24 jún 17, 05:52:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 346 347 [348] 349 350 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1796340 alkalommal)
0 Felhasználó és 36 vendég van a témában
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #5205 Dátum: 13 aug 01, 14:11:53 »

Ha már obito ilyen szinten át alakult, nem hiszem hogy ne bírná el a 10 farkút.
Madara nem tudom mire vár, talán tényleg narutoékra.
Nekem megfordult egy ilyen dragon ball fúzió szerű jutsu ötlete is , mint végső aduász, mert naruto uzumaki sasuke meg ugy uchiha , és ketten talán kitennének egy rikudo féle személyt.

Mondjuk ha ez megtörténne menten szívrohamot kapnék, de ha a 10 farkút is sikerült különálló részekre szedni, talán ez is lehetséges.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 01, 14:12:36 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #5206 Dátum: 13 aug 01, 15:38:11 »

Egy apró, de fontos kis jelenet tetszene, ha feltűnne a mangában:
Kakashi újra megjelenik, és a Negyedik köszönetet mond neki, amiért vigyázott Narutóra. Ugye az 2 dolog miatt is fontos. Először is Minato apaként és senseiként is köszönetet mond a tanítványának, hogy vigyázott a fiára. Másrészről pedig Kakashi, bár Rint nem tudta megmenteni, de legalább egy embernél sikerrel járt a "Nem hagyom, hogy a bajtársaim meghaljanak!" ideológiája. ^^

Mindenesetre nem lenne jó, ha kimaradna Kakashi és a Negyedik találkozása.

Ez valóban jó ötlet, és tényleg klassz lenne, de engem egyelőre jobban érdekel Madara ill. Orochimaru  sunnyogása. Tuti ez utóbbinak is van valami hátsószándéka. Ha az említettekből legalább az első ügyében haladás lesz, akkor jöhet a képbe/frontra "új" szereplő, de ha most hirtelen mindenki megjelenik, ismét nem lesznek lecsapva a feldobott labdák és csak még több elvarratlan szál marad.
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Malbroud
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35



« Válasz #5207 Dátum: 13 aug 01, 18:38:50 »

Én jobban örülnék, ha Kakashi inkább feláldozná az életét vagy csak szimplán nemes egyszerűségből harc közben meghalna. Szerintem már az Obitos harcnál meg kellett volna halnia. Ezenkívül én nem nagyon emlékszek arra, hogy Kakashi nagyon vigyázott volna Narutora, az egy dolog, hogy a mestere volt és tanított neki egy-két érdekes fogást, de ez egyben a kötelessége is volt, hiszen az új generációnak át kell adni a tudást. Igazából Iruka sensei volt, aki valamennyire tényleg vigyázott is Narutora, elég csak a legelső részre gondolni, mikor kis híján feláldozta érte az életét, illetve olyan alkalmak, amikor barátként próbálta meggyőzni. A lényeg, hogy Naruto és Kakashi között nem volt annyira mély szál és maga Kakashi se volt alkalmas arra, hogy bárkit is megvédjen, mégha ez nagyon illúzió rombolónak is tűnik.
Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #5208 Dátum: 13 aug 01, 20:54:01 »

Nem illúzióromboló. Tegyük hozzá, Kakashi mestere sem volt túl penge megmentésben.

Engem is inkább Madara érdekelne, mert nem nagyon értem, mit jelent az amit most mondott. No meg az aduászára is kíváncsi vagyok.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Malbroud
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35



« Válasz #5209 Dátum: 13 aug 01, 21:40:00 »

Az is érdekes mellesleg, hogy a hold szeme tervvel mi is lesz. Egyelőre olyan az egész, hogy a 10 farkú ereje arra kellett, hogy aprítsanak vele mindenkit, nem pedig arra, hogy működésbe lépjen a mindenkire kiterjedő illúzió. Amúgy engem már kimondottan zavarnak a halottak, akiket ezerszer is szét lehet vágni, újra visszajönnek. Ebből adódóan Madara és Hashirama harcára valahogy egyáltalán nem is vagyok kíváncsi, ha az egyik szétvágja a másikat, akkor úgyis visszatér, egyedül csak az időhúzásra alkalmas, ahogy Madara is eltervezte és maga Kishi is. Amúgy meg a többi több ezer tucat ninják közül a pecsételőseket fel lehetne használni arra, hogy Madarát valahogy lepecsételjék, de eddig ez úgy tűnik senkinek se jutott az eszébe, csak ütötték Madarát és utána csillogott a szemük a döbbenettől, hogy visszatért.
Naplózva

