24 máj 01, 18:32:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szerintetek melyek a legjobb japán anmiációs stúdiók, s miért?
Madhouse - 20 (62.5%)
Gonzo - 0 (0%)
Studio Deen - 0 (0%)
TMS Entertainment Ltd. - 0 (0%)
ARMS Corporation - 0 (0%)
Toei Animation - 0 (0%)
TNK - 0 (0%)
Xebec - 0 (0%)
Idea Factory! - 0 (0%)
Pierrot Studio - 1 (3.1%)
Brain Base - 0 (0%)
Nippon Animation - 0 (0%)
Bones - 3 (9.4%)
A-1 Pictures - 1 (3.1%)
Gainax - 0 (0%)
J.C. Staff - 0 (0%)
Nomad Animation Studio - 0 (0%)
Seven Arcs - 0 (0%)
Shaft - 1 (3.1%)
Studio 4C - 1 (3.1%)
Studio Ghibli - 0 (0%)
Tezuka Productions - 0 (0%)
Satelight - 0 (0%)
Feel - 0 (0%)
Kyoto Animation - 1 (3.1%)
White Fox - 0 (0%)
Production I.G. - 1 (3.1%)
Sunrise - 3 (9.4%)
Összes szavazó: 32

Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Legjobb Animációs Stúdió  (Megtekintve 5566 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Dátum: 13 jan 27, 08:13:01 »

Helló!

Gondoltam ha már van "legjobb anime" szavazás, legyen egy szavazás, amelyen a legjobb anime stúdiókról lehet szavazni!

Szavazzatok, s írjátok meg, miért tetszik az adott stúdió, mely animéikkel érdemelték ki rajongásotokat és hogy milyen animéket vártok tőlük!

Nekem pl kedvencem a Madhouse néven futó stúdió, melynek hülye neve ellenére ők készítik a legminőségibb és legjobb animéket! Ha annyit mondok Naoki Urasawa mangáinak anime adaptációi - Monster, Master Keaton, Yawara! valamint Satoshi Kon anime filmjei - Perfect Blue, Paprika, Millenium Actress stb... -, már sokat mondtam róluk, de ott van nekik még olyan animéik is, mint Hunter X Hunter, Death Note, Ninja Scroll, Kaiba, Kiba, Black Lagoon, Hajime No Ippo, Needless, Soten Koro, Vampire Hunter D Bloodlust és Trigun, szerintem értelmszerű, hogy az egyik legváltozatosabb és legjobb stúdió.

Tény, vannak hibáik, lásd pl Chaos;Head és a Marvel képregény adaptációk, de a fenti listát nézve szerintem így is ők mutatják fel a legjobb animéket. Csak ne lenne ilyen hülye nevük!

Szóval, nektek mely stúdiók jönnek be s miért?
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1 Dátum: 13 jan 27, 13:48:43 »

Hát igen, a Madhouse is kétségtelenül a legjobb animéket prezentálta, de azért tegyük hozzá, hogy brilliáns alapanyagokból dolgoztak. Nagyon nehéz volt kiemelni a sorból egyet, hiszen a Ghibli is közel áll a szívemhez, akárcsak a Bones, vagy a Studio 4C. De az alapján szavaztam, hogy melyik stúdió műveiből van több kedvencem. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 27, 13:51:05 írta Ishida » Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #2 Dátum: 13 jan 27, 17:50:16 »

Hát igen, a Madhouse is kétségtelenül a legjobb animéket prezentálta, de azért tegyük hozzá, hogy brilliáns alapanyagokból dolgoztak.

De az alapján szavaztam, hogy melyik stúdió műveiből van több kedvencem. Mosolyog

Az is egy jó szempont, hiszen elvégre egy ember pont a kínálat minősége alapján fogja megítélni az adott stúdiót.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3 Dátum: 13 jan 27, 20:24:13 »

Számomra egyértelműen a Bones a favorit. igényes munka, gyönyörű rajzolás. Amit ki lehet hozni az adott animéből, azt kihozzák. Sőt még többet is.
Naplózva


Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4 Dátum: 13 jan 27, 20:44:37 »

Kár hogy csak egy szavazási lehetőség van, én a Bones-Madhouse-Staff trióra voksolnék Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #5 Dátum: 14 ápr 21, 02:10:19 »

Detto Bones-Madhouse-Shaft. Mosolyog
Product I.D is jó és a Sunrisenak is vannak jó sorozatai.
A GAINAXot is szeretem. 
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6 Dátum: 14 ápr 21, 09:10:07 »

Ez is egy olyan kérdés, hogyha fogalmama se lenne, akkor se tudnám.

