24 okt 07, 20:39:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 231
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 610990 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #705 Dátum: 08 márc 03, 16:30:53 »

Aha azt mondta h álomszép mire a csaj elpirultPirul  Nevet
Naplózva
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #706 Dátum: 08 márc 03, 17:04:09 »

hehe Jennybaba
állok elébe Ördögi (majd megküzdünk mint shinobi a Jennybabával Nevet  Fegyverek )
egyébként Ino sztem. nem pirult el csak meglepődött egy kicsit (de ebből még lesz vmi Mosolyog )
Naplózva

Had2222
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 208


WWW
« Válasz #707 Dátum: 08 márc 03, 19:10:49 »

Am. ez hanyadik részben van? (manga) Mert lehet, hogy ezt kihagytam..  :'X
Naplózva
rocklee
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 315



« Válasz #708 Dátum: 08 márc 03, 19:11:45 »

Szerintem meg elpirult mert mikor először meglátta akkor tetszett neki
Ez majd csak lesz az animeben(mangában volt)

Naplózva

"Hermész madara a nevem, szárnyimat megettem, szelíd így lettem"

Mesterem: sani-chan
Minato
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 261


« Válasz #709 Dátum: 08 márc 03, 22:56:48 »

Tehát aki nem tudná, hogy végül is kinek a személyiségéhez áll közelebb Sakura. Sasuke és Naruto közül annak ajánlom figyelmébe a 347. mangafejezetet. Ott található a válasz.   Ördögi  Sakura és Naruto összeillenek. Ez az igazság, még ha ezt egyesek képtelenek is beismerni. Amúgy kedves kana-chan nem vicceltem. ... annyira  Nevet . De tőlem aztán Sasuke bárkivel összejöhetne még Tsunadeval, is csak Sakuraval ne ! Bár nekem jobban tetszene a Sasuke - Halál párosítás.
A Lee-Sakuráraról szólva. Nemrég emlegettem ezt az ötletet, csak, hogy idegesítsek valakit. De lassan kezdem megszokni, hogy minden abszurd dolgot amit kimondok azt nemsokára viszontlátom máshol. Esetleg valaki még komolyan is gondolja.  Nevet
Naplózva

WillOfFire
Vendég
« Válasz #710 Dátum: 08 márc 03, 23:02:31 »

Nem akarlak kiábrándítani, de ezt az ötletet szerintem már azelőtt is komolyan gondolták,
 hogy te megmelítetted volna...a Lee-fanok. Mosolyog
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #711 Dátum: 08 márc 03, 23:22:29 »

Am. ez hanyadik részben van? (manga) Mert lehet, hogy ezt kihagytam..  :'X

Naruto Manga 312/12-13. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #712 Dátum: 08 márc 04, 17:29:00 »

Minato: Nem teljesen értem, hogy hogyan bizonyítja ez a fejezet  az állításodat :/
Konohamaru jutsujára gondolsz amire Sakura ugyan úgy reagált mint Naruto?
mert szerintem az pont azt igazolja h. Sakurának még mindig tetszik Sasuke (habár ennél egyértelműbb utalások is vannak erre)
szóval mi bizonyítja h. Sakura és Naruto? (mert sztem ők inkább a legjobb barát kategória)
Konohamaru is vmi ilyesmit mondott "Madarat tolláról, embert barátjáról"

Véleményem szerint Sasuke iránt érzett ellenszenved az egyetlen "akadálya" a SasuSaku párosításnak
de ha van egyéb érved szivesen meghalgatom, és megcáfolom Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 04, 17:32:16 írta kana-chan » Naplózva

jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #713 Dátum: 08 márc 04, 18:28:55 »

kana-chan védd magad!!!:D:D  mit is akartam még írni? jah, hogy lehet hogy sakura többet érez naruto iránt mint barátság, mint már egy testvér ugyanúgy ahogy naruto sasuke íránt.. az egész hetes csapat között kialakult egy nagyon szoros kötelék, ezt szerintem sasuke is érzi, még ha magának se vallja be Mosolyog
de továbbra is tartom a sasusaku véleményem:)  (de csak a sasuke + én után Nyelvesít)
Naplózva
Minato
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 261


« Válasz #714 Dátum: 08 márc 04, 23:14:50 »

