24 okt 07, 12:11:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 231
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 610812 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #585 Dátum: 08 feb 23, 12:03:28 »

Én nem értem ez t a naruto Hinata párosítást. Az fix., hogy Hinata Narutóba teljesen bele van esve, de Naruto, max a chuunin vizsgán figyelt rá, meg pár fillerben 8abban a bogarasban). És tudjátok, a szerelem, az egy kölcsönös dolog.
Naplózva

h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #586 Dátum: 08 feb 24, 15:14:34 »

Naruto egyetlen egy ok miatt nem figyel fel Hinatara az az ok Sakura de mivel ő sztem Sasukét szereti ha Hinata be merné ismerni az érzéseit akkor összejönnének majd meglátjuk...
Naplózva
rocklee
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 315



« Válasz #587 Dátum: 08 feb 24, 15:22:06 »

Szerintem meg már Sakura Nrutóba szerelmes szaszukéra meg mint egy testvér tekint
Naplózva

"Hermész madara a nevem, szárnyimat megettem, szelíd így lettem"

Mesterem: sani-chan
R4z0r
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 432


« Válasz #588 Dátum: 08 feb 24, 15:30:30 »

Sakura szerelmes Narutóóba na ne Nevet Sztem egyáltalán nem
Igaz shippben már jobban bírja mint part1-ben,de neki még mindig Sasuke az "álomfiú" >.<#
Naplózva
Zakuro
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 117


« Válasz #589 Dátum: 08 feb 24, 15:34:26 »

Szerintem úgymond a két fiú között vergődik. Mindkettőt szereti :'X
Naplózva
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #590 Dátum: 08 feb 24, 16:05:38 »

jó, de lehet hogy pont azért nem lett befejezve a mondat, hogy  ezt higgyük! (figyelem, én vagyok a szőrszél darabokat is elhasogató:D)
Naplózva
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #591 Dátum: 08 feb 24, 16:42:39 »

Én azért hiszem azt hogy Sakura nem szerelmes Narutoba mert szerintem inkább rá tekint úgy mint egy testvére akire számithat és  Jobbra nyíl hogy fontos számára Sasukét már utálhatná mert elhagyta de nem teszi .Bár már  kinőtte Sasuke istenitését de szerintem még szereti
« Utoljára szerkesztve: 08 feb 24, 16:43:22 írta h_Tunde » Naplózva
aronrigo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163


« Válasz #592 Dátum: 08 feb 24, 17:39:42 »

Áhh bonyolult ez, de az bizti, hogy sakura kiábrándult sasukéból, miután találkozott vele a rejtekhelyen...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #593 Dátum: 08 feb 24, 18:42:31 »



Nem a klónja, de ez most nem tartozik ide. ^^
A szöveg:
(Yamato beszél arról, hogy miért tudja írányítai/elnyomni a Kyuubi chakráját.)

Yamato: Valamint ez annak is az oka, hogy én lettem a kapitányotok.
Sakura: Mindig ez van... Minden, amit csak Narutóért tehetek... csak pici és jelentéktelen dolog.
Yamato: Nem az számít, kicsi vagy nagy dolgot tudsz tenni érte. Ami igazán lényeges, azok a Naruto iránti érzéseid. Sakura, elég, ha rád nézek és már tudom is. Te valójában...
Naruto: Sakura-chan...?

(Idézet a Naruto Shippuuden anime 44. részének magyar feliratából. A fordítást Arvael-chan követte el.)

Yamato: Nem az számít, kicsi vagy nagy dolgot tudsz tenni érte. Ami igazán lényeges, azok a Naruto iránti érzéseid, elég, ha rád nézek és már tudom is. Te valójában...
Sakura semmit se mondd:D bocsi, hogy kijjavítottalak, lehet, hogy csak véletlen vétetted a hibát...bocsi

Akkor nézd meg a Naruto Shippuuden Anime 44. részét, 08:05 - 09:15-ig.
Ilyesmiben nem szokásom hibát véteni, főleg, ha konkrét anime rész feliratából idézek, ahogy az oda is volt írva. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 feb 24, 18:43:46 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Yakushi Kabuto
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 230


« Válasz #594 Dátum: 08 feb 24, 19:13:25 »

ügye nem fogtook összeveszni 1 szón >.<#
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #595 Dátum: 08 feb 24, 19:26:05 »

Összeveszni?! Nevet
Dehogy, csak kiigazítottam a kiigazítását. ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Hiei
Vendég
« Válasz #596 Dátum: 08 feb 24, 19:52:38 »

Az már igaz hogy a Sakura Naruto Sasuke trió elég érdekes minden téren Mosolyog De ha Sakura megdicséri Narutot rá 1 percre tuti megüti Nevet. 44 részben sincsen másként.
Naplózva
KAtma0119
Vendég
« Válasz #597 Dátum: 08 feb 25, 19:44:51 »

Én csak azt nem bírom, hogy minden mangát akkor hagynak abba amikor a nagy csattanó jönne...de lehet hogy sakura tényleg beleszeretett narutóba mert ha emlékszünk akkor a rejtekhelyen nem úgy tünt mintha ájuldozna a gyönyortől hogy látja sasukét. inkább az érdekelte hogy mit tett Narutoval...(Sasuke)
« Utoljára szerkesztve: 08 feb 25, 19:45:48 írta KAtma0119 » Naplózva
Had2222
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 208


WWW
« Válasz #598 Dátum: 08 feb 25, 20:32:21 »

Én nem tudom, lehet hogy tényleg szereti Naruto-t lehet hogy nem, de én még mindig a NaruHina és a SasuSaku párra esküszöm, végülis, Naruto nem egyszer dícsérte meg Hinata-t, és már meg is ölelte (igaz ez filler rész, no nem baj xD),
és Sasuke is mondhatni féltékeny volt Naruto-ra, mert megmentette Sakura-t! (108. rész). Szóval, ezért hiszek ezekben! ^^
Naplózva
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #599 Dátum: 08 feb 25, 20:36:57 »

Had, de Sasuke azt úgy értette szerintem, hogy Naruto erejére féltékeny, és hogy ő nem tudott semmit sem tenni, már mint nem tudta megmenteni Sakurát. Egyébként én is arra tippelek, hogy Naruto+Hinata.  Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 231
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!