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #5210 Dátum: 13 aug 01, 21:41:11 »

Én jobban örülnék, ha Kakashi inkább feláldozná az életét vagy csak szimplán nemes egyszerűségből harc közben meghalna. Szerintem már az Obitos harcnál meg kellett volna halnia. Ezenkívül én nem nagyon emlékszek arra, hogy Kakashi nagyon vigyázott volna Narutora, az egy dolog, hogy a mestere volt és tanított neki egy-két érdekes fogást, de ez egyben a kötelessége is volt, hiszen az új generációnak át kell adni a tudást. Igazából Iruka sensei volt, aki valamennyire tényleg vigyázott is Narutora, elég csak a legelső részre gondolni, mikor kis híján feláldozta érte az életét, illetve olyan alkalmak, amikor barátként próbálta meggyőzni. A lényeg, hogy Naruto és Kakashi között nem volt annyira mély szál és maga Kakashi se volt alkalmas arra, hogy bárkit is megvédjen, mégha ez nagyon illúzió rombolónak is tűnik.

Már Peinnél meg kellett volna halnia... az úgy tökéletes lehetett volna. mindegy.
Egyetértek abban, hogy Naruto Kakashi viszonya  valóban nem az a túlzottan mély mester és tanítvány viszont, mint Naruto és Jiraya esetében. Szerintem ez utóbbinál sokkal indokoltabb és hangsúlyosabb lenne, ez a "csak azért is megvédem" dac. Természetesen ehhez hozzátartozik az is, hogy Jiraya mögött kicsit több XP, ill év van. Ez pedig nem keveset számít. Kakashi inkább lehetne Naruto számára egyfajta idősebb tesó/sima haver, mint mester, még annak ellenére is, hogy technikailag kb megfelelne egy bizonyos szintig a követelményeknek.
Kakashi amúgy nem arra nem volt alkalmas, hogy megvédjen ezt vagy azt, hanem normális emberi kapcsolatok kialakítására...
Bár nem badass, nem is a takarmány kategória. Nyilván ez nem kis részben a már oly gyakran emlegetett fanservice-nek köszönhető. Mindenesetre a körülötte bekövetkező halálozások megakadályozásába amúgy sem sok beleszólása lett volna. Csúnyán hangzik, de "nem rajta múlott" .
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Malbroud
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35



« Válasz #5211 Dátum: 13 aug 01, 22:03:25 »

A Peines résznél még úgy voltam, hogy Kakashi megérdemel egy második esélyt, ami abból a szempontból is jó ötlet volt, hogy később Obitoval megküzdjön, de az Obitos harcnál ha meghalt volna, dramaturgiailag számomra nagyobb extázist is jelentett volna. De Rin megmentésénél tényleg nem volt nagy beleszólása a dolgokba, mindenesetre annál a jelenetnél egyedül azt nem értettem, hogy Rin arcán miért volt akkora döbbenet, hiszen számított rá, hogy Kakashi hattyúkarja át fogja őt döfni, de végtére is mindegy. Engem most legjobban Orochimaru szándékai érdekelnének, de valahogy ez a gonosz oldalon álló karakterek megtérése elég hülyén jött ki. Sokkal jobban el tudtam volna egy olyan indokot képzelni, hogy Obito és Madara veszélyt jelent a világra és ezért szükséges szövetkezni a konohaiakkal, de ez, hogy kapott Sasuke egy történetet és Orochimaru meg ezek után vakon követte Sasukét, az valahogy elég gyenge.
Naplózva

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #5212 Dátum: 13 aug 01, 22:27:07 »

