24 okt 11, 17:22:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 132 133 [134] 135 136 ... 231
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 612936 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1995 Dátum: 09 jan 04, 15:54:10 »

Kiemelve az előző HSZ-ből:
Idézet
3. és már sakura a shippuba kezd érezni vmit naru  iránt, ami a naruhinasok szerint csak baráti, mi szerintük meg már több annál.
Sakura kezd érezni valamit... Igen... Csodálja Narutot.. Hiszen ő hogy ismerte meg? Egy béna hangoskodó idiótának, aki állandóóan isétlenkedik, és elszúr mindent! Ere a shippudenben meg milyen Narutot lát? Nem ugyanazt akit évekkel korábban ismert! Egy olyan Narutot lát, aki túlszárnyalta a legtöb embert, akit ismer! Aki nagyságrendekkel erősebb! Nem szerelmes Narutóba, hanem le van nyűgözve tőle! Nem ugyanaz! Nm azt mondom hogy nem szerelmes, hanem inkább csodálja Narutot.. Hisze olyan erőket mozgat meg, amiket ő korábban nem látott!
Egyéként én is hajlok a Naru Saku megoldás felé, de nem tartom hú de nagy láv helyzetnek a dolgot...
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1996 Dátum: 09 jan 04, 16:52:50 »

Hát én se tartom ezt egy olyan hú de nagy láv helyzetnek, de azért meg kell hagyni, hogy Kishi sensei egy ide tesz olyan utalásokat, hogy össze akarja hozni őket, jó persze ezekről az utalásokról mindenki mást gondol, de ez végül is nem kifejezetten a lávsztorikra kihegyezett történet, szóval nem is fogunk valószínűleg a végkifejletig egyértelmű utalást látni erre, de lehet, hogy még akkor se. Mosolyog
Naplózva

Joszkin_Szandi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


WWW
« Válasz #1997 Dátum: 09 jan 05, 16:01:42 »

Bárhogyis nézzük,Naruto ha észre is veszi Hinata érzelmeit(de ő ehezz kissé bugyuta) akor sem fogja azt mondani ,hogy "Szeretlek Hinata.Légy a barátnöm."Mert még mindig Sakura-t szereti...Jó Lehet mangába nem látszik annyira de az animébe igen.És engem az anime izgat.Mert nem olvasok mangát.És Sakura mennyiszer elpirult már...Akor csak csodálja?Szerintem nem akor szokott egy anime karakter elvörösödni ha szerelmes valakibe!Vagy nem jól tudom?1.vagy akor vörös ha alapból igy rajzolják meg(pl:Bleachból a kislány.)2.SzerelmesSsSs...igy ni: Pirul
Sakura alapból nem vörös...
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 05, 16:03:17 írta Joszkin_Szandi » Naplózva

Még új vagyok.Nem ismerem ezt a fórumot.Ne szidjatok le:3
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #1998 Dátum: 09 jan 05, 19:54:10 »

Izé, lehet, hogy le vagyok maradva, de mikor volt az a pirulós rész? Mert nem rémlik.
Ja, és
- Naru és Saku kábé egyetlen közös témája Sasuke és nem más.
- A manga az, amit Kishimoto ír, és az számít igazán.
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 05, 19:56:18 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1999 Dátum: 09 jan 05, 20:00:04 »

Hát én se hiszem, hogy elvörösödne Naruto közelében ha csak csodálná és valószínűleg végső kétségbeesésében sem hozzá fohászkodna, Naruto Oro elleni harcánál történtekről nem is szólva, de hát én meg a többi NaruSaku fan ezt hiába mondjuk, am meg most eszembe jutott az első rész, amikor Sakura elpirulva megkérdezi Narutot, hogy mit gondol róla és Naruto egyszerűen csak annyit felel, hogy "nem változtál semmit" és ezt Sakura persze rögtön sértésnek vette, pedig ha számításba vette volna, hogy Naruto mit gondol róla alapból, akkor rájött volna, hogy ez egy bók volt, még pedig nagyon sokat mondó bók, tudom, hogy ez nem ide tartozik, csak úgy eszembe jutott, mert sokan azt mondják, hogy Naruto az aki nem tudja, hogy mit kéne tennie azért, hogy imponáljon Sakurának, de úgy tűnik, hogy Sakura se érti meg egészen őt. xDD

Narutoclone, ha annyira okos vagy mutass már nekem egy olyan momentumot a mangában, ahol bármi köze volt egymáshoz ilyen téren Narutonak és Hinatanak, mert a chuunin vizsga óta kb. közük nincs egymáshoz a manga szerint, szóval erről csak ennyit. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 05, 20:02:53 írta Csibe19 » Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2000 Dátum: 09 jan 05, 20:13:51 »

A Naru vs. Oronál mit is mondott Saku? Megmentem neked Sasukét. Figyuzod? Megint csak Sóska gyerek a téma.

Már rég nem akar imponálni Sakurának, ha elfelejtetted volna, már az első részben, Tsunade visszavitele után a kórházban rájött, hogy esélytelen.

Abban igazad van, hogy azóta nem igazán volt efféle esemény Hinata és Naruto között, de azért volt egy lényeges dolog: a találkozó Kabuchimaruval (meg se rezzent Kabuto Kyuubira vonatkozó utalásakor). A Madara elleni harcnál is rá figyelt a leginkább...

