogy?:S

Fúú most adtál egy remek ötletet egy fanfichez ikszdé köszi bow
Hidan és Sakura igazából nem tudom hogy jött össze
De ezeket lessétek meg ikszdé:
http://www.youtube.com/watch?v=KrgY54zuEfU ez saját
http://www.youtube.com/watch?v=H8SnxYy6zD0 ez nem ikszdé
http://www.videoplayer.hu/videos/play/353230 ez is saját
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2467 Dátum: 09 júl 03, 15:14:50 »

Az UdonxMoegi-vel szerintem az a baj, hogy Moegi inkább úgy fest, mint aki Konohamaru-ra bukik.
MatsurixKankurou? Hát nem tűnik olyan rossznak ez az elképzelés, de annyira nem is jó. Kankurou az egyik leghelyesebb Naruto-s srác Matsuri viszont elég béna szegényem.
Különben GaaraxMatsuriról pont mi ketten GaaraFan333-al irkáltunk egy csomót. Azt keressétek meg.
GaaraFan333: Köszi szépen  Nevet A vicces, hogy én meg rólad gondolom ugyanezt.  Nevet
Én NaruxSakus vagyok tehát a SasuxSakut mindenképp elutasítom. Úgyhogy marad a SasuxKarin.
NejixTenTen alap.  Mosolyog
Kakashi-Konan pároson én is filóztam, szerintem összeillenének csak Konan szerintem Yahikot szerette. És azért ők ketten nagyon szépek együtt.
Naplózva


Joszkin_Szandi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


WWW
« Válasz #2468 Dátum: 09 júl 03, 16:20:56 »

Hát jaja,énis ugy gondolom ,hogy Moegi bukik Konohamarura.
Énis NS-es vagyok,de attól az ötlettől ,hogy KarinXSasuke egyszerüen kiráz a hideg.Akor már számomra inkább a SakuSasu.
Na igen,a Tenten-es párosok,ezeken már gondolkodtam,mert én valamiért annyira huzzodok LeeXTenten-hez,de nem tom miért. Ohh My God
Naplózva

Még új vagyok.Nem ismerem ezt a fórumot.Ne szidjatok le:3
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #2469 Dátum: 09 júl 03, 21:27:39 »

jah amióta TenTen nézte ahogy Lee edz én is úgy gondolom jobban össze illik vele mint Nejivel xD
Naplózva
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #2470 Dátum: 09 júl 03, 21:50:41 »

Sasuke-Karin.. eddig bírtam. most szépen kifejtem mért okádok ettől a párosítástól.  Lehánylak
Először is Sasuke nem éppen a bölcs döntéseiről híres, de én attól még kedvelem a karakterét. Karin meg egy hisztis p*csa, akit az első pillanattól kezdve utáltam. Semmivel se jobb mint Sakura, Ino, vagy a többi konohai csaj akik Sasuke lába előtt hevertek még anno. Sakura nem épp a kedvencem, de Karinnál fényéveknél jobban bírom, szal inkább látnám őt Sasuke mellett. Meg az is közrejátszik, hogy Sakura olyan megilletődött (volt eddig) amikor Sasuke közelében van, hogy nem annyira nagypofájú ami engem annyira irritál. ilyenkor sokkal szimpibb. a másik meg... komolyan már képzeljetek el egy smároló Sasuke-Karint... vihetnének a gyogyóba maradandó elmekárosodással...  számomra az lenne az ideális, ha nem lennének túlzottan romantikus jelenetek a Narutoban, max pár utalás a jövőre tekintően. (pirulás, szemezés stb.) Inkább mint hogy olyanok süljenek ki a végén mint a Sasuke -Karin.......... Pojén
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 03, 22:11:38 írta Korina » Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #2471 Dátum: 09 júl 03, 22:02:56 »

Korina... légyszíves legközelebb légy tekintettel a vizuális típusú emberek re is!!!!!!
Én barom, elképzeltem a smároló Sasukét és karint  Lehánylak
Mindjárt meghalok....
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2472 Dátum: 09 júl 03, 23:55:51 »

Miért? Illenek egymáshoz. x De Szöcske egyedül fog megöregedni és Naruto is. :3
Naplózva


 
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #2473 Dátum: 09 júl 04, 12:13:42 »

Naruto biztosan nem, elég belegondolni ki volt a fater, és hát hajaz rá rendesen! Sasuke meg elég magának való szerzet, de mivel döglenek utána a csajok Technikai KO

Felmerült bennem, hogy Kakashi-nak nem volt Rin a csaja? (Tudom, hogy csapattársa volt, de amikor Sarutobi-t temetik az ő sírjánál áll) és azért ilyen magának való, mert meghalt?!

Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2474 Dátum: 09 júl 04, 12:44:31 »

Kakashi akkor még elég vaskalapos volt, a Kakashi Gaidenben nem úgy tűnt, mint akit a "szabályok mindenek felett" dolgon kívül más is érdekel.
Az a síremlék pedig valószínűleg minden külhonban elhunyt shinobi tiszteletére lett emelve, akiknek a testét nem hozták haza (itt van egy kis baki, lásd Zabuzás részeket, amikor Kakashi magyarázza, hogy a nindzsa holtában hajlamos kiadni a titkait).
A Kakashi Gaidenből nem derül ki tisztán, hogy Kakashinak volt-e valamilyen közelebbi kötődése Rinhez. Bár ha alapul vesszük azt, hogy Kakashi=Sasuke, Rin=Sakura és Obito=Naruto (az = jel ez esetben csak "megközelítőleg egyenlő", de olyan jelet hirtelen nem tudtam írni ^^), akkor Rinnek bejött Kakashi, de a Madárijesztő nem nagyon foglalkozott vele, Obitónak pedig Rin, de itt is csak egyoldalú volt a helyzet. ^^"

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 231
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!