24 szep 27, 17:09:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 637 638 [639] 640 641 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1908912 alkalommal)
0 Felhasználó és 164 vendég van a témában
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #9570 Dátum: 14 jún 29, 17:22:52 »

Kishi papától nem vártam volna egy ilyet, hogy majd Naruto bedob egy férfi hárem jutsut. Kaguya asszonyság azért mégis csak nő. Lehet nem is kellene itt háborúzni, Narancs vegye a bátorságot vonuljon félre Ufóasszonnyal és prücskölje meg. Mindenki lenyugodna és vége lenne a háborúnak.  ikszdé Pojén

Egyébként meg az annyira nem jön be nekem, hogy a feka Zetsuk amolyan agyhalott bábként mozgatják Kaguyát. Kíváncsi leszek, hogy hogyan lesz ennek az egésznek vége. Egy valami (szerintem) biztos, Obito újra talpra fog állni, majd ha vége a háborúnak, akkor vissza megy Konohaba.
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #9571 Dátum: 14 jún 30, 06:35:50 »

Yamatora milyen szerep várhat?
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/677/17
Semmi az ég világon töltelék mint a többi nem láttad a dragonballt...Yamchara milyen szerep várt a végén? Ellőtt egy kamehamehát az ellen röhögve ki sem védte és ő pedig nézet nagy szemekkel. KB ennyi vár még Yamatora és a többiekre is.
Annyi szereplő van a narutoban, hogy ha mindenkit megpróbálnának lezárni akkor 5 évig tarthatna még a sorozat, de szerintem ebben az évben véget fog érni.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 30, 06:37:05 írta kornel » Naplózva
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #9572 Dátum: 14 jún 30, 10:05:40 »

Csak azt nem értem, hogy minek hozták vissza egy képkocka erejéig így fél év után. Hogy megnyugodjon a lelkivilágunk?
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9573 Dátum: 14 jún 30, 12:51:07 »

Pontosan azért  Mosolyog, mert sokan tanakodtak itt a fórumon is, hogy mi lett vele (gondolom a külföldi fórumokon is előjött). Most megtudtuk.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #9574 Dátum: 14 júl 02, 07:28:35 »

http://www.mangapanda.com/naruto/683/

Jó reggelt Nevet
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #9575 Dátum: 14 júl 02, 07:29:46 »

 http://www.mangareader.net/naruto/683                                                                                     http://www.mangapanda.com/naruto/683
A Kettő közül melyik a jobb .?
Kár hogy meg előztél de király rész volt  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 02, 07:37:20 írta kurama95 » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9576 Dátum: 14 júl 02, 11:25:11 »

Amit gondoltunk valóban bejött.Obito a kulcs avégén még tényleg visszatérhet ha túléli ezt az egészet.
Érdekes tehát Sakura pecsétjében lévő chakra többet ér mint egy mostani Naruto árnyékklón. Gondolkozik

Végre szószerint is együtt van a 2 Mangekyo Sharingan.
Edo kagek sem töketlenkednek,remélem tényleg lesz hasznuk főleg hogy megjelenet HAgoromo.
Vicces Madarából egyelőre az alsó fele van meg/maradt meg. Nevet

Nem volt rossz rész.Felvezetésnek szinte tökéletes a következőkre.
Igaz mintha lett volna 1-2vakfolt(pár kép).
Naplózva

danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #9577 Dátum: 14 júl 02, 11:37:07 »

Na ez tényleg tetszetős fejezet volt Nevet Igazándiból nem sok dolog történt de mivel Obito a kedvencem ezért igen csak örülök. Főbossként elképzelhetetlen lett volna a motivációja se volt vmi nagy szám (bár nem mintha Kaguya olyan nagy szám lenne), de így a jó oldalon elég érdekes személyiség, és jó látni hogy valakinek ennyit fejlődik a karaktere, hullám hegyekben és völgyekben. Na most kíváncsi leszek hogy mit tud, mert meg lett mondva hogy ha együtt van a két szem akkor a legerősebb az ember. Kíváncsi vagyok hogy mit tud, mert azok a szemek egyenként is rohadt erősek voltak, vajon most a kettő együtt mit képvisel? Az utóbbi fejezetben is, de a mostaniban is érztem valami különlegességet, a manga a régi filingjét árasztja, ezt már nagyon rég nem érzékeltem Nevet
Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #9578 Dátum: 14 júl 02, 11:52:33 »

