24 jún 17, 07:02:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 375 376 [377] 378 379 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1796542 alkalommal)
0 Felhasználó és 33 vendég van a témában
Elkilor
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #5640 Dátum: 13 szep 17, 12:44:37 »

Ez a rész maximum közepes. Amúgy pont Shikamaru halt meg !? Kár érte.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 17, 12:45:39 írta Elkilor » Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #5641 Dátum: 13 szep 17, 13:19:50 »

Nem halt meg, csak haldoklik, azé nem mindegy... Sakura nem poénból ment oda Hmm?
Naplózva

LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #5642 Dátum: 13 szep 17, 14:41:10 »

Hát mostanában nem valami jó fejezetek vannak...
Semmi felvezetés utalás, csak úgy Shikamaru "mindjárt"meghal Technikai KO

De hogy pár jó részt is mondjak belőle.
Narutot már rég láttuk összeomlani kicsit jó volt látni (ettől ő amúgy is csak erősebb lesz) Mosolyog
Meg, ha jól értettem, akkor mindenki látta Naruto gondolatait, legalább az emberek is tudják, hogy min ment keresztül Mosolyog
A végén csak a Susanoo pajzsos Kuramat vártam Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5643 Dátum: 13 szep 17, 14:57:36 »

Épp az imént írták, hogy nem halt még meg. A semmiből? Az előző fejezetben már láttuk, hogy a fa elszívja a chakrát egyáltalán nem a semmiből esett össze Shikamaru. Feltételezem nem fog meghalni. Pont mondtam Chakrának, hogy nagyon remélem most lesz komolyabb áldozata ennek az eseménynek (Kibára vagy Ten-tenre tippeltem volna) meglep, hogy pont Shikamaru lett az. Szeretem a karakterét, de ha a halála előrébb vinné a dolgokat akkor nem bánom. Már pedig, ha meghalna sok ember szája sírna, főleg azoké akik eddig a neves shinobik halálát várták. Akkor majd jön a miért pont Shikamaru mikor Tenten sokkal gyengébb és őt amúgy se szeretem szövegxD
A rész nekem kifejezetten tetszett Narutosra sikeredett. Ráadásul megszaladtak az események tényleg nem tudom megtippelni se milyen hosszúra tervezi még Kishi a mangát.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #5644 Dátum: 13 szep 17, 16:00:19 »

Épp az imént írták, hogy nem halt még meg. A semmiből? Az előző fejezetben már láttuk, hogy a fa elszívja a chakrát egyáltalán nem a semmiből esett össze Shikamaru.

Shikamarura konkrétan nem tértek ki csak a tömeget mutatták.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #5645 Dátum: 13 szep 17, 16:24:25 »

hát a részben tényleg nem volt annyi minden, mint a múlt hetiben, de viszont végre nagyon jól átjöttek Naruto érzései, s legalább a többiek is egy kicsit átérezhették. S végre nem ugyanazt mondja, ugyanazokkal a szavakkal. Ez nekem nagyon tetszett.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5646 Dátum: 13 szep 17, 16:42:58 »

Ha Tentent avgy Kibát öli meg azzal az a baj hogy a kutyát se érdekelte volna, mert bár legutóbb mitnha kaptak volna valami harcot, a manga 75%ban egy büdös szó sem esett róluk Nevet Shikamaru sszerű választás votlt, csak őt meg minek kinyírni, mikor a kevés normális karakterek egyike és már így is meghalt szerencsétlen senseie meg a faterja is.

Írnék a fejezetről ezer örömmel többet is, de a Stairway to Heaven amit közben hallgattam meg ezredik alkalommal, is tízmilliószor érdekesebb és jobb beszédtéma lesz, mint ez a fejezet valaha is Nevet Szóval aki nem ismerné pötyögje be csak szépen a youtubba hogy 'led zeppelin stairway to heaven' és töltse el a köveztkező 8 percét az életének hasznosan és boldogan.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 17, 16:43:39 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #5647 Dátum: 13 szep 17, 17:13:27 »

Jól látoom egyébként, hogy Sasuke susanoojának lábai vannak?

http://mangafox.me/manga/naruto/vTBD/c647/18.html
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #5648 Dátum: 13 szep 17, 17:15:46 »

Nekem is úgy tűnik, hogy lábai vannak, pláne a kinagyított képen. + mintha guggolva érne földet. Ráadásul már ő is a fejében van, mint Madara az óriás Susanoonak. Egyébként nem értem miért mindig a 2. formával nyomul, chakra tartalékolás? Vagy valami nagy készül. Sasuke arca a vége felé nagyon dugdosva lett.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 17, 17:17:23 írta Aizen » Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #5649 Dátum: 13 szep 17, 17:22:06 »

Hát, ha tud a rinneganról... Hashiramát meg bőven volt alkalma kinyernie Zetsuból. Szóval Madara kiüti Obitót, és váratlanul Sasuke ugrik be a helyére Madara helyett, hogy pariban legyen Naruto erejével?
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #5650 Dátum: 13 szep 17, 17:30:37 »

Nem hiszem, hogy Kishi kinyírja Sasukét, illetve.. nem így.  Mert ha magába lövi a hagymaszörnyet/átveszi Obito helyét, akkor szerintem temethetjük Süsüt.  
De remélem nem az lesz, hogy ha netalán felébred valahogy a Rinneganja, aztán lekapcsolják és odaadja a szemeit Narutonak...  judge

Na mindegy, a következő rész érdekesnek ígérkezik így a duó beállásával, reméljük valami jó sül ki belőle. Mosolyog Ráadásul Madara is készül befeszíteni rendesen.