A Peines résznél még úgy voltam, hogy Kakashi megérdemel egy második esélyt, ami abból a szempontból is jó ötlet volt, hogy később Obitoval megküzdjön, de az Obitos harcnál ha meghalt volna, dramaturgiailag számomra nagyobb extázist is jelentett volna. De Rin megmentésénél tényleg nem volt nagy beleszólása a dolgokba, mindenesetre annál a jelenetnél egyedül azt nem értettem, hogy Rin arcán miért volt akkora döbbenet, hiszen számított rá, hogy Kakashi hattyúkarja át fogja őt döfni, de végtére is mindegy. Engem most legjobban Orochimaru szándékai érdekelnének, de valahogy ez a gonosz oldalon álló karakterek megtérése elég hülyén jött ki. Sokkal jobban el tudtam volna egy olyan indokot képzelni, hogy Obito és Madara veszélyt jelent a világra és ezért szükséges szövetkezni a konohaiakkal, de ez, hogy kapott Sasuke egy történetet és Orochimaru meg ezek után vakon követte Sasukét, az valahogy elég gyenge.

Gondolom, hattyúkar ide vagy oda, mellbevágó élmény lehetett Nevet
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Malbroud
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35



« Válasz #5213 Dátum: 13 aug 01, 22:38:08 »

Mellesleg az se világos, ha Rin ott meg akart halni, akkor miért nem saját magával végzett. Foghatott volna egy kunait és elvágja a saját torkát. Ha már annyira nemes és bátor akart lenni, hogy a faluért bármit megtesz, akkor annyira miért nem volt nemes és bátor, hogy ne a szerelmének Kakashi vállára rakjon egy olyan terhet, hogy megölte őt. Ha megvan Rinben az elhatározás, maga is képes lett volna megölni saját magát és nem okozott volna ekkora nagy fájdalmat Kakashinak se.
Naplózva

Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #5214 Dátum: 13 aug 01, 23:47:30 »

Mellesleg valaki tudja mi a helyzet Eső Faluval(Szerintem a legjobban kinéző város a Naruto-ban)?
Mert miután Pein elment onnan,azóta egy árva szót nem hallottunk.
Pedig Jiraiya,és Pein is mondta hogy háború idején sokat szenvedett Eső Falu is.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #5215 Dátum: 13 aug 02, 00:12:00 »

Az esőfalu pont ott áll ahol eddig.  Mivel a harcok most nem ott vannak, illetve az esőfalu nem tagja az öt nagy shinobi falunak, így ők nem tagjai a szövetségnek. Most a Rejtett Hang, Rejtett Gőz, Rejtett Fagy, Rejtett Vízesés területein van a csata.

Annó azért volt nagy csatatér a rejtett eső falu, mert határos a Rejtett Kő, Rejtett Tűz és a Rejtett Homok faluk területeivel. Ebből kifolyólag a nagyobb hadsereg felvonulások, illetve csaták ott zajlottak.  

<link törölve>
Moderátor, Chakra: A szabályzat szerint más magyar animés oldal belinkelése tilos.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 02, 07:05:23 írta Chakra » Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #5216 Dátum: 13 aug 02, 01:01:34 »

A Peines harcnál elkerülhetetlen lett volna, hogy Kakashi feléledjen, hiszen csak így tudhattuk meg, hogyan működik a Rinne Tensei (remélem ez a neve) illetve enélkül nem jött volna létre Obitobi nyűglődése, hogy Nagato kinyírta magát ezzel, és most nem tudja feltámasztani Madarát.
Kakashi meg lehet, hogy tényleg nem egy minta sensei, de be kell vallani, nélküle nem tartana erőben sehol a trió. (Bár igaz, Sakurát főként csak szellemileg támogatta, egy-kettő mondattal.)
Obito esetében, kölyökként nem igazán tehetett mást, arról meg nem ő tehet, hogy fél szemmel nem látta, hogy esik a szikla Obi meg alá ugrott.
A Rines incidensről sem ő tehet, hiszen Rin önként ugrott elé, hogy azáltal haljon meg akit szeret. Bár igaz, ez szerény véleményem szerint önző dolog volt, mert ezzel csak Kakashi lelkét nehezítette tovább.
Ami pedig Minatot illeti, nem hiába mondta nekik, hogy használják a 3 ágú kunait. Ő sem tehet arról, hogy már akkor dobták el, és aktiválták rajta a riasztó pecsétet miután bekövetkezett a baj.
De szerintem ezt folytassuk a Kakashi topicban.

