24 jún 17, 08:01:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 405 406 [407] 408 409 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1796716 alkalommal)
0 Felhasználó és 41 vendég van a témában
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #6090 Dátum: 13 okt 29, 11:05:48 »

Remek, Obcsi megtér.. Madara told ide a valagad és csapd agyon...
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #6091 Dátum: 13 okt 29, 11:10:11 »

Szerintem az sem segítene neki.. megkapta a kellő szembeszédet! Még a sharinganját is használta Naruton aki csak egy régi emléket látott. Ha ott nem végzett vele már nem is fog. Tuti megtér... lett rá volna alkalma, hogy megölje és nem.  ikszdé
Persze Naruto úgyse halna meg hiszen főhősvér folyik az ereiben  bow

De Obito.. megint csak menekülne, de az nem hagyja hogy csak úgy otthagyja hanem még a kezét is felé nyújta... kajak elképzeltem hogy megfogja a kezét, és a valóságban mindenki kidől hogy ezek kézen fogva mutatkoznak... persze ez öröm azoknak akik már chakra szűkében vannak de ez nagyobbat ütne mint a Sasuke: hokage leszek dumája  ikszdé

ui: és még Nenjire is vissza emlékezett, akkor azt hittem hogy tán Naruto fog először támadni...de úgy látszik a barátság ereje többet ér és a szembeszéd mint a bosszuljuk meg a társunkat. Mondjuk ő eleve egy ilyen világért küzdött eddig, de bizonyára érzi azért a súlyát, hogy a lehetőség adott, de ha megtenné akkor meghazudtolná saját magát
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 29, 11:12:31 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
painkiller91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 43



« Válasz #6092 Dátum: 13 okt 29, 11:20:11 »

Jó kis fejezet volt,a képek is szépen voltak megrajzolva különösen Rin arcai.A következőben valami csavart várok mert elég snassz lenne,ha csak így simán megadná magát Obito.Ami következhet ezután az például lehet hogy Kakashi és Minato is beszáll a megtérítő projektbe vagy Sasuke megjelenik és kb egy ilyen mondattal kezdene: Are you mad bro?Na és akkor elkezdi ecsetelni,hogy Obitot el kell pusztítani meg stb ami persze kiakasztja Narutot.Vagy hirtelen támadással átchidorizza Obito szívét amikor épp meg akarja Naruto kezét fogni.Na az azért ütne nem?
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 29, 11:28:23 írta painkiller91 » Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #6093 Dátum: 13 okt 29, 11:44:58 »

hmm simán.... ütne az is, vagy át chidorizná mindkettőt  ikszdé
Az a baj, hogy én nem sok csavart várok a történetben..esetleg annyira nem koncentrál hogy a juubi tépné szét a "testét" franc se tudja már..... de sztem elég megtérős fejeket vágott....ahogy Sasuke is, mikor összeállt Itachival, mindenki mondta h tuti nem tér meg, és tessék.. hokage címre pályázik xD  ikszdé
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #6094 Dátum: 13 okt 29, 11:47:15 »

ÉN is azt várom hogy Sasuke közbe lépjen.. Másik meg Sasuke elakarja pusztítani az összes bijut. Mert mig azok vannak sosem lesz béke, a legnagyobb fegyver minden shinobi kezében.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6095 Dátum: 13 okt 29, 11:48:42 »

Na hamár megtér Obito, remélem széttépi őt a bennelévő 10 farkú. :'D Lassan véget is érhetne a részek óta tartó műdrámázás és hatásvadászat, mert kicsit túlzó 80-100 oldalon át Obito világfájdalmát tárgyalni. Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6096 Dátum: 13 okt 29, 12:10:58 »

Nem értem, sokan min csodálkoznak? Mintha minden új fejezet törölné a fejekből az előzőeket...
Eddig is igen nyilvánvaló volt, hogy Tobi messze nem olyan érzelemmentes, és közel sem ölte ki magából a múltját.

