24 okt 10, 05:16:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 231
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 612281 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #1470 Dátum: 08 aug 02, 19:48:23 »

nem pont izompacsirtára gondoltam a megfelelő nő alatt de érted a célzást xD
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #1471 Dátum: 08 aug 02, 19:58:24 »

hát én nem tudom, h hogy fogja megoldani ezt a klánfelélesztős cuccot, mindenesetre elég érdekes lesz Nevet  Pojén
Naplózva
Sapis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #1472 Dátum: 08 aug 02, 20:02:45 »

Sajnálom nem olvastam el mindent oldalt, sztem ezek a legjobb párosítások:
Sakura és Naruto (a Naruto és Hinata nyomorék, szegény Naruto történjen már vmi jó is vele:()
Hinata és Sasuke (láttam vhol a neten egy képet és nagyon jól passzoltak egymáshoz:P)
Tenten és Neji
Temari és Shikamaru
ennyi jutott eszember hirtelenXD Ja illetve sztem vmikor csak mozdul már Sakura agya és észreveszi hogy Naruto folyton a kórházba köt ki csak azért hogy őt mentse:)Ezért is remélem a Sakura-Naruto párost:)
Naplózva

Sakura és Naruto 4EVER
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #1473 Dátum: 08 aug 02, 20:04:33 »

sasuke és hinata??   Lehánylak
bár elég jó kis szemtechnika sülne ki a gyerekükből  >.<#
Naplózva
Sapis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #1474 Dátum: 08 aug 02, 20:14:59 »

Majd megkeresem nektek azt a képetxD Habár elég nehéz lesz. Amúgy meg Hinata egyszerűen nyomorékul néz ki már nem azértxD (nem vok belezúgva Sakurába de most hasonlítsátok össze őketxD). Ha pedig Naruto úgy fog kinézni mint az apja, akkor aztán már tuti a Sakura és Naruto páros:)
Naplózva

Sakura és Naruto 4EVER
gyurcsi666
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


WWW
« Válasz #1475 Dátum: 08 aug 02, 20:16:46 »

Öm... elnézést hogy ilyet írok ez lehet modi figy lesz számomra és számodra is... rossz témába írtad a hszedet.... :/ elnézést én írtam  >.<#

Hát megkereshetnéd  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 02, 20:19:30 írta gyurcsi666 » Naplózva

jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #1476 Dátum: 08 aug 02, 20:19:54 »

hát már kezd egy kicsit hasonlítani az apjára.. amikor komoly az arca de közben mosolyog, vagy a shippuuden movieban amikor megrázza a haját még shion is elpirul:D  
ha lenne még egy timejump akk nagyon hasonlítana szerintem az apjára, béár most is eléggé Yondisan néz ki : $ ami jó Nevet

mellékesen sztem hinata sokkal szebb sakuránál (az nem nehéz:D) csak ez a pulcsis viselet...  Neeem
Naplózva
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #1477 Dátum: 08 aug 02, 20:22:56 »

Majd megkeresem nektek azt a képetxD Habár elég nehéz lesz. Amúgy meg Hinata egyszerűen nyomorékul néz ki már nem azértxD (nem vok belezúgva Sakurába de most hasonlítsátok össze őketxD). Ha pedig Naruto úgy fog kinézni mint az apja, akkor aztán már tuti a Sakura és Naruto páros:)
Összehasonlítottam Sakura hülyén néz ki és lapos Míg Hinata aranyos és vannak lökhárítói ikszdé Bár nekem Temari a kedvencem ő olyan SZÉÉP**.**
JAh bocsánat ennek van témálya sza ez OFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
csabe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150



« Válasz #1478 Dátum: 08 aug 02, 20:41:44 »

Majd megkeresem nektek azt a képetxD Habár elég nehéz lesz. Amúgy meg Hinata egyszerűen nyomorékul néz ki már nem azértxD (nem vok belezúgva Sakurába de most hasonlítsátok össze őketxD). Ha pedig Naruto úgy fog kinézni mint az apja, akkor aztán már tuti a Sakura és Naruto páros:)

off (bocs Pirul)
ízlések és pofonok  kacsint én valahogy ellenkezőleg vagyok vele Sakura rózsaszín haj, nagy homlok és nem mellesleg elviselhetetlen természete van (és sok más negatívummal) :/ és shippuba már azért 1 fokkal jobb de látszik h nagyon Tsunadesitani akarják :'X
Naplózva
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #1479 Dátum: 08 aug 02, 20:44:26 »

hát sakura személyisége egyébként is Tsunade-s volt.. de tsunade szebb nála ^^    hinata sztem sokkal jobban passzol narutohoz... nincs vita:D
Naplózva
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #1480 Dátum: 08 aug 02, 21:11:13 »

Hejj emberek, a szapulósdi másik téma. Ne bántsatok ideát senkit sem... viszont azzal egyetértek, hogy Sasuke számára még Hinata csöndes figyelmessége lenne a legideálisabb. Azt hiszem, ezt már írtam is korábban.
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #1481 Dátum: 08 aug 02, 21:16:56 »

csak abból nem lenne semmi mivel hinata nyakig bele van zúgva narutoba  Pojén
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1482 Dátum: 08 aug 02, 23:08:57 »

most még Mosolyog  de majd rájön ő hoyg nem úgy van az. és túlteszi magát rajta. Hina Sasuke? külsőleg össze illenek de hmmm beszéltek azok valaha is egymással ????? xD jó az akadémián lehetséges elvégre egykorosztály de én nem láttam talán egy két eset.

