24 jún 26, 07:17:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 483 484 [485] 486 487 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1818578 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #7260 Dátum: 14 feb 05, 18:03:03 »

De  vajon hogyan fogják megkapni azt a power upot?  Mostmár rinnegan is kevés lenne Madara ellen...esetleg Madara is belülről "esne szét" mint obito? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 05, 18:03:38 írta dehunter » Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7261 Dátum: 14 feb 05, 18:22:57 »

Meg az is valoszinu, valami multbeli serelem, emlek egy masodperc alaki leszurja es durr Gondolkozik
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7262 Dátum: 14 feb 05, 18:36:12 »

Hát Madarának nem hiányzott ez a power up, hisz eddig is egyedül volt a shinobi világ ellen és megse bírták közelíteni az erejét pedig nem kis pályások vannak a másik oldalon, most, hogy megkapta a power upot (ami nem is kicsi, főleg, hogy nyolcfarkú is meg killencfarkúból a fele is nálla van) már tényleg csak rikodou sennin segíthet elverni őt.. Azon gondolkozom, hogy mennyi lehet a különbség rikodou sennin meg a jelenlegi Madara között? Ugyebár rikodou sennin egy maga kiállt juuby ellen és magába pecsételte és utána terjedtek róla ezek a nagy hírek meg nyilván megdobta neki is az amúgy se kevés erejét a juuby chakrája. Na már most Madara 3úttal nagyon tolta az ipart és most ehhez hozzájön a majdnem full juuby (fél killencfarkú kivételével) akkor szerintem az ereje most már olyan lehet vagy megközelítheti azt a rikodounak a szintjét aki kiállt a juuby ellen.
Most gondoljunk bele, Obito amikor megszerezte a juubyt (úgy, hogy killencfarkúból nem volt ott a fele, plusz a nyolcfarkú se, plusz még 3úttal bénább is volt, mint Madara) olyan erőre tett szert, hogy hashirama aki az egyik legerősebb shinobi nyíltan kijelentette ott mindenki előtt, hogy semmi esélye sincs Obito ellen. Na azt az Obitot most ez a Madara szerintem szétkapná rövid idő alatt függetlenül attól, hogy még nem láttuk ennek a Madarának az erejét.
Én már előrelátom, hogy Madara-t valami elcsépelt módon fogják legyőzni hisz logikus magyarázattal nem bírnák elverni őt, max. ha Rikodou-Sennin-t visszahozzák, de azt meg mégis hogyan? Ráadásul tudtommal a sebességet is megdobja most madarának ez a majdnem full juuby chakra már pedig Madara sebessége eddig is nagyon gyors volt, főleg a senjutsu chakrával.
Arra is kíváncsi lennék, hogy most, hogy megvan az új alakja meg a juuby hatalmas chakrája is benne van, hogy jutsuit fel e erősíti ez a új formája, mert ha igen akkor megnéznék most egy full susanoot Nevet Vagy az a tűz jutsu se lenne rossz amit elején betolt a shinobik ellen. Én még azt is megmerném kockáztatni, hogy ha Madara nem akarna szórakozni akkor most lenyomna egy shinra tenseit és mindenki a másik bolygón találná magát Nevet
Naplózva
Gulopzus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Naruto


« Válasz #7263 Dátum: 14 feb 05, 18:59:19 »

Ha már úgy is mindenkit visszahoztak, akkor már itt lehetne Kushina, Jiraya és Rikudou is.
Yamato meg Kabuto is előtérbe kerülhetne kicsit.

Egyébként azt nem értem, hogy a Juubi-nak miért nincs öntudata? Elvégre az összes többi bijuu-nak volt. A Juubi-nak kéne tartalmaznia a 9 másikét. Ha lenne öntudata biztos mondana valamit saját szemszögből.


A Gedo-Mazou az amit még nem értek. Az volt a tízfarkú üres burka. Én ezt úgy tudom értelmezni, hogy úgy nézett ki, de ez csak egy üres szobor volt róla. Akkor a tízfarkú amit most megint (egy pillanatra) felébresztettek, miért nem hasonlított rá? Vagy én nekem van hülye felfogásom ezekkel a dolgokkal kapcsolatban Nevet
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #7264 Dátum: 14 feb 05, 19:06:26 »

A mazout- képzeld el úgy, mint egy csigaház csiga nélkül. Hasonlít némileg, de nem a Juubi, ahogy a csigaház magában sem csiga. A Juubi valódi alakjának a 2. formáját nézhetjük, ami humanoid volt, mint a mazou. (Ez jött elő most Madara mögött is)

A Juubinak meg nem kell, hogy öntudata legyen (bár attól lehet van neki, csak nem hagyják szóhoz jutni), mert amennyire tudjuk az "csak" amolyan chakragyűjtő robot, ami akkor jött létre, amikor az isten-fa bepipult.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 05, 19:07:41 írta Exkirion » Naplózva

