24 jún 17, 05:27:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 256 257 [258] 259 260 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1796275 alkalommal)
0 Felhasználó és 37 vendég van a témában
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #3855 Dátum: 13 máj 16, 03:53:59 »

Miért kéne Madarának nyernie?
Amúgy az, hogy Oro irányítása alól az első kijött(http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/620/13) és Madara csak a technika gyenge pillanatában tudta magát megidézni egyértelművé teszi, hogy messze jobban használja az erejét tehát csak a Rinnegan ami talán jobbá teszi mint az első... de mind a ketten edo zombik (idézhet valamit de az itt nem ér sokat,el lökheti de halhatatlan, végtelen csakráját örökké szívhatja, a robot cuccok bénák ebben a kategóriában, feltámasztós nem mükszik magán, és az utsó  a lélektépés nem tudjuk, hogy működik e az edo zombikon.... de az kb űgy mükszik mint a shinigami szal ott lenne beleszólása Hashinak is nem instant win)

Szerintem valami olyasmi lesz feltámasztják Madarát pl Obito, vagy Hashi a dezoxiribonukleinsava segítségével és megölik. pl Saske mert ő a prime Uchiha és ezzel minden okés lesz.

Az első hokage lehet Tsunadéhoz ment egy ilyen fordulaton nem lepődnék meg.
Plusz azon se, hogy Sakura elkezd kérdezősködni Apád? a 4.? MI?
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #3856 Dátum: 13 máj 16, 06:50:49 »

Remélem azt is figyelembe vetted, hogy vélhetően Madarának esze ágában sem volt kitörni a technika alól, mert Kabuto nem irányította. Lehet, hogy simán ellenállt volna az irányításnak ő is. Az edo alól akkor is csak azért vonta ki magát, mert nem akart eltűnni, ahogy a többi zombi.... Ezt már nem tudjuk meg, de hülyeség kijelenteni, hogy csak akkor tudott kimászni a technika alól. Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem...
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 16, 06:51:36 írta Aizen » Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #3857 Dátum: 13 máj 16, 06:53:49 »

Nem tetszik a Tobi-Kakashi párbeszéd. Kezdek attól tartani, hogy ugyanúgy fog végződni, mint a Nagato-féle sztori.   Neeem

Kíváncsian várom a sereg reakcióját Minatóra. És persze Madaráét, hiszen ő nem ismeri.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3858 Dátum: 13 máj 16, 07:27:42 »

... Most a juubi azért akarja kinyirni Narutot,mert benne látja a bijuu-kat,meg az öreg sennint? Gondolkozik ...

Elfogta, szétszedte, és ki tudja mennyi időre (min. több száz évre) megfosztotta mind a szellemi, mind a fizikai cselekvőképességétől.
Te nem haragudnál egy picit? ^^

... Ez a Sakura  beszéde, unalmas, a végén már azt hittem megállitják a bombát  Lehánylak Lehánylak Lehánylak

Sakura szerintem kivételesen normális szerepet kapott és értelmes dolgokat is mondott. Például nekiállt gyógyítani Narutót és közben kifejtette, hogy mindenki tegye azt, ami az erejéből kitelik. Vagyis az orvosi ninják gyógyítsanak, a harcosok harcoljanak.
Egy ilyen mondatot korábban is hallhattunk volna tőle.


Tobi visszakapta, amit a Kakashi Gaidenben Kakashi képébe vágott. ^^ Plusz Hatake még meg is toldotta egy mondattal.

Nem tudom, a Tízfarkú mit evett, de érdekes kaja lehet, ha virág nőtt tőle a gyomrában. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #3859 Dátum: 13 máj 16, 10:39:58 »

Idézet
Miért kéne Madarának nyernie?

Nem mondtam, hogy kéne nyernie csak felvázoltam, hogy így nem nagyon fog majd nyerni.

Idézet
Szerintem valami olyasmi lesz feltámasztják Madarát pl Obito, vagy Hashi a dezoxiribonukleinsava segítségével és megölik. pl Saske mert ő a prime Uchiha és ezzel minden okés lesz.

