24 jún 26, 20:34:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 318 319 [320] 321 322 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1820806 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #4785 Dátum: 13 júl 03, 08:40:10 »

Hűha! Erre nem számítottam, kellemes meglepetés, és így még mindig megvan a fő boss Nevet Erre kíváncsi leszek, Obito h darál be mindenkit. De azért érdekes volt, hogy Sasuke és Minato is durr bele elindult h kinyírja Obito-t, ahelyett h gondolkoztak volna. Naruto most legalább villantott, h még sem annyira hülye. Jobban kiismerte Obito természetét mint a másik 2, annak ellenére h az egyik a mestere volt.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #4786 Dátum: 13 júl 03, 08:40:38 »

Áááááááháhháááááááááá  Ördögi

Erre azért nem számítottunk az előző rész alapján.

Lesz még szerintem Minato-Obito lelkizés, de nem bánom, van mit megbeszélniük.
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #4787 Dátum: 13 júl 03, 08:45:26 »

Persze, hogy lesz közöttük lelkizés, de nem ma volt, nekem ez is elég! Nevet Nem árt némi szünet ilyen témakörben néha.
Madara viszont HA jól látom, akkor Zombi maradt, mégis milyen kis nyugisan vigyorog. Irigylem a fickót. Lehet még tervez valamit, kérdés, hogy mit.
Naplózva
PiFi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 78



« Válasz #4788 Dátum: 13 júl 03, 08:50:47 »

Még a végén Madara is átáll Naruto oldalára.
Naplózva

\"A jó döntések tapasztalatból jönnek, az pedig rossz döntésekből."\
methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #4789 Dátum: 13 júl 03, 09:00:58 »

Madara reakciójára nagyon kíváncsi leszek, meg hogy ezután mit fog csinálni? Ahogy PiFi is írta, Madara melléjük fog szerintem állni.....
Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #4790 Dátum: 13 júl 03, 09:18:54 »

Én arra számitottam,hogy Madara feléleszti magát és ő lessz a Juubi Jinchuuriki-je.
Akkor végül csak Obito lessz a főellenség,de szerintem ez jó igy  Mosolyog
Minato meg Sasuke gyorsan nekiugrottak Obitonak csodálom,hgy Naruto nem ment pedig van olyan gyors mint Minato szerintem.

Madara meg nemhiszem,hogy átálna majd max besegit egy kicsit nekik Obito ellen.
De ahoz képest,hogy elbukott a felélesztése nagyon nyugodtam üldögél tovább  ikszdé
Szerintem azért Madaranak van még egy két trükk a tarsojában   smirksweat

Már kiváncsi vagyok,hogy milyen ereje lessz Obitonak,hisz Rikudot  istenitették az ereje miatt,ami a Jubbi-tól vett el ugyebár.
Majd a kövi fejezetben lessz egy jó kis darálás  remélem  smirksweat
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #4791 Dátum: 13 júl 03, 09:22:34 »

Hatalmas ez a Madara, nagyon lazán veszi a dolgokat Nevet Már leírtam párszor tudom,de akkor is! Amúgy a frászt fog átállni, most majd egy jót fog végre bunyózni Hashirama-val ! Nevet
Mást nem is tudok hozzáfűzni, jöhet a jövőheti adag. Ebből is jöhetett volna a hétre 3 rész, mint ahogy a FT-ből fog Mosolyog
Naplózva

Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #4792 Dátum: 13 júl 03, 09:45:23 »

Ez nagyon jó fejezet volt, Kishimoto előtt le a kalappal hogy ezt kihozta a fejezetből. :d Először azt hittem majd valahogy megmentik Obitot mielőtt feltámasztaná Madarát és át fog állni, de szerencsére nem. Madara most örülhet mert ő mondta hogy mielőtt a Juubi Jinchuurikije akart volna lenne még harcolni akart Hashival, hát itt van tessék.  Örülök hogy nem halt meg Obito, szerintem elég rossz lett volna egy ilyen halál az egyik legnagyobb főgonosznak, de most akkor ő lett a Juubi Jinchuurikije és most ő újjáéledt(mármint testileg)? Mi lett a Rinnie Tensei-el és hogy Obito ősz lett... most akkor még se használt Madarán?
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #4793 Dátum: 13 júl 03, 09:49:07 »

Hááát ez nagyon komoly rész volt ! micsoda erők mozognak/munkálkodnak a háttérben !
Ha jól értelmezem a dolgokat az egész mindenség arra ment ki, hogy Madara egyesüljön a Tízfarkúval, amint azt a végén az arcán látom.  Pontosan
 bow
 Ohh My God
egyre darkosabb lesz ez a manga.
Ha eddig végtelen volt Madara chakrája, most milyen lesz? Végtelen plusz egy, VAGY: végtelen a köbön? Mosolyog
 ikszdé egyáltalán, van még kari aki bármit tud húzni ellene?
Mondjuk technikát nem sokat láttunk tőle: főleg a z Első Hokagetől lop.

