24 jún 17, 03:32:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 423 424 [425] 426 427 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1795997 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #6360 Dátum: 13 nov 29, 19:36:39 »

@Death Force jah igazad van biztos több esélye van ha bijuubombák helyett asura rakétákkal támadja hashit  Hümm-hümm
Naplózva

Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #6361 Dátum: 13 nov 29, 19:45:36 »

Hogy jön össze egy atom szintű robbanás egy rakétával? Hozzátenném, hogy még mindig ott az a k/*@ott meteorit ami letarolna mindent szóval minek ide bijuudama?  bye bye
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #6362 Dátum: 13 nov 29, 19:53:51 »

Ohnoki megállította innentől kezdve magától értetődő, hogy irreleváns egy Hashi szintű ellenfél ellen...
Naplózva

Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #6363 Dátum: 13 nov 29, 20:35:57 »

Ohnoki megállította innentől kezdve magától értetődő, hogy irreleváns egy Hashi szintű ellenfél ellen...

Nem igazán értelek, bocs. Az öreg felrepült aztán a szuperkönnyű kő technikával megállította majd kapott mégegyet ami letarolt mindent és mindenkit és kb. 10-en maradtak életben azok közül akik ott voltak. Szóval hogyan is lesz ez irreleváns? Hashrima overpowa viszont köze nincs ilyen technikákhoz, max életbe maradna de megállításról ne beszéljünk, megszakítani meg nem lehet mert egy pillanat alatt végbemegy és az lehull ígyis úgyis  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 29, 20:37:04 írta Death Force » Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6364 Dátum: 13 nov 29, 20:48:10 »

Ez már picit "Ki nyerne csatában?". Inkább ott folytassátok. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #6365 Dátum: 13 nov 29, 21:20:07 »

Szerintem azért Hashi kicsit erősebb,mint az öreg Tsuchikage.
Neki ottvannak a fa technikáji,szerintem azt ha bevetné jó eséllyek megtudná állitani a meteoritot.
Legalábis szerintem,mert Hashi ugye ugy van beállitva,mint a valaha élt legerösebb ninja,szóval nehogy már csak annyit tudna amit eddig mutatott.
Várok Hashitól még valami jó kis jutsukat,nameg Minatotol is.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 29, 21:23:54 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6366 Dátum: 13 nov 29, 22:46:51 »

Szerintem azért Hashi kicsit erősebb,mint az öreg Tsuchikage.
Neki ottvannak a fa technikáji,szerintem azt ha bevetné jó eséllyek megtudná állitani a meteoritot.
Legalábis szerintem,mert Hashi ugye ugy van beállitva,mint a valaha élt legerösebb ninja,szóval nehogy már csak annyit tudna amit eddig mutatott.
Várok Hashitól még valami jó kis jutsukat,nameg Minatotol is.

olvass vissza miota várjuk azokat a jutsukat ... Nevet
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #6367 Dátum: 13 nov 30, 02:03:26 »

A meteor pont egy remek példa arra hogy mostmár ennyivel kevesebbet tud felmutatni Madara, mintha pont itt egyesek lennének azok akik megfeledkeztek hogy azt is csak azért láttuk mivel Madara tisztába volt az edo tensei hatásával. Ha ezt újra megtenné az egy orbitális öngól lenne, Hashirama az egyik legerősebb shinobi viszont amilyen gyorsan felhipeolták olyan sokat is és gyorsan zuhant vissza, erre meg a legutóbbi fejezetek a legjobb példák azzal a pár pillanat képpel amit Kishi mutatott.
Hashirama véleményem szerint nem véletlenül kapta a "shinobik istene" titulust, képes volt minden bijuut irányítani, legyőzte Madarát és kora legerősebb ninjává nőtte ki magát. De Madara már bőven túl tett rajta azzal hogy elérte a Rinnegan szintjét, mert oké hogy még a susanoval elbír viszont az eddig látottak alapján sokkal többre képes ez a szempár mint amit Rikodu Peintől látthatunk.
Nem tudom mit számított hogy feltámadt, de erre csak azt tudom mondani hogy várjuk ki a végét, mindenbizonnyal Naruto beveti a legvégső legütősebb kártyáját amivel maga a Sennin se lenne képes kivédeni így fog Madara elbukni ez pedig nem más mint a.... (némi hatás szünet): ÍME HÁT ---> http://www.youtube.com/watch?v=5-JbxYPOvDQ ikszdé
Mhh Gondolkozik szinte látom magam előtt ahogy ezt a támadást benyelné Madara és sírva szaladna vissza a túlvilágra. ikszdé
Naplózva
aignac
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27



