24 jún 17, 04:30:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 123 124 [125] 126 127 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1796112 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #1860 Dátum: 12 nov 20, 16:42:10 »

Nah erre a részre elég szépen felkaptam a fejem Nevet Mit ne mondjak, nekem így tetszik a Juubi ahogy van... Kívül belül minden tulajdonságával eléggé félelmet terjesztő figura smirksweat Asszem izgalmas részek következnek Nevet
Naplózva

Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #1861 Dátum: 12 nov 20, 16:48:17 »

Kár volt aggódni, hogy Kakashi és Gai ki fog dőlni... elég chakra pótlást kaptak...   Mosolyog
Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #1862 Dátum: 12 nov 20, 16:52:25 »

Kár volt aggódni, hogy Kakashi és Gai ki fog dőlni... elég chakra pótlást kaptak...   Mosolyog
valamelyik tuti meghal... kell a katarzis Mosolyog
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1863 Dátum: 12 nov 20, 17:04:04 »

Nem semmi ez a juuubi.. mondjuk valami értelmes állati formát gondoltam neki de ígyis jó lesz.. azt hittem hogymikor rá lő narutoékra akkor azok szépen kifekszenek vagy legalábbis nagy károkat szenvednek ,de nem.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #1864 Dátum: 12 nov 20, 17:09:04 »

Egyetértek, semmit se fog érni a juubi elleni támadás... kivéve ha az Uchihák ellen mennek.
Ezzel csak az a probléma, hogy Madarának (és Tobinak is) Rinneganja van, aminek köszönhetően képes elnyelni a chakrát vagy visszaverni a támadást, lásd Onoki por eleme ellen.

Meghalni a jók közül nem tudom ki fog, de lassan 2 éve tömegek könyörögnek Kishihez, hogy öljön már meg vkit Nevet.
Naplózva

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #1865 Dátum: 12 nov 20, 17:24:57 »

és olyat nem lehet, hogy megy a bijuu-bomba pl. Obito felé, ő teleportál, kakashi átdobja a másik dimenzióba a lasztit, Obito kiesik a játékból... marad Madara... aztán passzolok Nevet
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1866 Dátum: 12 nov 20, 17:29:56 »

Obitótol még nem láttunk ilyen trükköket.. de szerintem most lesz aza rész mikor beet kipurcan és a hachibit meg még magába olvasztja a juubi.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #1867 Dátum: 12 nov 20, 18:03:48 »

Na ez is jó kis rész volt .. de kakashin kapom azért hogy azért már komolyabb szinten kezeli a Kamuit ... már lassacskán ő is ugyanazokkal fog bírni mint obito ...

« Utoljára szerkesztve: 12 nov 20, 18:19:02 írta amidamaru001 » Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #1868 Dátum: 12 nov 20, 18:17:46 »

Jaj de csunya a juubi :S ,de már kirí hogy naruto fogja beleadni az utolsó csapást és ő lesz a hős ,ahogy ezt már megszokhattuk... Mosolyog Legyőzhetik . Nem lehetetlen.
Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1869 Dátum: 12 nov 20, 18:22:02 »

Itt az lesz vicces és azt várom amikor madara elindítja a mugen tsukuyomit és hogy abból, hogy fognak majd kitörni... mert akkor ott ugye jön rin + akkor várható minato, kushina jiraiya, asuma hiruzen stb.... Mível kishi azt mondta a manga még MINIMUM 1.5 évig menni fog nyílván nem csak a juubi elleni hadakozás meg szöcske lesmárolása fog eddig tartani és ez ugye a minimum ami a mangakákat ismerve inkább minimum 2 év lesz...
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #1870 Dátum: 12 nov 20, 18:32:03 »

Hát én úgy tudom hogy már csak 1 év van hátra a mangából...Szerintem kakashi ugyanolyan erőt képvisel mint obito,bár nem ez látszodott amikor úgymond harcoltak egymással.De ha mindent beleadott volna ,még talán le is verhetné obitot.Naruto meg teljesen más szinten van,mint az "élő" emberek,egyedül már senkinek se lenne esélye legyőzni őt ,max sasuke,mert ugye ők mindíg is ugyanolyan erősek voltak.Kiváncsi vagyok már Szöcskére... Mit fognak alkotni együtt.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 20, 18:33:38 írta dreamfolow » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1871 Dátum: 12 nov 20, 18:48:01 »

azért ez így nem pontosan igaz. míg obito főleg magát tudja áthelyezni a dimenzióba addig kakashi kamuia pedig távolsági.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #1872 Dátum: 12 nov 20, 19:44:03 »

Jaj de nem kedvelem én az ilyen harcokat  smirksweat.

Az a sok Bijuu Dama amit ebben a fejezetben kilőttek, a sok robbanás és füst...valahogy annyira feleslegesek.
Az utolsó képek viszont jók voltak, néztem is hogy merről fog a Hachibi felbukkanni, végül jól összehozták a dolgot.
Kakashinak is egyre jobban megy a dimenzió kezelése, így hogy már elő is tudja hozzni a dolgokat.

A Yuubiról: hát a kinézetét még bőven szokni kell és a teljesítménye sem nyűgözött le. Nagy Bijuu Dama.......oké. Remélem mutat valamit a kövi részben.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 20, 19:44:50 írta mateee-kun » Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #1873 Dátum: 12 nov 20, 19:53:18 »

Na sikerült megnéznem a mangát és egyszóval... de nagy szája van itt valakinek  ikszdé eléggé olyan... wow-os kinézete van ennek a Juubinak - Ördögi
+ Madara elvileg edos zombi, miért csatlakozott a mazouhoz? vagy javítsam ki magam a 10 farkúhoz? Mert Obitot még megértem, sok chakra stb.. de Madara? nem örök chakrája van?

 smirksweat

De várom már a magyar verziót is mert az angol tudásom egyenlőre fejlődhetne!
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 20, 19:56:25 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #1874 Dátum: 12 nov 20, 22:17:37 »

Azért ne menjünk el amellett, hogy a tízfarkú maga a megtestesült természeti energia. Azt hiszem, lesz még itt szerepe a remete módnak vagy akár Juugónak. Esetleg annak a tekercsnek.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 123 124 [125] 126 127 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!