Hogy ne legyen teljesen off: Madara szerintem vagy azért fogja vissza Hashit, hogy ne tudja aprítani Obitot, vagy mert azt várja, hogy Obitobi kivégezze az ifjoncokat, vagy mert arra vár, hogy a Juubi rakoncátlankodjon. Legalább is ezek a legkézenfekvőbb lehetőségek.
Naruto beszólása a Másodiknak, valamint Yondi jutsu név cikizésén derültem. Nevet Örülök annak, hogy Naru és Sasuke ahelyett, hogy egymást gyaláznák összedolgoznak. Valljuk be, badass páros, de ezt már az első Zabuzás harcnál is látszott.
Temari hokagés beszólása Sikamikára szerintem kicsit erőltetett volt már, a sok hokagézés után. Oké, igen észben, és higgadtságban messze felülmúlja a szereplők 90%-át, de akárhogy is, egy hokagénak erősnek is kéne lennie, hogy megvédje a falut, az élete árán is. Viszont mind Naruto, mind Sasuke pillanatok alatt feltörölnék vele a padlót, akármilyen okos is, az olyan erősségű támadások ellen semmi esélye nem lenne. Őt én max tanácsosnak tudnám elképzelni. (akiknek szerintem meszeltek, már ami Sasuke hozzáállását illet)
Orochimaru is biztos sunyul a háttérben, csak még nem tudni mit. Engem amúgy az is foglalkoztat, hogy Kabuto kitör e az Izanamiból, vagy ott fog mumifikálódni, mert beleragadt örökre? Nevet

Mellesleg valaki tudja mi a helyzet Eső Faluval(Szerintem a legjobban kinéző város a Naruto-ban)?
Mert miután Pein elment onnan,azóta egy árva szót nem hallottunk.
Pedig Jiraiya,és Pein is mondta hogy háború idején sokat szenvedett Eső Falu is.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/515/14

Ahogy a térképen is láthatod, jelenleg Esőfalutól messze harcolnak.
Régebben azért szenvedett sokat Esőfalu, mert akkor az 5 nemzet között volt a háború, itt főként Konohát, Kő, és Homokrejteket emelném ki, ugyanis nekik pont útba esett egymás felé, és ott püfölték szét egymást.
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #5217 Dátum: 13 aug 02, 03:08:30 »

Én jobban örülnék, ha Kakashi inkább feláldozná az életét vagy csak szimplán nemes egyszerűségből harc közben meghalna. Szerintem már az Obitos harcnál meg kellett volna halnia. Ezenkívül én nem nagyon emlékszek arra, hogy Kakashi nagyon vigyázott volna Narutora, az egy dolog, hogy a mestere volt és tanított neki egy-két érdekes fogást, de ez egyben a kötelessége is volt, hiszen az új generációnak át kell adni a tudást. Igazából Iruka sensei volt, aki valamennyire tényleg vigyázott is Narutora, elég csak a legelső részre gondolni, mikor kis híján feláldozta érte az életét, illetve olyan alkalmak, amikor barátként próbálta meggyőzni. A lényeg, hogy Naruto és Kakashi között nem volt annyira mély szál és maga Kakashi se volt alkalmas arra, hogy bárkit is megvédjen, mégha ez nagyon illúzió rombolónak is tűnik.