Ebola
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19



« Válasz #7265 Dátum: 14 feb 05, 19:07:59 »

Nem szoktam sűrűn kommentelni, de ez most kikívánkozik belőlem Nevet
Nem értek egyet azzal, hogy Madara ereje közelíti Rikudou erejét...szerintem túl lépte azt...Gondoljuk csak végig...Rikudou tulajdonképpen azért volt agyonsztárolva végig, mert ő volt az ELSŐ ember, aki chakrával született, + rendelkezett a rinnegannal...Na most ez a szint Madarának is megvolt, miután felélesztették. Rikudout onnantól kezdték el isteníteni, hogy magába pecsételte a 10 farkút...ezt egy hihetetlen teljesítményként állították be az egyszerű emberek, akik ugye nem rendelkeztek chakrával...Madara, de még Obito is különösebb erőlködés nélkül megoldotta, így ismét egálban van az öreggel...Ráadásul jelenleg kismillió jutsu létezik, elemenként is rengeteg...És mivel Rikudou volt az első chakrával született, neki kellett megalkotnia a jutsuit...az lehet, hogy a rengeteg chakra miatt erősebbek voltak, mint a maiak, de azt azért lássuk be, nem volt akkora jutsuarzenálja, mint Madarának...ráadásul szerintem ezek jóval kezdetlegesebbek lehettek...és azt azért valószínűsíteni lehet, hogy nem volt sussanooja sem...
tehát akkor összegzés képen:
születéstől fogva hatalmas chakra----->pipa mindkettőnek
Rinnegan---->pipa mindkettőnek
tízfarkú---->pipa mindkettőnek
bőségesebb kínálat jutsuk terén, ezáltal változatosabb, és jobban átgondolható harc----> only Madara
sharingan, ami ugye nem kis előny....----> szintén Madara (hiába fejlődött ki a rinneganból, a képességei eltérőek)
a tízfarkú miatt a speckó képességek----> pipa mindkettőnek

+ ugye Rikudout a chakra nélküli emberek fényeztek ki szuperhősnek...az idő múlásával elterjedtek a shinobik, akik hallották ezeket a meséket, így a hiperszuper Rikudou története tovább élhetett...

Tehát SZERINTEM Madara erősebb, mint az öreg volt...
Naplózva

Ha mindent megtettél, amire képességeidből telik, ember vagy. Ha mindent megtettél, amit akartál, akkor isten.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #7266 Dátum: 14 feb 05, 19:10:50 »

Ezt majd szerintem akkor jelentsük ki, amikor lárjuk Madarát, ahogy Bijuu szintű lényeket teremt és a tízfarkú ereje nélkül létrehoz egy hold méretű égitestet.

Lehozni egy meteort az egy dolog, felküldeni valamit már bonyolultabb.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 05, 19:11:23 írta Exkirion » Naplózva

Gulopzus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Naruto


« Válasz #7267 Dátum: 14 feb 05, 19:15:44 »

A mazout- képzeld el úgy, mint egy csigaház csiga nélkül. Hasonlít némileg, de nem a Juubi, ahogy a csigaház magában sem csiga. A Juubi valódi alakjának a 2. formáját nézhetjük, ami humanoid volt, mint a mazou. (Ez jött elő most Madara mögött is)

A Juubinak meg nem kell, hogy öntudata legyen (bár attól lehet van neki, csak nem hagyják szóhoz jutni), mert amennyire tudjuk az "csak" amolyan chakragyűjtő robot, ami akkor jött létre, amikor az isten-fa bepipult.


Az alakjáról ez még mindig nem győzött meg. Teljesen máshogy néz ki mindkettő Nevet Ez nem lényeg.

Elképzelhető, hogy az istenfa a saját akaratát belerakta a Juubi-ba. Ez megmagyarázható azzal, hogy amkor 9 részre lett osztva az összes bijuu megkapta a különböző érzéseit a Juubi-nak. Pl. Kurama a gyűlöletet.
Egyébként az istenfa átalakult a tízfarkúvá, vagy csak létrehozta azt? Mert erre nem emlékszem, és ha az utóbbi, akkor mi lett a fával? Nevet
Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #7268 Dátum: 14 feb 05, 19:28:23 »

Ez a szünet jót tett a mangának de szerintem mindenkinek feltűnt Mosolyog

Oro csapat elött le a kalappal bow:Karin nem csak elterelés volt hanem ő törte szét a szobor karjait az erején meg nem kell csodálkozni=Uzumaki("!eddig nem használta!",ha meg használta volna akkor meg sablonos lett volna),Suigetsu még Spirált is meglepte, Oro meg szerintem tudja hogy Yama van benne, mivel ő kísérletezett rajta, ismeri már+ van Hashi DNS elleni mérge. A lábra én is Kabutot tippelem meg.
Madaráról meg annyit hogy az új formájának kéne valami név is Nevet
Juudara,Juubidara,Madabi,Mabi
Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #7269 Dátum: 14 feb 05, 19:52:15 »

