24 okt 07, 10:27:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 231
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 610799 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
pomegranate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127

Kabalababa XD


« Válasz #570 Dátum: 08 feb 21, 18:29:14 »

szeretem ha van benne egy kis romantika kacsint
Naplózva

Kócos kis romantika tejfogával a szívembe mart.

Anyum: Zakuro
Apum:Gangstakun
Hugim:Tenchi
Senseiem:Adachi
CHPK 3-as számú tagja ikszdé
balu
Vendég
« Válasz #571 Dátum: 08 feb 21, 19:24:10 »

egyetértek. de mivel Naruto és Hinata - tűz és víz pont jó lenne Nevet ezért szeretem a NaruHina fanficeket Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #572 Dátum: 08 feb 21, 23:54:18 »

Miért lennének tűz és víz? ^^
Igaz, hogy Hinata inkább hallgat mint beszél és Naruto elég nagy dumagép, de azért az alaptermészetük hasonló.

Szerintem. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tsaruno-chan
Vendég
« Válasz #573 Dátum: 08 feb 22, 11:59:53 »

Hát hogyha nem lennének testvérek:
Temari+ Gaara
Egyéb:
Naruto+Hinata
Sasuke + Sakura
TenTen + Neji
Ino + Shikamaru
Naplózva
aronrigo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163


« Válasz #574 Dátum: 08 feb 22, 20:20:51 »

Sztem vannak egyértelmű párok (jelöltek)Nevet:D
PL: Naru-Hinata
Shikamaru- Temari
Sasuke- Sakura, hoppá ha már itt járok, emlékezdtem amikor naru vs oro harc végén  az első hokage klónja(az akkori kapitány, nemtom a nevét) mondja sakurának miközben rózsaszín hajú csajunk sír naruto fölött, hogy: tudom sakura mit érzél naruto iránt, ez már több...és itt felébred naruto, szerintem lesz itt kavarás remdesen, hogyha sakura belszeret narutoba...chakra majd pontosítanád a sztöveget, mert nemtommelyik mangába volt... kösziii
Naplózva
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #575 Dátum: 08 feb 22, 20:53:02 »

Hát nagyon úgy fest hogy Sakura már korántsem Sasuke-ért rajong. Plusz a mangában olyat is mondott hogy úgy tekint rá mint a testvérére. (végre észheztért  Nevet )
Naplózva
balu
Vendég
« Válasz #576 Dátum: 08 feb 22, 21:26:04 »

amúgy tényleg... de sztem végül Sakura és Naruto között szoros lesz a kapcsolat, de vhogy egészen más, mint szerelem :/ kitartok a NaruHina - SasuSaku párosnál Nevet amúgy lenne egy kérdésem... Shikamaru Inoval, vagy Temarival jön össze? Nyelvesít (vhogy jobban el tudnám képzelni Shikát Temarival, Inot meg Saial Nevet)
Naplózva
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #577 Dátum: 08 feb 22, 21:36:41 »

Hát én eddig 1 okot nem tudnék mondani hogy mért kéne Shikának összejönnie Ino-val >.<#
De Temarival legalább alakulóban van a dolog. Ino-nak meg bejön Sai ezt lehet tudni, és Sai is feltűnöen kedves vele, jó lenne mert aranyosak együtt.^^
Naplózva
balu
Vendég
« Válasz #578 Dátum: 08 feb 22, 21:41:29 »

na. pont erre gondoltam Mosolyog Temari és Shikamaru, amikor Naruto visszajött Konohába, sztem már az is randi volt Nevet meg Sai "Ms. Álomszép" kijelentése is olyan volt, hogy azt mondtam, h húha. de Kishi-sensei egy-két harc között megejthetne egy kis romantikát is Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 feb 22, 22:05:59 írta balu » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #579 Dátum: 08 feb 23, 00:34:05 »

... az első hokage klónja(az akkori kapitány, nemtom a nevét) mondja sakurának miközben rózsaszín hajú csajunk sír naruto fölött, hogy: tudom sakura mit érzél naruto iránt, ez már több...és itt felébred naruto, szerintem lesz itt kavarás remdesen, hogyha sakura belszeret narutoba...chakra majd pontosítanád a sztöveget, mert nemtommelyik mangába volt... kösziii

Nem a klónja, de ez most nem tartozik ide. ^^
A szöveg:
(Yamato beszél arról, hogy miért tudja írányítai/elnyomni a Kyuubi chakráját.)

