24 okt 11, 19:23:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 134 135 [136] 137 138 ... 231
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 612987 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #2025 Dátum: 09 jan 06, 19:42:00 »

szerintem is már semlegesek az érzései Sasuke iránt sakurának
Naplózva

Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #2026 Dátum: 09 jan 07, 14:31:00 »

elég. tök hülyeség ezen vitázni. aki nem látja hogy Sakura és Naruto között szerelmi szál van az hü**e már bocs.
Igaz Sakura szerette Sasukét ezt nem vitatom de már nem szereeti. Egyszerűen vissza akarja hozni mert sokat jelent számára és tudja hogy Narutonak is sokat jelent.

Jólvan, akkor ezek szerint én hülye vagyok. és ezt a sasukés sakurás dolgot meg mért veszed biztosra? nem lehet tudni, igen, tudom hogy ez csak a te véleményed, de attól még nem kéne a máshogy gondolkotókat hülyének titulálni.

anikor megtámadja Sasukét Sakura a nagy találkozásnál, az nem azért volt mert már nem érez iránta semmit. ahogy már narutoclone is mondta hogy mit mondott/gondolt pontosan sakura..  meg akkor ugye rádöbbent, hogy megint azt csinálja mint mindig: csak áll és nézi a küzdelmet. és nem akart, mert megesküdött magának és narutonak is hogy nem lesz többet haszontalan. meg bizonyítani akart sasukénak is.

Szandi: ezeket az animés pirulós részeket meg a sorás filleres dolgokat akár figyelmen kívül is hagyhatod, mert semmi köze Kishimoto mangáához, azaz az IGAZI sztorihoz.

erről a narusakus dologról nekem ez a véleményem, lehet hogy nincs igazam, és tényleg szerelmesek, de nem tudom hogy nekem mért nem tűnik annyira egyértelműnek mint néhányaknak.. de én nem örülnék a narusakunak az tény , mert már a jetixes verzió óta sasusaku és naruhina párti vagyok szal.. x'DD

Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #2027 Dátum: 09 jan 07, 16:03:29 »

most őszintén mi jele van annak hogy Naruto valaha is összejön Hinatával?
és mi jele van annak hogy Sakura valaha is össze jön Sasukével?
NAruto felől egyetlen egy visszajelzést sem lehetett látni és ez igaz Sasukére is.
viszont naruto és Sakura között legalább van iyles fajta kapcsolat viszonozzál egymás érzelmeit. az hogy ezt valaki csak barátságnak tartja már másdolog.

Én nem rámadnék rá a szerelmemre még ha a legjobb barátomat is támadja. nyilván közbeavatkoznék (úgy mint ahogy anno tette volna de Kakashi megelőzte).

jó rosszúl fogalmaztam. aki nem veszi észre hogy több van köztük mint egyszerű barátság és csapattársi kötelék. az a szűk látókörő nem hülye.

most egy kis viszakanyarodás iga már tiztáztam de akkor mégegyszer.
Sasuke sosem mutatta hogy érdekelné Sakura. barátjának,társának tekintette de soha szemernyi jelét sem láthattuk hogy többet érezne iránta.
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 07, 16:04:20 írta Dave90 » Naplózva
Tenten-chan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334


« Válasz #2028 Dátum: 09 jan 07, 16:43:06 »

elég. tök hülyeség ezen vitázni. aki nem látja hogy Sakura és Naruto között szerelmi szál van az hü**e már bocs.
Igaz Sakura szerette Sasukét ezt nem vitatom de már nem szereeti. Egyszerűen vissza akarja hozni mert sokat jelent számára és tudja hogy Narutonak is sokat jelent.
Nah tehát én is hülye vagyok? Hmm? Mindenkinek más izlése van,tehát ne biztos,hogy mindenki a NaruXSakuért van oda.És Naruto és Hinata igenis összejönnek,mert Kishi őket egymásnak teremtette(úgy mint pl.: PeinKonan,NejiTen,ShikaTema,NaruHina,SaiIno,AsuKure...).Amúgy meg Sakura még mindig szerelmes Sasukéba(Ez jelzi azt,hogy ő is egy ego ikszdé Nem tom mért,de ezt a beszóláést tartogatnom kellett volna a DMS2-be DMS2 = D*g*lj Meg Sakura Nevet ikszdé).És hát Dave90 ez a te fantáziád szüleménye,hogy Sakura szerette Sasukét ezt nem vitatom de már nem szereti.Még mindig szereti!
Naplózva


Én mások hibáiból tanulok. Sajátomból néha képtelen vagyok...
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #2029 Dátum: 09 jan 07, 17:07:17 »

1 hszt kihagytál semmi baj. és ha a képzeletem szüleménye lenne akkor más miért értene egyett velem?...  Gondolkozik
és látszik hogy a rajosodjunk mert az jó csoportba tartozol. PeinKonan még ha tudnánk róluk valamit.
NejiTen hát egyértelműen van köztük kapocs
Shika Tema igen egymáshozz vannak teremtve de már képbe került egy Shinon is
bocs hogy Narut hinát nem mondom el mégegyszer.
Sai Ino ez vicces volt... xD kívűlről ugyan illegetnek egymáshoz. de Sainak még sokat kell fejlődnie hogy kapcsolat legyen belőle...
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2030 Dátum: 09 jan 07, 17:15:00 »

