24 jún 17, 00:49:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1795704 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
tasymc
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #2460 Dátum: 13 jan 18, 17:26:01 »

Szerintem is Madara megvárja míg naruto kihozza magából a fullosat és utána megtér...
Naplózva
cece
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #2461 Dátum: 13 jan 18, 17:45:58 »

Szerintetek annak milyen jelentősége lesz, hogy a 9 bijuu összebarátkozott Narutóval valamint úgy gondolták, hogy ő lesz az aki újra egyesíti őket. Úgy értem mit gondoltok, hogy fog kibukni ez a történet folyamán?
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #2462 Dátum: 13 jan 18, 18:56:59 »

Csak 8, shukaku nem lehetett jelen Nevet
De valsz úgy hogy ö lesz valahogy a 10 farkú jinchuurikije, ez a legvalószínübb
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #2463 Dátum: 13 jan 18, 21:47:59 »

Tesztett ez a manga szerintem jó volt ez a Kyuubi palástos cucc, senkinek se jutott volna eszébe. Kishi mindig elő tud rukkolni valamivel. Én már nagyon rég óta várom a Sasukés szálat remélem jövőhéten az lesz benne most csak még jobban várom hogy mi fog történni!
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #2464 Dátum: 13 jan 19, 08:35:59 »

Kíváncsi vagyok, mi a terv. Az Ino-shika-Cho trióval lefogták a tízfarkút, ez várható volt, ahogy az is, hogy megpróbálják majd leválasztani Tobiékat. Kérdés hogy hogyan, és  hogy mi a terv utána? A tízfarkú attól még ott lesz mindig...
Naplózva

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #2465 Dátum: 13 jan 19, 08:39:22 »

A tízfarkút nem lehetne átdobni Obito kockáihoz? Nevet
 
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #2466 Dátum: 13 jan 19, 09:21:16 »

A tízfarkút nem lehetne átdobni Obito kockáihoz? Nevet
 

Ha abba végre belehalna Kakashi akkor hajrá, mellesleg csak akkor lenne értelme, ha Obitot már kinyírták volna. Máskülönben ő vissza tudja hozni.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
HayateLen
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 100



« Válasz #2467 Dátum: 13 jan 19, 09:40:34 »

szerettem volna én is megosztani a véleményem, ugyanis a baráti társaságomban majd hogy nem egyedül maradtam, aki nem szólta le a jelenlegi mangát  Neeem
nekem azért tetszett, mert: ez a fajta megoldás, ez a fajta erő a legjobban illik Naruto karakteréhez, szerintem az igazán mindegy, hogy klissé, hogy nem logikus, de tény és való, hogy Naruto és az ő eszményképe / ninja uta, hogy megvédje a barátait teljesen passzol ehhez, hogy fel palástól mindenkit akit csak "ér"
felvetődött az is, hogy miért képes erre Kurama (a. Kyuubi) miért ne lenne? a 10. farkú után ő a 2. legerősebb Byuu  Nevet
Naplózva

Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #2468 Dátum: 13 jan 19, 10:30:00 »

Szerintem a Kyuubi a legerősebb Bijuu a 9 közül, talán úgy van az erősségi sorrendjük ahogy azt a farkuk száma is jelzi. Mosolyog Egyébként nekem is van egy olyan érzésem hogy Madara meg fog térni mert már pár fejezet óta olyan vidáman mosolyog, mintha tetszene neki ahogy így össze tudod fogni ellene az egész Shinbo Haderő a világ megmentéséért.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Csavesz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 9


« Válasz #2469 Dátum: 13 jan 19, 12:03:29 »

Tetszett ez a rész. Hinatának nagyon brutál ereje lett így palásttal. Kíváncsi vagyok a többiekre pl ha Gai-t is felpalástolja mire lesz képes stb....
Viszont én már nem szeretném ha Naruto lenne a tízfarkú hordozója. Kuramával tök jól kijön most. Nem kéne elcseszni azzal h Kurama is beolvad a tízfarkúhoz ezzel eltűnik a személyisége.
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #2470 Dátum: 13 jan 19, 14:08:49 »

Az utóbbi pár fejezethez nem szóltam hozzá, de ahogy látom szerencsére nem vesztettem sokat Nevet
Madarát én is egyre jobban kedvelem, őszintén drukkolok hogy sikerüljön a terve, bármi legyen is az Nevet
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #2471 Dátum: 13 jan 19, 14:13:04 »

Én azt nem értem hogy erősödhet fel valaki annyira egy sima palásttól (jó a 9 farkú a legerősebb az igaz), hogy visszaverje a tízfarkú mancsát.
Aki bizony egy ujjpöccintéssel eltérített egy teljes biju bombát. Hát nem fér a fejembe sajnos.

(erre még szerintem a Riakage se lenne képes, aki azért lépést tartott Beevel jó néhány farokig)
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #2472 Dátum: 13 jan 20, 08:50:41 »

Érdekes , eddig csak a jubi érkezésére vártam . De most sokkal inkább érdekel Sasuke és csapata .
Amúgy ez a chakra dobás ... Legközelebb Méh is beszáll a buliba aztán mindenki csápot növeszt .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Morause
Vendég
« Válasz #2473 Dátum: 13 jan 20, 09:23:56 »

Én azt nem értem hogy erősödhet fel valaki annyira egy sima palásttól (jó a 9 farkú a legerősebb az igaz), hogy visszaverje a tízfarkú mancsát.
Aki bizony egy ujjpöccintéssel eltérített egy teljes biju bombát. Hát nem fér a fejembe sajnos.

(erre még szerintem a Riakage se lenne képes, aki azért lépést tartott Beevel jó néhány farokig)

Ha az esetleg megnyugtat hogy az nem a mancsa volt hanem a farka akkor jobb? Nevet Csak azért mert megfigyeléseim alapján átváltozáskor a farkainak vége olyan mancsokká alakultak mint amikor Naruto bijuu módba lefogta az 5 bijuut hogy kiszedje a chakra rudakat. Tehát lényegében az alap 4 végtagján áll és a kéz formájú farkaival operálnak Tobi-ék! Nevet

A fejezetről való kommentelést most hanyagolom, mert ahogy elnézem ti már leírtatok róla mindent rosszat is meg jót is, én úgy érzem most újjat nem tudnék mondani max csak ismételni.

További kellemes napot! bye bye
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #2474 Dátum: 13 jan 20, 11:36:14 »

felvetés: Obito magába pecsételi a 10farkút és őrjöng egy sort. Madara átáll, segít legyőzni a duót és valahogy feláldozza magát/ visszavonul. így kiikszelődik a két aktuális főboss. Közben Sasuke megtud valamit, még jobban bekattan/ valami célja lesz, s Naruto pedig mehet ismét megmenteni a világot. = Létrejön az ominózus Sasu vs. Naru dual is.
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Oldalak: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!