24 jún 17, 04:28:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 231
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 571902 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #75 Dátum: 07 júl 24, 08:28:33 »

Kakashi - Tsunade  >Nevet
Hinata - Neji  >Nevet
Iruka - Temari  ???
Sakon - Tayuya  Nevet
Ukon - Haku >Nevet
Shikamaru - Ino ;D
Shizune - Ibiki Nevet
Obito - Rin
Yondi - Oro Nevet
Anko és ÉN Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 24, 09:10:54 írta Pettinho » Naplózva
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #76 Dátum: 07 júl 24, 09:07:00 »

ejjha, Pett lemondott Tsunaderől? Nyelvesít

12 éves Sakura-Karin
Neji-Tenten
Naruto-Hinata
Temari/Ino-Shikamaru
Lee-15 éves Sakura
Naplózva
Arisa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 202


« Válasz #77 Dátum: 07 júl 24, 14:08:19 »

Shikamaru-Temari
Naruto-Hinata
Neji-Ino
Sasuke-Tenten XDD
Naplózva
Miroku
Vendég
« Válasz #78 Dátum: 07 júl 25, 15:40:23 »

alapjába véve a első szériában elképzelhetetlen lett volna egy szerelmi kapcsolat hisz max 12-13 éves csak mit tudnak ök ilyen fiatalon a szerelemröl semit  (max a lányok áradoznak a pasikrol mint hinata meg sakura  de a csajok mindig is korában érnek mint a fiúk ugy hogy ez nem meg lepő de a fiúkat ilyenkorban még nem érdeklik az olyan dolgok mint a szerelem ) !!
a második szériában látok lehetöséget a dologra hisz a szereplök felnötek éretebek lettek  !


elöször is a Hinata - Neji páros elképzelhetetlen hisz ők unoka tesvérek meg Neji egy kicsit le is nézzi hinatat és kétlem hogy bár mit is akkarna tőle vagy bár kitöl is !
meg a másik hogy vérfertözés selejt utotodokat eredményezne  és ez nem tene jótt a klának !
meg a másik hogy a fő család meg a mellék család nem keveredhet !
a narutos és sasukes elképzelések badarságok ! ahogy sasuke is mondta a 135 részek környékén hogy naruto a legjobb barátja lett és naruto is pont igy gondolja de ő inkább egy testvéri kapcsolathoz viszonyitaná a barátságukat  !
 ! szó sincs szerelemröl fujjjj   ! és amugy ilyen homo elkézelésekröl még csak viccelödni is bünn maradjunk a normásli hetero viszonyoknál szerintem  !

szerintem az esélyes párok akik talán össze jöhetnek
Naruto + Hinata bár ehez narutonak szemfülesebnek hinatanak meg egy kicsit bátrabnak kéne lennie !
kiba+ akamaru  Nevet mért nem olyan jól el van a kutyájával maradhat igy nyugodtan !
Ino+Sai bár igaz ehez Sai nagyon sokat kell fejlödni a kapcsolatok terén !
sasuke(ha visszatér)+sakura
Shikamaru-Temari de temari adig nem fog közeledni amig Shikamaru folytatjah ezt a lustálkodós élet modot ! !




« Utoljára szerkesztve: 07 júl 25, 15:44:59 írta Miroku » Naplózva
Ayame
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 206


« Válasz #79 Dátum: 07 júl 31, 18:43:09 »

Na lássuk csak: ???
Naruto-Hinata
Ino-Sai
Temari-Shikamaru
Neij-Tenten
Sakura-Sasuke
Asuma-Kurenai
Anko-Kakashi
Tsunade-Jiraiya
Shizune-Kabuto
 Nevet Nevet :banan: :gruppen:
Naplózva
jaina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 124

A kétely a bölcsesség kezdete!


