24 jún 17, 00:56:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1795718 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #195 Dátum: 12 aug 29, 23:24:58 »

Honan veszitek h azok sebhelyek?...Mi van ha Tobiás olyan mint Zetsu.
2 arca van
Naplózva
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #196 Dátum: 12 aug 29, 23:30:22 »

Kétlem hogy két arca lenne, meg mi értelme lenne annak? Meg amúgy is az már nagyon erőltetett lesz. De figyeljétek meg Kishi olyan szuperhipergiga magyarázattal rukkol elő hogy leshetünk majd.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #197 Dátum: 12 aug 29, 23:41:25 »

Nnna, most értem végig a hozzászólásokon. Valahogy sejtettem, hogy ennyi lesz  smirksweat

Nekem tetszett a manga szótlansága, animében ez lesz max. 3 perc, ha jól csinálják, valami szomorkás aláfestő zenével.

Én se hittem, hogy Tobi Obito lesz, hiszen hónapokon keresztül kiveséztük, miért nem illik e nyilvánvaló karakter a szerepbe, és tessék, mégis ő az... Tekintsünk el a kisebb buktatóktól, fogadjuk el így, kár ezen rágódni.
Most már csak attól félek, hogy betoppan Madara vagy Orochimaru, és fél perc alatt kivégzik Obitót, ami csúnyán hatna ennyi év főgonosz státusz után.
Naplózva

EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #198 Dátum: 12 aug 29, 23:49:09 »

Elég nagy összegben is fogadnék hogy a következö fejezet középpontjában sasuke vagy madara lesz. Szomorú
Naplózva
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #199 Dátum: 12 aug 30, 00:00:06 »

Ne fogadj. Mert mostantól csak Tobiról lesz szó és 600 fejezet számilag is pont szép lenne hogy elkezdje Kishi elmeséli a történetet ki is valójában ő. Akik írták hogy régen hosszú haja volt Tobinak arra nekem van egy érvem mégpedig az hogy Tobi és Madara ugye ismerték egymást és mivel Madara a mestere lehet Tobinak(Obitonak vagy tudom is én ki ő) ezért Tobi átvette a szerepét. Régen szerintem Madara azzal a maszkkal rejtőzködött hogy azt higgyék meghalt a Hashirama elleni harcba.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #200 Dátum: 12 aug 30, 00:25:27 »

Ez megmagyarázná hogy Kisame (és Itachi) miért hivtá(k) Madarának később meg már Tobinak,bár erre több lehetőség is van.
Remélem 600ik fejezettől rendesen elmagyarázza hogy is volt az egész alapja vagy hogy menekült meg obito erről nagyon jól jönne egy rövid flashback.

Képek jók voltak a visszaemlékezésben ha volt baki 1-2még eltűrhetö,viszont meglepett hogy alig volt szöveg.
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #201 Dátum: 12 aug 30, 05:24:24 »

Nekem olyan érzésem van ezzel a tobival kapcsolatban, mint a bleachben volt az a csőfejű espada. Csak most Zetsun keresztül.
Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #202 Dátum: 12 aug 30, 05:42:19 »

hahaha Nevet már jó pár hónapja folyik az Tobiás vs Naruto team csata de csak most vetem észre h ezek szépen átrendezték a környezetet.
Most látom h kövek sziklák repkednek ikszdé
Naplózva
picassopeter
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


STRATEGIST


« Válasz #203 Dátum: 12 aug 30, 06:38:03 »

koola:
A időutazást más is felvetette már és akkor se volt alapja, ahogyan most sincs. Lehet elméleteket gyártani, de azoknak legyen valami alapjuk a manga által. Eddig a mangában nem volt erre utalás, semmilyen formában sem, ha jól tudom. Mosolyog
Ha lenne Tobinak ilyen technikája, akkor már visszautazott volna az időben és mindent úgy csinált volna, hogy a "terve" simán haladjon.


Köszönöm!

sajna sok a sötét, kevés az okos aki a mangára alapozva írja le a vélemányét!

Procsek!

nézd visza Sasuke vissza emlékezéseit mikor Narutóval a végzet vőlgyében harcol! Itachi már rágen felnőtt volt mikor  a klán mészárlás történt! Amire te gondolhatsz az az, hogy mikor visszajött Kisaméval és Kurenai-Asuma-Kakashi trió harcolt, akkor kakashi mondta hogy Itachi már 13 évesen Ambu osztag vezető volt!   Hol lehetne elolvasni ezeket a számszerű dolgokat hogy Itachi hány éves is volt mikor meghalt meg mi egymás? Ezeket én nem láttam még sehol kimondva, leírva!
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 30, 06:41:11 írta picassopeter » Naplózva
farkas04
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #204 Dátum: 12 aug 30, 06:49:41 »

nem tudom de nekem Obito nagyon hasonlitott Narutora, pont olyan szeleburdi, es pont ugy rivalizal kakadhival mint naruto sasukeval
Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #205 Dátum: 12 aug 30, 07:17:35 »

Hol lehetne elolvasni ezeket a számszerű dolgokat hogy Itachi hány éves is volt mikor meghalt meg mi egymás? Ezeket én nem láttam még sehol kimondva, leírva!

Itt kigyűjtöttem az összes konkrét számszerű utalást, balzsa kolléga pedig rendbetette.
Ezen felül még létezik egy (illetve már 3) hivatalos Naruto Adattár című kiadvány, amiben sok életkor és egyéb info szerepel. Ez sajnos nincs fenn a neten, de a Narutopedián erre hivatkoznak sok esetben.

