24 okt 12, 19:08:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 158 159 [160] 161 162 ... 231
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 613462 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Saleen S281
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 191

...:::Uchiha Saleen:::... --=EAÉ avatar készítő=--


« Válasz #2385 Dátum: 09 máj 31, 14:16:24 »

ember hogy a francba tudtok ennyit összerizsázni?!!
Ami engem illet a stori naruhina narusaku shimatema sasusaku chojikarin párokrol ez:
Kakashi jön, valaki letépi rola a maskot, ennek látán konoha összes csaja rámozdul Moegitől kezdve Tsunadeig.
Kakashi pedig ettől fejvesztve rohan a lenyugvó nap felé követve őt egy több100ezres asszonyhorda.
Ettől naruto sasuke meg choji sírnak 3 napig. Nevet
legagábbis egy alternatív narutoban ez történne.
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 31, 14:21:08 írta Saleen S281 » Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #2386 Dátum: 09 máj 31, 16:50:33 »

Csatlakozom az előző hozzá szólóhoz. Nem kellene megfeledkeznünk arról, hogy ez egy shounen anime. Nem igazán a párkapcsolatokra koncentrál... stb...stb.... Nem tudom, megvalva az igazat, NAGYOOON NEM LENNÉK boldog ha Naruto-kun, Hina-chant választaná. oO Tőlem az a pár az egyik legmesszebb álló dolog. És ha már NaruHina vs NaruSaku. Hmm... én amellet érvelek, hogy Kishi valahogy a NaruSaku mellet marad. Miért? Gondoljuk kicsit végig... A történet eleje óta közös a kapcsolat Sakura és Naruto között. Naruto rengeteget tepert az áhított csajért és most keztek eljutni odáig, hogy.... mondhatunk a kettejük dolgára valamit. Ennyi erővel "pazarlás" lett volna Naru részéről a Sakura iránti érzelme? Nem tudom. A SasuSaku pedig nagyon halvány, persze annak is nagyon örülnék ám. x) De bakker.... ez nagyon kényes téma. oO (és mindig felidegesítem magam rajta ikszdé)

Hmmm...
Az idézett Hsz-t olvasgatva felötlött bennem egy jelenet, a csata után.
Hinata:....
Naruto:....Hinata....
Hinata:Igen?
Naruto:Én is szeretlek...
Hinata:(elvörösödik)
Naruto:És mindnki mást is a faluban, és nem kellett volna, tudom, hogy a szívetek mélyén már ti sem gyűlöltökXDXDXD
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #2387 Dátum: 09 máj 31, 17:08:55 »

Nem, azt hiszem, most az egyszer Hinata teljesen egyértelmű volt, nem fogják félreérteni. Szó szerint a daisuki szót használta (vana ki a rawt is olvassa Nevet). Mosolyog
Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #2388 Dátum: 09 jún 01, 19:24:50 »

Hinata:....
Naruto:....Hinata....
Hinata:Igen?
Naruto:Én is szeretlek...
Hinata:(elvörösödik)
Naruto:És mindnki mást is a faluban, és nem kellett volna, tudom, hogy a szívetek mélyén már ti sem gyűlöltökXDXDXD
Azért Naruto ENNYIRE nem sötét x"DDD
Vagy ha igen akkor ott már tényleg nagy gáz van X"D
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Saku-csan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #2389 Dátum: 09 jún 04, 17:15:13 »

hmmm.... hmmmm... hnnnn....értem ikszdé (csak egy kérdés. Ahogy ezt a témát olvasgatom, mindig feszült leszek és kicsit ingerültebb. Ti is így vagytok vele? ikszdé)

Dee Saku-csan...
Itt felhozod Naruto teperését Sakura irányában...
És valóban, Hinata nem tepert...viszont nemrégiben feláldozta volna a saját életét is Narutoért...
Ez szerintem valamivel mondjuk többet ér mint az, hogy meglátta újra és érezte, hogy valami megváltozott benne, csak nem hajlandó felvállalni az érzéseit...de ez csak az én véleményem...*sóhaj*
Szóval ezek miatt nem lehet eldönteni hogy Kishimoto melyiket választja... Nevet


Értem mire gondolsz, és igen nem vettem ezt is számításba, de ahogy Dave90 is írta:

Hinata önfeláldozó volt elmondta hogy szereti. rendben. ha valaki nem szerete valakit ettől nemfog bele szeretni (vannak oylan emberek akik szereleméhségtől fűtötten megtennék de most komolyan Naruto ilyen? nem
Pl ha valaki akár az életét is feláldozná értem de én eddig nem voltam bele szerelmes ezután sem leszek. piszokul hálás leszek de nem fogok csak azért szerelmetvalava a karjaiba borulni mert majdnem megölette magát értem. NAruto rengeteg érzelmi hatást kibírt már nem egy ilyen érzelmi csapdába fog beleesni....