« Válasz #80 Dátum: 07 júl 31, 20:42:17 »

Na lássuk csak:
Először is Naruto - Sakura: ez szerintem egyértelmű, bár szerintem még a shippuu részekben is fiatalok és főként éretlenek egy kapcsolathoz, de ha benő a fejük lágya látok bennük fantáziát ( senki ne gondoljon semmi perverzre, mert nem úgy értettem) Nevet
Kiba - Hinata: véleményem szerint ők is passzolnak egymáshoz - hát mindenképp jobban, mint Hinata Narutohoz, (bár ez se elvetélt ötlet). ???
Sasuke - Karin: hát Sasuke-hoz pont egy ilyen p**a való... >Nevet
Shikamaru - Temari: na talán ők a legesélyesebbek arra, hogy tényleg összejöjjenek, eleve, mert egyenlőre ők ketten azok akik kicsit érettebben tudnak gondolkodni... Nevet
Naplózva

Lehet, hogy a gyilkos galóca is finom, mégsem eszed meg...
Miroku
Vendég
« Válasz #81 Dátum: 07 aug 01, 16:06:23 »

meg mi az hogy 15 évesen éretlenek lenének egy komolyab kapcsolathoz ?
nézzük csak meg a való világot példa ként !

elöször is sakura nem hiném hogy vala ha is járna narutoval és már azt sem hiszem hogy naruto akkar e tőlle  többet mint barátság meg vanak ök igy jól mint barátok !
a másik hogy sakura meg sasuke -be van bele zugva nem jönn neki be naruto !


nem hiném hogy hinata kibával kezdeni hisz a part 1 ben és a past 2 ben is még narutoba szerelmes !
a másik meg nem hiném hogy jöt tene egy csapatban a szerelem elvené az ésszerü gondolkodás lehetőségét !
a másik hogy kiba sem nagyon érdeklödik hinata iránt szerintem nem is fog !

szerintem kiba el lesz a kutyájával  Nevet
hinata meg naruto össze ilenek csak még komolyodnuk kell még egy kicsit legalábis narutonak hinatanak kell egy kis bátorság hogy be valja mit érez !


Pettinho ugy tudod hogy Hinata - Neji  ők ketten  unokatesvérek ?
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 01, 16:14:42 írta Miroku » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #82 Dátum: 07 aug 02, 18:58:53 »

Moderátor:
1 hsz törölve Ayame-től: nem volt meg a minimum 4 szó (lásd fórumszabályzat).
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #83 Dátum: 07 aug 02, 20:56:13 »

hm....akiken láccik is valami és tényleg olyan felfogással rendelkeznek azok Temari -Shikamaru ....
Naplózva
Fantos
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #84 Dátum: 07 aug 02, 22:55:03 »

aha fogyókuráznék abból álna hogy napi 3-szor elolvasom ezt a fórumot 8)

(elejétől olvastam a topicot azért)
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 02, 22:55:56 írta Fantos » Naplózva
jaina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 124

A kétely a bölcsesség kezdete!


« Válasz #85 Dátum: 07 aug 03, 15:31:19 »

meg mi az hogy 15 évesen éretlenek lenének egy komolyab kapcsolathoz ?
nézzük csak meg a való világot példa ként

Hát szerintem 15 évesen az ember még eléggé gyereknek számít! Más kérdés, hogy a mai világ egy kicsit furán működik...

Neji és Hinata tényleg unokatestvérek. Te nem nézed az anime-t???
Ha pedig a mangát is olvasgatnád néha, lehet nem tartanád hülyeségnek amit Narutoról és Sakuráról írtam... Nyelvesít
Naplózva

Lehet, hogy a gyilkos galóca is finom, mégsem eszed meg...
matci
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11



« Válasz #86 Dátum: 07 aug 05, 21:49:12 »

Szerintem még a part 1 sem volt esélye Naruto - Sakura párositásnak, mert az nem volt más
mint rajongás
Naruto - Hinata párosnak nagy sok eselyé van mert szerintem Naruto nem olyan hülye
mint amilyennek mutataja magát
Shikamaru - Temari az nem kérdés
Sasuke - Sakura is nagyon sok eselyé van
Ami még szerintem lehetséges az
Ino - Choji
Tsunade - Jiraya
Neji - Tenten

Naplózva
Lolita
Vendég
« Válasz #87 Dátum: 07 aug 05, 22:38:11 »

