24 jún 17, 07:15:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 433 434 [435] 436 437 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1796578 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6510 Dátum: 13 dec 08, 16:20:28 »

A túl sok chakraveszteségtől halt meg Nagato. Nem feltétlenül kellett volna meghalnia a rinne tensei használata által.

ha tényleg ígyvan akkor bocsi rosszul emlékeztem  smirksweat azthittem, hogy egy élet visszahozásának az a feltétele, hogy a tiédet elveszted.

Így is van, ez a mostani részben is elhangzott. Obito egy ideig még nem fog meghalni, mert fekete Zetsu most "szimbiózisban" van vele, de előbb-utóbb bele kéne halnia. Ha csak nem történik még vmi/nem ismerünk meg vmit, ami ezen változtat.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
exuslucy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 84


« Válasz #6511 Dátum: 13 dec 08, 16:42:39 »

Hát remélem nem történik ilyesmi és végre meghal Obito(ez a sebaj megöltél pár száz/ezer embert fátylat rá dolgot nem kéne tovább erőltetni)
Ám ha jól rémlik Konan mondta anno Nagatonak "ha ennyi chakrával használod a rinne tense-t ..." szóval elvileg a chakra veszteségbe halt bele(nem a jutsu mellékhatása)

És végre Madara papa beavat minket a MS fajtákba remélem(eddig csak annyit láttunk hogy mindenkinek más fajta volt de még ők se tudták mi a különbség a típusok közt,vagy csak nem mondták smirksweat)
Én csak azt nem értetem hogy mért tűnt el Mada-ra szeme?(Ha azért mert az ő szemét halála előtt beültették Nagato-nak és most a teste vissza tért az eredeti állapotába, akkor mért nem lett vagy 100 éves?)
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6512 Dátum: 13 dec 08, 16:53:02 »

exuslucy, előző oldalon ugyanezt írtam le, hogy én se értem... Nevet
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #6513 Dátum: 13 dec 08, 17:17:13 »

Háhá akkor jól emlékezetem hogy igazam van. Mert én is úgy emlékeztem hogy Nagtonak kevés volt a chakrája.
Én már ott elvesztem hogy hogy sikerült ilyen fiatalra ._. most vagy a senju sejt miatt vagy nem vágom. A szemét meg végkép nem. De Obitotól el akarja venni szóval az már tuti hogy az ő ex szeme.
Naplózva

LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #6514 Dátum: 13 dec 08, 17:26:05 »


Én csak azt nem értetem hogy mért tűnt el Mada-ra szeme?(Ha azért mert az ő szemét halála előtt beültették Nagato-nak és most a teste vissza tért az eredeti állapotába, akkor mért nem lett vagy 100 éves?)

Ez egy olyan kérdés, amin még Kishi se gondolkozott mielőtt lerajzolta...de legalább pár dolgot még kilehet hozni belőle,nyújtani a történetet még 1-2fejezet, míg visszaszerzi a szemeit.
Vagy ami még trollabá emelné a karakterét, hogy egyszer csak elkezdene nevetni, kinyitja a szemeit,((o))_((o))Rinnegan és megszólalna: "Csak vicceltem!" Faceg Kiröhög
                      
Naplózva
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #6515 Dátum: 13 dec 08, 17:57:02 »


Én csak azt nem értetem hogy mért tűnt el Mada-ra szeme?(Ha azért mert az ő szemét halála előtt beültették Nagato-nak és most a teste vissza tért az eredeti állapotába, akkor mért nem lett vagy 100 éves?)

Ez egy olyan kérdés, amin még Kishi se gondolkozott mielőtt lerajzolta...de legalább pár dolgot még kilehet hozni belőle,nyújtani a történetet még 1-2fejezet, míg visszaszerzi a szemeit.
Vagy ami még trollabá emelné a karakterét, hogy egyszer csak elkezdene nevetni, kinyitja a szemeit,((o))_((o))Rinnegan és megszólalna: "Csak vicceltem!" Faceg Kiröhög
                      


Én meg ezt nem értem..mi az hogy hova tűnt?..mielőtt meghalt ugye a szemeit kivette,obi mikkor visszahozta azért volt szeme mert a legjobb formájában hozta vissza azaz mindennel,ha csak simán visszahozta volna akkor se lett volna szeme,azért volt az övé különleges,szóval emiatt volt egyáltalán szeme,és most hogy már nem edo így vissza kellet szolgáltatni azt amit már oda adott halála előtt..remélem érthető..
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6516 Dátum: 13 dec 08, 18:01:56 »


Én csak azt nem értetem hogy mért tűnt el Mada-ra szeme?(Ha azért mert az ő szemét halála előtt beültették Nagato-nak és most a teste vissza tért az eredeti állapotába, akkor mért nem lett vagy 100 éves?)

