24 ápr 27, 17:39:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: szerintetek Aizen Hollow forma vagy Yamamoto az erősebb és miért?
Aizen Hollow forma - 3 (13.6%)
Yamamoto(akár bankaival) - 12 (54.5%)
esetlegesen Aizen bankaival és lélekbontóval :p - 7 (31.8%)
Összes szavazó: 22

Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Aizen Hollow vagy Yamamoto  (Megtekintve 4873 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
theshadowati
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Dátum: 12 okt 12, 19:45:05 »

Na ki? Én aztmondom Aizen hollow alak de ha ugy nem akkor az esetleges aizen bankai az haláli lehet xd
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #1 Dátum: 12 okt 12, 20:21:25 »

Szerintem Yamabá a nyerő a bankai-jával,  igaz nagyon erős Aizen hollow formája, de ne felejtsd el amikor hollow formába volt a kardja elporladt mert nem volt rá szüksége, mondjuk a cero-ja vagy milye elég nagyot robbant http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/419/11
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/419/12
de ha Ichigo túlélte Yama is túlélte volna, főleg ha Zanka no Tachi West-be van Yama, ha megy Zanka no Tachi East-el meérinette volna Aizen úgy gondolom hogy kitörlődött volna ( bár azt nem nagyon tudom hogy mire képes a hogyólyó ilyen szintű támadás ellen mint a Zanka no Tachi.
De a végszó, hogy Yama nyerne/ nyert volna nem hiába volt ott Wonderweiss Aizen mellett.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2 Dátum: 12 okt 12, 20:50:38 »

Aizennek volt Hollow formja?ikszdé Ez a szavazás értelmetlen. Az nem Hollow forma volt, hanem a hogokyuval össze ovast állapota. Ami lépésről lépsére "tökéletesedett". Azt se tudjuk Aizen tud-e bankait. Amikor mondják, hogy csak Kenpachinak nicnsen se biztos, hogy igaz mivel a Kyoka suigetsu átverhette a kapitányokat akiket tesztelt. Azt mondták víz alapu a zasnpaktouja, de szerintem ez is csak illuzió volt.

Ha pedig nem tévedek a szavazás értelmetlenné vált... ha volt egyáltalán értelme.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 12, 20:53:36 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
theshadowati
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #3 Dátum: 12 okt 12, 21:18:37 »

Aizen tudja a kardja nevét tehát van bankaia. Az a kis lila golyó az az alapszintű támadása attol csak keményebbet tud. Ha yama kitörli ujjászületik a hogolyó miatt Nevet (de ahoz elis kellene találnia amit a zanpakutoja miatt nemhinnék)és yama mitkezdene a suigetsuval szemben? És ichigo azért élte tul mert tultápolt isten lett egy órácskára... Olyan yamának nincsen. Sztem ha aizennek is van bankaia akkor aizen ha nincs akkor yama. Ugy oké?
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 12, 21:23:04 írta theshadowati » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4 Dátum: 12 okt 12, 21:39:33 »

Értem tehát minden shinigami aki tudja a zanpaktouja nevét az rendelkezik Bankaiial. Byakuya nem azt mondta, hogy ezt csak kevesen képesek felébreszteni? A legjobb shinigamik?Nevet Mintha oylat is mondott volna, hogy azok mind egytől egyig kapitányokká váltak:D
Kikeresném mit mondott pontosan csak holnap dolgozom és ma is dolgoztam szal fáradt vagyok.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 12, 21:42:26 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #5 Dátum: 12 okt 12, 21:52:41 »

Felesleges megkeresned az, hogy aki tudja a kardja nevét annak bankaia van.... esetleg shikaia. Vagy ezek szerint az összes hadnagynak bankai-a van, sőt rajtuk kívül is ismerünk néhány shinigamit aki ismeri a kardja nevét, mégis nagyon kétlem, hogy bankai-a lenne.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
theshadowati
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #6 Dátum: 12 okt 13, 10:20:00 »

Jaj lol és aizen pont egy hadnagy szinten áll szerintem is -.- meg tán aizen nemolyan erős mint byakuya áá szerintem se :d majd pont egy aizen szintű fickónak nincs bankaia mi Mosolyog ésmert mintha aizen egy szinten lenne a kapitányokkal :d
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 13, 10:22:21 írta theshadowati » Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7 Dátum: 12 okt 13, 10:37:27 »

Idézet
Aizen tudja a kardja nevét tehát van bankaia

Csak erre reagáltam. Nevet Egyébként aizennek illúzió típusú kardja volt és hát nem tom ez már így is elég tökéletesen működött, lehet volt bankai-a de nem használta mert a hógolyós módban úgyis erősebb volt.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
theshadowati
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #8 Dátum: 12 okt 13, 11:03:07 »

Hát igen lehet. De a modinak üzenve honnan veszed hogy az nem hollow mód? Levan írva valahova? Nem. És amugyis nemugynézki mint egy hollow 3 lyukkal a hasán? Á neem Mosolyog de a legeccerűbb beirod googlera hogy aizen hógolyó vagy aizen hollow form és meglátod a különbséget a találatokban Mosolyog
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9 Dátum: 12 okt 13, 11:41:07 »

Ettől függetlenül nem állíthatod biztosan, hogy hollow ez a forma amíg ki nem jelentik a mangában, hogy Aizen hollow formát vett fel. A kinézet csak egy dolog. Istent sem tudjuk hogyan néz vagy nézne ki ha látnád. Használd inkább a hasonló szót. Így nem kötnek bele.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 13, 11:50:07 írta rini67 » Naplózva
theshadowati
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #10 Dátum: 12 okt 13, 12:14:09 »

Figyelj inkáb hollow forma mint más. Ha ránézel a medvére nincs kijelentve hogy medve mégis tudod... Na ez hogy néz ki ha nemugy mint egy hollow. Meg rajtam kívül több százezren kijelentik hogy hollow mert a szemükre hallgatnak. Akkor ezen az alapon azt se jelentsük ki hogy Aizennek nincs bankaia Mosolyog
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11 Dátum: 12 okt 13, 12:32:00 »

A bankai kérdése rendben is van. Nem kell kijelenteni azt sem de a másik példád a medvével ritka nagy hülyeség mivel általában az emberek tudják, hogy micsoda és hogyan néz ki egy medve. Tehát van mihez viszonyítani. A hollowságot viszont nem ismerjük személyesen, nincs mihez viszonyítanunk. A másikkal kapcsolatban, azért mert x számú ember azt mondja attól még nem feltétlenül hollow, mert ezzel szemben másik x számú ember azt mondja, hogy nem az. Én is úgy vélem, hogy amíg nincs egyértelműen kijelentve, hogy hollow addig nem kell rá egyértelműen hollowként hivatkozni. Például lehet éppen egy félisten vagy isten is, aminek a kinézete olyan mint egy hollowé.
Naplózva
theshadowati
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #12 Dátum: 12 okt 13, 13:44:15 »

Jó akkor aizen egy félisten xdd
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #13 Dátum: 12 okt 13, 15:55:23 »

A szavazás ebben a formában teljesen értelmetlen. Ezért lezárom.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!