Yamato: Valamint ez annak is az oka, hogy én lettem a kapitányotok.
Sakura: Mindig ez van... Minden, amit csak Narutóért tehetek... csak pici és jelentéktelen dolog.
Yamato: Nem az számít, kicsi vagy nagy dolgot tudsz tenni érte. Ami igazán lényeges, azok a Naruto iránti érzéseid. Sakura, elég, ha rád nézek és már tudom is. Te valójában...
Naruto: Sakura-chan...?

(Idézet a Naruto Shippuuden anime 44. részének magyar feliratából. A fordítást Arvael-chan követte el.)
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #580 Dátum: 08 feb 23, 07:47:12 »

Igen ez igaz szerintem Naruto jobbam illene Hinátához es ez az egyetlen ok amiért szerintem nem lesz Naruto Sakura pár mert az animében ott van Hinta mert ha o nem lenne akkoe tutti összejonenek: Mégha  a mangában több esély is van a Naruto es Sakura pára
Naplózva
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #581 Dátum: 08 feb 23, 09:43:19 »

nem tudom, de én nem nagyon örülnék a sakura naruto párosnak....
sasuke+sakura lenne naggyon nagyon jó
meg naruto+hinata
sztem így is lesz..
de lehet hogy yamato nem is a szerelemre célzott..
a shippu 14 részében olyan szép voltamikor neji elkapta tentent (L)
a TemaShika páros is tuti biztos!!!!!:)
NE legyen naruSaku!!
(mármint az én véleményem szerint:)
Naplózva
aronrigo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163


« Válasz #582 Dátum: 08 feb 23, 10:17:35 »



Nem a klónja, de ez most nem tartozik ide. ^^
A szöveg:
(Yamato beszél arról, hogy miért tudja írányítai/elnyomni a Kyuubi chakráját.)

Yamato: Valamint ez annak is az oka, hogy én lettem a kapitányotok.
Sakura: Mindig ez van... Minden, amit csak Narutóért tehetek... csak pici és jelentéktelen dolog.
Yamato: Nem az számít, kicsi vagy nagy dolgot tudsz tenni érte. Ami igazán lényeges, azok a Naruto iránti érzéseid. Sakura, elég, ha rád nézek és már tudom is. Te valójában...
Naruto: Sakura-chan...?

(Idézet a Naruto Shippuuden anime 44. részének magyar feliratából. A fordítást Arvael-chan követte el.)
[/quote]
Yamato: Nem az számít, kicsi vagy nagy dolgot tudsz tenni érte. Ami igazán lényeges, azok a Naruto iránti érzéseid, elég, ha rád nézek és már tudom is. Te valójában...
Sakura semmit se mondd:D bocsi, hogy kijjavítottalak, lehet, hogy csak véletlen vétetted a hibát...bocsi
Naplózva
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #583 Dátum: 08 feb 23, 11:47:21 »

bocsi, tudom hogy ez nem a témához tartozik, de hogy lehet utólag képet felrakini, mert nem találom..:S miután vki válaszolt nyugodtan törölheted Chakra ezt a hsz.-t:) köszi!
Naplózva
Juuichibi István-kun
Vendég
« Válasz #584 Dátum: 08 feb 23, 11:53:55 »

Hát szerintem maradjon a NaruHina. Nevet Shika egyértelműen Temarihoz, hisz voltak utalások rá, hogy az apja is azt mondta, hogy az anyja szigorú nő, de a mosolya szép, és Shikamaru szinte ugyanezt mondta, amikor Temariék elmentek a Sasuke üldözős részegység után, amikor elment Orohoz. Szerintem Sakura inkább maradjon Sasukénél, vagy keressen vki mást magának. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 231
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!