24 okt 12, 03:14:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 142 143 [144] 145 146 ... 231
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 613129 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #2145 Dátum: 09 jan 17, 00:22:37 »

Igen Dent akkor ismerte meg amikor azt mondta hogy szükség van orvosninjara minden 4fős csapatban...
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
Földi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 123

Ez így nem lesz, jó lesz! ^^


« Válasz #2146 Dátum: 09 jan 17, 11:07:39 »

Igazatok van.   Pontosan
Akkor ezek szerint még Tsunade nem dolgozta fel a történteket v. ha fel is dolgozta, de nem akar újabb szerelmi kapcsolatot, hogy ne hogy megint úgy járjon.  Szomorú
Így már érthető.
Naplózva

"Semmi sem kötelező,csak meghalni!"
Naruto 4ever.
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #2147 Dátum: 09 jan 17, 11:38:20 »

azon már mondhatjuk hogy túltette magát hisz tovább adta a láncot. bár új szerelmi viszony kezdése más kérdés....
Naplózva
dancso17
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #2148 Dátum: 09 jan 19, 00:59:06 »

De azért Tsunade+Jiraiya smirksweat Azok volnának az izgalmas és vicces jelenetek >.<#
Naplózva

Amíg a körömlakk meg nem szárad, a nő gyakorlatilag védtelen.

Ember, hogy utálom ezt a rohadt csuklást!
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #2149 Dátum: 09 jan 19, 06:38:18 »

Sapis ez nem volt kicsit alázOff?
Na mind1... Szerintem Kankuro és TenTen jók lehetnének csak Sajna ebben az esetben valószínűbb az hogy Neji+TenTen legyen... smirksweat
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
Szilike
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23



« Válasz #2150 Dátum: 09 jan 19, 10:45:46 »

szentem,naruhinának,félig igaza van,de amit sai mondani akart az bizti,h nem az amit írtál,hanem mindketten bukni fognak narutora,bár nem bizti,és akk vmelyiknek meg kell halnia Szomorú
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #2151 Dátum: 09 jan 19, 14:00:25 »

Amugy Szerintem Masashi NaruHinat csinál majd: Okaim! amikor Naruto elmegy Hinata ezt mondja "Énis igyekezni fogok Naruto-kun." (magába.) Meg a manga 297-ik fejezetébe amikor naruto majdnem meghal Hinata-t beteszi a képbe ,hogy  "kint sétál a Napsűtésben! Írányzéka egy aranyló napsugár!" És Ezt Kishi Naruto-ra érti ,h Most Hinata Naruto-ra gondol! Tudom ,h Naruto inkább Sakura-t Szereti de az emberek változnak! Egy Idővel Naruto majd rájőn ,hogy ki szereti Igazán! Ebböl Kishi már mutatott apróbb jeleket! És Különben is : Hinata-nak Naruto az álma Narutonak ,h Hokage Legyen Nem Sakura , Sakura-nak meg sasuke az álma tehát nem fog össze jönni Sakura és Naruto! Sakura csak azért "Kedvesebb" Vele mint régen mert Hisz benne ,hogy vissza tudja hozni Sasuke-t! És Amikor
Yamato mondja ,h " Sakura Valójában te... " valószinüleg arra akart célozni ,h Bízik benne.És Több felöl azt a vissza jelzést Paptam ,h "Sakura is változott" Igen változott de az álmát nem változtatta meg...  kacsint Hogy Sasuke-val legyen!

Hát ezzel nem értek egyet és most nem akarok veszekedni, de ha Kishi sensei tényleg NaruHinát akarna, akkor nem úgy alakultak volna a dolgok ahogy alakultak, már pedig úgy alakultak, hogy Narutonak a Chuunin vizsga óta gyakorlatilag köze nem volt Hinatahoz, pedig azóta már legalább 3 és fél év telt el és most is inkább azt látjuk, hogy Sakura az aki egyre közelebb kerül Narutohoz és ő az a karakter aki jellemterén talán a legtöbbet változott ez alatt a több mint 3 év alatt és akárki akármit mond rengeteg arra utaló jelet is láttunk már, hogy Sakura már sokkal többet érez Naruto iránt mint barátság és szerintem amit Yamato abban a helyzetben mondani akart Sakurának annak semmi köze nem volt a bizalomhoz.
Egyébként tudom, hogy most sokan azzal fognak jönni, hogy Naruto is megváltozot éés a Nagy szerelem Sakura iránt elmúlt, de én úgy gondolom, hogy ez nem így van, egyszerűen csak fontosabb dolgokra koncentrál, hiszen mostanság egyre nagyobb terhek kerülnek a vállára a történet előrehaladtával. Pontosan

És én itt most az ezzel kapcsolatos vitát befejeztem és lezártam és arra kérek mindenkit, hogy ne folytassa, mert úgyse lesz megeggyezés és csak fölösleges HSZ szaporítás lesz belőle amiért megkapjuk a magunkét. >.<#
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 19, 14:06:09 írta Csibe19 » Naplózva

Hana-hime
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 142


« Válasz #2152 Dátum: 09 jan 29, 15:41:40 »