A "főszereplővér" és egyéb hangzatos ürességek meg nem érvek, hanem csak olcsó kifogások, ha valaki nem tud / nem akar / lusta normálisan érvelni a véleménye mellett.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 29, 12:13:02 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #6097 Dátum: 13 okt 29, 12:53:10 »

Egyébként nem vagyok benne biztos de ez valami belső tér ahol nem hiszem hogy csak úgy bárki betud jönni, vagy hogy ott támadni is lehet egyáltalán. Szerintem Obito nem fog megtérni, hiába volt néha rácsodálkozó ábrázata, kb egy "hahhaha tényleg elhitted hogy engem még vissza lehet téríteni" szöveg után visszahúzza magába a chakrákat.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #6098 Dátum: 13 okt 29, 12:59:09 »

Lina, a csapja agyon azt jelenti nálam, hogy véreztesse ki, alaposan...  Ördögi Nem érdekel, ha Obito megtér (eddig is sejtettük, hogy megfog a kérdéses a mikor és miért volt), mert szinte tuti, hogy meghal, bárhol is marad. Ha más nem, akkor a 10farkú eltávolítása megöli. Kötve hiszem, hogy Szőke Kapitány megengedi neki, hogy megtartsa a kis petet, bár sose tudni...
Most már csak az a kérdéses, Madara letudta-e döfni Hashiramát a senjutsu-chakráért.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #6099 Dátum: 13 okt 29, 13:03:13 »

Tudjátok mi lenne a komoly? Most amikor említette Obito h ő a második Rikudo sennin, az jutott eszembe, hogy mekkora brutál lenne már, ha a mostani világ csak az eredeti Rikudo mugen tsukoyomija lenne. Elvégre minenki azt ecseteli, hogy Rikudo így mentette meg a világot meg úgy változtatott meg dolgokat, de azt sose mondják, hogy mennyi idő kellett neki. Nevet Lehet, hogy az egész széria az első Rikudo álomvilága Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 29, 13:03:48 írta Exkirion » Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #6100 Dátum: 13 okt 29, 13:16:48 »

A "főszereplővér" és egyéb hangzatos ürességek meg nem érvek, hanem csak olcsó kifogások, ha valaki nem tud / nem akar / lusta normálisan érvelni a véleménye mellett.

A "főszereplővér", mint "olcsó kifogás" sajnos valamennyire jogos is, mivel egyetlen egy olyan shonen (ismétlem, shonen) főhős (ismétlem, főhős) nem jut az eszembe, aki véglegesen meghalt volna vagy végleg gonosz karakter lett volna belőle s más vette volna át a staféta botot.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #6101 Dátum: 13 okt 29, 13:36:53 »

Yagami Light, Johnatan Joestar és ez most csak kettő akik hirtelem az eszembe jutottak, ha nagyon emgerőltetném magam tuti tudnék még mondani néhányat.
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #6102 Dátum: 13 okt 29, 14:29:48 »

Exkirion amit leírtál tényleg elég komoly csavar lenne.
Rikudou még mindig elég misztikus tehát nem kizárt.
Lehet hogy ha Obitonak sikerült volna kivirágoztatnia a fát akkor éppen ebből törtek volna ki Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 29, 15:37:07 írta K ichigo » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #6103 Dátum: 13 okt 29, 14:38:59 »

obito oké jó fiú, de nem lehetett volna a háborút mellőzni ha most 2 pofon és némi beszéd utána jó útra tér?
Illetve ott van madara, ennyien akkor simán elcsépelik lepecsételik? ennyi a nagy uchiha madara ?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6104 Dátum: 13 okt 29, 14:47:17 »

Na jah. Én is ezen vagyok fennakadva. Gyakorlatilag az előző X fejezet, amióta Obito Jinchuu' lett, totál felesleges volt. Ez a beszélgetés (ami nem mellesleg olyan szinten kínosan nyálas volt, hogy szavak nincsenek rá) lazán megeshetett volna akkor is, amikor Minato lenyeste őt.
Ugyanis konkrétan semmi, de semmi nem történt az említett 2 esemény között. Szokásosan csak vizuális orgiát próbált összehozni Kishi, hadd nyáladzanak a fanok.

Mellékes megjegyzés: Fájó, hogy még mindig senki sem tudja normálisan leírni Rikudou sennin nevét. Miközben animében is jópárszor kimondták már. Pojén
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 405 406 [407] 408 409 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!