öhhh ikszdé Hinata nyomorékul néz ki?... áhh azért nem kell túlzásokba esni az egyik lehjobban kinéző Női karakter. magasan Sakura felett áll Nőiesség témában...

De akkor is Naru Saku mer össze illenek.

 Sasukét már ki lehet venni ebből a képből ő max Klánfelélesztés céljából "jönne össze" valakivel is. nem pedig érzelemi alapján.
a Sharingan BYakugan dolog pedig. a Byakugan a Sharingamból származik ez még Kakashi mondta a Chunin vizsgán avgyis a Sharingam gondoom én Dominánsabb valamivel így az lenne a gyereknek bár ehez nem értek.
Naplózva
Sapis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #1483 Dátum: 08 aug 02, 23:41:08 »

Egyetértek Dave90-el. Amúgy meg nem emlékszem már melyikőtök de vki mondta hogy Sakura is változott és azért már nincs annyira oda Sasukéért hanem egyre Naruto felé hajlik.  Ennyi erővel akár Hinata és meggondolhatja magát:D Jó a nyomorékul néz ki kicsit túlzás volt sry, de már az agyam eldobom ettől az enyhén szólva túlméretezett testrészektőlxD(pl Tsunade)(bocsi a 18+ért:S:S) amúgy tényleg Temarit csinálták meg a legjobbanxD Kíváncsi vagyok mikor lesz úgy igazán megmutatva az hogy mennyire szeretik egymást Shikamaruval Mosolyog Sasukét meg ne vegyük ki a képből, mert még ki tudja mi történhet:D de mindenképp Naruto és Sakura Ördögi

Még vmi eszembe jutott. Miért pont Hinatának teljesüljön a kívánsága? Semmi mást nem csinál csak meglátja Narutot és abban a pillanatban elájul. Naruto viszont mindent megtesz Sakuráért, nem egyszer védte már meg (saját testi épségével nem törődve), igazán megérdemli hogy Sakura az övé legyen. Ha majd Hinata is tesz ilyesmiket Narutoért akkor majd hajlok a Naruto- Hinata párosra(de akkor se 100%ban, max annyira hogy elfogadom ha az lesz)Nevet Addig mindenképp Naruto és Sakura Ördögi De komolyan mondjatok már vmit amiért megérdemli Hinata Narutót? Azt hiába mondjátok hogy egész életében bele volt zúgva, ez épp igaz Narutóra is. A vizsgán való puskázás meg hát istenem, Naruto is megtette volna Sakuráért:D csakhát mondjuk nem lett volna mint mutatnia:D Ez a Sakura és Sasuke, meg inkább csak egy gyerekkori szerelem (egyoldalú)Nevet most az hogy két 10éves kijelenti hogy mostantól riválisok vagyokxD:D(Inora és Sakurára gondolok:D) Ez azért inkább röhejes sem mint komoly dolog:) Sakura már sztem inkább úgy gondol Sasukéra mint gyerekkori szerelmére vagy egy nagyon jó barátra:) Sztem....
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 03, 00:05:10 írta Sapis » Naplózva

Sakura és Naruto 4EVER
csabe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150



« Válasz #1484 Dátum: 08 aug 03, 07:02:24 »

azt szépen leírtad hogy naruto hogy védte sakurát, de hogy sakura megvédte volna narutot azt nem látam, mondjuk nem is nagyon volt (1re emlékszek csak) mert mindig valahol félholtan, ájultan feküdt és mivel 1 csapatba voltak és mindekinek fontosak a csapattársai természtes h naruto megvédte. Hinata meg nem tett semmit Narutoért? nézd újra az animet  Mosolyog főleG a közös küldetéseket (és igaz h fillerek és storyt nem befolyásolja, de a karakterek jellemfejődését és köteléküket azért megmutatja nekünk). Hinata ájulását is enyhén eltuloztad így újra nézve olyan sokszor nem ájult el küldetések alatt pl. nem igazán volt jellemző (bár túlzás h shippuba így mutaták be az új Hinatat Neeem )
Sasuke és Sakura dolog se volt egyoldalú csak hát drága SóSka barátunkat jobban érdekelte a bosszú, nem hiába csak a nagy harcnál vallota be narutonak h legjobb barátjának tekinti, és h sakuráról mind gondolt azt csak egy valaki tudja... kacsint
(off: bár nem érdekel senkit de leírom animekbe nem igazán érdekeltek az érzelmi szálak de itt valami módon mégis megfogott Pirul  Mosolyog)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 231
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!