24 máj 23, 16:01:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 148 149 [150] 151 152 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1742752 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2235 Dátum: 12 dec 26, 11:46:54 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/614/11 (uccsó két képkocka)
De legalább a haderő sem tétlenkedik, van akik égetik a tűzifát, és ha jól látom, akkor Gaara homokpajzsa is megszolgálja a becsületét. ^^

Bocsika nem kötekedésből de Gaara jelen sincs, tudod Madara félholtra verte a kagékat akiket most a ketté nyisszantott Tsunade próbál gatyába rázni!
....

Ja, elnéztem. Viszont "ilyen messziről" nem igazán vehető ki, milyen mellényt hordanak azok a shinobik a földhéj alatt. De valszeg a Rejtett Kő nindzsái.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Morause
Vendég
« Válasz #2236 Dátum: 12 dec 26, 19:05:48 »

...
Isten ments hogy félre értsük egymást, de a hsz-ed elolvasása után rájöttem hogy nincs is mit félre érteni! Nevet
Amúgy meg na vajon Madara mért nem dobál meteorokat? (hogy az "éveken át tartó" észjárásodba beletudjak kicsit kötni) Talán mert előző fejezetbe fejtette ki ami Obito(biásunk) hogy ha beledöglik bukta a terv.

« Utoljára szerkesztve: 12 dec 26, 19:10:06 írta Morause » Naplózva
zweistein
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 43



« Válasz #2237 Dátum: 12 dec 26, 21:56:07 »

ma nem lesz manga???

https://www.facebook.com/mangapandacom/posts/233172523482286
Mangapanda szerint holnap lesz manga.
Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #2238 Dátum: 12 dec 27, 06:36:14 »

Kellemes unnepeket http://www.mangareader.net/naruto/615
Naplózva

Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #2239 Dátum: 12 dec 27, 08:49:27 »

Érdekes volt az e-heti fejezet, nem semmi, hogy Obitora mennyire nagy hatással volt Naruto, már az ő oldalán akarja tudni. De azért az egészről összességében az a véleményem, hogy Hinata kezd túl sokat szerepelni a mangában. Most már hátrálhatna pár métert, nehogy úgy járjon mint Neji, ami nem zavarna persze. De most a végén Hinata kapott Kurama chakrájából, vagy csak a palást alá került, mint anno Kakashiék, amikor Naruto először vette fel a teljes bijuu formát? Bár gondolom az utóbbi ha azt mondta hogy biztonságban érzi magát, de így Naruto érdekesen fog harcolni ha Hinata ott lesz mellette folyamatosan, vagy csak Kishi barátunk agyonszimbolizálja ezt az egész Naruto-Hinata dolgot nekünk 3-4 fejezetben....
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #2240 Dátum: 12 dec 27, 08:59:11 »

Na ott van rendesen a naruhina,csak egy kicsit nyomorult módon hozta be nekünk kishi ikszdé..
Nem tetszett ,hogy 4-5 oldalon át azt olvastam hogy neji is ugyanezt tette mint az őseid ,nem hiába haltak meg érted mások.Ezt eddig is tudtuk...Drámázás 1000 fokon.Utána már jó volt amikor nekiment a 8.farkú annak a nem is tudom minek (juubi).Na meg a másik,mért nem ment oda valaki megnézni hogy neji él-e vagy hal? Hiszen "csak" átbökte 1 darab faág.Sakurának megkellet volna tudni gyógyítania,elvileg tsunade elsőszámú tanítványa.Az a fellángolás a végén,na ilyet akartam látni ,csak dühből kifolyólag,de így is jó.És még számíthatunk Naruhinára.Aki szereti az örülhet...
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 27, 09:00:36 írta dreamfolow » Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #2241 Dátum: 12 dec 27, 09:55:23 »

Bijuuk feltöltve, jön a harc. Obito kicsit kezd bekattanni ha jól látom, ennek se lesz jó vége...  ikszdé Mondjuk mekkora szemétség lenne már Kishitől ha most váltana másik helyszínre...  Pojén
Naplózva
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #2242 Dátum: 12 dec 27, 10:04:44 »

Bírom ezt a Madara Obito párost ha nem Madara egozik akkor helyette majd Obito megteszi http://i999.mangareader.net/naruto/615/naruto-3782147.jpg bírom Madaránál ezt a fejet... nekem kb ebből az esik le mint ha büszke lenne Obito nevelésére : DD de mindenesetre a kövi manga már biztos izgalmas lesz, meg végül csak össze jön Hinatának Naruto és nem az a köcsög Sakura Nevet
Naplózva
kontera
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 33


« Válasz #2243 Dátum: 12 dec 27, 11:19:24 »

Egész jó kis fejezet volt, mondjuk arra számítottam, hogy a 8farkú támadása kicsit jobban megsebzi majd a juubit. na mind1.