Sasori hozám.ikszdé Nyelvesít.
Narutohoz Sakura.(SasuSaku reménytelen :-X)
Hinatához Neji éljen a mazohizmus.XXDD
Shikához meg Ino csak azért hogy ne mindig már Temari. :o Nevet

matcinak: Nem lehet hogy te akarod hogy így legyen és nem veszed figyelembe az esélyeket? ;D Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 06, 18:38:21 írta .:LoLi:. » Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #88 Dátum: 07 aug 09, 21:21:24 »

Hümm. Annyira imádom az ilyen témákat feszegetni, sose elég belőle Nevet

Szaszke-Sakura: Miért? M i é r t? Azért, mert Sakura sodródik az árral és állítása szerint igaz szerelemmel szereti Szaszkét ellenben a fiú rá se hederítése annyira egyértelmű? Nevet Kezdjük ott hogy Sakura többet tud a diéta módjairól, mint a szerelem fogalmáról (miért kell egy 12 éves lánynak diétázni?... ezt mesélje be nekem valaki és megbékélek). Ha neki szerelem az hogy egy csapatban van egy helyes sráccal, egészségére X) (Lábjegyzet: szaszke egyáltalán nem helyes, csak annak van beállítva Nevet) Ettől Szaszke nem fogja megszeretni. "Fontosabb dolgai is vannak annál"

Naruto-Sakura: Nem. Nem és kész ikszdé Naruto a part1ben szintén csak önnmagának beképzelt rajongásból imádta Sakurát, a shippben pedig úgy tűnik teljesen megjött az esze. (persze ez lehet a remeteélettől is Nevet) Most férfihiányban a látszat szerint Sakura kezdi játszani az eszét, "hogyha három éve odavolt érte talán most végre felszedhet valakit és menőbb lehet Ino-nál". Biztos maradt benne még ebből a gondolkodásmódból. Nehogy nekem valaki bemesélje hogy egy ilyen kaliberű kiscsajnak a tanulás a fontosabb =/ Én is egy bűnronda alkat vagyok de azzal is tisztában vagyok hogy felesleges tennem érte mert még növök X) Meg amúgy is. Ez már viszont off Nevet A másik dolog, hogy Naruto-nak sem egy olyan csaj való aki nem hagyja érvényesülni. Nevet Úgy értem: Naruto -@&#!!!! *magyarán veszett ordibálás* Sakura- durr egy pofon, hogy fogja már be. Nem és kész... Nevet

Naruto-Hinata: már több esélye van mint az előző variációnak de még mindig nem tökéletes. Ismerek egy olyan fiút aki egy az egyben Naruto alkat, és ő olyan hogyha nem látja egy lány érdeklődését, akkor ő is hagyja a francba. Persze Hinata igyekszik Naruto mellett lenni amikor csak tud (hááát... Nevet) de csak makog és gügyög, meg jáccik az ujjával. ? Egy olyan nagypofájú egyed mint Naruto egyszerűen nem tudja jól kezelni az ilyesmit. Bár a chuunin vizsgán ösztönösen kedves volt vele, ezért mondom hogy lehet belőle valami X)

Kiba-Hinata: Szerintem Kibának tetszik Hinata, de ennél ő sem fog többet mutatni... Hinata is csak a jó kutyás barátot látja benne, szóval ennek sincs jövője... Nevet

Szaszke-Ino: Ez aztán vicces feltevés =DD Szaszke részéről le van ejtve, Ino részéről versengés/divat az egész. Nem is fecsérlek túl sok szót, ha jól láttam erre a párra senki nem adta a voksát... X)

Shikamaru-Ino: Emberek, komolyan ennyire gyűlölitek Shikát? =(( Ino annyira nem az esetre mint Sakura. Maximum Ino akarná ezt a dolgot (bár erre sincsen konkrét lépése). De mint tudjuk mi az egyoldalú dolgok vége...

