24 ápr 26, 02:30:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 151 152 [153] 154 155 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1726123 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2280 Dátum: 12 dec 28, 00:27:02 »

Egy kis érdekesség, bár lehet írtátok már, most nincs kedvem elolvasni 2 oldalnyi wall of text-et.

Tegnap (27) jött ugye ki a fejezet és dec 27.-én van Hinata szülinapja is. Szóval kapott szülinapjára egy Naruto-t kishitől Nevet
Naplózva

Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #2281 Dátum: 12 dec 28, 01:07:25 »

Exkirion: Na ezen most besírtam Nevet  De szó se róla szép kis ajándék Hinatának Nevet
Remélem így is marad. Nevet

Bár most Hinata elég határozottan jelentette ki hogy nem engedi el a kezét, így van esély.  Nevet  Kúl

De ha Kishi ezután megpróbálja megölni akkor az lesz élete utolsó hőstett.  Kiüt Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 28, 01:14:42 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #2282 Dátum: 12 dec 28, 02:43:09 »

Miért vannak ennyien kiakadva azon h Naruto megfogta Hinata kezét?
1. attól h megfogja a kezét nem biztos h összjön vele
2. ha mégis összejön vele akkor meg Sakura (meg az esetleges többi) így járt
3. én is megunnám ha vagy 2 évig futkosok valaki iránt és le se sz*r.
4. egyértelmű utalás van rá h Sakura még mindig Sasukére gondol (lehet h a jelenet óta kb 1 év telt el, de nekik csak 1 fél nap)
5. ez a Sakura-Naruto-Hinata szerelmi 3szög itt 1 kicsit off.

De Tobito részéről ez elég ügyes próbálkozás volt h bizonytalanítsuk el Narutot (aki gyakorlatilag vezeti ezt az egészet), csak éppen Hinata keresztül húzta a számítását.  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 28, 03:11:16 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2283 Dátum: 12 dec 28, 08:22:43 »

jobb lesz hinata narutonak a nagy csöcsökkel :-)  viccet félre téve narutot sakura is jó ideje hidegen hadja, most az pedig hogy meg fogta hinata kezét még nem garancia hogy össze is jönnek, de egy kezdő löket mindenképpen. remélem is hogy így lesz.
továbbra se értem hogy bee akciója után ha a 10 farku meg se érezte hogyan győzhetnének, pláne úgy hogy elvileg még tovább fog fejlődni.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #2284 Dátum: 12 dec 28, 08:45:44 »

Húúúú! jó rég írtam, de most muszáj volt elmondanom a véleményemet erről a fejezetről!  bow

Nagyon tetszett nekem, hogy Hinata végre felrázta Narutót. Az még jobban tetszett, hogy megfogta a kezét a végén. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit tervelt ki Naruto.
A Tízfarkú már szerintem nem bírja sokáig a gyomorrobbanása miatt. Feltűnt nektek, hogy lógott a hasa a földig? Elég gusztustalan volt. Fogadok, hogy ezek után kénytelen lesz cipelnie azt, vagy maga után húzza.  ikszdé ikszdé ikszdé
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #2285 Dátum: 12 dec 28, 08:47:21 »

Az attól függ Kishi mit akar, ha próbál a manga elejére hajazni, akkor valami ultimate tervet kieszel Shikamaru és ninjához méltóan összefogva győzik le a tízfarkút, ha DB, akkor valami Rasenhameha lesz a vége Mosolyog mindenesetre, erre most én is kíváncsi vagyok.

A Tízfarkú már szerintem nem bírja sokáig a gyomorrobbanása miatt. Feltűnt nektek, hogy lógott a hasa a földig? Elég gusztustalan volt. Fogadok, hogy ezek után kénytelen lesz cipelnie azt, vagy maga után húzza.  ikszdé ikszdé ikszdé

Aztán már mehet is az Akirába Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 28, 08:49:00 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #2286 Dátum: 12 dec 28, 10:01:27 »

Kishi tényleg ennyire ki akar cseszni Sakura karakterével vagy mi van?  Pojén
Elméletileg ő kellene álljon Naruto mellett és nem az a haszontalan kis....  Gyáááá

( részletesebb vélemény később )
Muszáj Hinatát többször szerepeltetnie hogy a végén ha esetleg happy end lesz akkor mondhassa hogy ezért és ezért lett Naruto csaja Hinata, és nem Sakura. Amúgy egyetértek veled. Én nem vagyok egyik fan se, de akárhogy is nézzük, mégiscsak Sakurába szerelmes Naruto az anime eleje óta, Hinata meg ne most kezdje már el játszani a nagy hőst, de persze valakinek fel kellett ráznia, és most pont ő volt a közelben, Neji miatt is. Inkább egyikkel se jöjjön össte Naruto és megvan oldva az egész Nevet

Ja és a fejezet végén a kézfogásos dologgal kapcsolatban, ez szerintem csak amolyan reklámfogás, szimbolikus jelentése van, nyilvánvaló, hogy nem fognak kéz a kézben harcolni, mert eleve kivitelezhetetlen, hiszen azért attól függetlenül h Naruto chakra karokat tud használni, mégiscsak szüksége van a kezeire. Vagy ha mégis megpróbálják akkor áldásom rá hogy Hinata meghaljon. De mivel ez Kishi mangája, Neji meg Shikamaruék faterjai, meg a névtelen senkik úgyis feltámadnak a végén és akk így Hinata is, legalábbis én ezt gondolom, persze csak akkor, ha Hinata is meghal.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 28, 10:33:55 írta Axel92 » Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #2287 Dátum: 12 dec 28, 12:03:01 »

Na végre nekem is sikerült elolvasnom a mangát, és hűű.
Én per pillanat Sakura párti vagyok, és egy érdekesség ha már melyik csaj lenne jobb Narutonak.

