24 ápr 27, 18:10:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Top 10 legerősebb karakter a Bleach világában, és miért?  (Megtekintve 3358 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Dátum: 13 jan 18, 13:38:51 »

Van már kapitányok erősorrend, van már espada erősorrend, sőt, asszem zanpakutos is, de olyat még nem láttam ahol az összes karaktert lehetne erőrendbe állítani. Mosolyog Persze indoklással, anélkül nincs sok értelme a témának.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 18, 13:40:54 írta Mistich » Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1 Dátum: 13 jan 18, 14:41:47 »

Kezdem én, bár ez csak a béta verziója lesz a listának:

1. Juha Bach- nem tudom, hogy egy fair küzdelemben képes lett volna-e legyőzni Yama-bát, de én mégis ide rakom.
2. Yama-jii- mindenképpen megérdemli ezt a helyet. Nagyon erős volt a tata.
3. Ichigo ( Mugetsu forma )- baromi erős volt, de én nem tartom erősebbnek, mint Yama-t vagy Bach-ot.
4.  Aizen Sousuke- azt hiszem nyilvánvaló miért került ide.
5. A O. osztag tagjai, természetesen egyénenként- bár még nem tudjuk, hogy mennyire  erősek, viszont az ők egyesített ereje felér a 13 osztag kapitányainak egyesített erejével. Ha ebbe belevesszük a főkapitányt is, akkor egy o. osztagos kb. 3- 4 kapitány erejével bírhat.
6. Urahara Kisuke- nagyon tud. Úgy tűnik, hogy kevés olyan "titok" van, amit ő nem ismer. Kiváló kidou használó, a shikai-ja is elég erős és hasznos. Bankai-t még nem is mutatott.
7. Kyouraku, Ukitake és Unohana- őket kb. egy szintre tudnám besorolni. Mindhárman tapasztaltak és képzettek. Unohana meg nagyon brutál  Pojén
8. Ichimaru Gin- halálos Shikai és Bankai
9. IStarrk- csak azért, hogy legyen egy Espada is a csapatban
1O. Barragan, mivel nincs jobb ötletem

Majd később folytatom, átszerkesztem ahol kell.
Jah, kimaradt Isshin és Yoruichi. Tetszés szerint valahová Kisuke szintjére be lehet rakni.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 18, 15:20:25 írta TsunadeHime » Naplózva

Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #2 Dátum: 13 jan 18, 15:18:08 »

1. Juha Back - Yamamoto erejét is megszerezte, plusz az ő eredeti ereje is elég ahhoz, hogy egy ujjmozdítással levigye valaki kezét, vagy lábát. Egyértelműen megérdemli ezt a helyet.

2. Yamamoto Genryuusai Shigekuni - nem kell ragozni, aki látta mire képes a Bankai-a, az megérti, hogy miért van itt.

3. Aizen Sousuke - halhatatlan lett, ráadásul a shinigami ereje is hatalmas. Egyértelműen ő a 3. legerősebb.

4. Kurosaki Ichigo (Getsuga forma) - ebben a formában ugye erősebb lett Ichigo, mint Aizen, viszont az utolsó támadással kiherélte magát. Rizikós forma, ezért lett csak 4.

5. Urahara Kisuke - Bankai nélkül is képes lett volna elpusztítani Aizent, ha nem halhatatlan. Bankai-al talán előbbre is kerülhetne, így viszont megragadt itt.

6. Kyoraku Shisui - a legerősebb Shinigami Soul Society-ben Yamamoto után, holott még nem is mutatott Bankai-t. A Shikai-a veszélyes, elintézhet vele bárkit. Megérdemli a 6. helyet.

7. Coyote Stark & Lilynette Gingerback - a primeira Espada, aki gyorsabban lövi a Cero-kat, mint ahogy sokan mozogni tudnának. Valamint a farkasos képessége is odavágós.

8. Ichimaru Gin - egy karcolással ölni tud a Bankai-a, viszont ha megtámadják, akkor kevés esélye van sérülés nélkül elmenekülni. Volt egyáltalán olyan harca, ahol ne sérült volna meg valamije?

9. Kurosaki Ichigo (Hollow alak) - gyors, erős, csak nem gondolkodik, ezért nem került előrébb.

10. Ulquiorra Cifer - második resurrection után gyors, erős, és még regenerálódik is.
Naplózva

Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #3 Dátum: 13 jan 18, 21:43:45 »

(ez a jelenleg élők közül)

I.     Lélek Király Nevet - nem véletlenül ő a király, gondolom ereje is van, bőven. Nyelvesít
II.    Juha Bach - bankai lopás ide-vagy oda, ez is az erejét képezi szóval a 2.helyet megérdemli.
III.   Aizen Sousuke - Bach eléggé lekezelően beszélt róla, ebből kifolyólag gyengébb lehet Bach-tól.
IV.    Unohana Yachiru - Mint megtudtuk a Gotei13 alapítója és egy kegyetlen gyilkos. Nevet
V.     Kyouraku Shunsui - Tuti nem ecc-pecc kimehetsz-re választották főkapitánynak. Nevet
VI.   Urahara Kisuke - Nem kell őt bemutatni, Kidou-val feltudná venni a versenyt jó pár Quincy ellen. Nevet
VII.  Ukitake Juushirou - A Shikaia igen csak jó, és valószínűleg mind végig Kyoraku mellet fejlődött.
VIII. Haschwald - egy vágással ketté szelte Tensa Zangetsu-t.
IX.   Zaraki Kenpachi - eléggé sok erő van/volt és lesz benne kacsint .
IX-.  A tarajos Quincy aki túlélte Yama támadását.
X.    Kurosaki Ichigo - őt kissé a tréning utánra nézem, azaz már újra bankaial raktam a listába.
X-.   Grimmjow Jaggerjack - Ugyan arra a szintre sorolnám mint Ichigo-t.

Ez volna az én listám Nevet De szóljatok ha kihagytam valami brutál erős karaktert smirksweat
Naplózva
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!