24 jún 02, 03:57:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1767126 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #90 Dátum: 12 aug 29, 15:15:28 »

Egy olyan haláli egyszerű magyarázat még van hogy az IGAZI KAMUI egy tér idő jutsu és így térben időben ugrált az egész idő alatt. Mert pl volt az a rész hogy Szöcske ment konohát pusztítani és Karin mondja hogy a semmiből termett oda ikszdé
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Painmare
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34


« Válasz #91 Dátum: 12 aug 29, 15:17:53 »


Elég sok mindenre magyarázat lenne. Habár furcsa, hogy az edo tensei-es is ott van, de ahogy Obitot meg kell magyarázni úgy ezt is meglehetne mindenféle baki nélkül.
Naplózva
Aname
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 14


« Válasz #92 Dátum: 12 aug 29, 15:18:56 »

Nekem ebből csak az látszik, hogy Madarának hegyesebb állat és hosszúkásabb arcot rajzolt Kishi, szóval nem tudom, hogy mire akarsz ezzel kilyukadni ._.
Naplózva


Valahol a lelke mélyén minden ember jó.Csak sajnos vannak nagyon mélylelkű emberek.
picassopeter
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


STRATEGIST


« Válasz #93 Dátum: 12 aug 29, 15:20:01 »

Azt magyarázza meg valaki hogy a 4.-ik mizukagét irányító "Tobi" akit Kisame is felismert, és az akivel Minató nyomta hogy lehet Obito, mikor Kakashi és Obito 1 idősek! Kakashi még tinédszer volt mikor yondi meghalt.... és mind a mizukagés, mind yondaime harca 16 évnél régebbi dolog, kakashi meg még nincs is 30.........!

Kishimoto itt valamit nagyon elszart, mert az idő és a történések nem stimmelnek!

Igen ezt kifejtettem fentebb én is Mosolyog


Azt mondod hogy az a tag birtokolta Kakashi és Obito Kamui sharingan jutsuját? Lehetetlen!

Nem emlékszek arra hogy 1 uchica képes lett volna birtokolni 1 másik sharingan teknikáit! Hacsak nem adja át mint pl Itachi tette sasukéval!  De kétlem hogy itt ez a helyzet!  Lényeg hogy akárhogy magyarázom meg magamnak a dolgot, ez a Tobi nem lehetett az az Obito akit ma , most látunk, mivel időrendben sehogy se áll össze!

Emlékezzzetek csak vissza, Sasori is megemlítette hogy 20 éve állt be az akatsukiba! az akkori Tobi nem lehetett Obito mert ő még csak egy kisgyerek volt, de ez a Tobi azt mondta konannak ő alapította az akatsukit Yahiikónak adva az ötletet, és nagatónak a rinnegant! Az se ma volt! a Sannin még egy volt, Nagató 3-5 évvel az elött lett Rinnegan tulaj hogy orochimaru elhagyta volna a falut. akárhogy Matekozza ki bárki is, az aki megtámadta Minatót és felhasználta a kyuubit az nem lehetett a mostani Obito!
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 29, 15:24:46 írta picassopeter » Naplózva
malakian213
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #94 Dátum: 12 aug 29, 15:20:50 »

Nézzük a jó oldalát, Obito 1 dologban nem hazudott, tényleg segített egy öreg néninek cipelni a cuccait, ezért késett... :DD

http://www.mangahere.com/manga/naruto/v60/c599/4.html

Igaz, de ettől függetlenül ő a leghazudósabb karakter a mangában Nevet

Elégedetlenkedőknek (pl. peti40): várjuk meg a magyarázatot, addig is nagy az esélye hogy csak hülyét csináltok magatokból ezzel a hozzáállással (én még bízom benne, hogy Kishimotonak van egy rendes magyarázata).
Naplózva

Out of love, sacrifice is born... hate is born... and we are able to know pain.
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #95 Dátum: 12 aug 29, 15:23:21 »

Számomra hatalmas csalódás ez a véglifejlet. Egy olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek, hogy ha valakire rázuhan több tonna törmelék nem kéne a szemének szétloccsannia? Ráadásul ezek a bakik. Egyáltalán nem megszokott Kishimotótól. Mindegy ez van. Nagyot esett a szememben a manga.