Mire való a Rinnegan? dísznek? Elvileg azzal mindent tud az User, még semlegesíteni is az összes jutsut. Nem?
Valaki homályosítson már fel !  Technikai KO
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
srobi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85


« Válasz #4794 Dátum: 13 júl 03, 10:05:08 »


Mire való a Rinnegan? dísznek? Elvileg azzal mindent tud az User, még semlegesíteni is az összes jutsut. Nem?
Valaki homályosítson már fel !  Technikai KO



Arra való amire tudják használni. Mióta is van Obitónak rinneganja és mennyit használta? Egyszerűen nem volt ideje megtanulni hogyan is működik. Madara biztosan csak azt tanította meg neki ami feltétlenül szükséges a feltámasztásához. Nagatonak volt ideje próbálgatni és megtanulni. Kakashinak is volt gyerek kora óta a mangekyo mégse tudta, hogy mit kezdjen vele.
Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #4795 Dátum: 13 júl 03, 10:19:33 »

Ez már valami:D

Láthattuk, hogy mindenki a más hogy akarja megoldani a problémát
és mint mindig a leggyorsabb Minato volt(agyilag Naruto)Mosolyog+erre vártam már mióta, hogy valaki meglepődjön valamin, mondjuk még folytatódni fog a beszélgetésük az biztos, de várjuk meg Kakashit is ahhoz. Madaranák meg mintha felcsillant volna a szeme Sasuke támadásánál:”még egy Uchiha"

Amugy most elvileg Obitoba van már a tízfarkú, mert akkor elég gyors pecsételés volt.
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #4796 Dátum: 13 júl 03, 10:21:45 »

Legalább sikerült betömni azt  lyukat Nevet
Örülök a mai résznek, végre valami váratlan fordulat Mosolyog
Kíváncsi leszek Madara reakciójára, és iszonyatosan remélem, hogy nem fog átállni.
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
magicnkr
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 129


Turbózombi véruszkár


« Válasz #4797 Dátum: 13 júl 03, 10:22:47 »

Eddig magasan a legjobb fejezet ez volt. Azt viszont nem értem, hogy lett Obito-ból Jinchuriki!?  Meg csak én hiányolom a 2. és a 3. hokagét? Még semmi brutál jutsut se láttunk tőlük Szomorú Ott állna az öreg és bámulna?
Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #4798 Dátum: 13 júl 03, 10:23:12 »

Hm, nagyon meglepő és pörgős kis fejezet volt. Azt nem tudom, hogy a Rinne Tensei-től a mellkasátvágáson át, hogy jutottunk el ahhoz, hogy Obitonak sikerült magába pecsételni a tízfarkút,  hátha még kiderül ez is. De ami azt illeti én szerintem Obitonak méltó halál lett volna, ha Madara felélesztése miatt hal meg, akarata ellenére.
Madara meg nem tudom mégis mit akar kezdeni magával ezután. Látszólag minden terve dugába dőlt, ő mégis halál nyugodtan cseverészik Hashiramával...
Na mindegy azért nagyon élveztem az eheti fejezetet, kíváncsi vagyok a folytatásra! Mosolyog
Naplózva
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #4799 Dátum: 13 júl 03, 10:23:36 »

Wáú csak szimplán wáú ez a  fejezet, most nagyon tetszett, legalábbis a végén a csattanó határozottan fellendítette. Éreztem zsigereimben hogy Obitónak nem lehet ilyen "egyszerűen" vége és lám milyen szépen bealakított. Remélem tényleg olyan kőkemény ellenfél lesz, mint amilyennek látszik.

Madara meg szét van csúszva akkor laza, valami hihetetlen ikszdé Remélem azért ő is a "negatív" oldalon marad, meglepődnék ha áttáncolna a másik bandához.
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
Oldalak: 1 ... 318 319 [320] 321 322 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!