« Válasz #6368 Dátum: 13 nov 30, 02:08:12 »

Hát nem tudom majnem, hogy trolkodásnak érzem, hogy obito majdnem bejátszotta azt amit Nagato tett Nevet.

De nézzük mi a helyzet most: kaptunk egy Madarát aki elvileg erősebb mint eddig, de így is egyedül van 2 jinjurikival, 7 db bijuval, a kagákkal, az edo zombi hokagékkal és a többi emberrel a harcmezőről. Ha azt vesszük, hogy az edo-s formájában Hasi fel tudta tartani egyedül és "kis" segítséggel gyakorlatilag legyőzték, akkor nem kéne, hogy sok esélye legyen a győzelemre. Valószínűleg kap valami új képességgel még táposabb lesz... Ez egy elég olcsó megoldás lenne és lesz is sajnos valószínűleg... Eddig elég kiszámítható volt a cselekmény, elég nehéz lesz ebből kijönni egy jó befejezéssel, remélem tényleg valami nagoyn meglepő és logikus csavar jön most. Ezzel a résszel meg vagyok elégedve, a kövi rész akkár nagyon jó is lehet, ha nem csak egy sima power upot fogunk látni.
Nagyon várom a kövi részt, de elég vegyes érzésekkel.  smirksweat
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #6369 Dátum: 13 nov 30, 10:44:11 »

Idézet
Ha azt vesszük, hogy az edo-s formájában Hasi fel tudta tartani egyedül és "kis" segítséggel gyakorlatilag legyőzték, akkor nem kéne, hogy sok esélye legyen a győzelemre.

Madara amióta visszatért azóta szerintem nem győzték le még úgy se, hogy hagyta magát meg nem harcolt komolyan.. Az egy dolog, hogy várta a hashirama elleni harcot, de Madara szerintem erejének csak a kis részét mutatta meg és láthattuk ahogy hashirama ott liheget harc közben miközben Madarat úgy láttam, hogy csak játszadozik ott. Nem véletlenül mondta Madara a fejezet végén, hogy most már teljes erőbedobással harcolhat hisz most, hogy élő így szerintem komolyan veszi az ellenfelüket is és kibírja használni az összes erejét. Hisz Madaratól eddig mit láthattunk? Óriás Susanoot, Meteoritot, kis fa bűvölést, kis genjutsut mezei shinobik ellen meg chakra elszívást (bocs, ha többire nem emlékszem ki lehet egészíteni, de arra akartam kilyukadni, hogy Madara a rinnegan erejéből nem sokat mutatott se pedig Sharingan erejéből aztán még ki tudja, hogy Fa Jutsukból még miket ismer)
Naplózva
aignac
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27



« Válasz #6370 Dátum: 13 nov 30, 14:23:18 »

Idézet
Hisz Madaratól eddig mit láthattunk? Óriás Susanoot, Meteoritot, kis fa bűvölést, kis genjutsut mezei shinobik ellen meg chakra elszívást (bocs, ha többire nem emlékszem ki lehet egészíteni, de arra akartam kilyukadni, hogy Madara a rinnegan erejéből nem sokat mutatott se pedig Sharingan erejéből aztán még ki tudja, hogy Fa Jutsukból még miket ismer)