Mindketten túl öregek a szerelemhez szerintem, mindkettő sok mindent látott és sokat veszített. Barátnak, ivócimbinek viszont kitűnőek  Nevet

Nem vitatkozni szeretnék,de azzal h "Mindketten túl öregek a szerelemhez" nem értek egyet.
Szerintem egy 50egynéhány éves embernek lehet komoly szerelmi kapcsolata. Mosolyog
Na jó,tudom,ninjakról van szó,na meg Tsunade hokage...,de nekik is kell magánélet,a ninjak is emberek,nemde!  kacsint
Igaz tényleg nem tudom őket barátnál többnek elképzelni,de kölün-külön kezdhetnek magukkal vmit sztem. =P
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2153 Dátum: 09 jan 30, 12:23:46 »

Ja meg ide akartam még írni, nagyon gyűjtöm ma a hsz.-eket  Nevet
Leírom én is, hogy látom Jira-chan és Tsunade hime kapcsolatát.
Szerintem ez úgy volt, hogy Jiraiya még kiskorában beleszeretett Tsunade-ba, de Tsunade visszautasította, mert nagyjából úgy gondolhatott rá mint Sakura Narutora a story elején, plusz ott volt neki Dan. Emiatt fordult más nők felé Jiraiya érdeklődése. Valószínűleg egyébként is vonzotta a szebbik nem  Nevet de a csalódása miatt ez felerősödött benne. Mert ha megnézzük nem lett családja pedig azért kedvelték a nők és nem hiszem, hogy nem lett volna esélye feleséget találni, de ő a szívében hű maradt Tsunade-hoz. A halála előtt is azt gondolta, hogy semmi nem sikerült neki stb... és az is köztük volt, hogy Tsunade mindig visszautasította.  Én azt a részt, amikor elbúcsúznak a halála előtt úgy értelmeztem, hogy gyakorlatilag szerelmet vallott. Azt beismerem, hogy amikor először olvastam azt a részt angolul jobban így éreztem, magyarul nem jött annyira át, szóval azért ez egyéni értelmezés a részemről.  Szerintem Tsunade itt döbbent rá arra, hogy Jiraiya mit érez iránta és én úgy értelmeztem, hogy lett is volna benne hajlandóság utána. Mert, amikor megkapják a halálhírét visszaemlékszik rá és nagyon kiakad. Persze ez még nem jelenti feltétlenül azt, hogy rádöbbent arra, hogy mit érzett Jiraiya iránt, de én úgy veszem. Meg az sem lehet teljesen véletlen, hogy a legendabeli Tsunade és Jiraiya, akikről a nevüket kapták házasok voltak. Plusz Kishi anno azt nyilatkozta, hogy akar romantikus szálakat keverni a történetbe. Asuma és Kurenai szerelme is halállal végződött habár ott beteljesült a dolog. Szóval ez lenne az én értelmezésem  Nevet
Naplózva


Jancsi9383
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23



« Válasz #2154 Dátum: 09 feb 02, 19:32:23 »

Szerintem Naruto és Sakura, csak mert szegény Naruto nagyon pedálozik :DEzzel csak aza baj, hogy sakura Sasuke így... Sasuke úgy... Bár az utóbbi időben egyre kevésbé... és Narutóhoz is egyre közelebb kerül>>>még összejöhet Nevet
Naplózva

Save the cheeleader... Save the world!
DsAdam
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 144


« Válasz #2155 Dátum: 09 feb 08, 15:14:50 »

Amúgy aki olvassa a mangát az észreveheti hogy a mostani harcoknál hinata rendesen aggódik lehet hogy lassan ez a szál is kibújik vagyis a naru x hina szál Nevet
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #2156 Dátum: 09 feb 08, 15:48:47 »

1 Sakura is ugyanúgy agódik
2 Hinata mikor nem agódik Narutoért?
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2157 Dátum: 09 feb 08, 16:27:27 »

Honnan veszed, hogy Sakura aggódik érte? Mondjuk tőle az aggódás a max, esetleg gyógyítgatás, ami egy doki feladata. Neki eszébe sem jutott, hogy menjen és segítsen.
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 08, 16:29:03 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
DsAdam
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 144


« Válasz #2158 Dátum: 09 feb 08, 16:31:25 »

Sakura csak anyit mondott hogy az ott Naruto ha jol emlékszem Hinata meg ahogy megtudta hogy az Naruto már ugrani is akart de lehet hogy Kishi azt hozza ki az egészbol hogy Hinata kisegiti Narutot Nevet (de ez már abszurd)
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Shidotoku
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 30


« Válasz #2159 Dátum: 09 feb 08, 16:57:54 »

Sztem Naruto és Hinata   Nevet Tudom, a mangában nagyon úgy néz ki a dolog, hogy NaruSaku-val fog végződik, DE mivel a szerző Kishi mester, így sztem 70%, hogy nem az lesz! Ördögi De abban sem vagyok biztos, hogy NaruHina lesz a végén... Dehát úgy van, hogy mennek a halak a csatába, elől megy a cápa, aztán a kardhal és a remény hal meg utoljára ikszdé
(yay, első komment ikszdé)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 142 143 [144] 145 146 ... 231
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!