Szegény Sai, Ino mellett egy perc nyugta sem lenne Nevet
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Tenten-chan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334


« Válasz #2031 Dátum: 09 jan 07, 17:32:07 »

Ne sértegessétek már szegény Sait,amikor azzal a (hamis? Gondolkozik) mosolyával tök cuki! Nyelvesít Ha Pein Konan,akkor egy pár kép:
http://jessdance.deviantart.com/art/Mr-and-Mrs-Smith-PeinKonan-64996454
http://nennisita1234.deviantart.com/art/PeinKonan-Sad-moment-67158169
http://kuronawi.deviantart.com/art/PeinKonan-under-my-umbrella-108631266
http://russiankunoichi.deviantart.com/art/Pein-and-Konan-90327228
http://penelope200.deviantart.com/art/Paper-is-in-on-the-KxP-love-95177235 - Az az EvilPencil felirat a ceruzán Nevet
Tiszta animés:
http://ladygt93.deviantart.com/art/ART-TRADE-pEiNxKoNan-100888525
Nagyon cukik:
http://sakura45hinata.deviantart.com/art/chibi-line-up-86938484
Nagyon Lol:
http://hardtofindaname.deviantart.com/art/All-star-soccer-team-75745405

http://ladygt93.deviantart.com/gallery/#Naruto Ezt egyétek NaruSaku fanok!
Naplózva


Én mások hibáiból tanulok. Sajátomból néha képtelen vagyok...
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #2032 Dátum: 09 jan 07, 17:41:58 »

mellesleg én sem ellenzem a Sai Inot csak megjegyeztem hogy vicces lenne xD
köszi a Narusakut. bár csak 1 nem volt még meg xD
am Utálom Shinont vagy kit mér nem ő halt meg Shizune helyett? így bemacerál temarinak... Szomorú
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2033 Dátum: 09 jan 07, 17:52:59 »

Sai Ino tényleg nagyon vicces lenne. Bár végülis Inonak bejött Sai. De én Choujinak drukkolok, szegény már tök régóta szerelmes Inoba. Tenten-chan köszi a képeket, nagyon tetszett mindegyik. Az az Akatsukis meg nagyon kawaii volt.
Dave: azt a hülye Shiho-t én is utálom. Annyira rettegek, hogy Shika vele jön össze... Alapvetően nem bírom ezeket a "Dögölj meg..." kezdetű klubokat, de egy Dögölj meg Shiho-ba még lehet be is lépnék. Tudom ez gonoszság, de tényleg meghalhatott volna ő Shizune helyett...
Naplózva


Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #2034 Dátum: 09 jan 07, 17:59:31 »

Na igen...
Kétlem, hogy Shika kikosarazná majd Temarit egy ilyen csúnya csaj miatt :'D
Már nem azért de Shikamaru nem tűnik ízlésficamosnak :'DD
Ésizé...KibaIno powaaa :'D
Shizune az egyik kedvenc szereplőm volt....groarrr...Shihonak kellett volna tényleg meghalnia...Nem Shizunak
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #2035 Dátum: 09 jan 07, 18:22:50 »

Hát igen, kár, hogy Shizune meghalt, őt én is nagyon bírtam. >.<#

Tenten-chan jók a képek amiket belinkeltél, különösen az utolsó link dobogtatta meg nagyon a szívemet. xDD
Naplózva

Tenten-chan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334


« Válasz #2036 Dátum: 09 jan 07, 18:56:37 »

DMS = D*g*lj Meg Shion! Kúl

Nevet Örülök,hogy tetszenek a képek ahol az Akatsukik fociztak az se volt semmi. ikszdé smirksweat De az az EvilPencil felirat a ceruzán Nevet Azon még most is röhögök.Shizu mikor hal amúgy meg????
http://prika-senpai.deviantart.com/art/NejiTen-4-Dani-65294063
(Ajj még mindig a TicTac-ot zabálom,amire az van ráírva super mint,Mentolos ízű drazsé.Az elején,meg egy pingvin van. Mosolyog)
Naplózva


Én mások hibáiból tanulok. Sajátomból néha képtelen vagyok...
Joszkin_Szandi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


WWW
« Válasz #2037 Dátum: 09 jan 07, 19:28:10 »

Utáljatok ki de ShikaIno-s vok.
Naplózva

Még új vagyok.Nem ismerem ezt a fórumot.Ne szidjatok le:3
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #2038 Dátum: 09 jan 07, 21:12:58 »

azzal nincs baj én azt sem zárnám ki de akkor mi lessz Chojival? vagy épp saival? :O Shika az aki mellet úgy nagyából mindenkit el tudok képzelni a női szereplők közül xD egyedül Hinatát nem.
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2039 Dátum: 09 jan 07, 21:19:08 »

Én Sakurát sem tudom hozzáképzelni...
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Oldalak: 1 ... 134 135 [136] 137 138 ... 231
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!