24 jún 17, 09:02:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 351 352 [353] 354 355 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1796904 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #5280 Dátum: 13 aug 07, 19:09:53 »

Sasukének csak nem lesz sennin formája, alig fél napja hallott róla először Kabutotól Nevet.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #5281 Dátum: 13 aug 07, 19:16:17 »



hogy mutathatná meg szegény ha messze nem a fénykorában lett visszahozva

amúgy itt valaki írta hogy vissza fog jönni mert Tobirama is visszajött miután csak a kezdeti formájú rikudobito találta ami ott nem stimmel hogy Tobiramának csak egy klónját találta el

Az mindegy hogy fénykorába lett visszahozva vagy nem. A lényeg hogy végtelen chakrája van és nem tud meghalni. Mikor idős volt azért volt gyengébb gondolo mert öreg volt, lassú, chakrája se volt a régi. De ezek gondolom már nem hátráltatják.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5282 Dátum: 13 aug 07, 19:58:53 »

Pedig tudjuk, hogy Juugonak és a képességének, és így közvetve az Átokpecsétnek is van köze a Remete formához. Így nem kizárt, hogy Sasuke is fog alakítani valamit ez ügyben. Bár azért ezt én sem komálnám. ^^"

...
A másik Gamakichi eltűnése. Elfogyott volna a chakrája? A többi lény nem tűnt még el így.

Sasuke már visszaküldte a kígyót. Katsuyu pedig még azért van ott, mert Sakura rajta keresztül gyógyít, így folyamatosan kapja a chakrát. ^^

...
És mint tudjuk, a Narutoról csak jót szabad mondani.
...

Ezt nem tudom, honnan vetted. Mosolyog De remélem nem tévesztetted össze azt, amit ebben a témában páran pár hete leműveltek a normális és érvelős kritikával. Mert a kettőnek köze nem volt egymáshoz. Az előbbi inkább hasonlított (már elnézést, de) "vergődésre".

Az lenne igazán szép vég Minatónak, ha együtt harcolna a fiának és a megfelelő pillanatban feloldaná a jutsut. A kulcsot anno gerotorára bízta, de még tudhatja a pecsétjét hiszen Kushina szüleitől sokat tanult.
...


Kushinától tanult sokat a pecsételésről, nem a lány szüleitől.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5283 Dátum: 13 aug 07, 20:19:05 »

Mi a szösz Kishimoto kezd megint magára találni =) Rég nem volt ilyen jó fejezet. Csak így tovább és lehet újra megszeretem a Narutot =)
Naplózva


tasymc
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #5284 Dátum: 13 aug 07, 20:35:00 »

Nagyon jó kis fejezet volt. Naruto most nagyon ottvolt fejben, hogy lereagálta, hogy a senju támadások nem tünnek el. De a második hokade is észrevette, de gondolom, hogy ő nem tud senju formát mert akkor ő is átváltozott volna.
Naplózva
Akimindenttud
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55

avatár törölve (by moderátor Shiro)


« Válasz #5285 Dátum: 13 aug 07, 20:36:08 »

Ez egy marha jó fejezet volt. Nem volt az az akció akció hátán és nem is volt beszélgetés beszélgetésre pakolva hanem pont eltalálta mint kettő mértékét. Nekem tetszett! Mosolyog
Naplózva

/"Fear is not evil. Please pay attention to weakness, and once you get to know them not only stronger, but also become a nicer man."\

nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #5286 Dátum: 13 aug 07, 20:48:16 »

Az mindegy hogy fénykorába lett visszahozva vagy nem. A lényeg hogy végtelen chakrája van és nem tud meghalni. Mikor idős volt azért volt gyengébb gondolo mert öreg volt, lassú, chakrája se volt a régi. De ezek gondolom már nem hátráltatják.

az edo mindössze gyorsabban helyreállítja a csakráját
ez már akkor bebizonyosodott mikor Deidara nem csinált 20 000 öngyilkos robbanó klónt és pusztította el a szereplők 90 százalékát másodpercek alatt és akkor is mikor a Hokagék klónokat gyártottak és láthattuk hogy még Hashirama aki egy "chakra beast" is csak olyan 10 körülit tudott produkálni (Hiruzen meg nullát)
az edosok ugyanannyi csakrát tudnak használni mint amikor éltek

de még ha ez nem így lenne akkor sem tudna csinálni semmit az öreg mert mindegy lenne hogy milyen tápos jutsut használ ha a sebessége akkora mint Sakuráé a databook szerint Rikudobito meg olyan gyors mint Minato az utóbbi fejezetekből ítélve
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 07, 20:49:33 írta nclearu » Naplózva

Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #5287 Dátum: 13 aug 07, 21:03:36 »



az edo mindössze gyorsabban helyreállítja a csakráját
ez már akkor bebizonyosodott mikor Deidara nem csinált 20 000 öngyilkos robbanó klónt és pusztította el a szereplők 90 százalékát másodpercek alatt és akkor is mikor a Hokagék klónokat gyártottak és láthattuk hogy még Hashirama aki egy "chakra beast" is csak olyan 10 körülit tudott produkálni (Hiruzen meg nullát)
az edosok ugyanannyi csakrát tudnak használni mint amikor éltek

de még ha ez nem így lenne akkor sem tudna csinálni semmit az öreg mert mindegy lenne hogy milyen tápos jutsut használ ha a sebessége akkora mint Sakuráé a databook szerint Rikudobito meg olyan gyors mint Minato az utóbbi fejezetekből ítélve

Értelek, de most attól hogy Hiruzen idős korába halt meg szerintem nem sokat számít. Ne hogy azt mond hogy egy élőhalottnak gondja lenne a gyorsasággal és ilyen öregkori gerincproblémákkal stb.. Hiruzen kb semmit nem mutatott eddig, csak azt a Shurkienes jutsut meg ugye amit a 4kage összedobott pajzs. De már itt lenne az ideje hisz egyik legerősebb Kagának tartották számon, remélem hamar regenerálódik és a következő fejezetben hasznát is vesszük, mert ő az egyetlen Kage akinek szinte alig vették hasznát a többiek.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
yuuki
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1



« Válasz #5288 Dátum: 13 aug 07, 21:04:10 »

Sziasztok!
Én még nem nagyon írtam ide, és rengeteg átolvasni való lenne de csak pár oldalt lapoztam vissza, de muszáj vagyok írni valamit, mert rettentőnek érzek pár dolgot! ikszdé
1. kyuubi, fekete? erre mit lehetne mondani? Az utolsó oldalon egy erősen árnyalt kép alapján hogyan ítélnétek meg?
lehet hogy a szöveg mellé az, hogy "this shadow is...?" (vagy magyar fordítás), de ez ettől még semmit nem jelent ki, szerintem ezért nem éri meg rágódni rajta.
2. hogy lehet a kyuubi Minato-ban is? gyakorlatilag nagyon régi részben a biju-kat annyival magyarázták, hogy egy óriás adag chakra (amit az emberek gonoszsága stb.) táplál és ezért van "gonosz személyiségük" is. Minato elvileg ezt ugye ketté választotta jobb-gonoszabb részre és Naruto a jobbat kapta (kedvesebb stb. xD), míg Minato a gonoszabbat. tehát valószínűleg mindkettőnek meg van a maga személyisége.
3. Minato és a kötélhúzás? http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/631/9 ez remélem elég választ ad: "szóval Minato is", tehát ezzel valószínűleg arra gondol, hogy Minato is megszelídítette.
4. Minato miért nem tudott arról hogy Naruto képes senjutsura? erre ott a válasz a 2. részben. mikor Minato meghalt a csakrája egy részét Naruto-ba zárta. mivel most Minato fel lett támasztva elképzelhető hogy az a része támadt fel ami akkor meghalt az a rész pedig amit Naruto-ba zárt annak annyi..

Egyébként nem tudom hogy mennyire olvassák fordítók a fórumot, de kíváncsi lennék, milyen verzióból dolgoznak? Angol vagy Japán? Mert ha japán akkor nem mondtam semmit, de ha angol, akkor kérhetnék-e forrást? Mert amiket neten találtam angol verziókat abban 1-2 lényeges dolog elég máshogyan volt megfogalmazva. Mosolyog
csak hogy egy példát említsek: utolsó oldal összes Minato-kyubi szöveget inkább ennek fordítanám: "rendes srác lett belőle aki tényleg szereti a szüleit, Minato" és "képes volt a másik felemet is meggyőzni"
vagy valami hasonló.
Egyébként elnézést a "belekötésért" így utólag is, nem mondom hogy nem várom a fordításaitok, tisztelem a munkátok! Mosolyog


(megj.: szerintem azért nem tudtak több klónt gyártani a Hokage-k mert fent kellett tartaniuk azt a védőmezőt vagy mit)
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5289 Dátum: 13 aug 07, 21:09:00 »

