24 okt 08, 23:15:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 231
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 611512 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
sakura19
Vendég
« Válasz #1035 Dátum: 08 máj 02, 13:34:32 »

 
 Nem tudom hogy mi sülhet még ki ebből a hülyeségből.... A tény az hogy mi mind azon dumálgatunk ki kivel ittene össze mikor, szerintem a megalkótója még csak nem is gondolkozott ilyesmin... Szerintem a Naruto sorpzatot nem egy romantikus alkotásnak szánta... Úgyhogy szerintem ne várjunk sok párt benne... Ez a sorozat inkább öldöklés és poénok keveréke... Az igazság az hogy néhány jelenetnél igencsak arra számítottam hogy na ez megöleli (legalább) de mi lett semmi... Elmentek egymásmellett... Mikor Sasuke otthagyta a falut és Sakura siránkozott neki én akkor is legalább egy ölelésre számítottam volna hogy megölelik egymást vagy ilyesmi... De mindez jól elmaradt...  >.<#
Naplózva
Tenten-chan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334


« Válasz #1036 Dátum: 08 máj 02, 14:34:25 »

Sztem sok jó páros van. :)De azért vannak olyanok amiken néha ki tudok akadni.Főleg akkor amikor mások olyan képeket mutatgatnak nekem. :(Néha még a székemről is majdnem leesek. Szomorú De sztem ezek a legjobb párosok: nejiten,asukure,kakatsu,shikatema,saiino,naruhina,narushion,leesaku,sasusaku,kibahina,shikaino,kankusaku...Rengeteg párost felsorolhatnék még de nincs kedvem írni. Nyelvesít Azért az a jó,hogy a sok-sok páros közül sok-sok páros meg is jelenik (vagy bemutatkozik) a naruto-ban.De az a rossz,hogy sajnos vannak olyan párosok is akik majd csak a száz valahanyadik részekben lesznek.pl: nejiten,shikatema.És vannak olyanok is akik meg csak a shippuden-ben vannak benne.pl:asukure,saiino.
Naplózva


Én mások hibáiból tanulok. Sajátomból néha képtelen vagyok...
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #1037 Dátum: 08 máj 02, 14:54:48 »

Tenten-chan üdvözöllek a Naru Shion klubban ^^đ
Naplózva

Tenten-chan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334


« Válasz #1038 Dátum: 08 máj 02, 15:04:33 »

NaruShion igen azt a párost is tegnap szerettem meg pont.Inkább narushion mint hogy  :okád:narusaku Lehánylak.
Naplózva


Én mások hibáiból tanulok. Sajátomból néha képtelen vagyok...
Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #1039 Dátum: 08 máj 02, 15:43:42 »

A NaruShion télleg jó... Szeretet Ahogy befejeztem a movie nézését, irány a deviantart és rákerestem a Shion-ra, de tök más animében levő Shionról dott ki képeket... :'X aztán shion naruto, akkor meg kevés volt... Hmm? de ez vagyok én...így voltam Ino Shippuudennel is: megjelent az animében, máris képeket kerestem róla, de hát szinte semmi.  :/  Nevet Na mind1, ez már off, szóval vége
Naplózva
Tenten-chan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334


« Válasz #1040 Dátum: 08 máj 02, 15:52:12 »

Én azt birom amikor asuma megy ino-hoz egy csokor rózsáért és ino megkérdezi: kinek lesz?Asuma mit mond erre?:Senki különösnek.Aztán jön choji meg shika és akkor shika elkezdené mondani hogy a faluban mindenki tudja hogy asuma 100% bele van esve kurenai-ba.meg amikor asuma nézi kurenait ahogy öntözi a virágait.aztán nem tom hogy shika meg choji látták-e hogy őt nézte asuma.  Szeretet
Naplózva


Én mások hibáiból tanulok. Sajátomból néha képtelen vagyok...
Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #1041 Dátum: 08 máj 02, 15:54:10 »

Jah igen, Inonál totál beégett, milyen zavarban volt szegényke...de azért egész jó pá lennének..nem?  Nyelvesít
Naplózva
Tenten-chan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334


« Válasz #1042 Dátum: 08 máj 02, 15:58:01 »

Ja!Meg ott van az én kedvenc párosom a  Szeretet NEJITEN Szeretet .Birom amikor neji megmenti tenten.annál nincs is jobb.na meg a saiino amikor sai sakurának azt mondja csúnya inonak meg az hogy miss álomszép  Szeretet egyetértek saival egyvéleményen vagyok vele.
Naplózva


Én mások hibáiból tanulok. Sajátomból néha képtelen vagyok...
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #1043 Dátum: 08 máj 02, 16:02:46 »

Hát, nekem csak Ten-Ten jön be.... Néha olyan aranyos arcot vág ikszdé......

Amúgymeg: ikszdé
http://s-a-n-d-y.deviantart.com/art/NRT-SHPPDN-Whatever-it-takes-84428009
Naplózva

sakura19
Vendég
« Válasz #1044 Dátum: 08 máj 02, 16:07:39 »

Ez jó....  :'X
SasuSaku.... Kiállok emellett....  Ördögi
Naplózva
singaa
Vendég
« Válasz #1045 Dátum: 08 máj 02, 19:44:57 »

Hátt.. Sakura19-nek igaza van abban, hogy nem egy romantikus anime a Naruto Nyelvesít De szerintem meglehet, hogy lesznek párosok akik össze jönnek:)
Remélem ezek az alábbiak lesznek:
Shika-Tema
Neji-TenTen
Naruto-Hinata
A többi nem nagyon érdekel Nyelvesít Ördögi
Naplózva
sakura19
Vendég
« Válasz #1046 Dátum: 08 máj 02, 21:19:24 »

SasuSaku... párosban királyok.... Amúgy Sakura nyafogós.... Sasuke meg nagyon nagyon gonosz... (aki kíváncsi hogy mit írtam volna ha a szabályzat nem tiltaná az jöjjön fel msn-re és elmondom... >.<#)

 :'X
Naplózva
Tenten-chan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334


« Válasz #1047 Dátum: 08 máj 03, 15:18:56 »

Ja ez így igaz.De Sakura csak azért szereti Sasukét mert ő a falu legnépszerűbb fiúja.  spoiler!Meg még Inonak is tetszett meg sakurának is tetszik.Csak persze annyi részen keresztül Ino egyszercsak megunta Sasukét   
és beleszeretett SHIKAMARUBA mivel egy csapatban vannak.Nem csoda ha sokat küzdenek együtt a gonosz ikszdé ellen. Szeretet
Naplózva


Én mások hibáiból tanulok. Sajátomból néha képtelen vagyok...
sakura19
Vendég
« Válasz #1048 Dátum: 08 máj 03, 15:44:36 »


 Ja, Ino érdekes csak... Tegnap Sasuk ma meg Shika holna meg ki tudja ki...  Hmm?
Naplózva
sakura19
Vendég
« Válasz #1049 Dátum: 08 máj 03, 16:20:11 »


 Ugye, ők a legcukibbak együtt kiemelném hogy együtt... De látni rajtuk hogy sosem fognak összejönni... Bár Kishi -től bármi telik...  >.<#
Naplózva
Oldalak: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 231
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!