Kushina szavait idézném: találj egy olyan lányt, mint amilyen én vagyok. Vagyis az nem Hinata... ikszdé hanem akkor inkább már Sakura jelleme olyan.

Az viszont nekem is tetszett, hogy a pirulgatás véget, meg ájulás helyett felrázta Narutot, hogy hé mi is itt vagyunk, és még akik élnek.  Ördögi Az, hogy megfogja a kezét az kb. a helyzethez képest olyan semleges.

Akár fel is tölthette chakrával a drága Hinatát, és tán ezért fogta meg a kezét. De egy szó mint száz, kiváncsian várom a folytatást:

ui: Mi is volt ez a Obito kérdése, a " csatlakozz hozzánk, Naruto "? Technikai KO ikszdé Miért akarná, hogy csatlakozzon hozzájuk?? mi lenne belőle a haszna?

Talán az ő kis agyacskájában úgy döntött, hogy 10 farkút csinálna Narutóból? mintsem Madarából?? Mi a véleményetek erről?
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2288 Dátum: 12 dec 28, 12:08:32 »

Mivel ez a háború róla, róluk szól. A taktika, ha jól emlékszem rá épül. Szal, ha ő elveszik, akkor valszeg mindeki elveszett? Arról nem is beszélve, hogy mindeki megtörne úgyebár

Amúgy érdekes pár húzam akik itt nagyon lávolják Hinatát mind oda vannak a bleachért. Nagy csöcs agyhalott státusz. Van benne logika. Bleachben is nagy csöcs az van de értelem az nincsXD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #2289 Dátum: 12 dec 28, 12:12:34 »

Szerintem csak azért mert meglátta benne önmagát ,+  látta hogy milyen reménytelen a helyzete és a sok vacakodás elkerülése végett nekik is jobb lenne. Így a főhösünk nem állna nekik ellent,mert ha mondjuk átpártolna naruto obitoékhoz,cseszhetik a háborút.+ megkapják a 9.farkút,aztán kampec a haderőnek.Nem hiszem hogy narutoba beleakarnák rakni  a juubit obimadáék.Madara magának akarja a 10.farkút,hiszen csak az böki a szemét hogy nem lehet a jinchuurikije Mosolyog.. Hiei akkor én biztos nem szeretném a blicset.Nevet ja hajrá!
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 28, 12:13:15 írta dreamfolow » Naplózva

alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #2290 Dátum: 12 dec 28, 13:31:42 »

Nem volt rossz fejezet de látom titeket jobban lefoglal a NaruHina szerencsétlenkedés mint hogy Killer Bee lesmárolta a Juubit xD Ember nem volt pite asszem ezt még a 10 farkú tesó is megérezte Nevet

Kíváncsi leszek kövi részbe mit pirít Naruto az új extra légzsákos navigátorával az anyósülésen... Remélem megrövidítik Obito életét egy cseppet Nevet Kezd alakulni a manga!
Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2291 Dátum: 12 dec 28, 14:23:45 »

Amire kíváncsi leszek, hogy milyenen lesz Madara gyerekkora és múltja. Ezek után megfogjuk ismerni őt. Most mindenki szidja őt, de olyat mosolyognék, ha olyan lett volna mint Naruto és Hashirama lett volna a Sasuke filinges:D
Obitora a megjegyzése, hogy kezd olyan lenni mint én tetszett:D Madarának amúgy a mosolya nagyon tetszik so coolnak érzem:D
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 28, 14:24:44 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2292 Dátum: 12 dec 28, 15:33:46 »

Szerintem egyértelmű, hogy kiderül róla, mármint madaráról, hogy volt babaszobája. Ugyan úgy megakarta menteni a barátait, ő akart lenni az a személy akit mindenki becsül és elfogad. Ez szinte az összes itt szereplő shinobira igaz, csak az idő vasfoga keményen megmutatta számára is a keserű valóságot amikor az ismerősei, szülei, barátai szépen sorban elkoptak mellőle. Idővel elfogadta ezt a nagy valóságot, kikopott az álmokból és úgy döntött, hogy mindenki más ellenére megváltja a saját maga módján a világot.
Naplózva
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #2293 Dátum: 12 dec 28, 15:34:30 »

Hát ami Madarát illeti,én már csak a múltjában bízom,hogy olyan lesz a karaktere ,mint amit anno én elképzeltem volna neki,és nem is reménytelen a dolog,az a vén uchiha már kezdett alakulni,akit Obito visszaemlékezésében láttunk.
Feltűnése után ugyanis (egészen mostanáig)egy senki,aki más karakterek összetákolt erejével villog,szinte semmi egyediség a kinézetén kívül(na persze az elég menő mitagadás :p)

Egyébként csak szerintem elég elszomorító így belegondolni,hogy már egy éve még mindig szinte ugyan az a fight tart,ugyan azon a helyszínen,Kishimoto lezárthatná már januárban ezt a dolgot,azzal a brutális Shikaku féle tervel,és bár nehezemre esik kimondani,de lássuk már mi volt abban a bizonyos tekercsben,ami Sasukééknél van.
Naplózva

Zamishika
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #2294 Dátum: 12 dec 28, 15:38:33 »

Madara a 6. képen azt "gondolja", hogy obito olyan lett mint amilyen volt. Ezekszerint Madara már megváltozott?o.O Megnéztem és az angol fordításban az van, hogy you become just like i used to be, vagyis Madara már megváltozott azóta. Madarának lenne valami más terve is?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 151 152 [153] 154 155 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!