24 okt 09, 05:19:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 231
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 611753 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Shana
Vendég
« Válasz #1125 Dátum: 08 máj 25, 15:38:34 »

Szerintem Genma és Shizune összeillenek. Csak az a baj, hogy Genma csak egy mellékszereplő, és rá nem tér ki igazán az anime. :/
Sasuke és Sakura szerintem nem illik egymáshoz, bár én mindig azon gondolkozok velük kapcsolatban, amikor az utolsó Naruto részben Sasuke csak annyit mond Sakurának, hogy "Köszönöm." Mosolyog
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #1126 Dátum: 08 máj 25, 16:05:01 »

Énis szurkolok Genmának és Shizunénak,összeillenek Mosolyog.Az a "köszönöm" énse tudom mit jelent talán azt hogy a nyávogásával végleg rávette hogy elmenjen Mosolyog.
Naplózva

xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #1127 Dátum: 08 máj 25, 16:25:17 »

Idézet
Énis szurkolok Genmának és Shizunénak,összeillenek Mosolyog.Az a "köszönöm" énse tudom mit jelent talán azt hogy a nyávogásával végleg rávette hogy elmenjen Mosolyog.
NYávogásával akkor már inkább naruto vette rá a olytonos üvöltözésével nem inkább összejátszottak ketten együtt kikészítették hogy turbékolhassanak ikszdé
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Vivienne+Sasuke
Vendég
« Válasz #1128 Dátum: 08 máj 25, 16:31:41 »

Sztem Hinata-Naruto
Sasuke-Sakura:D (és remélem ,h  nem Sasuke-Karin,és Sakura-Sai lesz belőle)!!!!!! Neeem
Naplózva
Alice
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


« Válasz #1129 Dátum: 08 máj 25, 21:56:53 »

Saihoz sztem inkább Ino illik,ha el tudja viselni Sai összes hülyeségét Nevet
Naplózva

Can someone who can't even save one of his friends become Hokage?-What do you think,Sasuke?
Tanist
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 189


« Válasz #1130 Dátum: 08 máj 25, 22:13:31 »

Hinata esete Narutoval pont ugyan az mint Narutojá Sakuával, csak Hinata bénább ilyen Szempontból mint Naruto.
Én régen Hinatának drukkoltam, de mostmár inkább 1 Sakura, mivel Hinatának inkább csak példakép mint szerelem Naruto, meg lol milyen pár lennének, Hinata nem tudná fegyelmezni Narutot. Sakura is csak nevelni akarja Nevet
Amugy rengeteg reális párosítás lehetne, bár mivel ez nem szappanopere szerintem csak 1-2 válik valóra:
Naruto és Saku vagy Hina
Sasuke és valaki (ugye a klánújraélesztés terve miatt)
Shika és Temari (ez az 1 ami tuti Nevet )
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1131 Dátum: 08 máj 26, 11:19:36 »

Shika és Temari ez sztem is tuti elég sok utalás is volt rá de ha nem is jönnek össze akkoris egyértelmű a vonzalom.
Shika Inot is sokan össze rakják igen jól össze illenének kinézetre max de nem éreznek egymás iránt barátságon kívűl semmit utalás legalábbis nem volt rá. Ino Chojira inkább mert Ino feltűnően agodott érte de ebből sem lessz semmi sztem.
Naru Sakura rengeteg utalás volt Sakura is mutatta jeleit naruto egyértelműen. Hinata narunál csak Hinatafelől láthatunk szerelmet. Sztem.
De reménykedek egy olyanban hogy ha vége a mangának akkor lessz egy iylen epilógus szerű valami amiben csak belekukanthatunk egy vagy 2 napjukba Nevet már családosként.
Naplózva
Ayame
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 206


« Válasz #1132 Dátum: 08 máj 26, 19:08:49 »

Shikamaru és Temari nagyon jo páros de Ino inkább Sai
Naruto és Hinata egyértelmüen szép pár Sakurával nem illik össze állandoan verné szerencsétlent Pontosan Pontosan
Naplózva
caracarn
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #1133 Dátum: 08 máj 26, 19:14:24 »

Naruto és Hinata egyértelmüen szép pár Sakurával nem illik össze állandoan verné szerencsétlent Pontosan Pontosan

De jó tenne Narutonak mondjuk 5 év Sakurával. Ennyi idő alatt komolyságot verne a fejábe és tökéletes Hokagévé nevelné  Ördögi
Ezután dobja és jöhet Hinata  Kúl
Naplózva

Mohácsnál győzni fogunk,
Dózsa lesz György királyunk.
Nagy hatalom századokon át!

