24 okt 11, 21:25:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 136 137 [138] 139 140 ... 231
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 613017 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2055 Dátum: 09 jan 09, 08:49:27 »

Eddig csak egy teljesen egyértelmű utalást láttunk az egész mangában: Sakuráét, mikou Sasukénak kiáltja, hogy szereti. Ha meg az arckifejezés van, akkor Hinata érzéseit nehéz félreérteni, plusz akkor a Sakura x Sai, Gai x Kakashi, Gai x Lee meg még sorolhatnám mi is egyértelmű.

Hát igen, Kishi valószínűleg keverésnek dobta be azt a mondatot - a japán fórumokon is bizonyára nagy hévvel megy a vita erről  Nevet
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #2056 Dátum: 09 jan 09, 13:15:06 »

sakura,  a sima narutótól kezdve csak sasukéért van oda, ami miatt ino val össze is vesztek! pedig kiskorában ino volt aki "pátyolgatta" sakurát!
sakura a shippuuden részekben valóban "közelebb" kerűlt narutóhoz. De miért? - azért mert akibe szerelmes volt elhagyta a csapatukat! és látja narutóban a csapattársa utáni küzdelmet, amikor gyogyitgatta sakura -narutot akkor is szerintem csak mint csapattársként viszonyúlt narutóhoz nem pedig ,úgy minta szerelmes lenne belé! nyílván aggódik a csapattársa iránt mikor pl:akatsuki ellen harcolt naruto de az nemtöbb egy csapattársi érzelemnél...

hinata viszont fülig szerelmes narutóban, és ezért mondtam hogy inkább vele látnám narutót:S jobban megérdemelné... amiért meg nemtud kinyögni egy szót sem narutónak az azért van mert zavarba jön tőle mikor meglátja Mosolyog hisz szerelmes Mosolyog
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Joszkin_Szandi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


WWW
« Válasz #2057 Dátum: 09 jan 09, 15:05:48 »

De Yamato nem csak akkor fejezte ki magát Sakuráról...
Naplózva

Még új vagyok.Nem ismerem ezt a fórumot.Ne szidjatok le:3
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2058 Dátum: 09 jan 09, 15:41:34 »

^Ez mit akar jeleneni? Nem értem.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #2059 Dátum: 09 jan 09, 15:49:41 »

Erről nem akarok vitázni, de szerintem, a part 1 vége óta Sakura nem nagyon foglalkozik Szöszkével és amikor találkoztak akkor is rátámadt, hogy Narutot védje, szóval nekem nem úgy tűnik, mintha még mindig olyan nagy lenne a szerelem Sasuke iránt, ellenben Naruto felé már tett olyan gesztusokat, nem is egyet amiből kiderül, hogy többet érez iránta mint barátság. Pontosan

Egyébként meg az jó régen volt már amikor ilyen butaságokon veszekedett Inoval és azóta már évek teltek el és mint azt sokan mondták már előttem Sakura azóta sokat változott és már rég nem rivalizál Inoval és senki mással se. Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 09, 15:53:33 írta Csibe19 » Naplózva

datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #2060 Dátum: 09 jan 09, 16:25:58 »

amikor naruto edzett akkor sütött neki sárgolyókat, ez a gesztus nem több mint csapattárs iránti kedvesség! (és nem szerelem!)
A szerelem és a szeretet az két külön fogalom!!!!

Valóban kedvesebb lett, de az azért van mert ahogy halladunk az időben a karakterek közben felnőnek!
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #2061 Dátum: 09 jan 09, 16:57:48 »

1 nem sárgolyó 2 a mangába nem is volt sárgolyó...
és különben is kétlem hogy iylen gesztusokról bezsélt volna...
jah és a szó kifordítás az meeeegy.
datango. igen két külön fogalom de ezt most totál úgy mondtad mintha mi ezt nem tudnánk.  Gondolkozik csak tudod a kettő közti határ kicsi. és nehéz megállapítani hogy most melyik oldalon is van a dolog.

