24 jún 17, 10:51:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 354 355 [356] 357 358 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1797101 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #5325 Dátum: 13 aug 10, 17:29:33 »

Szerencsére csak 6 út van Mosolyog

Szerencsére nem vagy valami figyelmes olvasó Mosolyog
Igen dobe köszönöm arra gondoltam. Mosolyog 
Naplózva
naranor88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 19



« Válasz #5326 Dátum: 13 aug 10, 18:48:05 »

Sztem király lenne egy Sasuke vs. Madara fight. Pontosan
Naplózva

„Mindennek ellen tudok állni, kivéve a kísértést.”
                                                      Oscar Wilde
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #5327 Dátum: 13 aug 10, 19:50:18 »

Egy Sasuke-Madara teadélutánnak jobban örülnék először, ha már Senju Hashiramát is meghallgatta. Remélem ezt is tervezi Sasuke. Máskülönben számomra hiteltelennek és erőltetettnek tűnne ez a kis váltás a részéről.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
cece
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #5328 Dátum: 13 aug 10, 23:47:46 »

Valljuk be, hogy a végére úgyis Naruto lesz a tízfarkú gazdája.. Így lenne logikus, főleg a nagy barátkozásuk után.. Mondjuk nekem ez a dolog tetszene, viszont én sem örülnék neki ha most könnyen szétvernék Obitót.. Túlságosan tápolt karakter ő ahhoz.. Ám a dupla Kurama is elég ütős kis produkció lesz ha összejön nekik, márpedig mért ne jönne össze? Nevet Sasuke, Madara és Hashirama egy külön kategória, velük még biztosan lesznek érdekes események Nevet
Naplózva
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #5329 Dátum: 13 aug 11, 14:11:19 »

Az meg, hogy Obito ismét elveszíteni az irányítást, elég felesleges lenne. Elvégre úgy kezdődött, hogy nem irányította magát, aztán most megint, aztán utána megint nem? Értelmetlen huzavona.
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
Morause
Vendég
« Válasz #5330 Dátum: 13 aug 11, 16:05:52 »

Már 1 évezrede nem csorgattam itt a nyálam a heti mangáról, talán ideje lenne az elmaradásokat bepótolni. Nos vhol ott maradtam az egészbe hogy Obito felszopta Yuubit, azóta meg csak olvasom és olvasom, és ahogy már páran vannak is vele én is csak rutinból. Ráadásul logikátlanság a logikátlanság után pl. itt van ez a ninjutsu megsemmísítő technika, mi az hogy az edo tensei testnek csak a regeneráló képességét lőtte ki, mivel az egész test maga egy ninjutsu része - ha már ezt ilyen jól megmagyarázta - az lett volna a minimum ha minato ott helyben szétfoszlik. Vannak persze jelenetek amik azért egy bizonyos szemszögből ütősnek számítanak, mint pl. amikor belső harcot vív magában Obito és a "darabokra szakadt testét" újra összerakja, vagy mint a mostani végén megjelenik Minatoban a kilencfarkú sötétoldala.
Viszont itt van ez a fejezet http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/639/19 Itt a végén nagyon belett harangozva hogy húha Minato nagyon komoly és gyors mentőakcióra készül, erre a következőbe ő felsül és Naruto egy nem is látványos vagy nehezen kivitelezhető mozdulattal kihúzza mindanyiukat a guanóból. A Haderő is csak most úgy van, a kagék is jönnek már egy ideje, de ők is minek, majd őket is elküldik pihenni a többi pancser mellé, mert az biztos hogy ez már túlnőtte a kage szintű harcot, ez már olyan mintha istenek és félistenek harcolnának. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 11, 16:07:27 írta Morause » Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #5331 Dátum: 13 aug 11, 20:19:15 »

Az meg, hogy Obito ismét elveszíteni az irányítást, elég felesleges lenne. Elvégre úgy kezdődött, hogy nem irányította magát, aztán most megint, aztán utána megint nem? Értelmetlen huzavona.

Végtelenül egyszerű. Maga Rikudou sennin szedte szét a Juubit, mert úgy érezte már nem képes sokáig irányítani a kicsikét. ( O'neill nevezte így Teal'c goa'uldját Mosolyog )
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
cece
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #5332 Dátum: 13 aug 11, 22:58:03 »

Viszont ezt úgy értette, hogy már nagyon megöregedett és az úgynevezett "halálos ágyán" történt ez a kijelentés ha jól értesültem.. Nem volt gyenge akkor sem.. Mindössze ha Rikudou meghalt volna a tízfarkúval a hasában akkor lett volna gond.. Szerintem erre utalhatott, hogy nemsokára nem lesz képes hordozni a Juubit.. Nem? Nevet
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #5333 Dátum: 13 aug 11, 23:21:47 »

Ehh unalmamban betévedtem ide és elolvastam az utolsó pár oldalnyi hozzászólást és rá kellett jönnöm, hogy el****tam legalább fél órát az életemből....