Itt olvashatod, hogy a mészárlás Sasuke 7 éves korában történt. Ő most 16 éves, tehát 9 éve történt az Uchihák kiírtása. Itachi 21 évesen halt meg, vagyis 12 évesen kellett volna az eseménynek megtörténnie, de tudjuk, hogy 13 évesen ANBU kapitány lett - nyilván van egy kis átfedés, szóval nem sokkal a kinvezése után történhetett 13 éves korában, már ha a manga pontos....
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 30, 07:19:23 írta zoldkabatos » Naplózva

Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #206 Dátum: 12 aug 30, 07:43:46 »

Obito  Pontosan
Mostmár leginkább a Madara-Nagato-Obito kérdés foglalkoztat. Obito azért nem adhatta oda a rinnegant Nagatonak, mert gyakorlatilag remegett a szemekért. Madara-Obito paktum (ha van) nyílván a szemek megőrzéséről volt szó + feltámasztás mikor megvan az összes "démon". Obito nyílván felrúgta/fel akarta rúgni a megállapodást. Ezt magyarázhatja, miért is ijedt meg Obito, mikor meglátta Kabutonál Madarát.
Madara nem volt hülye, valamiféle biztosítékot csak kreált ahhoz, hogy Obito kövesse a tervet (szerintem). Ez lehet valamiféleképpen Zetsu is.
No, jövőhéten információcunamit szeretnék a mangában  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 30, 07:44:48 írta Daishi » Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
picassopeter
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


STRATEGIST


« Válasz #207 Dátum: 12 aug 30, 07:45:45 »

zoldkabatos köszönöm a pontosítást! De akkor sem stimm, Itachi, Sasuke vissza emlékezésében már felnőtt férfi, nem gyerek mint pl a 13 éves Sasuke volt az első szériában......Azért sem stimm.

malakian213 minden tiszteletem a tiéd, de én yahoo answersre nem adok mertott  sokszor ott csak a  fanmade elméleteket posztolják vissza! A narutopédia viszont jó mert az pontos! A naruto databook meg nem mindenhol elérhető angolul, spanyolul meg oroszul nem beszélek, tehát nem értek belőle semmit, és azok is legtöbbször át vannak írva,már nem Kishimoto eredeti publikálása van leírva.  Akárhogy nézzük az idő rendi sorrendek sok helyen, sokszor eléggé vannak kuszálva, sok a nem össze egyezthető dolog. De köszönöm mindenkinek aki megpróbált értelmes választ adni!  bow  ikszdé
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #208 Dátum: 12 aug 30, 08:48:17 »

Öm, egy 7 éves kölyök számára a 13 éves bátyja eléggé felnőttesnek tűnik.  Szóval meg van az oka, hogy Menyus miért néz ki felnőttnek 13 éves korában.

Obito emlékeiben is szinte alig lehet látni a korváltozást.

Időutazás talán egy kicsit túlzás, na de...

Obito szikla alatt teste félig szét zúzva, mevan róla győződve, hogy meg fog halni.
Átadja sharinganját Kakashinak, majd mondja nekik, hogy meneküljenek.
Ellenség pont akkor érkezik, be akarnák zúzni őket egy Dotonnal
Rin és Kkashi időben elmenekülnek...

Mi lett Obitoval:
Elméletem szerint, a halálba való beletörődés hirtelen élni akarássá ill. halálfélelemmé változott.
S abban a pillanatban, hogy az ellenég jutsuja szétzúzta volna a másik szemében felébredt a mangenkyou sharingan és  elteleportálta magát a másik dimenzióba. Mindezt persze ösztönösen és nem tudatosan tette, így lehet azt hitte, hogy tényleg meghalt.
(Egy sínekhez vagyok kötözve fém éterrel előttem egy vonat 120km/h-val közeledik, majd hirtelen egy másik dimenzióban találom magam, valószínű, hogy sokáig én is azt hinném, hogy meghaltam.)
A Minatoval küzdő 14 éves Obitobito.
Nyilván itt nem lehet azt mondani, hogy egy kis kölyök vissza emlékezése, aki  felnőttként látta a 14 éves bátyját.
Szóval nem tudom, lehet volt róla szó, de elképzelhető, hogy abban a kamui másik dimenzióban kissé másképpen telik az idő. Ez magyarázatot adna, hogy miért is öregedett (pontosabban nőtt) 1 év alatt annyit, miként fejlődött annyira harcok terén, hogy teljes magabiztossággal szembe tudjon szállni Minatoval.
Persze az "1 év" során  találkozott Zetsuval, s így meg lett javítva a z összetört teste.

Hogy Madarával találkozott-e, azt nem tudom, Zetsu szerintem kb teljesen biztos.
Lehet, hogy csak azután kezdte magát Madaraként emlegetni, miután Minato azt hitte, hogy ő Madar.

Valószínűnek tartom, hogy talán a saját "halála" ill Zetdsu adott neki további lökést a jellemváltozáshoz.

Naplózva

procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #209 Dátum: 12 aug 30, 08:55:53 »

Obito visszanézve alapból magas volt korához képest (csapatképen ő a legmagasabb) ráadásul az szinte biztos hogy valami Zetsu féle anyaggal vagy valamivel pótólva lett a teste, ez magyarázhatja a növekedést vagy csak szimplán megnyúlt nekem is voltak 170-175 vagy akár magasabb 14-5 éves ismerőseim a yondaime meg 180 cm (narutopedia) szóval szerintem ez a magasság a legkissebb ami érdekes.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!