Annyi addig nekem is eljutott az agyamig, hogy Hinata (végreeee!! TT_TT x3) szerelmet vallott, nem félreérthetően. Merem remélni, hogy most már felfogta ezt Naruto-kun is. ^^ Ha nem akkor hü**e.... /nem hiába szőke/ Mind1.

Nah, szóval. Mivel kezd az agyamban elpattanni az ütő szerintem FEJEZZÜK BE! T_T Értelmetlen ezen úgymond "vitatkozni" is.... Meg fogjuk tudni a választ időben, minden csak Kishin múlik. Szerintem rengetegen bízunk benne, tuti érdekes lesz a befejezés. Egyelőre amíg nem lesz ebben a NaruSaku vs NaruHina dologban valami fejlődés, addig rekeszük be a dolgot. És megint csak azt mondom ez csak egy shounen manga. Nem szerelemre és szerelmi szálakra épül. Ha valamelyikből is lesz valami, az kész csoda lesz! (vehetjük szívességnek Kishimoto sensei-től)

Hozzon már fel valaki egy új témát!!! T_T

Szerintetek Saihoz ki illik? Nyelvesít
Naplózva
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #2390 Dátum: 09 jún 04, 17:44:34 »

Hát csóri Sai, neki úgy tűnik Ino fog jutni, ha lesz valakije, elvégre most Ino azt hiszi, bejön neki Nevet Gondolom az a dolog enm volt véletlen Kishitől Nevet
Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Navelia
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 192


WWW
« Válasz #2391 Dátum: 09 jún 04, 17:53:09 »

Ino és Sai... ikszdé Pár oldallal ezelőtt már kérdés volt, hogy Saihoz ki illik, de őszintén szólva... Nem tudom ^^" Ino a legesélyesebb, de hogy összeillenek-e... nos, efelől vannak kétségeim ^_^
Naplózva

„Az élet ízét csak a bolondok ismerik.”
„Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik, és soha nem is fog. Mindig csak jelen van.”
(Christopher Paolini)
„Nothing improves the memory more than trying to forget.”
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #2392 Dátum: 09 jún 04, 17:57:16 »

Effelől nekem is, nagyon sok Nevet Nem tudom, Sai-hoz szerintem egy tlejesen más természetű, és életfelfogású lány illene. Valaki olyan, aki fel is tudná fogni, min ment keresztül az a nyomorult csávó. Érzelmeket osztani én is tudok  >.<#
Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Saku-csan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #2393 Dátum: 09 jún 05, 12:44:34 »

Na ja. oO Saitól messze áll Ino. Nem bejövős a téma nála. ikszdé Igazatok van hozzá valaki olyas valaki kellene aki megtudja érteni min ment keresztül. De ki van ilyen? oO
Naplózva
Navelia
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 192


WWW
« Válasz #2394 Dátum: 09 jún 05, 14:00:01 »

Őszintén szólva, a Naruto szereplői között nem akad párja. Most hirtelen valamiért TenTen jutott eszembe, de ő... hát nem hiszem ikszdé Saját szereplő/jövőbeli narutós leányzó & Sai - ez így a tökély ikszdé
Naplózva

„Az élet ízét csak a bolondok ismerik.”
„Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik, és soha nem is fog. Mindig csak jelen van.”
(Christopher Paolini)
„Nothing improves the memory more than trying to forget.”
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #2395 Dátum: 09 jún 05, 14:48:12 »

Igen, én is arra gondoltam, hogy igazából a Narutos csajok azért a fiúkhoz képest kevesen vannak, és igazából egyik se olyan nagy durranás. Nem külsőre értem, hanem van-e olyan női szereplő a Naruto-ban, aki Naruto korabeli, és erősen megközelíti az erejét? Most aki erre benyögi, hogy Sakura, gondolja át az életét, kérem...
Azt nem szeretem a shounen mangákban, hogy az, hogy fiúknak szól, miért jelenti azt is, hogy a lányok mindig nevetségesen gyengék a fiúkhoz képest? Lányok között is vannak nagyon erősek. Visszatérve, ha Sai INoval jön össze, vagy ilyesmi, az elég nagy színvonalbeli esés. Nagyon szeretem Inot, tényleg, de nem ér fel Sai-hoz, olyan értelemben, hogy nem tudná felfogni, hogy hogy meggyötörték, mivel az élet ennyire sötét oldalát hírből sem ismeri. NIncs igazán komoly női szereplő a történetben, és ez baromira idegesít. Ilyenkor mindig lebecsülve érzem a nememet  >.<# >.<# Ha egyszer mangát fogok készíteni, esküszöm nektek, egy olyan lányról fog szólni, aki frnakón szét tud csapni a fiúk közt, és Ő lesz az egyik legerősebb karakter Nevet
Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Navelia
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 192