Nem értem az embereket, A-tól Z-ig minden lehetséges mozzanatra minden variációt kidumálnak és felvázolnak itt egyesek, és ettől már kiszámíthatónak és szarnak van titulálva a manga vagy simán szarnak(mert csak), mondjuk alapból se értem milyen világmegváltó fordulatokat várnak sokan így a fináléhoz közeledve, és ugyanezen okból azt se értem miért vádolják sokan a főszereplőt túltápoltsággal. Most komolyan milyen legyen egy főhős a története végén?

Mind1, szánalom lett ez a topic...


Ráadásul logikátlanság a logikátlanság után...

Logikátlanság??? Ember olvasd a Bleach-et és megtudod mi is az a logikátlanság...

« Utoljára szerkesztve: 13 aug 11, 23:22:38 írta Csibe » Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #5334 Dátum: 13 aug 12, 17:11:11 »

Nyugi van mester! Kúl Olvasom a Blícset is, tudom hogy abban is vannak olyan dolgok amiket aztán rohadtul nem lehet megérteni, de hát ez van sajnos vagy szerencsére. Mondanék több dolgot is (mármint a sok logikátlanágról), csak most ez tűnt fel ez jutott eszembe. Bár azért ne ess fölösleges félreértésekbe de én egyáltalán nem fikázni akartam, én csak véleményeztem és kész itt leálltam, az viszont már nem az én hibám hogy 100 hsz-ből a néhány (mert vannak olyanok) értelmes hsz-t már nem tudod kiszűrni mert előtte fröcsögést olvastál így már utána minden csak fröcsögés.
Minato a kedvencem és nem áll szándékomba ledegradálni, ahogy az egész mangát sem, viszont az tény hogy fapofával olvasom végig de azt is csak megszokásból. Mint mondtam vannak igazán említésre méltó jelenetek, csak keveslem.  kacsint

ui.: és azt is tudom hogy nem nekem címezted hanem általánosságban viszont én csak a magam nevében beszéltem, mivel engem idéztél kötelességemnek éreztem reagálni.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 12, 17:14:30 írta Morause » Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #5335 Dátum: 13 aug 13, 18:03:34 »

Viszont ezt úgy értette, hogy már nagyon megöregedett és az úgynevezett "halálos ágyán" történt ez a kijelentés ha jól értesültem.. Nem volt gyenge akkor sem.. Mindössze ha Rikudou meghalt volna a tízfarkúval a hasában akkor lett volna gond.. Szerintem erre utalhatott, hogy nemsokára nem lesz képes hordozni a Juubit.. Nem? Nevet

Halálos ágyán a Senju és az Uchiha őságakkal foglalkozott, nem a Juubival.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
cece
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #5336 Dátum: 13 aug 13, 18:40:45 »

Nyilván tudta, hogy meg fog halni ezért szedte szét a Juubit, utána foglalkozott a klánokkal ez oké Nevet Lehet, hogy beleesek egy hibába, de nem tudom elképzelni Rikudout "gyengén", Még ha öreg akkor sem Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 13, 18:42:15 írta cece » Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5337 Dátum: 13 aug 13, 20:23:09 »

Idézet
Lehet, hogy beleesek egy hibába, de nem tudom elképzelni Rikudout "gyengén", Még ha öreg akkor sem Nevet

Akkor se lehetett gyenge, ha képes volt egy hold méretű chibaku tensei-re Nevet
Naplózva
cece
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #5338 Dátum: 13 aug 13, 21:20:36 »

Igen-igen Nevet Meg a Kicsikét (Juubit) szétszakítani sem lehetett kis feladat Nevet
Naplózva
dobe442
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #5339 Dátum: 13 aug 13, 21:40:52 »

Azoknak, akik túltápoltságról beszélnek:
Naruto első epizód, első mondat: 10 évvel ezelőtt a Kyuubi elszabadult, farkainak egyetlen csapásával hegyeket döntött le és szökőárakat indított. Következő mondatokból megtudjuk, hogy egy magas szintű shinobi (Negyedik) képes arra, hogy egy ilyen erejű szörnyet megfékezzen.
Ehhez képest nem szált el a manga erőszintekben: Jiraiya legnagyobb támadása elvileg egy hegyet dönt romba, a Rasenshurikennel Naruto egy hegyet vág ketté, Madara Susano'oja szintén hegynyi pusztítást végez, akik pedig "isteni" erővel bírnak azok egy nagyobb várost képesek elpusztítani legerősebb támadásaikkal (Pain Shinra Tensei-jel, Madara meteorral, Juubi bijuu bombával). Az elejétől nyilvánvaló, hogy a főhős a történet végére teljes mértékben ki fogja tudni használni az erejét, ez történik most.
Értem a kritikát, hogy ezek már nem is ninják, hanem rohadt erős varázslók, de be kell látni, hogy a Naruto már a kezdettől erre (is) lett kigondolva, szó sem volt arról, hogy a végső csatákat shurikenekkel fogják megvívni (és ha jól emlékszem Naruto karaktere is varázsló, aztán démon lett volna eredetileg). Amíg tapasztalatlanok voltak a főhősök érdekessé tette a harcokat a ninja taktika és még jóval később is sokszor okosan használta Kishi (Pein arc), de nem feltétlenül kell elvárni, hogy a történet legnagyobb erőinek összecsapásakor is ezek döntsék el a harcokat.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 354 355 [356] 357 358 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!