A 3ikat alapból is ninjazseni-nek tartották.Ő volt a "professzor".Még ha nem is erős jutsut mutat de egy jó taktikai lépés,keverés illene tőle. kacsint
Tobirama eddig messze lekörözi és most nem az erejére gondolok.
Ha tényleg hiányzik a feje,amit nem hiszek,akkor érdekes lenne hogy harcolna pusztán reflex és ösztönből. Nevet
Naplózva

nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #5290 Dátum: 13 aug 07, 21:28:25 »

Értelek, de most attól hogy Hiruzen idős korába halt meg szerintem nem sokat számít. Ne hogy azt mond hogy egy élőhalottnak gondja lenne a gyorsasággal és ilyen öregkori gerincproblémákkal stb.. Hiruzen kb semmit nem mutatott eddig, csak azt a Shurkienes jutsut meg ugye amit a 4kage összedobott pajzs. De már itt lenne az ideje hisz egyik legerősebb Kagának tartották számon, remélem hamar regenerálódik és a következő fejezetben hasznát is vesszük, mert ő az egyetlen Kage akinek szinte alig vették hasznát a többiek.

jah de az nem múlt héten volt hanem úgy 2002 tájékán
és hát ismered Kishit
http://i.imgur.com/df2ke.jpg
http://img189.imageshack.us/img189/2714/1236354.jpg
erről ennyit
egyébként én lennék a legboldogabb ha mutatna valamit de erre még elfogult fanként is max olyan 0,5 % esélyt látok...
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 07, 21:29:17 írta nclearu » Naplózva

Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #5291 Dátum: 13 aug 07, 21:31:25 »


jah de az nem múlt héten volt hanem úgy 2002 tájékán
és hát ismered Kishit
http://i.imgur.com/df2ke.jpg
http://img189.imageshack.us/img189/2714/1236354.jpg
erről ennyit
egyébként én lennék a legboldogabb ha mutatna valamit de erre még elfogult fanként is max olyan 0,5 % esélyt látok...

Hehe, jók ezek a linkek  Nevet. Értelek, hát csak lesz majd valami. Mondjuk sokat nem tudna már mutatni mert ugye kiderült a mai fejezetből hogy a ninjutsuk nem használnák, max. asszisztálni tudna.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #5292 Dátum: 13 aug 07, 22:34:36 »

A másodikat kettévágta obito mielőtt az felrobbantotta magát és közvetlen azután lőtte szét a második fejét. Szóval elvileg a harmadik is regenerálódhat még csak idő kell hozzá. Sokáig élt Madara szóval ő is gyakorolhatta a remete formát, lehet ez lett volna az ütőkártyája. Aki meglepődik azon, hogy Minatóban lévő 9farkú csakrának van saját tudata, annak üzenem, hogy számolja össze Oro-nak hány felé van elszórva a csakrája/tudata.

Igen, ez a chakradolog nálam már Oro-nál kiverte a biztosítékot -.-" Gyakorlatilag halhatatlan, mert mindenkibe pakolgatja a sperm... chakráját, azt hát igen, oro meghalt, ja nem, ebbe még van egy kicsi, kiszedik, aztán él vígan, mint előtte -.-" Nem elég, hogy túlélte az összes Akatsukist, erre most a 9 farkúból is kettő van. Ennyi erővel Narutoból is kihúzhatták volna anno a 4.-et, mikor Peinnél megjelent, vagy még előtte, és élne tovább, mintha mi sem történt volna -.-
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
cece
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #5293 Dátum: 13 aug 07, 22:49:55 »

Tobirama kezd egyre magasabbra nőni a szememben.. Hiába egy bunkó, de mégis tud valamit az öreg Nevet

Minato-t kicsit be lett alázva Nevet sajnáltam, de azért én fel tudtam egy kicsit fedezni a Naruto szerencsétlenségét benne 1 picit Nevet

Kurama másik énjével bőven volt idejük kötelet húzni + én arra gondoltam, hogy Minato mivel tapasztaltabb ezért könnyebben meg tudta oldani mint a fia Nevet

A fejezet végén amikor megláttam Kurama sötét énjét.. Pozitívan kivetkőztem magamból kb.. Nevet Magyarul annyira nem, de angolul inkább úgy vettem ki, hogy na itt az idő Minato gyerünk pecsételj Naruto-ba és nyomjuk együtt a bulit ezentúl Nevet Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de nekem valahogy így jött le Nevet
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5294 Dátum: 13 aug 07, 23:20:11 »

Igaz,valahogy az angol nekem is úgy jött le hogy nincs gonosz szándéka...De az a "This shadow is?" Visszazökkentett...
Jó volt,szép taktikát láttunk Narutotol,na ilyenkor nagyon jól nyomja.No Para,mindenkit bever.:DD
Naplózva

Oldalak: 1 ... 351 352 [353] 354 355 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!