Nos az első válaszomat szerencsésen elvesztettem, ezért most megpróbálok rövidebb lenni.  Nevet
Kedves szeretve és mélyen tisztelt kana-chan.  Nevet Amikor leírtam azt a mangafejezetet már tudtam, hogy valaki bele fog kötni. Történetesen rád, és jennybabára gondoltam.  Nevet Különben meg igen azért írtam azt egy példának amiért mondtad. De ezzel nem azt akartam igazolni, hogy Sakura már kigyógyúlt a Sasufilisből  Nevet( életem legszebb napja lenne .. v. lesz is  Nevet) - de beszélhetünk majd erről is -, hanem azt, hogy a Narutoval jó pár közös tulajdonságuk van (egyike ezeknek amit a manga itt leír) és , hogy jobban összeillenének mint avval a tejfölösképű uchiha gyerekkel. De kíváncsivá tettél azokra az utalásokra amiket olyan titokzatosan emlegettél.  Mosolyog Írjad le és majd beszélünk. Ha nem haragszol most többet nem írnék. Lassan szeretnélek darabokra szedni.  Ördögi Mert mindenki ellenség, aki ki merészeli ejteni a száján, hogy Naruto-Hinata, vagy hogy Sasuke- Sakura. Nevet
Jennybaba ! Örülnék ha Sasuke inkább veled jönne össze.  Nevet   
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 04, 23:56:38 írta Minato » Naplózva

WillOfFire
Vendég
« Válasz #715 Dátum: 08 márc 04, 23:25:28 »

Ejj, de komolyan veszed a dolgot! Nevet
Én nem szeretnék az ellenségeid közé kerülni, de érdekel, hogy mi sül ki ebből.
A történetből is a vitátokból egyaránt.  Sheftel
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #716 Dátum: 08 márc 04, 23:33:48 »

... Lassan szeretnélek darabokra szedni.  Ördögi Mert mindenki ellenség, aki ki merészeli ejteni a száján, hogy Naruto-Hinata, vagy hogy Sasuke- Sakura. Nevet ...

Csak finoman, mert én is beszállok. ^^
Akkor semleges vizek:
Ha Sait összehozzák Inoval, akkor szegény Choujiival mi lesz? ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #717 Dátum: 08 márc 04, 23:44:21 »

Chö márpedig Sakura és Naruto semmiképpen nem lesznek egy pár. [max. a te képzeletedbe] Sőt 1000 érv szól NARUTO & HINATA mellett. Semmi jelét nem látom annak h Sakurva és Naruto egy pár lennének. Jóh, ok aláírom a Naruto & Hinatanak sincs [egyenlőre] semmi esélye de majd lesz mert tutkos h Hinata fogja megkapni Narutot.

Kedvenc párjaim :

Sasuke & Sakura
Naruto & Hinata [a legédesebbek]
Shikamaru & Temari  [a legjobbak]
Ino & Sai
Naplózva
Minato
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 261


« Válasz #718 Dátum: 08 márc 04, 23:54:09 »

 .... Háát  Choujiihoz  terjedelemben talán Karin illene hozzá a leginkább.  Pontosan
Hogy Hinata kapná meg Narutot ? Én a helyedben erre nem vennék mérget.  Neeem  Erre csak azt válaszolom, hogy majd meglátjuk.  kacsint  De Hinata jelen formájában, kicsit (ha nem nagyon) gáz.  :/
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 05, 00:04:58 írta Minato » Naplózva

Dosu
Vendég
« Válasz #719 Dátum: 08 márc 05, 00:11:19 »

Hát én a Hinata kérdéshez annyit fűznék hogy szerintem Hinata  Kibával nézne ki jól  :PDe ez csak egy vélemény.És ahogy elnézem Kibának nem közömbös Hinata.(Csak mellékesen belegondolni milyen gyerekeik lennének már :DEgy kutya fiu aki byakugant is használ.Kicsit dúrva lenne. Ördögi)
Shikamaru Temari pároshoz én sokat már nem fűznék hozzá szerintem 100x ki lett fejtve. Mosolyog
Gaara és Mitsuri is jól nézne ki.Mester és tanítványa Kúl.
A többiekröl nincs véleményem még.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 231
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!