Azoknak legalábbis Akik Sakurát mindenáron Sasukável ANrutot meg mindenáron Hinatával akarnák összeboronálni.

a léyneg. Sakura Szerette Sasukét. Ez senki soha nem vitatta. De Sasuke elhagyta a falut úgy hogy előtte yol elintézte lelkileg.
Hinata szereti Narutot (bár én megvagyok győzőve hogy nem csak egy erős csodálat amit összekever a szerelemmel) NAruto pedig Soha semmiylen jelét nem mutatta annak hogy érdekelné hinata (úgy mint nő) ez Sasukére is igaz Soha nem tett lépést Sakura felé.

aze egyetlen páros akik viszonozzák az érzelmeket egymás iránt.
Lehet hogy valaki szerint ez nem így van de az csak vélemény úgy ahogy az is hogy Sakura szerelmes Narutoba
de az hogy sem Sasuke Sakura iránt sem Naruto Hinata iránt nem mutatott még mélyebbérzelmeket az tény.

jah és sztem, fejezzük be ezt a felesleges nekem van igazam mert mert és mert-et, mert baj lessz belőle. A jelenlegi állás szerint úgysem tudunk megegyezni.
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2062 Dátum: 09 jan 09, 17:27:54 »

Hát igen, mind NH mind SS mind NS mellett vannak jó és kevésbé jó érvek. Kíváncsi vagyok, Kishi mennyire van tisztában az efféle vitákkal.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #2063 Dátum: 09 jan 09, 17:39:32 »

Na igen Dave igazad van, szerintem is jobb, ha abbahagyjuk ezt a vitát, mert meg lesz a következménye ha tovább folytatjuk, megegyezni pedig úgyse fogunk, mert minden oldalnak megvan a maga véleménye és a maga érvei. Mosolyog

Kishimoto sensei pedig szerintem teljes mértékben tudatában van annak, hogy vannak efféle viták, mert szerintem nem csak itt, hanem Japánban is heves viták vannak ezzel kapcsolatban, de egyébként én azt gondolom, hogy Kishi senseinek megvan már az elképzelése arról, hogy ezek a dolgok hogy fognak alakulni, de az is lehet, hogy a végén nyitottan hagyja az egészet és akkor majd szívhatjuk a fogunkat, hogy a vitánk értelmetlen volt.  >.<#
Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2064 Dátum: 09 jan 09, 18:36:41 »

Erre való a fanfic, nem igaz  Nevet

Kit tudtok elképzelni Juugo mellé?
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
dani519
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84


« Válasz #2065 Dátum: 09 jan 09, 20:53:16 »

Juugo?!... nehéz... mondjuk egy lány Pontosan bye bye viccet félretéve én senkit nem adnék mellé  Kúl
Jirobo-hoz? és egy aktuális: az a kristály technika használó-hoz?  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 09, 21:02:43 írta dani519 » Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2066 Dátum: 09 jan 09, 21:19:52 »

Gurenhez Kabuto passzolna, ha nem utálná. Jirobo? Senkit  Nyelvesít
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #2067 Dátum: 09 jan 09, 21:21:35 »

Juugo elég visszhúzódó vagy mih. csak nem tudja kordában tartani magát. sztem egy kemény nő kell mellé aki leüti ha megzakkan xD
VAn pár ilyen korosztáyltól függetlenül: Anko TenTen Temari... és ha már úgyis van Árokpecsétje meg Orohoz is sok dolog fűzi leginkább ANko i9llik mellé Nevet

Gwent még nem ismerjük eléggé sem személiségileg sem  háttértörténetileg de túlságosan is fel idegesíti magát KAbuto amikor meghalja a nevét xD
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2068 Dátum: 09 jan 09, 21:25:43 »

Anko-t én valamiért Kabutoval tudom elgondolni - esetleg Ibikivel (mekkora lenne már, romantikus este a kínzókamrában  Pojén)
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #2069 Dátum: 09 jan 10, 11:22:04 »

Erről nem akarok vitázni, de szerintem, a part 1 vége óta Sakura nem nagyon foglalkozik Szöszkével és amikor találkoztak akkor is rátámadt, hogy Narutot védje, szóval nekem nem úgy tűnik, mintha még mindig olyan nagy lenne a szerelem Sasuke iránt,

Nem azért támadt rá, hogy Narutot védje, hanem hogy végre bizonyíthasson mindenkinek, hogy volt eredménye az edzésének idézem "Most a saját erőmből foglak visszahozni Sasuke-kun" , de ezt már elmondtam(tuk) nem is egyszer.
de én is abbahagyom itt a vitát, mert senki nem fog senkit meggyőzni, legalább ez egyértelmű. Mosolyog

Juugo? na szerintem ő egy tipikusan olan karakter, akihez nem kell semmiféle nő partner!  Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 10, 11:24:10 írta Korina » Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
Oldalak: 1 ... 136 137 [138] 139 140 ... 231
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!