WWW
« Válasz #2396 Dátum: 09 jún 05, 15:45:51 »

Sakurából nem kérek, már elnézést *esernyőt tart a feje felé* Nem teljesen értek egyet azzal, hogy egyik lány sem nagy durranás, hisz mindegyiküknek megvan a saját ereje, a saját képessége, amit igyekszik tökélyre fejleszteni, hisz az összes szereplőt egy nagy versengés köti össze (is). Hinata főági Hyuuga, ereje nem lebecsülendő. Sakura második Tsunade, és Tsunade sem épp a gyengeségéről híres. Temari pedig a Homokból jött, ott meg elég sokáig "durvábban" képezték a nindzsákat, míg ugye nem vették át Konohától az ő oktatási rendszerüket. Ino, TenTen, satöbbi, mindenki büszkélkedhet valakivel, de Narutóhoz egyikük sem mérhető - nyilván, egy Jinchuurikivel ki szállhatna harcba?

A legtöbb pasi szeret a hős lovag szerepében tetszelegni. Hát nem szívfacsaró, mikor egy szép lány hálás az őt megmentő fiúnak? És mi mindig is a "gyengébb nem" kifejezést viseltük, de ezt számtalanszor felrúgták - egy nő lehet erősebb egy férfinál. Nem kell félreérteni, de vannak olyan egyének, akik nem bírják elviselni, ha a közelükben tartózkodó nő hatalmasabb nála. Mondom, vannak. Nem azt, hogy mind.

Hogy ne legyen teljes mértékben off: Ino nem illik Saihoz. Én is szeretem Inót, de néha az az érzésem, hogy kiskorában sokkal okosabb és értelmesebb volt. Mikor harcoltak Sakurával a chuunin vizsgán, a kicsi Ino befészkelte magát a szívembe. Jó, a kis Sakura is, de ugye a nagy már nem, szóval ezt hanyagoljuk. Szerintem Inót "vissza kéne terelni". Nem lehet jobban kifejezni, ám én mindig örülök, hogy mikor Shikamaruval és Choujival van, előjön belőle az igazi Ino. És tovább nem folytatom, mert a végén még elküldenek a Szereplők topicba ikszdé

Összegezve: Saihoz egyelőre nem találni megfelelő társat. Különben is ráérnek még. Tizenévesek, holott a legtöbb narutós karakter sötétebbnél sötétebb múlttal rendelkezik.

Kumiko, egyetértek, ha saját történetet írok, valahogy én is jobban húzok az erős, független (de nem tökéletes) női főszereplő felé ^_^
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 05, 15:49:40 írta Navelia » Naplózva

„Az élet ízét csak a bolondok ismerik.”
„Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik, és soha nem is fog. Mindig csak jelen van.”
(Christopher Paolini)
„Nothing improves the memory more than trying to forget.”
Tobi-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72

Rosszvér Robi


« Válasz #2397 Dátum: 09 jún 05, 17:51:02 »

(szerintem Sai személyiségéhez és jelleméhez, ahogy kinéz és viselkedik, leginkább Haku illene, ha élne... >.<# )
de Sai ugyse fog össze jönni senkivel hiszen neki nincsenek érzelmei még akkor se ha annyira erőlködik...
Ino meg elöbb jönne össze Choujival mint Saial, de Shikamaru esélyesebb >.<#
ami szerintem valoszinü: Tenten és Neji, Tenten folyton dícséri és mindenben neki ad igazat...
Naplózva
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #2398 Dátum: 09 jún 05, 21:59:39 »

Így hogy mindketten élnek én a Kakashi-Shizune szálat vinném!!

Ja és NaruHina!

Bár Guren-Yamato??? Nevet Nevet
Naplózva
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #2399 Dátum: 09 jún 05, 22:30:12 »

Guren-Yamato? Hmm?
Azt meg hogy? O____o
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Oldalak: 1 ... 158 159 [160] 161 162 ... 231
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!