Jó ideig nem is figyeltem (meg még most se), hogy melyik stúdió.
Annyi tudtam, van a Gonzo, meg a Chibli, oszt kifújt

Na szal, hogy meg tudjam én is,  belemásztam a nyolcszáz milliárdos animelstámba, és ott az ötvenmillió kedvencből kiválogattam pár száz ezret...

S kiderült, minden stúdiónál vannak kedvenceim egy rakatra való, meg persze akad bőven olyan is ami nincs is itt a listán.

Aztán végül a strigulázásban hót versenyben nyert a Production I.G, az  A-1 Pictures-szel szemben.

--
Most nézem, a Narutót gyártó Pierrot listáját, és hát tülök nem sok van amit ismerek.
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7 Dátum: 14 ápr 21, 16:01:32 »

Én mindenképp a Madhouse-ra és az Ufotable-re szavazok. Semmiképp sem tudok mást felhozni.

Madhouse:
A Madhouse jelenleg pl a Hunter X Huntert csinálja, mint egy ''neverending'' shounen, közbe hamarosan véget érhet, de azért valljuk be, hogy 100 rész már nem kevés.
Amit csináltak meg kihoztak pl ebből az animéből az nagyon sok minden. Kiemelném Gon jellemfejlődését amit bemutattak és nagyon brutális volt. A Madhouse csinálta példaképp a Death note-ot is, ami tudtommal nagyon felkapott volt és sok díjat is nyert el sok körben. Sok híresség mögött ők vannak.

Kongrátuléjsön!

Madhouse - Hunter x Hunter - Gon rage

https://www.youtube.com/watch?v=Ki-STWAQsMA

https://www.youtube.com/watch?v=8cDLh6_fmI4

Ufotable:
Ők csinálták az egyik hírességet, ami nem más mint a Fate/Zero. Nagyon sok jelenetet tudnék mondani, amik nagyon is kiemelkedőek voltak, de példának mondjuk elég lesz Saber láthatatlan kardja és az a körülötti energiák meg animálása. Egyszerűen zseniális. Másik példa az Gilgamesh vs Berserkernél + a vadászrepülők. Ott a hajsza volt a kiemelkedő és az a közbeni robbanások meg minden egyéb. A legjobb jelenet meg mégis csak a Saber vs Berserker volt. Ott ahol harcoltak a elmondhatatlanul jó grafikával lett megcsinálva. Szerintem a legjobb amit eddig láttam. Sőt, talán ami létezik és ez nem túlzás. A tűz is brutális volt.

Ufotable - Fate zero - Saber vs Berserker SPOILER

https://www.youtube.com/watch?v=kCbOaE-p49E
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 21, 16:03:59 írta Szabika » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8 Dátum: 14 ápr 22, 23:03:29 »

Ez is egy olyan kérdés, hogyha fogalmama se lenne, akkor se tudnám.

Jó ideig nem is figyeltem (meg még most se), hogy melyik stúdió.
Annyi tudtam, van a Gonzo, meg a Chibli, oszt kifújt
Nem különbözünk annyira Shiro. Jó ideig én se tudtam mi milyen stúdió, nem nagyon figyeltem. Egy idő után elkezdtem észre venni, de meg kell valljam animét soha nem egy adott stúdió miatt néztem meg. S ahogy észre veszem midegyiktől láttam pár dolgot, ami a maga módján tetszett. Így nem tudnék választani.  Izé José...

Viszont bevallom a Studio Ghibli az amit komolyan mindig nyomon követtem és próbáltam az összes animét megnézni.
Naplózva


Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9 Dátum: 14 dec 27, 15:53:31 »

http://animeviking.files.wordpress.com/2013/02/shaftbingo.jpg

Shaft bingó Nevet És tényleg így van.
Naplózva


Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!