24 jún 02, 06:24:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 215 216 [217] 218 219 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1767312 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #3240 Dátum: 13 márc 27, 10:10:51 »

Sasuke nem 13 volt amikor lenyomta Orochimarut, hanem 16.  Hmm?
Ami Madarát illeti, is-is. Hiába mondta Hashirama, hogy Madara lesz a 2. Hokage, ő tudta, hogy úgyis Tobirama lenne, aki diszkriminálná az Uchihákat. Viszont jó hír a flashback-elleneseknek, hogy ezután már nemsokára visszatérünk a főharchoz úgy tűnik, ami után vége Hashirama meséjének.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #3241 Dátum: 13 márc 27, 10:17:58 »

Madara vérében benne volt a Gonoszság mindig is szerintem.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3242 Dátum: 13 márc 27, 11:07:21 »

Amúgy amin meglepődtem, hogy Tobiramét nem verte félholtra Hasirama. Annak egy kiadós verés hiányzott csak, hogy tudja hol a helye:D
Így viszont érthető, hogy lelécelt Madara senki nem szereti, ha a háta mögött egy életen át fúrkálják. Ráadásul még amit megakart védeni azok is ellene fordultak. Megépítette az emberek jövőjét a hosszú élet titkát erre ő nem kap semmit. Egy biztos nem irigylem. 

Danzou nem lehet Tobirama kölke?ikszdé Túlságosan hasonlítanakxD Mindegyik egy ősgyökér:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3243 Dátum: 13 márc 27, 11:14:32 »

Á, genetikai csoda Ienne, ha csaIádon beIüI két ekkora gyökér szüIetne az egymást követő generációkban.  Pojén


Madara vérében benne volt a Gonoszság mindig is szerintem.
Szerintem meg tökre nem. Ha ő nyírta voIna ki a tesóit, mert keIIet neki az ebéd utáni pogácsájuk, akkor rendben.
De így egyszerűen csak Iannyit ehet mondani rá, hogy mint Uchiha az örökIetes instabiI személyisége miatt az átIagnáI jobban hatássaI voItak rá az amúgy sem túI ingerszegény események. 

« Utoljára szerkesztve: 13 márc 27, 11:16:30 írta Shiro » Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #3244 Dátum: 13 márc 27, 11:21:32 »

Igazából azon csodálkozom, hogy Sarutobi Hófehérke tanítványa/csapattársa volt, mégsem egy beszari szűk látókörű pancser lett belőle, hanem olyan, mint Hashirama, jószívű és békeakaró. Holott ugye a csapatból kapásból 3 tanítványt/csapattársat tudunk, akik hasonlóan gyökerek lettek...  smirksweat
Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #3245 Dátum: 13 márc 27, 14:10:50 »

Az igaz hogy Tobimara szemétkedett, de végülis ő csak kimondta azt amit kb mindenki gondolt a faluban. Egyszerűen már nem fogadták el Madarát, mindenki elfordult tőle. 
Jó, mondjuk Tobirama magával az egész klánnal elfogult volt, aminek késöbb megis lett az eredménye  smirksweat.


Nem volt különösebben izgalmas fejezet, de talán nem is arról kellett szólnia.
Naplózva
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #3246 Dátum: 13 márc 27, 14:27:28 »

Na végre ezt is megértük, hogy valakinek teljesült az álma. Bátran kijelenthetjük, hogy Hashi a legpotensebb (értsd leginkább cselekvőképes) szereplő a mangában. Neki legalább sikerült, még akkor is, ha az idill csak egy fejezetig tartott. Talán, ha Hashirama pár generációt túl élt volna, akkor sikerülhetett volna kinevelnie egy elfogadóbb generációt. Ne felejtsük el, hogy ezeknek a Senjuknak konkrét, személyes, húsba vágó, tapasztalataik vannak az Uchihákkal, és nem mindenki tud a gyűlöletén felülemelkedni, mint ahogy azt az első tette.

Kíváncsi vagyok, hol szedte össze Madara a rókát. Azt elég nehezen feltételezem, hogy Kurama csak ült egy barlangban és felváltva vakarta a kilenc farka tövét. Ő merre lehetett ebben az időben?  Gondolkozik

Lassan kezd érdekelni, hogy Süsüke milyen arcokat vág a történethez. Feltűnik-e neki a párhuzam, amit mi már annyira ununk.
  