Ja, és a DB 3 adatlapját említettem már?
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 05, 20:14:53 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #2001 Dátum: 09 jan 05, 20:17:59 »

Nah jó, eddig se jártam túl sokat ebben a topicban, de ezután se fogok, erre bőven tudnék ellenérveket felhozni, de nem teszem meg, nem akarok semmilyen ilyen jellegű vitát kiváltani és ezt a dolgot úgyse mi döntjük el, hanem Kishimoto sensei. Mosolyog
Naplózva

Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #2002 Dátum: 09 jan 05, 20:36:55 »

már nem azé mind kettejük életében Sasuke lelépése volt a legnagyobb horderejű dolog. mit gondolsz? amikor a közelében lehetnek nem róla fognak beszélni?... ha ésszrevennéd. épp hogy egymás előtt nagyon ritkán beszélnek róla és ha igen akkor is drámaira van véve a figura.

mire jött rá? arra hogy sakura szereti Sasukét. ami igaz is (volt akkor) de könyörgöm azóta elrelt 2ésfél év és még csak nem is látta. Sasuke Sakura szerelmi életáben csak annyi szerepet fog játszani mint eddig. semmit. most gondolkodom mangában Naruto hányszor beszélt Hinatával? chunninvizsga meg az a küldetés de NAruto még csak jelét sem adta hogy érzelmileg érdeklődne iránta.

nah most megint elragadtattam magam feleslegesen mert úgyis az lesz mint eddig.

DB 3? nem toom mi akar lenni....
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #2003 Dátum: 09 jan 05, 22:14:43 »

A Naru vs. Oronál mit is mondott Saku? Megmentem neked Sasukét. Figyuzod? Megint csak Sóska gyerek a téma.

Ehhez csakannyit fűznék még hozzá, hogy Sakura akkor annyira kétségbe volt esve, hogy elveszíti Narutot(akit állítólag csak csodál), hogy a csillagokat is leigérte volna neki az égről, ha attól észhez tér és visszaváltozik.
Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2004 Dátum: 09 jan 06, 14:11:47 »

A csapattársa, logikus, hogy "meg akarta menteni.

DB 3: Databook 3, amit maga Kishimoto írt. Ebben van egy lap a főbb szereplők egymáshoz való viszonyáról:

Sakura -> Sasuke: szerelmes belé.
Sakura -> Naruto: aggódik érte
Hinata -> Naruto: csodálja, szerelmes belé (szó szerint: vágyik rá).

Naruto felől NEM mutat nyíl Sakura irányába.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2005 Dátum: 09 jan 06, 14:16:26 »

Megtudod mutatni ezt az oldalt képfeltöltőn vagy vhogy? Kíváncsi lennék rá. Csodálkoznék ha Kishi nem jelölte volna Naruto szerelmét Saku iránt, mert ez egyértelmű mindkét oldalról szerintem. Sakuranak Naruto biztos, hogy több mint csapattárs, Sasukén már rég túl van. Szóval én Csibével értek inkább egyett. Plusz nálam HinataxKiba forever!  Nevet
Naplózva


Miroku
Vendég
« Válasz #2006 Dátum: 09 jan 06, 15:12:48 »

Szerintem naruto nem igazán illene sakurahoz ,mindig csak veri hát és ha szerelmes lenne bele, nem igazán ütné vágná narutot még ha hülyeséget csinálna is
 Amúgy  én is erősen naru x hinata párti vagyok, örülnék ha hinata szerelme végre cél érne 
Amugy engem is érdekelne ez a DB3- mas link ,ha linkelnéd biztos sokan meg néznék
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #2007 Dátum: 09 jan 06, 15:39:06 »

"Miroku" ez alapjén a név alapján rudnod kéne hogy ez nem így van (inuyashás utalás)

DB3 jah így már értem. csak megjegyezném a darabookban egyértelműen közölt infók vannak kishi sem fog olyat bele engedni amit még a mangában nem érvényesített. az hogy Sakura szerelmes Sasukébe igaz. mivel még nem jelentette ki az ellenkezőjét de könyörgöm csak reálisan kell nézni a dolgokat.
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2008 Dátum: 09 jan 06, 16:16:11 »

Itt a link. Az oldalon a 60. hozzászólás "relationship chart" fül alatt van a 2 kép. A felirat japán, de ha jól emlékszem, valamelyik oldalon ott van az angol fordítás. Ha végképp nem találjátok, azt is belinkelem.

http://mangahelpers.com/forums/showthread.php?t=469&page=4

Ha reálisan nézzük a dolgokat, tény, hogy Sakura és Naruto azért edzett, hogy Sasut visszahozzák. Milyen lenne már, visszahozzák, boldogok, és akkor Saku megszólal: "Igaz, Sasuke-kun hogy 2 és fél éven át keményen dolgoztam, hogy erős legyek és visszahozzalak, de csak azért, hogy most, hogy itt vagy, Naruto-ra másszak!"
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 06, 16:27:42 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Joszkin_Szandi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


WWW
« Válasz #2009 Dátum: 09 jan 06, 16:24:48 »

Izé, lehet, hogy le vagyok maradva, de mikor volt az a pirulós rész? Mert nem rémlik.
Hát kb a Gaara megmentős rész után minden csatában ahol együtt voltak.

Az ütögetés...Ez szerintem alapjáraton van ilyen a lányoknál...énis ilyen vok...és nem tom mért...
Naplózva

Még új vagyok.Nem ismerem ezt a fórumot.Ne szidjatok le:3
Oldalak: 1 ... 132 133 [134] 135 136 ... 231
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!