Rákóczi világot hódít,
Kossuthal valóra válik
A Duna-menti köztársaság!
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #1134 Dátum: 08 máj 26, 19:30:28 »

Áhh Sakuranak 2 ev is eleg lenne megnevelnie Narutot....Szoval NaruxHina powa!!!
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1135 Dátum: 08 máj 26, 22:45:06 »

erre már csak azt tudom mondani
Történet alapján Naru Hina sosem lessz mert naruto még egyzser nem nézett úgy Hinatára hogy van benne valami.
Sakurával ellentétben ráadásul Sakura még visszonozza is az érzseket csak ugye nem meri kimutatni eddig.
az hogy hinata kiskölök óta szerelmes Narutoba semmit nem jelent.

Lehet hogy jól mutat melette de semmi esélye Narutonál. a iylen fanok már csak a fanficekben bízhatnak.

egyáltalán nem verné narutot most is csak azé veri mer így azt hiszik nem kedveli érez iránta túl sokat. De mint láthattuk Yamato így is ésszre vette Kakashi meg egyértelműen tudja... Én most akár még azt is el tudom képzelni hogy a Sakurás részek épp erről fognak szólni hogy milyen is a kapcsolata Narutoval Nevet (na jó ez gyenge állom dehát kitudja)
Naplózva
Alice
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


« Válasz #1136 Dátum: 08 máj 26, 23:18:30 »

Ebbe belekötnék h Naruto sosem nézett úgy Hinatára h lenne benne vmi...Amikor Hinata Nejivel harcolt a chunnin vizsgán és Hinatát a hordágyon vitték ki a küzdőtérről,akkor Naruto nem kicsit végignézett Hinatán amit eléggé ki is hangsúlyoztak az animébe és a mangába is...akkor tűnt fel neki h Hinata létezik
Am meg Sakurával tuti össze fognak jönni,csak legyenek már azok a részek Ördögi
Naplózva

Can someone who can't even save one of his friends become Hokage?-What do you think,Sasuke?
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1137 Dátum: 08 máj 26, 23:34:00 »

hehhe ez nekem is feltünt de abban semmi érzelmi utalás nem volt egyzserűen csak feltünt neki hogy Hinata is milyen szép lány Nevet Fontos neki ez egyértelmű de semmi több. am én se mondanám azt hogy ha Naruto Hinatával jönne össze hogy ajjj ez így rossz aj de nem jó egyszerűen csak nem látok rá esélyt.
Naplózva
Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #1138 Dátum: 08 máj 27, 09:14:45 »

Szerintem kéne inditani egy Szavazást azzal a Témával h " Szerinted Naruto kivel fog összejönni : Hinata & Sakura ? " Mert gyakorlatilag ez a ' Ki kihez illik szerinted ' téma csak róluk szól. xD
Én akkor is a NaruHina párost mondom, elég h megnézitek a Naruto 1.évad fillereit [amiigazannyiranemlényegesek^^'] és a mostani Shippuuden mangát mikor Tobival taliznak.  Nevet
Naplózva
Tanist
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 189


« Válasz #1139 Dátum: 08 máj 27, 09:46:47 »

Hinata felsőtestben jobban néz ki mint Sakura, amugy a többiben valahogy nem találták el a felnőttebb énjét...
Mellesleg ugyan ezek csak fillerek voltak, de a bogaras küldetés végén is, hogy megdicsérte Naruto Hinatát (érdekes akkor nem ájult el Nyelvesít ) meg mikor Kibával mentek fejvadászkodni és Hinata adott nekik enni akkor is Naruto megjegyezte, hogy milyen jó feleség lesz 1 szer belőlle Mosolyog
Na midn1 én akkor is Sakurát mondom.

Amugy ez a téma amiatt ment el ebbe az irányba, mert Shikáék mellett azaz 1 tuti, hogy Naruto összejön valakivel vagy meghal, de ere kevés esélyt látok...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 231
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!