Ezt úgy értetted, hogy sasuke 1 vs 1be megöli uchiha madarát vagy pedig, hogy segítenek neki, de az utolsó csapást sasuke viszi be? Ha az előbbi akkor nem hinném, hogy a 17-18 éves FMS Sasuke elverné azt a személyt aki a nagy harcok korába ért (tapasztalt) ráadásul szintén van FMS-e meg tolva kis fa technikával amit szintén jól használ valamint egy kis rinnegan ami a legerősebb szem Nevet Ha az utóbbira gondoltál abba én is látok rációt.
Naplózva
painkiller91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 43



« Válasz #3860 Dátum: 13 máj 16, 12:07:42 »

Sztem egyértelmű,hogy hogyan fogják Madarát megállítani.Mivel puszta erővel nem lehet ezért marad az az opció hogy Hashirama valahogy eléri hogy a lelke tovább lépjen.Ki kell találnia hogy mi köti még Madara lelkét a földhöz.Talk no jutsu.
Sai testvére is így tűnt el,ha jól emlékszem,és Sasori is.
Naplózva
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #3861 Dátum: 13 máj 16, 12:14:08 »

Huha, Minato belépője nem volt semmi Nevet Naruto nem igazán lepődött meg: vagy érzékelte már korábban, vagy pedig ő látta, hogy ő tünteti el a bijudamat és volt ideje lereagálni. Igazából ami engem zavar egy kicsit a lelkizős rész, persze fontos a történet alakulása miatt ez is sajnos.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #3862 Dátum: 13 máj 16, 12:20:30 »

Sokan felteszik a kérdést hogy Naruto hogyan , vagy mikor érzékelte az apját.  Íme egy lehetőség:
http://www.mangareader.net/naruto/630/16

A 6. képen azért mutatják szerintem, mert észrevesz vmi újat, és nem azért mert a kőfalak gyorsabban hullanak mint ahogy azt gondolták.
Naplózva
Rikudou-sennin
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157



« Válasz #3863 Dátum: 13 máj 16, 12:44:13 »

Azon tűnődöm ,hogy Hiruzen-t miért ilyen formában hozta vissza Orochimaru...  Gondolkozik
Hiszen gondoljuk át... Kabuto Madarát nem az öreg cselekvő képtelen Madarát hozta vissza http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/602/5
Hanem olyan  formában mint amilyen fénykorában volt http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/560/5
De nem hiszem el ,hogy Hashirama Tobirama nem élte meg az életük végső szakaszát....
Mert úgy tűnik a két testvért is úgy hozta vissza Orochimaru ,mint amikor erőműként élték az életüket.
Akkor Hiruzent miért nem???
Hiruzen miért ilyen öregen lett vissza hozva?Nem lett volna célszerűbb egy 20-30 évvel fiatalabb Hiruzent aki erősebb gyorsabb mint amilyen most... hiszen emlékezzünk vissza Naruto 70-80. rész körül mikor Mondta Orochimaru Hiruzennek:
"Ha 20 évvel fiatalabb lennél talán sikerülne kihúznod a lelked ,de így.. blabla"
Nem hiszem el ,hogy Hashirama meg Tobirama olyan fiatalon meghaltak volna.... WTF??
Vagy Kishi nem akart minket összezavarni ezért mindenkit olyan formában hozott vissza mint amilyennek megismertük.
Véleményeket kérek Nevet
Naplózva
painkiller91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 43



« Válasz #3864 Dátum: 13 máj 16, 13:01:57 »

Azon tűnődöm ,hogy Hiruzen-t miért ilyen formában hozta vissza Orochimaru...  Gondolkozik
Hiszen gondoljuk át... Kabuto Madarát nem az öreg cselekvő képtelen Madarát hozta vissza http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/602/5
Hanem olyan  formában mint amilyen fénykorában volt http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/560/5
De nem hiszem el ,hogy Hashirama Tobirama nem élte meg az életük végső szakaszát....
Mert úgy tűnik a két testvért is úgy hozta vissza Orochimaru ,mint amikor erőműként élték az életüket.
Akkor Hiruzent miért nem???
Hiruzen miért ilyen öregen lett vissza hozva?Nem lett volna célszerűbb egy 20-30 évvel fiatalabb Hiruzent aki erősebb gyorsabb mint amilyen most... hiszen emlékezzünk vissza Naruto 70-80. rész körül mikor Mondta Orochimaru Hiruzennek:
"Ha 20 évvel fiatalabb lennél talán sikerülne kihúznod a lelked ,de így.. blabla"
Nem hiszem el ,hogy Hashirama meg Tobirama olyan fiatalon meghaltak volna.... WTF??
Vagy Kishi nem akart minket összezavarni ezért mindenkit olyan formában hozott vissza mint amilyennek megismertük.
Véleményeket kérek Nevet

Sztem a két hokage fiatalon halt meg.Tobirama biztos mert Danzou visszaemlékezik a halála előtt arra a küldetésre ahol Tobimara feláldozza magát a csapatáért és kijelöli hokagénak Hiruzent. Ekkor haragszik meg rá Danzou végleg.
Naplózva
Ferrarista
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16



« Válasz #3865 Dátum: 13 máj 16, 13:13:46 »