Ez egy olyan kérdés, amin még Kishi se gondolkozott mielőtt lerajzolta...de legalább pár dolgot még kilehet hozni belőle,nyújtani a történetet még 1-2fejezet, míg visszaszerzi a szemeit.
Vagy ami még trollabá emelné a karakterét, hogy egyszer csak elkezdene nevetni, kinyitja a szemeit,((o))_((o))Rinnegan és megszólalna: "Csak vicceltem!" Faceg Kiröhög
                      


Én meg ezt nem értem..mi az hogy hova tűnt?..mielőtt meghalt ugye a szemeit kivette,obi mikkor visszahozta azért volt szeme mert a legjobb formájában hozta vissza azaz mindennel,ha csak simán visszahozta volna akkor se lett volna szeme,azért volt az övé különleges,szóval emiatt volt egyáltalán szeme,és most hogy már nem edo így vissza kellet szolgáltatni azt amit már oda adott halála előtt..remélem érthető..

de ha ez így van akkor egy öregembert kellett volna feléleszteni nem? Nevet
Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #6517 Dátum: 13 dec 08, 18:24:29 »


Én meg ezt nem értem..mi az hogy hova tűnt?..mielőtt meghalt ugye a szemeit kivette,obi mikkor visszahozta azért volt szeme mert a legjobb formájában hozta vissza azaz mindennel,ha csak simán visszahozta volna akkor se lett volna szeme,azért volt az övé különleges,szóval emiatt volt egyáltalán szeme,és most hogy már nem edo így vissza kellet szolgáltatni azt amit már oda adott halála előtt..remélem érthető..
Ez eddig is érthető volt de ha a szemei eltüntek akkor a fiatal testének is elkellet volna tünnie mivel fénykorában lett vissza hoznia=fiatal test+fullos szemek+senju DNS
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #6518 Dátum: 13 dec 08, 18:27:18 »

de ha ez így van akkor egy öregembert kellett volna feléleszteni nem? Nevet

Szerintem azért nem öregen támadt fel,mert az Edo Tenseie különleges volt,ugye Kabuto is mondta,hogy a legjobb formjában élesztette fel az Edo Tenseiel Madarat.
Na s mikor használta a Rinnen Tenseit,akkor az a test kel életre,amit Kabuto felélesztett az Edo Tensei-el.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6519 Dátum: 13 dec 08, 18:54:37 »

de ha ez így van akkor egy öregembert kellett volna feléleszteni nem? Nevet

Szerintem azért nem öregen támadt fel,mert az Edo Tenseie különleges volt,ugye Kabuto is mondta,hogy a legjobb formjában élesztette fel az Edo Tenseiel Madarat.
Na s mikor használta a Rinnen Tenseit,akkor az a test kel életre,amit Kabuto felélesztett az Edo Tensei-el.

Végülis ezt belelehet magyarázni...  smirksweat de szerintem egy bakinak is betudható amit ha később észrevesznek majd kimagyaráznak.. Nevet

Amúgy bakiról jut eszembe Yamatot látni fogjuk még valaha? Nevet
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #6520 Dátum: 13 dec 08, 19:05:41 »

Most szegény Yamato miért pont a baki szóról jutott neked eszedbe? ikszdé >.<#
Valószínűleg még mindig a szoborban van amúgy. xd

Amúgy, úgy is meg lehetett volna oldani, hogy Obitoból porlad ki a Rinnegan, és úgy visszakerült volna automatikusan Madarába. Viszont enélkül meg nem lenne meg a bonyodalom, miszerint küzdelem a szemekért + így van esély rá, hogy valaki más berakja magának Obcsi csipás kis golyóit.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 08, 19:06:23 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
naranor88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 19



« Válasz #6521 Dátum: 13 dec 08, 19:12:09 »

NNna végreeeee Madaraaaa!!!!!!!!Nme hiszem h Madara megöli Sasukét pont azért amiért ők az utolsó Uchihák.Sztem Obitót megmentik de felfogja áldozni magát vmikor vkiért ( valszeg Narutóért).De ez végre, talán, remélem felrázza a mnagát.
Naplózva

„Mindennek ellen tudok állni, kivéve a kísértést.”
                                                      Oscar Wilde
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #6522 Dátum: 13 dec 08, 20:50:24 »

Én meg azt nem értem, hogy most itt van az utolsó három uchiha és mind a hárman valakit megakarnak ölni. Madara a másik kettőt (najó, talán sasuket nem, de viszont sasuke meg őt akarja megölni meg obitot, míg obito madarát meg sasuket), nemhogy összefogtak volna hárman és akkor még ennyi esélye se lett volna a másik félnek, mint most. Obito elérhette volna szépen álomvilágba, hogy rin-nel találkozzon, Madara elérhette volna a nagy hatalmat meg a mugen tsukuyoumit vagy mi a fenét, Sasuke pedig álomvilágba együtt lehetett volna a többi uchihával, ehelyett most a három legerősebb uchiha gyilkolássza itt egymást:D
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 08, 20:51:13 írta Mach5 » Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6523 Dátum: 13 dec 08, 20:57:08 »

Nekem azzal lenne a legkevesebb bajom ha Obito megmenekülne csak ha a lila szeme megmaradna megint betrollkodna (próbálna) egy nagatot . ikszdé ami már nem lenne olyan jó Nyelvesít

azért a bakiról jutott eszembe mert valószínű, hogy Kishi elfelejtette a karakterét ikszdé vagy direkt csinálta így és a végén Yamato lesz a nagy megmentő aki leveri Madarát  bow  Gondolkozik
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #6524 Dátum: 13 dec 09, 08:12:34 »

En rohognek ha felbukkanna a "felelmetes" nezesevel,majd vigyorogna es leutne Madarat : D bar erre nem sok esely van.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 433 434 [435] 436 437 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!