Ez a szünet jót tett a mangának de szerintem mindenkinek feltűnt Mosolyog

A szünet azért volt, mert meghalt Kishi-nek az apja, szóval kétlem hogy a "kellemes +1 hetes pihenés" -nek köze van ahhoz hogy a fejezet milyen.. : (

Amúgy biztos nemegyszer volt már említve, hogy a mangakák előre dolgoznak, az hogy mikor jön be egy-egy szünet az nem befolyásolja a következő manga történetének a minőségét, csak a későbbiekét. Csak ugye miután az olvasóknak egy héttel tovább kell várnia mangára, nőnek az elvárások  Pojén.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 05, 19:57:17 írta mateee-kun » Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7270 Dátum: 14 feb 05, 19:53:30 »

Szerintem Madara nem lett erősebb,mint Rikudou sennin volt anno. Hisz Rikudou-nak is Rinnengánja volt,ahogy Madarának is azvan. Szerintem csak megkőzeliti Madara Rikudou sennin erejét,vagy esetleg tényleg olyan erős lett mint Rikudou. De ezt nem lehet kijelenteni hisz nemtudjuk,hogy milyen erős is volt Rikudou. Bár mostmár igazán visszahozhatnák már őt is (tudom,hogy nem lenne könnyű de na  smirksweat ) és láthatnánk,hogy mit is tud. smirksweat
Talán még a Juubi is megszólalna Madara belsejében,és üdvözölné az ősellenségét.  smirksweat
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
kisama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 253


Made in China :P ("Basszus")


« Válasz #7271 Dátum: 14 feb 05, 20:09:38 »

Szép is lenne Nevet
És ha összecsap madara meg rikudou, akkor annyi a földnek , de majd csinálnak újat ikszdé
Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #7272 Dátum: 14 feb 05, 20:23:05 »

Mach5 tökéletesen megfogalmazta, hogy Madara miért is nem lehetne erősebb mint Rikodou..

Amúgy meg, mikor Madara az 5kage ellen küzdött, akkor volt egy olyan mondata, hogy " a susanno egyetlen suhintása képes megölni a világon lévő összes élőlényt"  azóta  picikét erősebb lett...most akkor mire képes ? Nevet
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7273 Dátum: 14 feb 05, 20:35:38 »

Mach5 tökéletesen megfogalmazta, hogy Madara miért is nem lehetne erősebb mint Rikodou..

Amúgy meg, mikor Madara az 5kage ellen küzdött, akkor volt egy olyan mondata, hogy " a susanno egyetlen suhintása képes megölni a világon lévő összes élőlényt"  azóta  picikét erősebb lett...most akkor mire képes ? Nevet
Megmondom én: fenomenális kozmikus ereje van csak nála még a szabályok sincsenek.

Na, bocsi ezért, csak már lassan tényleg ehhez tudom Madara erejét hasonlítani.

Amúgy ez a fejezet kifejezetten tetszett. Még Karin is jó volt szerintem. Sakura meg végre hosszú idő után csinált valami értelmeset. Nekem is kicsit groteszk volt, de nálam inkább a barátságuk jutott eszembe erről.

Szóval csak így tovább, bár fogalmam sincs, hogy miként fogják legyőzni Madarát.
Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #7274 Dátum: 14 feb 05, 20:41:57 »

Ez a szünet jót tett a mangának de szerintem mindenkinek feltűnt Mosolyog

A szünet azért volt, mert meghalt Kishi-nek az apja, szóval kétlem hogy a "kellemes +1 hetes pihenés" -nek köze van ahhoz hogy a fejezet milyen.. : (

Amúgy biztos nemegyszer volt már említve, hogy a mangakák előre dolgoznak, az hogy mikor jön be egy-egy szünet az nem befolyásolja a következő manga történetének a minőségét, csak a későbbiekét. Csak ugye miután az olvasóknak egy héttel tovább kell várnia mangára, nőnek az elvárások  Pojén.
A sajnálatos hírről én is hallottam Szomorú és szokta is mondani, hogy üres fejel, próbál meg írni és nem a környezete hatására visz bele érzelmeket, de most talán ezt nem tudta mellőzni. Néha azért nem olyan mintha nagyon előre gondolkozna, vagy csak változtat rajta. A mangának örülök nem a magán életében történt hírnek. Lesütöttszemek
Naplózva
Oldalak: 1 ... 483 484 [485] 486 487 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!