Ez a legnagyobb baj? Egy mangában ahol az embereket úgy vágják neki a földnek hogy az összetör alattuk. a Fejére ejtenek valaki vagy 40 m magasról. A rasenganokat ami a VAStartályt ízekreszedte, már lepkefing mindenkinek. Egy kis hegyomlás itt már semmi.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 29, 15:24:21 írta procsek » Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #96 Dátum: 12 aug 29, 15:23:31 »

Ne feledjétek hogy Tobi Madara nevében beszélt tehát amit mondott nem ö csinálta hanem madara.
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #97 Dátum: 12 aug 29, 15:24:43 »

Kezdjük ott ,hogy Tobi gyakran hazudik a céljai elérése érdekében.Ezen felül ,aki Minatoval harcolt tuti ,hogy ez a Tobi volt a technikából kifolyólag.
Viszont a csavar ott lesz ,hogy kapcsolódik Tobi/Obito Madarához és ki adta az ötletet Yahikonak ,na ott tuti ,hogy más volt Tobi ,mivel Obito akkor még koránál fogva nem lehetett.

Exkirion de bakizott Kishi ,mivel Minato akkor még nem volt hokage ,a sziklában meg ott a feje ,illetve kakashi 6 évesen eltt chuunin.

hatalmas időrendi baki...
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 29, 15:26:29 írta titius » Naplózva
peti40
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #98 Dátum: 12 aug 29, 15:29:48 »

Engem a Kakashival és Minatoval kapcsolatos bakik szomorítanak el nagyon. Hihetetlen, hogy képes volt ekkora hibákat elkövetni.
Naplózva
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #99 Dátum: 12 aug 29, 15:30:22 »

Nem Tobivolt hanem Madara csak Tobi úgytett mintha ő maga lett volna
Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #100 Dátum: 12 aug 29, 15:31:02 »

Érdekesség, hasonlítsátok össze Madarát ezen a képen:
http://www.mangareader.net/naruto/561/4

És Tobit:
http://www.mangareader.net/naruto/599/15

És most nézzétek meg ezt:
http://www.4myup.com/viewer.php?file=53472798410235021855.png
Szerintem semmi hasonlóság sincs Mosolyog

Nem értem miért kell megmagyarázni azt hogy nem Obito.... Ő az... Miért ne kaphatott volna Zetsu testet amit mindig újra tud regenerálni? lásd itt: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/486/6
na most kérdezem én.... ha "újragyártja" a testrészeit akkor mit számít az hogy hány éves??
Naplózva

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #101 Dátum: 12 aug 29, 15:32:26 »

Engem a Kakashival és Minatoval kapcsolatos bakik szomorítanak el nagyon. Hihetetlen, hogy képes volt ekkora hibákat elkövetni.
ezen a ponton ismételten felvetném, hogy mi van, ha mégsem "bakikat"láthatunk a flashbackekben, hanem valami mást? esetleg torz, pontatlan emlékképeket? ^^
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
OZI0522
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #102 Dátum: 12 aug 29, 15:38:02 »

Aki az OBitós elméletet favorizálta gratulálok neki. Ők nyertek. Am durva a feje. És pöpec a vissza emlékezés. Mosolyog Lekerült a maszk óóó je. Kakasi majdnem infartust kap.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 29, 15:40:36 írta OZI0522 » Naplózva
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #103 Dátum: 12 aug 29, 15:44:43 »

A több Tobi elméletet én is felvetettem, de inkább egy nevetséges elméletként. Nem valószínű, hogy több Tobi van, DE ha mégis akkor is mots csak Obito van maximum előtte volt valaki más is mielőtt a kő rázuhant,de a Tobi a mangában az egy ugyanaz a hülyehangú, a komolyhangú, és ez. Ez nem 3 különböző és SEMMI nem utalt arra hogy ez 3 különböző lenne.
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #104 Dátum: 12 aug 29, 15:45:59 »

Én csak arra a hülye hangúra gondoltam...Vagy azzal leplezte volna,hogy egy bolond? És nem kell vele foglalkozni.?
Naplózva

Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!