24 jún 17, 02:43:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 289 290 [291] 292 293 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1795906 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #4350 Dátum: 13 jún 05, 16:16:33 »

no, itt aztán előtérbe kerülnek új technikák, régi rivalizálások. Még Hinata is alkot  bow (Bárhogy rajzolják le, szimpi a csaj Mosolyog
aztán a végén mindenki sannin lesz.
Tök jó!
szamuráj ruházatú béka rulez ! Mosolyog
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #4351 Dátum: 13 jún 05, 16:41:39 »

Viszont az mégis csak lehet Katsuyu, mert ha jobban megnézitek a képet, láthatjátok, hogy mind ott csücsülnek
Viszont azt nem értem, hogy Gamakichi hogy a francba tudott ennyit nőni a Pein harc óta? Pedig talán csak pár hét, legfeljebb hónap telhetett el.
http://2.bp.blogspot.com/_sch1FikuGwk/TADeArRx-PI/AAAAAAAAAc0/lkUY3tig9PE/s1600/vlcsnap-2010-05-28-14h07m15s222.png

Komolyan, mivel etetik? Ha ez így megy tovább az lesz a méretarány a faterjával, mint ami a part 1-ben volt, csak fordítva. Pojén

Mintha valamikor mondta volna Narutónak, hogy tudja változtatni a méretét. Talán a remete edzés alatt került elő.
Bár kitudja, hogy hogy nőnek a békák a hegyen. Mosolyog
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4352 Dátum: 13 jún 05, 16:58:02 »

Szerintem teljesen mindegy, hogy melyek az idézett lények. Az sincs kikötve, hogy csak egy lényt tud valaki idézni. Gamabuntáéktól sem csak egy békát hanem sok fajtát képes lehet Naruto megidézni mint ahogy Jirayrától is láthattuk többször. Így Sakura és Sasuke is képes másikat megidézni. Márpedig nemigazán értem, hogy egy fekete-fehér mangában hogyan különböztet meg az ember egy másik csigát. Persze ha van rajta megfelelő jellegzetesség vagy jel akkor rendben van a dolog.
Naplózva
srobi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85


« Válasz #4353 Dátum: 13 jún 05, 17:11:04 »

Naruto több békát is idézhetett volna. Az unlimited sage mód igen csak jól jönne, nem tudom Kishi miért nem használja. Értem én, hogy nem mutatna jól 1 csiga 1 kígyó meg 6 béka, de akkor is kellenének. A második hokage is nyomhatna edo-t ha már az ő jutsuja volt.
A jojó nekem is tetszett.Mosolyog
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #4354 Dátum: 13 jún 05, 17:13:56 »

Szerintem teljesen mindegy, hogy melyek az idézett lények. Az sincs kikötve, hogy csak egy lényt tud valaki idézni. Gamabuntáéktól sem csak egy békát hanem sok fajtát képes lehet Naruto megidézni mint ahogy Jirayrától is láthattuk többször. Így Sakura és Sasuke is képes másikat megidézni. Márpedig nemigazán értem, hogy egy fekete-fehér mangában hogyan különböztet meg az ember egy másik csigát. Persze ha van rajta megfelelő jellegzetesség vagy jel akkor rendben van a dolog.
Szerintem az nem Katsuyu, a lényeg azon van h új Sanninok, nagyon ez a hatás érződött a végén, szóval sztem az egy másik csiga, mivel Sasuke is egy random kígyót idézett meg, szal sztem Sakura is egy random csigát. De a fejezet jól sikerült ennek ellenére. Kiba nem alkotott nagyot, de ő is sokat fejlődött, ahogy mindenki. De az külön tetszett hogy egyre nagyobbak lesznek ezek a 10 farkú mini szörnyek, így el lesznek velük egy darabig, vagy mégsem, ki tudja mi lesz már a köv fejezet első pár oldalán Nevet
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Vik
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4



« Válasz #4355 Dátum: 13 jún 05, 17:52:17 »

Szerintem sanszosabb,hogy nem. Inkább arra tippelek, hogy Oro és Tsunade(már most valószínű) is meghal. Így majd ők átveszik a rangjukat.
Naplózva
magicnkr
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 129