Csatlakozom az előttem szólóhoz, ugyan azt pontosan nem tudom hogy hogy halt meg Hashi, de Tobirama biztos jelenlegi formájában halt meg. Mellesleg a Hokagek felélesztésekor nem az volt a cél, hogy erősek legyenek, hanem az, hogy Sasuke beszélni tudjon velük, ergó nem volt arra szükség, hogy megfiatalítva hozza Hiruzent vissza.
Persze a fő ok biztosan az volt, hogy a már kialakított imázst könnyebb rajzolni Kishiéknek, legalábbis így nem kellett időt tölteni a fiatalabb kinézet megtervezésével Nevet
Kicsit még hozzáfűznék ahhoz, hogy Naruto szerintem (többek között) azért nem lepődött meg Minato megjelenésén, mert ugyanezt a Biju bomba eltüntetés trükköt már hallotta (látta) amikor Kushina mesélt neki a születéséről.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 16, 13:14:27 írta Ferrarista » Naplózva
Yuurauchiha
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 72



« Válasz #3866 Dátum: 13 máj 16, 13:17:41 »

Hát minek kellett volna őket csúcsformában visszahozni? Eredetileg nem volt betervezve hogy harcolni mennek, csak Sasuke akart trécselni velük. Nevet

Amúgy ezt a részt vártam már egy ideje. Végre Minato is a helyszínen a halállaza belépőjével. Nevet Remélem késik még egy kicsit a többi hokage...

megelőztek mindegy...Nevet
Naplózva
Rikudou-sennin
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157



« Válasz #3867 Dátum: 13 máj 16, 13:26:18 »

Sztem a két hokage fiatalon halt meg.Tobirama biztos mert Danzou visszaemlékezik a halála előtt arra a küldetésre ahol Tobimara feláldozza magát a csapatáért és kijelöli hokagénak Hiruzent. Ekkor haragszik meg rá Danzou végleg.

De igazad van tényleg igaz mert a Kumogakure shinobijai ellen halt meg elméletben : http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/481/5
De Hashiramaról semmit nem tudni Gondolkozik

Kicsit még hozzáfűznék ahhoz, hogy Naruto szerintem (többek között) azért nem lepődött meg Minato megjelenésén, mert ugyanezt a Biju bomba eltüntetés trükköt már hallotta (látta) amikor Kushina mesélt neki a születéséről.

Ne viccelj, az hogy mi láttuk ők azt nem látták és Kushina se látta ..
Minato ezt nem mondta Kushinanak és nem is volt rá idejük.(ez baki),hogy ő tud róla. Nevet
Azt meg nem hiszem el ,hogy Narutoba amit mindketten elraktak némi chakrat ,hogy ott tudtak kommunikálni , beszélgetni xD Naruton belül volt egy saját másik életük .
Ő azt mesélte de nem látta ... szinte biztos ,hogy érzékelte.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 16, 13:33:21 írta Rikudou-sennin » Naplózva
Ferrarista
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16



« Válasz #3868 Dátum: 13 máj 16, 15:43:27 »

Most maradhatunk a realitás talaján, és akkor mi az hogy ninják szellemi és test erejük kombinációjával tüzet köpnek, vagy elfogadjuk, hogy legalább Minato ezen emlékeit meg tudta mutatni Kushinának. Az nem számít hogy miképp történt, nem vagyunk chakra fizikusok, de az benne van a mangában (ergó tényként lehet felfogni), hogy Kushina el tudta mesélni (vagy akár meg is mutatni) az eseményeket. Hogy ez plothole-e vagy nem arról jelen esetben kár vitázni, mert a Naruto már így is tele van velük.
Edit: Vagy ha nem is tudta Minato megmutatni a dolgokat,csak Kushina rakta össze a képet, a lényeg azon áll, hogy Kushina történetében szerepel ez a jutsu.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 16, 15:46:56 írta Ferrarista » Naplózva
Takker95
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2



« Válasz #3869 Dátum: 13 máj 16, 16:58:10 »

Remélem nincs olyan téma hogy mi lehet Orocsimaru terve mert akkor rossz helyre írok smirksweat

Na mindegy a lényeg az hogy szerintem Orocsimaru valahogyan elfogja foglalni Sasuke/Madara/Obito testét.
Ezzel csak az a gond hogy Madara jelenleg Edo-s zombi,de ez biztos változni fog.
Szerintem Oronak ő lenne a legjobb választás hiszen ott van a Mokuton és a MS.
Én örülnék ennek, mert bírom az öreg csúszó mászót. bow
Véleményeket! Nevet
Naplózva

Akik megszegik a szabályokat azok szemetek. De akik nem törődnek a bajtársaikkal azok rosszabak a szemétnél.
És akik nem becsülik meg a bajtársaik érzéseit és nem tartják tiszteletben az emléküket ... Azok a legrosszabbak!                                         \"Kakashi\"
Oldalak: 1 ... 256 257 [258] 259 260 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!