24 máj 01, 23:59:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Melyik műfajt szereted a legjobban,és milyen témájút? Miért?  (Megtekintve 3455 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Dátum: 13 feb 07, 20:41:54 »

Annyi animét megnéztem mostanság,és nem árt az embernek ezekkel a dolgokkal is tisztába lenni,hogy milyen műfajok vannak pl: mi is az a Shounen ,Shoujo,Seinen. + Az sem mind1 hogy milyen témájú.Ezért gondoltam nyitok egy ilyen topicot ,ahol ezt meg lehet beszélni.(Tudtommal még nem nyílt ilyen téma.)

Nekem a kedvenceim közt inkább a Seinen animék szerepelnek,bár a Shounen-t sem vetem meg,de engem nem érdekelnek az olyan animék ,ahol van 1 férfi főhős és mindenkit legyőz ,"mert van 2 szép szeme,"na meg főszereplő ^^.Shoujo-ból csak akkor választok ha olyan kedvem van Nevet.Nos kb.:

-Vigjáték
-Ecchi
-Fantasy                    
-Dráma
-Akció
-Horror
-Harcművészet
-Szupererő

Témát illetően,hm.:
-Tsundere           -Alvilág
-Yandere            -Barátság
-Erőszak             -Szorongás/félelem
-Nagy mellek       -Sok vér
-Természetfeletti    

Allergiát idéz elő:Hárem,szerelmi sokszög,Mecha,Cyberpunk.

 (És még sok más.Ja ,meg az nagyon fontos hogy  legyenek benne lányok,de nem az Ecchi/vagy a fanservice miatt mondom,ellenkezőleg... :DD )
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 07, 20:57:26 írta dreamfolow » Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1 Dátum: 13 feb 07, 20:53:35 »

Nekem a Fantasy animék a kedvenceim. Meg igazából játékból és könyvekből is a Fantasy a kedvencem. A Shounent is szeretem, amig nem viszik túlzásba a tipikus shounen baromságokat ( lásd: Bleach ). A jó Slice of life animéket is szeretek. Szeretem ha egy animében van romantika, de azt nem amikor átmegy nyáladzásba  Lehánylak

- fantasy
- mágia
- szupererő
- akció
- kaland
- iskolai élet
- slice of life
- dráma
- shounen

és még sorolhatnám. A Mecha nem a kedvencem de ha jó megnézem. Szóval én tényleg mindenevő vagyok =) Kivéve a nagyon nyálas shoujo-t. Azt utálom ><

Naplózva


Jama-Dharma
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235



« Válasz #2 Dátum: 13 feb 08, 22:16:34 »

Amit szeretek (már amennyire lehet általánosítani):

Seinen
Dráma/tragédia
Misztikus
Pszichológiai
Történelmi
Krimi
Természetfölötti
Szupererő
Fantasy
Sport
Harcművészet
Vígjáték
Mágia
Mecha
Na jó és azért a shounen is

Amit nem különösen:

Slice of life, ecchi, harem, álatalában az iskolai témájúakat se.

Igazából mindegy, de egyre inkább azokat amiket a felnőtt kategóriába sorolnak be az oldalak.
Naplózva

White Album Gently Weeps + Space Ripper Stingy Eyes
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #3 Dátum: 13 jún 30, 00:42:25 »

Elég érdekes téma. Hogy is mondjam vannak olyan műfajok amiket úgy önmagában szeretek.  Gondolkozik
-sci-fi
-fantasy
-szupererő
-mágia
-shounen
-természetfölötti
-misztikus
-kaland
-harcművészet
-horror/thriller

De igazából nincs olyan műfaj amit egyáltalán ne szeretnék, mert  attól függ hogy mi keveredik mivel.
pl a nagyon nyálas shoujot (csk úgy mint Lew) én se szeretem, de egy Fushigi Yuugit már mondjuk szívesen elnézek hiába shoujo.
Vagy egy iskola élet amiért szintén nem vagyok úgy önmagában oda, de ha már horror is és misztikus akkor az már más tészta.  Nevet
Szerintem egyértelmű hogy a "lehetetlen" tartalmú animéket részesítem inkább előnyben amiben lehetőleg gyilkolásznak (vagy majdnem gyilkolásznak) is.  Hümm-hümm
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #4 Dátum: 14 szep 19, 13:41:26 »

Az animéknél nyilván a shounent. Fura is, hogy Amerikára nem jellemző annyira ez a műfaj. Ugye, hogy van egy fiú/férfi, akinek van egy célja és azt mindenáron el akarja érni. Ennél jobb műfaj nem kell. Ez a legszórakoztatóbb.
Naplózva
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!