Shikamaru-Temari: *hátradől* Kell itt magyarázni kérem? Nevet Temari idősebb mint az eddigi fruskák, Shika meg csuklóból normálisabb mint bajtársai, ebből az következik hogy mindketten érettebbek és nyitottabbak a párkapcsolatra. Ráadásul ők már csipkelődve ugyan és nagyon rejtve, de flörtölnek egymással, szerintem ennek a dolognak kimondottam van értelme. *vita lezárva Nevet*

Neji-Hinata: Ehehehe... ='DD Jól néznek ki együtt, aranyosak is, sőt, manapság már a testvérszerelem sem olyan borzalmas és elvetendő dolog, de nem Nejiék részéről. Hinata biztos fülig pirulna és zavarba jönne, talán hónapokig ki sem jönne a szobájából ha ezt valaki felvetné neki, Neji pedig hasonlóképp reagálna... =D

Neji-Tenten: Nos... Ez biza nehéz kérdés. Első ránézésre egyiküket sem a szerelmi cuccok érdeklik, sőt. Tenten viszont cseles lány, voltak megmozdulásai már Neji, Lee, Szaszke és Naruto felé is... =') Nem tudom igazából. Itt tanácstalan vagyok. Bááár, épp az edzés iránti mániájuk kapcsolhatná össze őket.

Lee-Tenten: Itt úgyszintén. Lee beképzeli hogy imádja Sakurát, Tentent meg nem érdeli a dolog. Bár itt is mindketten imádnak edzeni meg harcolni, megvan az első kapocs. Minden a világnézeten múlik...

Lee-Sakura: NEM. Nevet Nem is értem, hogy lehet őket összehozni. Lee nem egy olyan gyönyörű teremtés mint Szaszke, és ezen Sakura talán soha nem fogja magát túltenni. Ismét egy egyoldalú kapcsolat... Bár a shippbe mintha Lee is valamelyest kinőtte volna a mániáját. Szerintem ennek a dolognak abszolúte semmi jövője... Nevet

Sai-Ino: Sait nem ismerem eléggé, bár első ránézésre nem épp a lányokat kedveli Nevet De ha belekalkuláljuk hogy mindkettő unszimpi karakter és hogy mindkettejük neve három betűből áll, hajrá SaiIno! Nevet

Asuma-Kurenai: egyértelmű a dolog... Nincs mit kifejteni.

Tsunade-Jiraiya (így kell leírni...? :-X): első ránézésre Tsunade még nem heverte ki teljesen első szerelmi bánatát, Jiraiya meg a fiatalabbakért van oda... Nevet De ha ezektől elvonatkoztatnának szerintem szép kis pár lennének

Nos, több pár kifigurázására nincs több hely, illetve nincs türelmem Nevet Összefoglalásképp. 1. A Naruto nem egy szerelemmel fűtött anime és ezt szerintem mindenki látja... 2. Én is egyet értek abban hogy a kölkök' nagy része még éretlen az ilyesmire. 3. Sakurával senkit se büntetnék Nevet 4. Természetesen ezt nem azért írtam le mert rosszmájú vagyok és mert mindenkit el akarok rémíteni a hülye párosítgatástól Nevet Nem mondom hogy ne fantáziáljunk, mert pl a KibaHina szerintem is cuki, de azzal legalább tisztában vagyok hogy nem nagyon van jövője. Csak valahogy ki akartam fejezni, hogy TÚL SOk a szereplő, és TÚL SOK a lehetőség, ezenkívül minden variációnál van legalább egy közös szál amivel össze lehet őket kötni. De egyszerűen nem... Talán a sorozat végére Kishi összerak egy-két embert csak a stílus kedvéért, de igazából azt is kötve hiszem hogy Shikamaru és Temari összejönnek. Majd kiderül. De Ne hajazzunk mindenképp a lehető legnyilvánvalóbb párosításra, mert egyébként még a valóban legnyilvánvalóbb párosításnak sincs túl sok esélye Nevet Belém lehet kötni! Jöhetnek a csúnya kritikák Nevet De azt ne kérdezzétek hogy minek írtam le mindezt mert igazság szerint pontosan én sem tudom... :-X
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Kazama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 115


WWW
« Válasz #89 Dátum: 07 aug 10, 07:57:46 »

Shikamaru-Temari

Neji-Tenten

Kiba-Hinata

Naruto-Sakura
valahogy így fognak alakulni a dogok.

És mi lesz Sasukéval? Nos, rá a hősi halál vár ikszdé

Naplózva

Yondaime fanklub tag kacsint

Yondi 4ever Mosolyog

D.Gray Man fan és manga fordító
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 231
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!