Szerintem Sasuke-t Obito fogja kihozni abbol a sivatag dimenzióból Nevet
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9579 Dátum: 14 júl 02, 12:26:02 »

Na ez jó volt. Sok minden történt, de ami a legjobban érdekel, az az, hogy Hagoromo mit fog mondani az edo kagéknak. Obito kulcsszerepet játszik, erre azért lehetett számítani. Mindenesetre remélem, hogy az edo hokagéknak, meg Sakuráéknak csak kiegészítő szerepe lesz.
Ja és Kaguya végre bedobta magát. Nem semmi, az biztos, egy a természettel. Nevet
Szóval nem volt rossz, pont jó felvezetőnek.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9580 Dátum: 14 júl 02, 14:31:26 »

Hmm érdekes Hagoromo megint megjelent? Na erre kíváncsi vagyok mit fog csinálni. Vajon feltámasztja a Kagékat? Nevet

Kaguya nagyon belejött a harcba. Obitora lehetett számítani de jó ez így. Sőt így is kell lennie. Egyébként szerintem meghal a harcban bár Naruto lehet megint feltámasztja. Nevet

Az viszont tényleg érdekes elszólás hogy Naruto klónja gyengébb mint Sakura byakugoja. Mondjuk ez sem olyan meglepő elvégre Sakura nagyobb chakrát tud koncentrálni mint egy klón elvégre alapból fel van osztva Naruto ereje most.

Na megint várhatunk jövőhétig míg kiderül mi hogy lesz.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9581 Dátum: 14 júl 02, 15:04:32 »

Na akkor a mai fejezetről.

Sokan utálni fogják, mer Obito megint "él" (bár meg se hald, de mindegy), de személy szerint én örülök neki főleg mivel úgy fest a vesztébe fut épp, vagyis nem valószínű, hogy szép vége lesz a dolognak, de kap egy esélyt, hogy megváltsa magát.

Nagyrészt duma volt most, de az az utolsó panel... WOW...
Ha ez a kezdetektől így lett volna, akkor már se Naruto se Kakashi se senki nem lenne itt, hogy olvashassunk róluk. Obito 2 mangekyouval kb a legdúőrvább karakter a szériában. hajrá Kaguya, próbáld megütni Nevet (Madarának is jól ment Nevet)

Ráadásul így még arra is van esély, hogy esetleg láthatjuk Obito Susano'o-ját, amire én személy szerint baromi kiváncsi lennék.

Összességében. Szerintem frankó kis fejezet volt, bár lényegében átvezető.
Arra meg kíváncsi vagyok, hogy a Jinn...Izé Hagoromo mit akar.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 02, 15:05:24 írta Exkirion » Naplózva

csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #9582 Dátum: 14 júl 02, 15:06:18 »

Obitonak sokkal jobban áll a Sharingan mint a Rinnegan és jó hogy visszatért,azért milyen durva,túlélte a sziklát,a 10 farkú kiszedését,a rinne tensei-t is.Már kezdtem azt hinni Madara megint fel lesz támasztva Edo tensei-jel,le is ment volna Madara hidba.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9583 Dátum: 14 júl 02, 15:07:33 »

Ja szegény Madara Nevet
Edo Tensei?! Már megint?! Kb mint Hashiramáék Nevet
Naplózva

csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #9584 Dátum: 14 júl 02, 15:09:06 »

A Susanoot én is megnézném Obitotol,bár kétlem hogy arra használna fel chakrát,bár Sakura chakrájával talán(nah akik azt mondják Sakura használhatatlan,most talán meggondolják magukat).
Naplózva
Oldalak: 1 ... 637 638 [639] 640 641 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!