Már Peinnél meg kellett volna halnia... az úgy tökéletes lehetett volna. mindegy.
Egyetértek abban, hogy Naruto Kakashi viszonya  valóban nem az a túlzottan mély mester és tanítvány viszont, mint Naruto és Jiraya esetében. Szerintem ez utóbbinál sokkal indokoltabb és hangsúlyosabb lenne, ez a "csak azért is megvédem" dac. Természetesen ehhez hozzátartozik az is, hogy Jiraya mögött kicsit több XP, ill év van. Ez pedig nem keveset számít. Kakashi inkább lehetne Naruto számára egyfajta idősebb tesó/sima haver, mint mester, még annak ellenére is, hogy technikailag kb megfelelne egy bizonyos szintig a követelményeknek.
Kakashi amúgy nem arra nem volt alkalmas, hogy megvédjen ezt vagy azt, hanem normális emberi kapcsolatok kialakítására...
Bár nem badass, nem is a takarmány kategória. Nyilván ez nem kis részben a már oly gyakran emlegetett fanservice-nek köszönhető. Mindenesetre a körülötte bekövetkező halálozások megakadályozásába amúgy sem sok beleszólása lett volna. Csúnyán hangzik, de "nem rajta múlott" .


Vedd úgy, hogy kaptál egy lájkot erre a hsz-re. Nevet Kakashinak már nem kellene itt lennie, de akkor ugye hogy törték volna össze Tobi maszkját... Nyelvesít Most is csalódás lesz, ha még alkot bármit. Ezerszer lemerült a chakrája. Oké, feltöltötték neki, de a fáradtságérzet azzal nem szűnik: Kage találkozó, Sasuke vs Mei után Sasuke járni alig bírt, holott Zetsu adott neki chakrát. Bár biztos ki lesz találva, hogy a Kyuubi annyira pro, hogy ő még azt is eltünteti...
Az 5 kage befutása sem lesz se epic, se érdekes, se semmi. Tsunade még oké, találkozzon nagyfaterral, ha már egyszer Kishi képtelen karóba húzni őket, de a másik 4 leülhetne kispadra, vagy miniszoknyát fel és irány a szurkolócsapat. Ha meg közük lesz a győzelemhez hát hülyét kapok kb.
Shikamaru mint hokage: azért a hokage legyen már erős is... na ő nem az.
Madara terve pedig fenemód érdekel, valamit még elhallgatott Obito elől.
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #5218 Dátum: 13 aug 02, 06:11:53 »

Szerintem meg Kakashi túl fogja élni ezt a háborút is a legvégén, és ott fog vigyorogni fél lábbal, hogy ismét túlélte de ezúttal másképpen fog a dolgokra nézni. Rinre és Obitora gondolok itt. Főleg, hogy feldolgozza majd eddig élt...

Jaj mindig a legjobb részeknél hagyják abba a mangát T.T
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #5219 Dátum: 13 aug 02, 06:21:24 »


[/quote]

Vedd úgy, hogy kaptál egy lájkot erre a hsz-re. Nevet Kakashinak már nem kellene itt lennie, de akkor ugye hogy törték volna össze Tobi maszkját... Nyelvesít Most is csalódás lesz, ha még alkot bármit. Ezerszer lemerült a chakrája. Oké, feltöltötték neki, de a fáradtságérzet azzal nem szűnik: Kage találkozó, Sasuke vs Mei után Sasuke járni alig bírt, holott Zetsu adott neki chakrát. Bár biztos ki lesz találva, hogy a Kyuubi annyira pro, hogy ő még azt is eltünteti...
Az 5 kage befutása sem lesz se epic, se érdekes, se semmi. Tsunade még oké, találkozzon nagyfaterral, ha már egyszer Kishi képtelen karóba húzni őket, de a másik 4 leülhetne kispadra, vagy miniszoknyát fel és irány a szurkolócsapat. Ha meg közük lesz a győzelemhez hát hülyét kapok kb.
Shikamaru mint hokage: azért a hokage legyen már erős is... na ő nem az.
Madara terve pedig fenemód érdekel, valamit még elhallgatott Obito elől.
[/quote]