Igaz, madara eddig összes technikáját ismertük régről (kivéve a meteorost, ami valjuk be nem túl praktikus valódi testel azon kívül, hogy nagyon pusztító és látványos). A rinengan és a sharingan elég sok alkalmazását ismerjük ezért remélem nem ezekkel kapcsolatos lesz a powerup. Az is rossz lenne, ha fa elemet látnánk tőle mivel azt Hasitól "lopta" (bár a ninják között ez logikus, pl Kakashi is a másoló ninja nevet kapta  Nevet). Szóval remélem ha erősebb lett valami más miatt lett az, hagyjuk már ezeket a lerágott csontokat  smirksweat
Naplózva

TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #6371 Dátum: 13 nov 30, 15:05:10 »

Két kérdésem van, ami nagyon nem tiszta:

1. Madara mi a fenéért akar pont a háború közepén élővé válni, amikor most egy halhatatlan teste van, végtelen chakrával. Eddig azzal magyarázták, el akarja nyelni a tízfarkút, de az már nincs...

2.Ha fekete zetsu célja csak annyi volt, hogy kényszerítsen valakit a rinnen tensei használatára, és az eredeti terv az volt, h nagato hozza vissza madarát, akkor, amikor a legyengült nagato bebuzult, miért nem lépett közbe fekete zetsu, és hozatta vissza madarát?
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6372 Dátum: 13 nov 30, 15:07:14 »

2.Ha fekete zetsu célja csak annyi volt, hogy kényszerítsen valakit a rinnen tensei használatára, és az eredeti terv az volt, h nagato hozza vissza madarát, akkor, amikor a legyengült nagato bebuzult, miért nem lépett közbe fekete zetsu, és hozatta vissza madarát?

ott nem volt fekete zetsu.Obitot is csak azért tudja irányítani mert a fél testét madara készítette.Ez a fekete zetsu, ami nagatonál nem volt Mosolyog

amúgy adom a neved Nevet
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #6373 Dátum: 13 nov 30, 15:24:55 »

1. Madara mi a fenéért akar pont a háború közepén élővé válni, amikor most egy halhatatlan teste van, végtelen chakrával. Eddig azzal magyarázták, el akarja nyelni a tízfarkút, de az már nincs...

Már egyszer leírták,nem kellene sokat visszaolvasni,max.2 oldalt.
Egyébként azért mert így nem tudják lepecsételni.Igaz hogy halhatatlan volt,de megvolt a kockázata az edo-s testnek is.Elég ha valamivel "lefogják",és jöhet is a pecsételő team.Most hogy élővé vált,így ki kell nyírniuk,ahhoz hogy megszabaduljanak tőle.Elvileg a végtelen chakra ugyanúgy megmaradt.
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #6374 Dátum: 13 nov 30, 15:33:45 »

Azért találó a  név, mert a kérdéseidre hülyébbnél hülyébb válaszokat kapsz. A mangából még nem derült ki, hogy miért jobb neki az élő test, valószínűleg csak azért, mert az edo tensei nem teljes erővel hozza vissza a holtakat (hiába kapott fa elemet). Erre csak Orochimaru volt képes, de úgy, hogy az ő teste is senju DNSből épült fel.

Az hogy az élőket nem lehet lepecsételni, N E M   I G A Z Nevet A pecsételő technikákat élők ellen találták ki. Csak valamelyik idióta kitalálta hogy az edok ellen van, és azóta mindenki ezt ismételgeti... Szörnyű a birkaszellem.

A másik kérdéshez meg annyit hogy ez a szál alapból összecsapott. Anno pl emlékszem, hogy kabuto testébe is kerültek Zetsu spórák, de később semmi hasznuk nem volt. Csak a sasukéban lévőknek.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 30, 15:36:19 írta Zer0 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 423 424 [425] 426 427 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!