Turbózombi véruszkár


« Válasz #4356 Dátum: 13 jún 05, 17:53:18 »

Gamakichi-n meg ne akadjunk fent szerintem, hogy akkora mint az apja. Eleve ez egy mese, ő egy állat, valamint ha megnézitek a mostani gyerekeket kb a 60% már gimnázium 1. és 2. osztályában akkora vagy nagyobb mint a saját apja.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #4357 Dátum: 13 jún 05, 17:54:48 »

Lee és Ten Ten valszeg azért nincs képben most mert azért csak meghalt a csapattársuk, na. Nem mindenki az a tipus, hogy egyből el Rage-eli magát és megy harcolni bosszúból. Lee-nek még Ten Ten lelki sebeit kell ápolni. Utána mondjuk egy 6-7 kapus osztást várok én is tőle Nevet
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #4358 Dátum: 13 jún 05, 18:08:37 »

Gamakichi-n meg ne akadjunk fent szerintem, hogy akkora mint az apja. Eleve ez egy mese, ő egy állat, valamint ha megnézitek a mostani gyerekeket kb a 60% már gimnázium 1. és 2. osztályában akkora vagy nagyobb mint a saját apja.

Nem azon vagyunk fennakadva, hogy megnőtt, hanem azon, hogy nevetségesen hamar nőtt meg. 3 év kellett ahhoz, hogy akkorra legyen, mint Naruto. Viszont most egyetlen hónap alatt akkora lett, mint Gamabunta.
Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #4359 Dátum: 13 jún 05, 18:13:55 »

Testtömeg növelő jutsu. Biztos most is valójában akkora kicsi, csak játsza a nagyfiút.
Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #4360 Dátum: 13 jún 05, 18:18:55 »

Azért már Pein támadása alatt is jóval nagyobb volt egy embernél. Azóta meg elég sok idő eltelhetett... Eleve a Kage találkozó se azonnal lehetett utána, Naruto átdeportálása a szigetre, se 1 nap volt (az út is volt némi idő), aztán az idő amit ott töltött...Simán belehet magyarázni, hogy Pein óta eltelt vagy félév is, meg most ne az emberi biológiára gondoljunk.

Nekem amúgy az kifejezetten tetszett, ahogy Sasuke és Naruto azért felmérték egymás erejét, mindkettő aggodalmasan nézve a másikat.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 05, 18:20:23 írta Sobbi » Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #4361 Dátum: 13 jún 05, 18:23:25 »

Szerintem Kishi nem fogja kihagyni a naru vs saske-t ha csak egy barátságos meccs erejéig is.Amúgy is,most beklisésedtünk...  Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 05, 20:48:14 írta dreamfolow » Naplózva

huon.
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #4362 Dátum: 13 jún 05, 20:40:55 »

Az lenne még vicces ha Minato megpróbálná a rasenganját villám elemmel manipulálni most hogy látta Naruto hogy csinálja.. elvileg megvan hozzá neki is a +kéz a kyuubi palást miatt
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #4363 Dátum: 13 jún 05, 20:50:02 »

Szélre gondoltál nem? Minatonak is az volt Gondolkozik. Egyébként nem hiszem, hogy Kishi elvenné azt az érdemet Narutotól, hogy felülmúlta az apját.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4364 Dátum: 13 jún 05, 21:19:01 »

Ha pontosak akarunk lenni, nem tudni miylen eleme volt, és valószínűleg nem is fog ez előkerülni hisz ez Naruto "egyedije". Ilyet csak nem adna át a mester másnak. Akkor már inkább Suiton Rasentrident xD
Lényeg ezt Minato nem fogja sztem mutatni, hisz minek amikor mint látjuk így is elég tápos az ürge. Legalább maradjon Narutonak valami különleges Mosolyog Jövőhéten szerintem lehet visszatérünk a kakashi Obitora, mert nagyon húzni akarja a mester a storyt ahogy látom. Jó volt a manga de nagyon érezni azt hogy a lényeget elhúzza.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 289 290 [291] 292 293 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!