24 okt 10, 13:07:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 231
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 612405 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #1590 Dátum: 08 aug 14, 08:54:25 »

Hidd el Dave már rájöttem Mosolyog.Rondar is elmondta és ez így van természetes hogy a menőbb fiúk köré gyűlnek a lányok nempedig a hangoskodó kölykökért.Ilyenkor tesznek utalásokat mint mondtam pl.kinytják az ajtót vagy megkérnek hogy kisérd haza.Már nemépp dedós osztályba járokde ottis ígyvan,ez a Narutoban az akadémián a való világba pedig természetes.És nemkell utálni Sasukét mert elment,nemtudhatod menyire fájt nekibelülről otthagyni mindent,mikor teis mondtad hogy már kezdtek kibontakozni Sakuvak és barátokat talált.Nagyon nehéz lehetett neki de nem felejthette el a célját ráadásulezt Oro is megspékelte hogy 4 elite ninját ráküldöt hogy megmutasság neki menyire nincs esélye Ita ellen tehát ezeket összerakva természetes hogy elment.És itt éphogy nemakarta belekavarni Sakurát se úgy hogy elviszi Orohoz vagy a bosszújába a segítségét kéri hanem leütötte mert féltette és ebbe biztos vagyok.Ha mindent elér Sasuke és úgygondolja a klánját megbosszúlta akkor biztosvagyok benne hogy visszamegy és összejönnek Sakurával.
Naplózva

Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #1591 Dátum: 08 aug 14, 09:56:02 »

na arra azért emlékezzünk, hogy akit itt looserezünk, meg utolsó sz*rházizunk az a 4. fia, és kiköpött mása Mosolyog Egyéb kérdés? Nevet
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1592 Dátum: 08 aug 14, 11:18:11 »

Eggyetértek ha szegény elhunyt Jiraiya meglátná Narutót 10-15 év múlva tuti azt hinné a 4. az.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1593 Dátum: 08 aug 14, 11:39:53 »

áááá szed már le Royt ikszdé ahogy olvastam tisztára minhta ő mondta volna elképzeltem hogy előttem áll xD na mind1

igen az iskolában ez még természetres de amikor ember éretteb lessz ez a menőre bukunk dolog már nem annyira jön be a nőknél. mondom nem annyira...
idősebb korban már jobban nézik azt hogy miylen a személyisége mert ha egy menő gyerekre tapadnak a csajok az alap ezt elismerem. csakhogy szerelmesek legyenek bele? áh nem ez oylan hogy később kinövik mertt inkább azt fogják nézni miylen is az az ember mert ha egy bunkó (és Sasuke néha léggé az) akkor másfelé néznek. a Narutovilágában is ez van csak hamarabb kikerülnek ebből a terembezárt korszakból küldetésekre járnak STB már nincs körülrajongás olyan angy szinten mint anno. Én szélyszeritn totál ledöbbentem a középiskolán álltalánosban nálunk is ez ment mint amit elmondtál. de középsuliba egyáltalán nem iylen.. nicnsenek menőcsávók akikköré odatódulnak a csajok stb... jó vannak de míg áltban minden csaj ezt csínálta itt már csak az üresfejű libák csinálják ezt jó elismerem hogy a többi csaj is biztos szivesen mászna rá kinézete meg elismertsége miatt a suliban de úgy veszem ésszre hogy már nem ezt nézik hanem tudják hogy miylen az az illető és nem si foglalkoznak vele...

Sasuke ide tartozik mint barát képbe jöhet de mint szerelme már nem valószínű azok után amit tett. Sakura és Naruto között testvéri szeretett? igen az a másik lehetőség amire Yamato fel akarta hívni a figyelmét Sakurának. de ezt nem tudhatjuk.

most elvárom Kishitől hogy a végén ugorjun egyett az időben és mutassa be a karakterek jövőjét igaz kevés ilyen amnga van amiben ez előfordúl de ebben remélem lessz Mosolyog
Naplózva
kaie
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #1594 Dátum: 08 aug 14, 12:02:45 »

Kedves Dave90!

Egyáltalán nem egyértelmű az,hogy Naruto mivel főszereplő Sakurával kell összejönnie.Ez úgymond nonszensz mivel Sasuket keresik ráadásul Sakura szereti őt.Egyébként pedig az ellentétek vonzák egymást szóval Hinata is lehet majd a szerelme.Mivel Naruto most még nagyon oda van Sakuraért nem azt jelenti,hog később nem változhat vagy ilyesmi.
Amikor azt emlegeted,hogy Yamato mondott valamit Sakuranak azt melyik részre értetted?
Ja valaki emlegette Asumat és Kureneit,nekik gyerekük is lesz,csak asuma már nem fogja látni mert meghal.Ez egyébként a mangában már benne van.Thunderhawk elolvastam a véleményedet a párokról nagyon jó és érdekes tökéletesen kielemezted a helyzeteket meg minden Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 14, 14:04:24 írta Chakra » Naplózva
csabe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150



« Válasz #1595 Dátum: 08 aug 14, 12:09:39 »

Amikor azt emlegeted,hogy Yamato mondott valamit Sakuranak azt melyik részre értetted?

