24 szep 21, 08:23:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 44
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Narutos zenék  (Megtekintve 140244 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Death Dawe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 263



« Válasz #390 Dátum: 10 jan 01, 20:33:08 »

Boccs mester  bow
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #391 Dátum: 10 jan 01, 20:52:27 »

Ugyan, hagyd ezt. ^^
Csak poénkodtam. Nevet

A stúdióverzió valahol 3,5-4 perc között lesz és lényegében csak a minősége fogja megkülönböztetni a klipp-verziótól. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Death Dawe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 263



« Válasz #392 Dátum: 10 jan 01, 21:25:16 »

Jah csak mikor fog VÉGRE kijönni  ?  Sebaj már vagy kb 4 féle verzióm van azokat hallgatom ikszdé
Naplózva

Death Dawe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 263



« Válasz #393 Dátum: 10 jan 06, 21:37:09 »

Am nemtom ki h van vele vagy ki hányszor nyálazta már át az OST 2-t de ha jobban meghallgatja az ember rájön h hülyére veszik Nevet  Mert  a  -Shouryuu  és a -Narukami  majdnem tök ugyanaz csak más az eleje  és egy fura kérdés a -Kakuzu c. számot valaki hallotta valaha az anime-ben ? ( ha igen akkor bocs csak mond meg hol Nevet )  mert ha már az a neve h Kakuzu akkor talán csak akkor nyomatják amikor Kakuzu van a színen de én végignéztem minden jelenetet és nem halottam benne Nevet  kicsit fura  Gondolkozik
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #394 Dátum: 10 jan 06, 22:06:30 »

Mondjuk az fura, hogy a Kakuzu theme-et eddig egyszer lehetett hallani, és azt se Kakuzunál, hanem Itachi Amaterasujánál, de mind1..xD
kacsint
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Death Dawe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 263



« Válasz #395 Dátum: 10 jan 06, 22:09:10 »

hmm.  Gondolkozik   
azokat pont nem néztem mert nem voltam kiváncsi szöcskére  Pojén     
BOCSI
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #396 Dátum: 10 jan 07, 11:14:25 »

Én végighallgattam az egész OST 2-őt és nekem nagyon tetszett. Valóban van egy-két szám amik hasonlítanak de ez mindegyik Naruto OST-re jellemző. Lásd Jiraiya's theme és Bunta a sima Naruto OST-ből. Ez a két zene totál egyforma. Szerintem.  Nevet
A Guren zene kicsit kiakasztott a végégre, mert a Sanbis fillerben annyit nyomták, hogy már teljesen ráuntam.  smirksweat
Az a zene a legjobb az egészben ami akkor megy, amikor Madara feltárja a kilétét a nézők előtt.
Naplózva


Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #397 Dátum: 10 jan 10, 19:16:25 »

Húha. letargiába estem. méghozzá pont azért amiért bandee is. Én is azt az egyetlen számot vártam már mióta.. erre meg....! De azért ezek se semmik.  tudja valaki hogy az utolsó az hol van az animéban? mert nagyon ismerős csak nem emlékszem rá. :S
Nagyon bejött még az ami Asuma halálánál volt, aztán a sasukes "vadnyugatos", akkor ugye a pein theme, meg az összes akatsukis. nekem nagyon ütött ez az OST. csak azt az egyet ne hagyták volna kiiii :S:S: :/
Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #398 Dátum: 10 jan 10, 19:30:51 »

Korina, amire te gondolsz szám, akkor volt hallható, amikor Jiraiya a halála előtt visszaemlékezik Minatora és Kushinára. kacsint
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hiroky
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #399 Dátum: 10 jan 14, 15:18:00 »

Sziasztok!

Nagyonnagy megköszönném ,ha tudnátopk segíteni mert már 5 millió éve szeretném megoldani :/

Egy zene számot keresek a naruto shippuudenből, de még 1ik OST pakkban sem tlaáltam, epdig már elég régi.
Hallani lehet csomó helyen, legaktuálisabb ,h az új shippuuden rész (143.) részében. Ha itt nézitek shippuuden live-ot akkor a 143rész második felében van 5:18kor kezdődik. De még lehet hallani az Itachi elleni harcban mielőtt használja az esőt villámoknak, meg amikor megölte orochimarut és megmutatja kabuto-nak ,h hhogyan, meg szinte minden részbe benne van orochimarus óta, és nem tudom hangsúúlyozni ,h MENNYIRE meg akarom szerzni szóval örök hála annak aki tud valamit róla:/

Tényleg nagyon nagyon tetszik és múszáj megszereznem:) Ha valaki tud róla bármit plz írjon PMet vagy itt válaszoljon!

Köszi szépen!
Naplózva
Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #400 Dátum: 10 jan 26, 20:05:53 »

Sziasztok!
Meg tudja nekem mondani valaki h ebben a részben: http://www.videoplayer.hu/videos/play/443389
04:04-nél melyik zene megy? Előre is köszi! Mosolyog
Naplózva

Death Dawe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 263



« Válasz #401 Dátum: 10 jan 26, 20:59:47 »

Ez még az 1. OST-ból  a - Hurricane Suite        és h pontosan tudd a vége fele van ez a rész mivel ugye ... hosszú ez a szám Nevet
Naplózva

Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #402 Dátum: 10 feb 09, 20:03:21 »

Meg tudná nekem mondani, hogy melyik az a Naruto betétzene, amelyik a Naruto Episode: Sikertelen küldetés ben van?
Pontosan az a rész, ahol Shikamaru apja lehordja a fiút, amiért azt mondta, hogy ő nem akar shinobi lenni többé. (Ekkor tértek vissza a Shikamaru-team, a Sasuke-kun megmetése misson-ból.)

Nagyon jó lenne ha valaki meg tudná, melyik szám is az. Már nagyon régóta keresem, de nem akadtam még rá.  Nevet
Előre is köszi.
Naplózva

Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #403 Dátum: 10 feb 26, 15:31:59 »

Van egy pár szám amit nem tudok konkrét részhez kötni. Mintha még benne se lett volna: pl : Gekiha, Saika... :/ tudja valaki, hogy ezek hol voltak?
Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
henrik
Vendég
« Válasz #404 Dátum: 10 feb 26, 20:37:20 »

Couthbert!Szerintem ez az amire gondolsz.

Toshiro Masuda - Sadness and Sorrow
Naplózva
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 44
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!