Egyetértek és Rin kapcsán Malbrouddal is... Persze, én utálom a női karaktereket, kiváltképp, hogy Kishi folyamatosan elírja a jellemüket, így számomra Rin sem több, mint egy egyszerű, indokolatlanul felmagasztalt takarmány. Arról ne is beszélve, hogyha már öngyi nem is lehetett volna, minimum ahogy észleli, hogy 4 farokkal gazdagodott, eldobják a kunait, és Minatonak jelentik, hogy gebasz van. Vagy szimplán, minden asszisztálás nélkül, öngyilkos lesz. Így tényleg csak Kakashi lelkivilágát nyomorította tovább. Amúgy én kedvelem a karakterét, mert tök jól össze lett rakva+eleve szeretem az intelligens szereplőket, mert bármikor tudnak fordulatokat okozni : akár harc, akár a történet más területein, s néha olyan, mintha lenne céljuk a létezésüknek. Sajnos, ezt is már többször kifejtettem, Kakashit ezzel a Tobi-Obitos baromsággal visszacitálták,  s mivel eleve túlszenzibilisre lett formálva a jellemének, ill. a Maszkos alak identitása is - érthető módon - sokkolta, most a jajveszékelésnél és a hegyibeszédeknél többre még véletlenül sem volt képes. Halkan megjegyzem, én azért még bízom benne, hogy lehet menteni a menthetőt, s ha Kishi ismét úgy határoz, hogy a frontra küldi, valami értelmesebb szerepet is szán neki. Azonkívül, hogy kamuiiiiiiiiiiiiii és repül az adott akármi - pl. Jubito - a másik dimenzióba. S ennek az akciónak mi lenne az eredménye? Kakashi majd belehal a fáradságba, Jubito meg röhögve visszateleportál. És minden kezdődhet elölről. Nevet Még talán ha sikerülne valami értelmes indokot találni arra, hogy miért visel maszkot... na igen, csak ebben a kontextusban már ez a megoldás is erőltetett lenne. Csóri Kakasi annyira sokszor mondta, hogy fúúúúúúúúúúú, most már tényleg mindennek vége, és Obito kiiktatására már annyiszor határozta el magát, hogy nagyon nehéz komolyan venni az ilyesajta próbálkozásait. Annak ellenére, hogy nyilván logikus, hogy számára ez nagy lelkiteher meg nem éppen a legkellemesebb szitu.
Ezért kár volt visszahozni. Kicsit hasonló az Edo-effektushoz. Hozzuk vissza a halottakat, majd alázzuk meg őket Nevet
Tsunade és Hashi talija még érdekes lehet ,de a másik 4 nem tudom, miért jön vissza. Egyébként minimum 3-nak közülük meg kellett volna halnia. (Tsunade ill. Garaat tartom megmenthetőnek, bár azzal a megjegyzéssel, hogy szerintem Gara karaktere úgy volt teljes ahogy, s ez egy majdnem szép halál lehetett volna számára. Kivéve, ha Kishi még akar vmit kavarni az egyfarkúval...) Mei-el kapcsolatban: mókás karakter lehetne, de sztem picit elnagyolt és iszonyatosan remélem, hogy nem valami csoportos összeborulás végett lett megmentve. Pl. Ha már előbb Kakashiról értekeztem, és még lejjebb akarnánk zuhanni 1000000 métert, akkor Kishi simán csinálhatna egy romantikus egymásratalálós Szürkeötvenárnyalatás nyáladzást. Remélhetőleg ez az eshetőség eszébe sem jut!

Madara: nyilván kell, hogy legyen valami alternatíva, mert ha már képes volt kiötleni egy ekkora baromságot, mint ez a végtelen illúzió, akkor minimum, hogy arra is számít, hogy halála után Obito önállósodási törekvéseivel is számolnia kell. Ne felejtsük el, hogy Madara kb 100 év tapasztalatából vette szárnyai alá az ifjú Uchihát, ill. azt sem, hogy az az adott 100 év igencsak mozgalmas volt, s amely alatt a "soha ne bízz senkiben " elv dominálhatott. Én még várok egy kis visszatekintőt, hogy mi történt Izuna szemeivel pontosan, ill. hogyhogy nem halt meg+, és még ezernyi kérdésre a választ Nevet

Orochi: Neki is kell lennie valami másodlagos célnak, mert nem vagyok képes/ nem akarom elhinni, hogy Kishi az egyik legjobban megalkotott karakterét végül Sasuke  egyszerű oldalbordájává degradálja.

Tehát reméljük a legjobbakat Nevet
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Oldalak: 1 ... 346 347 [348] 349 350 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!