Obito tisztára olyan volt ebben a fejezetben, mint a sötét nagyúr, ahogy nyújtotta a kezét Narutonak xD. Már csak az a szöveg hiányzott, hogy álljon át a sötét oldalra.
Naplózva
sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #2244 Dátum: 12 dec 27, 11:58:47 »

Miért kellett a nyál az év utolsó kiadásába? (Most már mindegy.) Talán a vége felé Naruto is rájön, hogy háború van és tényleg meg tudnak halni egyesek. Csak tudnám, hogy eddig merre volt, mert ez előtt is haltak meg, de úgy látszik amíg nem a haverokról van szór, szarni bele.

Valamint tényleg fárasztó, hogy kismillió fejezet szól arról, hogy háború van és sokan elesnek és ez mennyire de mennyire... Egy shinobi elvileg így él. Küldetésekből kap pénzt, de ezek magukkal hordozzák azt a tényt is, hogy ott maradhat a foga.
No mindegy már. Talán jövőre redukálnak a nyálon kicsit. (De Bee nem volt töketlen... Nevet )
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 27, 12:00:07 írta sulooman » Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #2245 Dátum: 12 dec 27, 12:05:58 »

Ehj nem értem....ez a Kishimoto tud valamit, már tényleg feladtam egy hónapja az egész Narutot, de ez a fejezet visszahúzott, hogy érdekeljen továbbra is. Remek volt, végre látni pár hullát a "jó" oldalról, bár picit az súlytalan volt, hogy nem épp "régebben fontosak voltak" karakterek voltak, de így is nagyon jól hatott. Hinatának én kifejezetten örültem és valahogy meg is lepődtem az egészen, tetszik, hogy végre mer megszólalni, és....jaaa, hogy már másodszor lenne vége a mangának nélküle ? Nevet Én komolyan szurkoltam Obitonak, hogy térítse át Narutot az oldalukra, úgy remek lenne a manga, de így még jobban tetszett.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2246 Dátum: 12 dec 27, 12:25:19 »

Ez a fejezet olyan volt mintha Bleachet olvasnék. Az év legtrágyább része volt. Obito meg Madara rész nem lett volna benne még arra is nyitott lennék, hogy valami fan csinálta.
Naruto olyan volt mint valami belőtt fogyatékos. Hinata meg kéz a kézbe akar háborút nyerni. Hát nem romatikus?XDDD Nem, egyáltalán nemxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #2247 Dátum: 12 dec 27, 12:33:37 »

Hinata meg kéz a kézbe akar háborút nyerni. Hát nem romatikus?XDDD Nem, egyáltalán nemxD

Csak erre reagálnék.
Nem hinata és még csak nem is kéz a kézben akarnak világot megmenteni! Narcsika adott át chakrát hinatának. Nem a romantika volt a lényeg, ha azt akarta volna beadni a mangaka, akkor hinata meg csókolta volna narcsit hogy visszahozza a mélabúból.
Naplózva
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #2248 Dátum: 12 dec 27, 12:37:47 »

Hatalmasan megvok lepödve hogy idén kaptunk uccsó fejezetet tavaly tavaly elött ilyen még nem volt.
Nos muszály volt végére adni jó fejezetek Mosolyog.Mit is mondjak nekem nagyon tetszett HinataésNaruto moment végre Hinata felnött nöként viselkedett.Hát igen tényleg térj át sötét oldalra hasonló hehe Mosolyog
Bee ügyes volt még ha 10farkút nem sebezte meg annyira akkoris megmentett több szászezer ninját.
Hiei D. Legend rohadtul nem értek veled 1-et 1az Bleach ennél sokkal rosszab(mai manga katasztrófa),2meg mit vársz tölük hisz még nagyon fiatalok akik még háborún se voltak, mondjuk arra lennék kiváncsi de mit tennél ebben korban,te se lennél külöb narutonál tehát némi lelki fájdalmat okoz ha jó haverod elötted halna meg ugy,hogy megmenti életed.
Én is remélem 2hét múlva nem vált átt másra Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 27, 12:39:05 írta Pein7 » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2249 Dátum: 12 dec 27, 12:42:29 »

Ha nem harcolni akarnak akkor minek adott neki chakrát?Nevet Nem úgy tűnt mintha haldoklana Hinata. Ez egy ordas nagy fanservice volt a Naru Hina fanoknak. A szánalmasabb verzióból. Pont ez a baj, hogy rohadtul unalmas már a nyikorgása is Hinatának. Csókolja meg Narutot azt lesz ami lesz vagy dögöljön meg csendben:D

Naruto pont azért volt különleges mert még akkor se engeded a csábításnak amikor senkije semmije nem volt. Miért most akar emos lenni amikor már midneki bízik benne? Nevetséges. Kishi túl sok mákos bejglit evett azt bekészült vagy nem tudom. ------>
Tudom, hogy ez a fejezet már hónapok óta kész van.

u.i. Bleachet meg hagyjuk mert már réges rég halott. Az írója kettőig sem tud elszámolni.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 27, 12:43:10 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 148 149 [150] 151 152 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!