24 jún 17, 04:19:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 137 138 [139] 140 141 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1796096 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #2070 Dátum: 12 dec 07, 12:28:15 »

Madara sajnos mindenképp el fog bukni, ez nem kérdéses, de egy visszatekintés az öccsével és az első hokageval való kapcsolatára, harcára... mindenképp értelmes dolog lenne
A részhez: Madara hagyja kicsit érvényesülni a köznépet, ami érthető is, különben még nem maradna végére haderő. Obito karaktere jelenleg amolyan Nagato 2.0-ba ment át (hiába mondta anno rá Naruto hogy egyáltalán nem hasonlít rá, láthatóan kishi mégis ezt a vonalat erőlteti).
Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #2071 Dátum: 12 dec 07, 13:17:58 »

Inkább Obito átállása a jók közé lesz egyre bizonyosabb. A maszkos korszakában sokkal határozottabbnak, simán 1 lépéssel mindig előtted járok típusnak tűnt. Most viszont kezd egyre jobban egy hisztis kisgyerekre emlékeztetni, akinek ide oda inognak az érzelmei... Madara jól megállapította ezt róla.

Madara szerintem biztosan nem fog megtérni, neki nem szabad, ő az ultimate gonosz. Sasuke és Oro felbukkanása nem tudom mikorra esedékes, de az fix, hogy Sasukenak most kapnia kell valami power uppot, új szemek ide vagy oda, Naruto most sokkal erősebb nála, ráadásul most még Kurama is segít neki, akinek vág az esze és hatalmas harci tapasztalata van... Az új susanooja nem ér fel a róka palásttal.

A 10 farkú végső alakjára meg marha kíváncsi vagyok... Nevet lehet rájött közben rájött Kishi a visszajelzésekből, hogy ez a zsömle alak, marha elcseszett lett, úgyhogy átalakította. Nevet
Naplózva
malakian213
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #2072 Dátum: 12 dec 08, 13:25:54 »

Visszaemlékezésben is emberi alakja volt, nem fanservice-re dolgozik Kishi.
Naplózva

Out of love, sacrifice is born... hate is born... and we are able to know pain.
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #2073 Dátum: 12 dec 09, 14:24:34 »

jobb ez így
szerintem kisi is sokkal többet akart kihozni ebből a háborúból, de amikor meglátta mekkora a tömeg és az mennyi plusz fejezetet jelentene szerintem elkezdte rövidre zárni, nem mondom rossz lett volna, sőt, de igazán a törpénethez már Jiraya nem tett volna hozzá.
Oronak sincs sok értelme de majd meglátjuk, remélem nem csinál még egy hibridet, kabuchimaru elég volt...nem kéne még egy.
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #2074 Dátum: 12 dec 12, 07:55:27 »

http://www.mangapanda.com/naruto/613
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #2075 Dátum: 12 dec 12, 08:03:48 »

A juubi egyre rondább. Valahogy sejteni lehetett, hogy az előző fejezetben lévő próbálkozás nem fog sokat érni. Viszont Shikakuék fel akarják áldozni az életüket valahogy, hogy megállítsák a Juubit. Mondjuk erre kíváncsi leszek, de van egy olyan érzésem, hogy ők sem fognak meghalni. (Ezek után szinte biztosra veszem, hogy Gai is megpróbálkozik a 8. kapuval, és túl fogja élni a használatát.)
Naplózva
Atesz91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #2076 Dátum: 12 dec 12, 08:21:26 »

Nem látok sok esélyt arra, hogy a főhadiszálláson bárki is túlélné. Mivel Madaráék pontosan meg tudták határozni a helyüket, esélyes, hogy tisztán érzékelték a főhadiszálláson lévő embereket. És ha Madara azt mondja, hogy vége a sereg agyának, akkor valószínűleg azt nem alaptalanul mondja (hazudni nincs értelme, azonnal kiderülne).

A Juubi tényleg egyre rondább, viszont tetszik a mesterlövész módja Nevet És végre Madarának is látjuk valami korlátját: egyre nehezebben tudják irányítani az amorf tízkezűt. Valszeg ez lesz a vesztük, hogy sokáig szórakoznak és amikor a juubi öntudatra ébred, nem fogja jó szemmel nézni.
Naplózva

Hard work never killed anybody, but why take a chance?
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #2077 Dátum: 12 dec 12, 08:23:39 »

Már nem azért, de Shikaku és a többiek már meghaltak, a végén a Juubi bomba felrobbant náluk... De a végén még a elmagyarázták a többieknek, hogy hogyan állítsák meg a Juubit. Ino is azért sírt a végén mert tudta, hogy az apja meghalt, meg persze Shikamaru is azért vágta azokat a fejeket.
Naplózva

Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #2078 Dátum: 12 dec 12, 09:02:24 »

Hát bekövetkezett az igazi mérszárlás..sokkan halnak meg majd.
Juubi na eza formálya érdekes,most olyan mint egy élö massza...^^szerintem fejlödési szinte 9 vagy 10 szintü...tehát ezeken kivül még 7xkéne alalkulnia ha 9 bijuu formáza(talán)
Ezt szerintem lehetetlen túl élni Shikamaru apját birtam Rip .
Nos igen végre kezd tetszeni az,hogy irányithatatlaná-vál 10farkú öö legerösebb világon.Én összintén remélve,hogya a végsö harcot Naruto és 10farkú fog végzödni,nem csak azért mert ezzel szép befejezése lenne hanem másik rikudo reaikanációja tehát nagy az esély erre.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 12, 09:05:24 írta Pein7 » Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #2079 Dátum: 12 dec 12, 09:43:21 »

Na végre, amire vártam hogy hulljanak a fejek!
Nem ám megjelenik egy yondaime utánzat azt kimenti őket. Shikamaru apja pedig az egyetlen "erő" volt konohában, még jó hogy béke következik mert nélküle hamar eltaposnák őket.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #2080 Dátum: 12 dec 12, 10:15:14 »

Áucs, ez így ébredés után rázos fejezet volt.  A főhadiszállás elbukott.

Madara , neked csak ennyit üzenek:

 Köszi

És kérlek folytassátok a mészárlást  Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 12, 10:17:21 írta TsunadeHime » Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #2081 Dátum: 12 dec 12, 11:07:41 »

Meghalt pár féreg, ideje. Hajrá Madara, teszteld még azt az erőt, tetszik a jelen felállás.  Ördögi
Juubi barátunk meg szebb volt amorf zsömleként, szerintem. ikszdé
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #2082 Dátum: 12 dec 12, 11:30:32 »

Amíg nem "temetik" el őket, addig nem lehetünk 100%-osan biztosak a halálukban Mosolyog
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2083 Dátum: 12 dec 12, 12:21:59 »

Ez volt az első gondolatom az új forma láttán: Menj haza, Juubi, részeg vagy!

Ez... váratlan volt. De lehet hogy túlélték. Olyan Bleach stílusban.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2084 Dátum: 12 dec 12, 12:43:13 »

Nem kell feltétlenül mindenki halálára apellálni. Ez egy távoli támadás még ha erős is. Ha belegondolunk Konoha lerombolásába, ott sem halt meg mindenki pedig közelről jött. Itt is lesznek halottak, ráadásul sokan is, de közel sem mindenki.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 137 138 [139] 140 141 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!