Ja, ha Shikamaru nem murdelt meg esetleg, akkor szerintem Karin helyretudná hozni a képességével.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 17, 17:32:32 írta Aizen » Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #5651 Dátum: 13 szep 17, 18:17:43 »

Ugyan már, ha Karinon múlna akkor csak szöcskének kéjelgi magát.  ikszdé De azt hiszem meg is lett magyarázva, hogy miért nem tudják helyre pofozni Shikamarut!
Mivel a manga ngyjából azt akarja megmutatni, hogy a sok szenvedés, kétségbeesésnél még mindig erősebb a hit ami Narutoban van a történtek után is. Ha Sasukét most megöleti Kishi az újabb gyűlölelet szítana főleg Narutonak. Mert azért fogjuk rá, hogy Nenji halála nem rázta meg ""annyira"" mintha Sasuke omlott volna a karjaiba.  Pojén
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5652 Dátum: 13 szep 17, 19:55:05 »

http://readms.com/r/naruto/647/2062/11
Fúj, Karin, azt a nyelvet... azt hittem, átmegy Orochimaruba és megnyalja a saját homlokát... Nevet

http://readms.com/r/naruto/647/2062/13
Vajon mit akarhat Madara azzal a lenyerőből kinövő fekete róddal? Talán azzal akarja elszívni Harhirama senjutsu erejét? De hogy veszi rá, hogy használja? Mondjuk azt nem lesz nehéz, csak be kell keményítenie. ^^

http://readms.com/r/naruto/647/2062/14
Igen, hiszen Oonoki ismerte Madarát. Akkor viszont Hashiramát is. A Raikage kb. annyi idős, mint Tsunade, így még neki is lehet emléke az Első Hokagéról. Mei és Gaara viszont már csak a történelemkönyvekben olvashattak róla.

http://readms.com/r/naruto/647/2062/18
Kb. itt kellene megszólalnia a "Naruto main theme"-nek. Aztán a visszaemlékezés alatt szépen átmennie a "Sadness And Sorrow"-ba vagy a "Loneliness"-be és itt (http://readms.com/r/naruto/647/2062/21) a Jiraiyás jelenetnél megint szépen behozni a "Naruto main theme"-t, egyre hangosodva.
Ez a kis visszaemlékezés így mangában tényleg nem ütött annyira. De animében ha szépen megvágják és megfelelő zenéket pakolnak alá, akkor még egész jó kis jelenet is kijöhet belőle.

http://readms.com/r/naruto/647/2062/23
Vajon Madarának mikor tűnik fel végre, hogy ott van még egy Uchiha, és a Szusszanó metszóollóval éppen gyökérmetszi azt a nagyra nőtt parét? Nevet Lehet, hogy egy Tsuande - Hashirama párbeszéd érdekes (és főleg poénos Nevet) lenne, de azért egy Sasuke - Madara társalgásra is biztosan kíváncsiak lennének néhányan. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 17, 19:56:17 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #5653 Dátum: 13 szep 17, 20:06:32 »


Vajon Madarának mikor tűnik fel végre, hogy ott van még egy Uchiha, és a Szusszanó metszóollóval éppen gyökérmetszi azt a nagyra nőtt parét? Nevet Lehet, hogy egy Tsuande - Hashirama párbeszéd érdekes (és főleg poénos Nevet) lenne, de azért egy Sasuke - Madara társalgásra is biztosan kíváncsiak lennének néhányan. kacsint

Szerintem annyira szerelmes Hashiramába, hogy csak őt látja mint egy ló akin napellenző van.  ikszdé smirksweat Vagy csak nem akar túlzott figyelmet szentelni neki. Az is lehet, hogy már meg sem lepődik, ha a végére még pár Uchiha elő kerülne, ami persze már abszolút lehetetlen. 
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #5654 Dátum: 13 szep 17, 21:40:07 »

Vajon Uchiha Shisui edo zombiként az Ms-ével meg tudná szüntetni az infinite tsukuyomi-t? Mert annak elvileg az az értelme, hogy egy genjutsut vagy technikát semlegesít. Itachi így szabadította fel magát az edo irányítás alól. Az még azért ütne a végére Nevet Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 375 376 [377] 378 379 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!