Naplózva

csirek
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #3247 Dátum: 13 márc 27, 16:35:52 »

Én Hashi helyében nem ezt a döntést hoztam volna. Be lehetett volna adni a népnek, hogy harsoghattok demokráciáról, de én vagyok a legerősebb, én vagyok az alapító és én azt mondom Madara az első hokage, slussz. Nincs annyi jelentősége a titulusnak, Madaráról pedig pontosan tudták, milyen a személyisége. A Kyuubi megtalálása viszont szerintem is érdekesebb sztori, remélem nem egy mondattal lesz elintézve, hogy postai utánvéttel érkezett.
Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #3248 Dátum: 13 márc 27, 16:43:36 »

Orochimarura gondol, és hogy Itachi kb meggyalázta amikor az Akatsukiban voltak mindketten. Mondjuk ezzel nem értem, hol a gond, Orochimaru a büdös életben nem volt túl erős
tedd hozzá, hogy az első 340 fejezet kivételével és máris teljesen korrekt az állításod
a Sharingant is néhány mangafejezet alatt emelte isteni szintre Kishi
előtte egy szó nem volt róla h kissrácok alázhatnak meg vele kage szintű shinobikat
ugyenez történt Hashival de mondjuk őt már egy ideje hypolgatják (az egyetlen aki megállíthatja Madarát blablabla)
Szóval ez még egy kevésbé dúrva asspull

a fejezet jó volt, úgy tűnik tényleg Tobirama hibája
ha Madarának beteljesült volna az álma lehet, hogy lenyugodott volna, bár ki tudja
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 27, 17:10:04 írta nclearu » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #3249 Dátum: 13 márc 27, 16:52:17 »

na madara a végén csak bedepisedik ismételten.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
benn
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #3250 Dátum: 13 márc 27, 16:56:55 »

hogy meg nyissam a 625. fejezettet üzenem hogy mindenkinek hogy szerintem jó ideje ez lesz a legmunkásabb fejezett az NKTW-nek ezért külön hála majd a fordításért  bow én már vártam hogy madara mikor gondolja meg magát Nevet
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #3251 Dátum: 13 márc 27, 17:13:55 »

Nekem egy picit túl leegyszerűsített és erőltetett, hogy Tobirama kb a bűnbak, aki a két nagyhaver közé éket ver...
a másik, ami még elgondolkodtató, hogy vajon miért hozta létre az Edo Tenseit? kit akarhatott feléleszteni?
És  mikortól és miért lett "csíkos az arca"? (eredetileg nem volt)
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #3252 Dátum: 13 márc 27, 17:19:41 »

Madara már mondta, hogy az Edo Tensei azért lett létrehozva, hogy akár egy egész csatateret legyaluljanak vele úgy hogy az illetőnek semmi baja nem esik... nem biztos hogy ehhez ismert Ninja kellett... az már csak Oro agyából jött Nevet
Az hogy a róka hol volt... hát valahol ahol senki sincs Nevet De Madara megkeresi és mivel most is ott van a kőtábla és abban benne van hogy kell irányítani így könnyű dolga volt Mosolyog
Azt pedig ne felejtsük el, hogy Hashirama mesél... tehát azt hogy Madara pontosan mikor mit csinált nem fogjuk megtudni, mivel azt csak ő látta Mosolyog
Naplózva

kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #3253 Dátum: 13 márc 27, 19:21:05 »

Madarának nem tetszett a béke és ez érthető alapból a tesója miatt akarta ezt anno de ő már nincs. Az Uchiha egoja viszont ott van:
emberek nem engem szavaztak meg(még uncsi tesómék se szavaztak rám) de a haverom azt mondta én leszek de mégse, az első és a második se lehetek én mert az a TE ÖCSÉD lesz. Neked olyanod is van. Durci vagyok megmutatom a klánom titkos búvóhelyét és elmondom, hogy lelépek gyúrni és ha vissza jövök megöllek és nézd ezt a frankó pózt meg szemei tök komolyak. Ha én leszek a legerősebb az lesz amit én akarok. Most te vagy ugyan a legerősebb de az van amit a sokaság akar és az nem én vagyok...

ui.: Kurama szerintem valahol az Uzumakiknál lesz.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 27, 19:21:58 írta kakesz » Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
pumpa28
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 82


A legendám a XX. században kezdődött


« Válasz #3254 Dátum: 13 márc 27, 20:07:24 »

Kurama ott trónol a hegyek mögött Nevet http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/568/8
Hashirama egyértelműen csupa szív, talán még egy mezei shinobi helyett is meghalt volna, ha ez a békét segítette volna.
Madara pedig a tékozló fiú, aki végül jó útra térne, viszont semmibe veszik, hogy új otthont teremtett mások számára (hozzájárult na!), kiközösítik onnan. Ezért feltörnek benne a sérelmek és bumm így lesz a durci..
Tobirama tuti, hogy nagy shinobi volt, jó képességekkel, jutsukkal.. de akkor se mondanék neki mást, mint hogy "Bunkó vagy Bughsy"
Naplózva
Oldalak: 1 ... 215 216 [217] 218 219 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!