Shippuuden 44 részére gondolt, de ki tudja  pontosan mit akart mondani Sakuranak
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1596 Dátum: 08 aug 14, 12:19:50 »

de kérlekszépen lehet hogy egy nyugati rajzfilm alapján így gondolod de az animékben a főszereplők sorsát kell nézni. nem egy animét tudnék felsorolni amiben mindig úgy alakult a szerelmi szál ahogy azt a főszereplő elképzelte.
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1597 Dátum: 08 aug 14, 13:05:08 »

De itt most nem Sakuráról van szó elsősorban hanem Narutoról, mert ugye ő a főszereplő és ő mindig is Sakurát szerette és ez így is marad, egyébként Naruto olyan mint Jiraiya, ő mindig Tsunadét szerette és mindig a legjobb barátját akarta megmenteni(Oro). Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 14, 13:05:47 írta Csibe19 » Naplózva

Sapis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #1598 Dátum: 08 aug 14, 13:15:27 »

És akkor esetleg Tsunadenak meg Oro olyan mint amilyen Sasuke volt Sakurának?Nevet (vagy már nála is Oro csak olyan volt?Nevet)
Naplózva

Sakura és Naruto 4EVER
csabe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150



« Válasz #1599 Dátum: 08 aug 14, 13:21:56 »

És akkor esetleg Tsunadenak meg Oro olyan mint amilyen Sasuke volt Sakurának?Nevet (vagy már nála is Oro csak olyan volt?Nevet)

hát nem volt olyan  Mosolyog Tsunadenak emg volt a maga párja és miután meghalt nemigazán érdeklete senki
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1600 Dátum: 08 aug 14, 13:24:44 »

És akkor esetleg Tsunadenak meg Oro olyan mint amilyen Sasuke volt Sakurának?Nevet (vagy már nála is Oro csak olyan volt?Nevet)

Nem itt Tsunade volt a kivétel, mert akit ő szeretett az nem volt a csaptata tagja(mondjuk Orot szerintem egy nő se tudná szeretni, ha mégis akkor nagyon komoly ízlés ficama van annak a nőnek Nevet), én most csak azt mondtam, hogy Naruto ugyanabban a helyzetben van mint egykor Jiraiya csak azzal a különbséggel, hogy Jiraiya mindkét kitűzött céljában kudarcot vallott, de Narutonál nem kell, hogy így legyen. Pontosan
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #1601 Dátum: 08 aug 14, 13:31:39 »

Hát lehet hogy keleti rajzfilm, de azért vegyük sorra, Kishi sok kretív ötletet mutatott már fel, ki tudja, talán újítani kar azzal hogy nem Sakurával hozza össze hanem valaki mással. Mosolyog
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1602 Dátum: 08 aug 14, 13:47:05 »

tudod van különbség kretív történettervezés és a szerelemi szálak között a japánok szeretiik legalábbis az eddigi animéim alapján a szerelmi szálak kiemelését ez meglástzik kishi munkájn is. és kétféle lehetőséget van arra hogy ezt befejezze. 1 vagy nyitva hagyja a szálakat amit gyanúgy szeretnek a japánok mert akkor fantáziálhatnak róla VAGY lezárja de akkor totál egyértelműen. és Kishi számomra már bebizonyította hogy nem szeret félbe hagyni dolgokat Gaarát is vissza hozta hogy láthassuk beváltotta a hozzá fűzött reményeket. Az hogy nem midnekivel fog egyértelmű kapcsolatot állítrani az részletkérdés. ha már itt járunk. Japánoknál is előfordúl (legalábbis egy animében már láttam iylet Nevet de csak egyben csak főszereplőre gondolok) hogy egy valakinek több mondjuk úgy szerelme is van Nevet narusakuhina ennyi Nevet és a szavazatomat is megváltoztatom erre. Nevet
Naplózva
Sapis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #1603 Dátum: 08 aug 14, 14:15:35 »

áruló:D:D Hát milyen NaruSaku fan vagy:D Még jó hogy úgy írtad hogy NaruSakuhina:D és nem pedig hina nevét előrexD Mert akkor ideges lettem volna:D:D Hát ilyetxD Amúgy Narutonak nem hiszem hogy több csaja esetleg hareme lenne idővelxD:D Maradni fog Saku mellett:D:D(Ajánlom:P)
Naplózva

Sakura és Naruto 4EVER
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1604 Dátum: 08 aug 14, 15:13:35 »

nem vok áruló Nevet Nevet Naru Saku marad de ha már Hinata midneképp képbe kerül akkor ez lessz a legjobb megoldás mert Sakura nem fog kikerülni a képből ez tuti. Mosolyog és tudom kibe szerelmes Sasuke.... Itachiba. Állandóan őt akarta.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 231
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!